Sennik Podkategoria: Sennik

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Horror »

  Przerażają cię opowiadania o duchach i potworach. Tutaj znajdziesz pełno takich ale również porozmawiasz o tym jakie filmy grozy są najlepsze, strasznych książkach i Halloween. Sprawdzisz jakie koszmary maja inni oraz jakie fobie są ich problemem. Wkręcisz znajomych i zrobisz im żart, zobaczysz też czym są zjawiska paranormalne.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe wróżby »

  Twoja-magia.pl to witryna skupiająca się na wróżbach, które są tu dostępne dla każdego, kto pragnie poznać swoją przyszłość. Fenomenem tego portalu jest fakt, iż wróżby są całkowicie darmowe. Wystarczy jedynie wpisać kilka wymaganych informacji na temat swojej osoby, karty tarota, odpowiedzą na twoje wszystkie pytania.Wróżba ta, to tarot miłosny, z tego względu należy zadawać o takiej właśnie tematyce. W czasach gdzie panuje zwątpienie i niepewność astrologia może w znaczny sposób ułatwić nam życie. Przekonaj się czy gwiazdy sprzyjają ci, oraz jak się zachowywać, by zyskać sobie ich sympatię! Ten serwis to Twoja szansa na nie popełnienie wielkich błędów życiowych!

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • wróżka Irmina May - Wróżby z kart »


  Serwis internetowy wróżki Irminy May przedstawia koncepcję wykorzystania magicznej wiedzy do budowania nowych wartości w swoim życiu i odnalezienia własnej drogi. Wiele dróg prowadzi na szczyt, jednakże swojego życiowego sukcesu nigdy nie powinno się osiągać drogą "walki" lecz na drodze świadomego, stosowania Uniwersalnych Praw. Zazwyczaj kiedy człowiek nie wie jak działać, nie potrafi podejmować decyzji. Wątpliwości prowadzą do niepokoju, a niepokój do strachu. Strach prowadzi do paniki, a panika do zaburzeń psychosomatycznych-mentalno-emocjonalnych, a to w końcu do zaburzeń fizycznych, które rujnują życie.Wszystko to ma swój początek w niezdecydowaniu - w tym, że się nie wie, jak realizować swoje marzenia, podczas gdy potrzebne informacje można całkiem łatwo znaleźć. Wróżka Irmina May zaprasza na magiczny seans tarota, porady i konsultacje, gdzie można poznać swoją przyszłość i uzyskać wskazówki, jak, dotrzeć na swój własny szczyt.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeznaczenie »

  Portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele znanych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez nasze wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, runach czy metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz podpowiedzą, którą z dróg życiowych iść.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatny horoskop »

  Przyjazne miejsce SalonTajemnic.pl zaprasza! Charakterystycznym zdarzeniem ezoteryki staje się numerologia, dzięki jakiemu będziemy pracować nad swoim wyższym "Ja". Sporadycznie związana jest ona z pracą czakrami, czyli ruchomymi lokalizacjami energii życiowej wewnątrz ludzi. Odblokowane czakry umożliwią Wam oderwać od wielu dolegliwości i nakierować się na kontakt z Bogiem. Mężczyźni mający uaktywnione czakry żyją lepiej. Wiara poznania nowych wydarzeń daje nam chwilę opuszczenia przyszłych chwil. Bardzo dużą skutecznością charakteryzuje się jasnowidz, gdyż za pomocą otwartej intuicji może sprawdzić czas przyszłych wydarzeń. Bliską przyszłość możemy odkryć również za użyciem wróżby tarota, jakie nie służą wyłącznie do wróżenia innym. Omawiany tutaj tarot jest talią kart, jakie potrafią odpowiedzieć na dużo ciekawych pytań z popularnych kategorii życia codziennego. Podana metoda samouzdrawiania ukazuje Tobie dar w wyeliminowaniu wszystkich problemów. Wróżenie przyszłości od wieków ciekawi ludzi. Polecam zobaczyć również numerologia. Wróżby z kart tarota charakteryzują się przekonującą wiarygodnością w odkrywaniu przyszłych losów. Nie ma potrzeby iść do wróżek tarota, ponieważ wróżby z kart tarota dostaniesz na witrynie internetowej "www.SalonTajemnic.pl". Zapraszam!

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baszaalbion.pl: Czarna magia »

  W dzisiejszych czasach co raz więcej osób boryka się z trudnościami życia powszedniego. Zadają sobie oni bezustannie pytanie jak będzie wyglądała ich przyszłość, uroki miłosne , zdrowie? Oraz dużo innych pytań dotyczących rodziny, pieniędzy, zdrady itp. Jeżeli i Ciebie niepokoją tego typu pytania i szukasz osoby, która pomoże Ci na nie odpowiedzieć. Jeżeli poszukujesz profesjonalnej pomocy by rozwikłać zawiłości, trudności życiowe i napotkane przeszkody, zatem zapraszamy do odwiedzenia portalu internetowego Baszalbion.pl. To właśnie tu profesjonalny wróżbita-jasnowidz pomoże Ci rozwiązać wszystkie napotkane problemy, odpowie na nurtujące Cię od dawna pytania i odkryje tajemnice przyszłości.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby za darmo »

  Fachowy jasnowidz oraz zawodowa wróżka wspomoże cię w egzystencjalnych przeszkodach, oferując tarot i dogłębne wrożenie pozostałymi przetestowanymi sposobami. Sprawdź sam, odwiedzając serwis ezoteryczny wrozbysms.pl. Radź się wróżki w skomplikowanych sprawach.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby sms »

  Wróżki które współdziałają z serwisem specjalizują się zwłaszcza we przepowiedniach zdrowotnych, pieniężnych oraz niewątpliwie miłosnych. Istnieje także opcja wróżby łącznej. Większość wróżek korzysta z kart tarota w toku wróżenia, co daje im możliwość całkiem odpowiedniego przewidywania najbliższej przyszłości. Możliwe są w tym przypadku wróżby telefoniczne. Osoby zaciekawione wróżbą mogą po prostu zadzwonić albo posłać sms pod pożądany numer telefonu. Przy w wyższym stopniu wymagających pytaniach wskazana jest natomiast rozmowa telefoniczna.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik internetowy »

  Dawniej mówiono, że odszyfrowywanie snów w senniku to zabobon, a nawet grzech oraz że i tak nic się nie sprawdza. Mimo to, senniki przetrwały do dziś i mają znacznie więcej wyjaśnionych symboli jak sennik chłopak czy sennik włosy . Aktualnie właściwie każdy sięga po sennik, by sprawdzić, co znaczy dany sen. Czasem kiedy śni nam się koszmar jesteśmy pełni obaw, że również w normalnym życiu coś złego nam się zdarzy. Sny zwykle tłumaczymy odwrotnie, czyli kiedy śni się coś strasznego oznacza to, że przytrafi nam się szczęście. Często też koszmary na szczęście się nie sprawdzają, ale i tak dobrze zerknąć do sennika co oznacza sennik szczur.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Wrozbita.pl to kabalistyczny portal dla osób zaciekawionych przepowiedniami, horoskopem, ezoteryką. Na naszej stronie doświadczone wróżki i jasnowidze pomogą Ci poznać swoją przyszłość. Za poparciem kart tarota, dowiesz się co czeka Cię w najbliższej przyszłości w istnieniu własnym, zawodowym, miłosnym i familijnym. Zdołasz również poznać osobisty horoskop na najbliższe dni, tygodnie, miesiące a nawet lata. Dowiesz się co oznacza Twoje imię, i jaki wpływ na Twoje życie ma Twoja data narodzin. Opisujemy warianty amuletów, jakie oddziałują na dane osoby. W naszym portalu poznasz również wróżby najsłynniejszego wróżbity świata - Nostradamusa. Nasze czarodziejki mają umiejętność przepowiadania za pomocą kart, zaprezentowanych za sprawą tego potężnego mistrza. Jeżeli jesteś zdecydowany poznać własną przyszłość, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ezoforum »

  Ezoteryka oraz zagadnienia marzeń sennych staję się dla coraz większego grona osób nie tylko sposobem zaspokojenia ciekawości, czy zabiciem nudy, ale drogą do poznania i rozwikłania własnych trudności. Dzięki stronie ezoforum.pl i tematom można znaleźć rozwiązanie i podjąć dyskusję na interesujące tematy z kręgu ezoteryki od tłumaczenia snu, przez rozwój duchowy, energetykę, numerologię, horoskopy, po karty.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Uzyskasz spokój i zrelaksujesz się znacznie jeżeli w Twoim życiu zagości sennik. Odczytywanie symboli ukrytych w snach jest pewnym hobby i ciekawostką, którą można wykorzystać w życiu codziennym. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu, aby sennik online zagościł w Twoim domu. To tam odnajdziesz ciekawostki na temat umysłu i sposobów odczytania snów. Zobaczysz, że senniki stanowią doskonały sposób na chwilę odprężenia i wzmacniają motywację po pozytywnym oczytaniu snu.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  W sieci nie występuje za dużo stron tego typu, a jak już są oferują nam błędne informacje.. Jednakże tutaj jest autentyczne. W tym miejscu poznamy prawdę o sobie, o miłości jaka może nas spotkać, normalnie wszystko! Na stronie spotkamy się z tłumaczeniem tarotów, jak i oraz Afirmacje online. Jesteśmy w stanie również zalogować się na czacie i poznać swój pozytywny tarot, w tych czasach jest to ważne bo może nam powiedzieć co dalej z Naszym życiem.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Chcesz znaleźć portal, który oferuje pełny zakres magii? Jeżeli tak to koniecznie odwiedź stronę Wrozki.biz zobaczysz tu wszystko o czym tylko można zamarzyć. Owy portal umożliwi Ci poznanie przyszłości, a także da Ci możliwość na obliczenie tego kiedy się zakochasz. Tarot który oferowany jest na stronie daje gwarancję poznania przyszłości, ale ponadto znajdziecie tu też taroty traktujące o miłości, pracy, domu, finansów. Jeżeli, więc pragniesz dowiedzieć się więcej na temat swojego losu to zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Numerologia »

  Sprawdź wprawnie opracowane horoskopy, odwiedzając serwis astrologiczny. Doświadczeni specjaliści sporządzają osobiste prognozy na nadchodzące tygodnie, lub miesiące. Odkryj meandry, które skrywa ezoteryka i zajrzyj na portal swiathoroskopow.pl. Zawsze otrzymasz rzetelny horoskop.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Portal ezolive.pl da nam możliwość poznania swojej przyszłości bliskiej i dalekiej, na na tej stronie znajdziemy to wszystko co potrzebujemy! Jest ona wspaniała występują na niej niesamowite wróżby tarota które dadzą nam poznać to jak będzie wygladało nasze Zycie jutro, po po jutrze, za tydzień a nawet za pół roku. Kolejnym wyjątkowym elementem na tej stronie są opisy magi, jakie występują w dzisiejszych czasach, naprawdę warto to przeczytać. Na portalu występuje również ekskluzywny tarot on-line, który pod danym numerem telefonu pozwoli poznać nam swoje życie.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przesądy »

  Wrozba-online.pl to idealny portal, dla wszystkich, którzy odpowiedzi na najważniejsze pytania, szukają w magii. Zaglądając tutaj, masz szansę poznać swoją przyszłość z różnorakich wróżb. Mogą być to wróżby karciane, wróżby z tarota, jak i wróżby z run. Poznasz co oznaczają trudne terminy stosowane przez wróżbitów,, a ponadtow jaki sposób możesz wpływać na swoje życie. Z pewnością chciałbyś porozmawiać osobiście z którąś z wróżek, nasz portal daje Ci tego możliwość. Zobacz jak wygląda wróżenie u profesjonalnego jasnowidza, a także w jaki sposób można rzucić na kogoś urok.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Senniki »

  Gdy chcemy dowiedzieć się co znaczą nasze sny, dobrze jest otworzyć sennik, w jakim znajdziemy szczegółowo przedstawione przeróżne sny. Oczywiście niektóre rzeczy prosto skojarzyć z różnymi ogółami i wszystko można na przeróżne sposoby interpretować, oraz porównywać z własnym życiem. Jednak wiele osób nie uznaje czegoś takiego jak senniki i różnego rodzaju wróżby, które mają przewidywać naszą przyszłość. Niektórzy twierdzą natomiast, iż przewidywanie wydarzeń może wywoływać pecha i jest przez mnóstwo osób krytykowane. Senniki możemy znaleźć równie dobrze w Internecie, jak również w czasopismach i telewizji.

  Data dodania: 25 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Test miłosny »

  Człowiek jest wiecznym wędrowcem, poszukującym miłości. Żeby pomóc nieco tym poszukiwaniom, powstała strona milosnykalkulator.pl. Wprowadzając tutaj imię swoje i kochanka, masz szansę przekonać się, czy jesteście sobie pisani, oraz czy w towarzystwie tego człowieka, masz szansę na dożywotnie szczęście. Poznaj różne rodzaje wróżb dla niego oraz dla niej, dowiedz się jak rzucić zaklęcie, albo zrób sobie test miłosny na rok 2011. Jest to również miejsce z obszerną baza miłosnych wierszy, które są przydatne podczas wielu okazji.Dowiedz się jakie filmy najbardziej nadają się na romantyczny wieczór we dwoje, oraz które zioła, mogą pełnić funkcję afrodyzjaku.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby »

  Każdy człowiek pragnie poznać swoje przeznaczenie. Teraz jest to możliwe, dzięki wspaniałej sile tarota. Jeśli silnie się skoncentrujemy, ukaże się przed nami nasza przyszłość. Nasz portal umożliwia każdemu człowiekowi dotarcie do jego prawdziwego przeznaczenia. Odkryj swoje karty i poznaj przyszłość już teraz.

  Data dodania: 10 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

Najnowsze wiadomości:

Sennik - nowa strona:

Adres: