Projekt budowlany

Projekt budowlany Jesteśmy biurem architektonicznym z ogromnym doświadczeniem zawodowym na rynku budowlanym w regionie Sopotu i Polski. Zajmujemy się projektowaniem nowych budynków oraz przekształcaniem istniejących obiektów do nowych funkcji wraz z wykonaniem projektu zagospodarowania nieruchomości z infrastrukturą techniczną. Chętnie współpracujemy przy tworzeniu aranżacji wnętrz mieszkalnych i biurowych. Świadczymy kompleksowe usługi architektoniczne w zakresie planowania przestrzennego i konserwacji zabytków. Zależy nam na poszukiwaniu założeń ekonomicznych, które wyróżnia estetyka i funkcjonalność.

Szczegóły strony pomorscyarchitekci.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę pomorscyarchitekci.pl:

Projekt budowlany

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oczyszczalnie ekopol »

  Firma EKOPOL powstała w 2000 roku. Łączy ona wieloletnie praktykę, a dodatkowo olbrzymią wiedzę swoich założycieli. Obecnie stabilna i ugruntowana pozycja firmy wynika z rozwoju techniki produkcji, a dodatkowo stałego poszerzania sieci dystrybucji. EKOPOL (bio szamba) jest firmą, która łączy w sobie poszanowanie dla tradycji z najnowszymi technologiami. Wszelkie zastosowane przez korporację rozwiązania są najbardziej korzystne i ekonomiczne ze względów inwestycyjnych. Najważniejsza natomiast jest pozytywna opinia dotychczasowych użytkowników, którzy uznali, że nasze oczyszczalnie ścieków są najbardziej konkurencyjnymi na rynku zarówno na płaszczyźnie montażowej, projektowej jak i eksploatacyjnej i finansowej. Jednym z naszych największych sukcesów i osiągnięć jest opracowanie i udostępnienie naszym kontrahentom kompletnej techniki montażowej. Jednak jako jedna z nielicznych firm gwarantujemy Państwu zachowanie całkowitej gwarancji i ważności atestów przy samodzielnym montażu oczyszczalni. Samodzielna instalacja przydomowej oczyszczalni ścieków jest dla wielu kontrahentów przeważającym argumentem inwestycyjnym.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Urządza.pl »

  Urządzanie mieszkania – to przedmiot opisywanej platformy internetowej. Użytkownicy klikając w prezentowaną witrynę internetową dowiedzą się wielu zajmujących wiadomości na tematy takie jak na przykład urządzanie wnętrz. Poniższa platforma internetowa została zaprojektowana jako katalog instruktaży po świecie aranżacji wnętrz, stąd też odwiedzające opisywaną witrynę internetową osoby nie powinny być zawiedzione umieszczonymi na niej tekstami. Zajmujące artykuły pogrupowane są w stosowne kategorie, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością odnaleźć pożądane przez nich informacje. Warto więc wejść na opisywaną witrynę internetową i zapoznać się z niezwykle interesującymi tekstami.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje łazienek »

  Aranżacje łazienki dostosowywane są do zróżnicowanych oczekiwań poszczególnych klientów. Nie masz aktualnie planu na zagospodarowanie twojej łazienki? Odwiedź omawiany serwis internetowy, aby przejrzeć niecodzienne propozycje, jakie możesz wdrożyć w swoim lokalu. Niewątpliwie zainteresują cię fachowe teksty dotykające tematyki montażu, projektowania oraz wyposażenia. Aranżacja łazienki wpływa na poziom twojego zadowolenia. Zadbaj o to, aby ta przestrzeń była najprawdziwszą oazą relaksu. Powyższa strona internetowa pomoże ci osiągnąć satysfakcjonujący efekt dekoratorski.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: