Lean

Lean Specjalizujemy się we wdrażaniu systemów zwiększających skuteczność firm. Jedną z oznak naszej aktywności jest Lean Management. Organizujemy praktyczne szkolenia z dziedziny doskonalenia zarządzania. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz rzetelną obsługę klientów. Swoją ofertę zawsze dopasowujemy do indywidualnych wymagań klienta. Wprowadzamy systemy oparte na metodologiach zarządzania procesowego. Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu projektów rozwojowych. Proponujemy koncepcje, które dadzą Twojej firmie same korzyści.

Szczegóły strony www.asystabjz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.asystabjz.pl:

Lean

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Quady »

  Profesjonalny autoryzowany dealer oferuje swoje atrakcyjne produkty. Dysponujemy też serwisem, w którym oferujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. W szczególności zalecamy quady tj. Aeon, CF Moto, Krymco, Polaris. W naszym sklepie mamy bardzo duży zestaw skuterów i różnej wielkości quadów. Oferujemy najważniejsze marki skuterów i quadów, dostępne na polskim rynku. Posiadamy dużą wiedzę popartą doświadczeniem zdobytym na rynku motoryzacyjnym. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alpaka »

  Hodowla MyAlpaki to zawodowcy głównie w hodowli unikalnych zwierząt jakimi są niewątpliwie Alpaki. Alpaki z naszej hodowli są z różnymi certyfikatami świadczącymi o ich wysokiej klasie. Hodowla Alpaka prowadzona jest stosunkowo od niedawna jednak wiedza jaką nabyliśmy o tych zwierzętach pozwala nam by prowadzić ją ja bardzo wysokim poziomie, wedle norm europejskich. Alpaki to jeden z rodzajów zwierząt na które jest bardzo duże zapotrzebowanie w Europie. Z Alpaka uzyskuje się bardzo dobrej jakości włókno, jakie nie da nam żadne inne znane nam zwierze. Nasza firma oprócz hodowli Alpaka, zajmujemy się równie kompleksowo pomocą zarówno w imporcie Alpaka, jego hodowli jak i udostępniamy nasze naturalne miejsca do jego rozwoju i je hodujemy, oczywiście wedle wskazówek i życzeń klienta.


  Hodowla MyAlpaca
  Bajdy 185
  38-471 Wojaszówka
  tel.: +48 668 256 023
  e-mail: marcin.kot@myalpaca.pl
  NIP: 1180935217

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gumtree »

  Nie ma osoby, która nie zna TVP - Telewizja Polska jest w każdymdomu. Zdecydowana większość zna także największy nośnik reklamowy, jakim jest Telegazeta TVP.
  Telegazeta jest z nami od dziesięcioleci i ma miliony widzów, którzy dzień w dzień śledzą ogłoszenia tam zawarte.To najbardziej rozpoznawalna platforma ogłoszeniowa w Polsce. W tym momencie i Ty możesz prędko i łatwo dodać tam własne ogłoszenie.
  Umożliwia to ibo24.pl.
  Emisja niemalże natychmiast, ceny redakcyjne.
  Pamiętaj TVP to nie Gumtree, nie Allegro. TVP to potęga.
  Znajdziesz też program TV i katalog spółek.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: