Koty brytyjskie - informacje na temat rasy i hodowli

Koty brytyjskie - informacje na temat rasy i hodowli Na witrynie internetowej znajdują się informacje na temat hodowli kotów brytyjskich. Koty brytyjskie to rasa egzotyczna, którą opiekuje się autorka strony. Stronę schelwood.pl warto polecić wielbicielom kotów bengalskich.

Szczegóły strony www.schelwood.hodowca.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.schelwood.hodowca.pl:

Koty brytyjskie - informacje na temat rasy i hodowli

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • koty rosyjskie »

  Koty są najwspanialszymi towarzyszami człowieka. Wiemy to ze swojego doświadczenia, ponieważ od wielu lat świadczymy swoim klientom usługi z obszaru hodowli tych niesamowitych zwierzaczków. Chcemy się rozwijać i ciągle poprawiać i tak już będącą na wysokim poziomie ofertę. Każdego dnia dbamy o nasze kociaki z największą troską i radujemy się wspólnie z zadowolonymi z nich właścicielami.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koty syberyjskie »

  Koc-pol cat*PL to renomowana hodowla kotów popularnej rasy Ragdoll. Charakterystyczną cechą tych zwierząt jest wiotczenie mięśni, stąd też ich nazwa. Kotki te są oddanymi towarzyszami człowieka, szczególnie dzieci. Możliwe jest, że przodkami Ragdoll są koty birmańskie czy koty syberyjskie. W skutek krzyżowań wielu ras, Ragdoll odziedziczyła najlepsze cechy. Jeśli chodzi o usposobienie, koty Ragdoll są bardzo łagodne i uległe. Galeria na stronie www pozwala na lepsze poznanie kotów Ragdoll.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żwirki dla kotów »

  /Szeroka gama produktów dostępnych w internetowym sklepie zoologicznym Super Zoo Market zawiera karmy i akcesoria przydatne właścicielom rozmaitych zwierząt domowych. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się jednak te przeznaczone dla czworonogów, szczególnie sucha karma dla kotów i psów, jak również preparaty pomagające w utrzymaniu czystości i higieny np. Frontline dla kotów i karmy dla psów. Super Zoo Market opiera się na ponad 16 – letniej tradycji sklepu stacjonarnego, zapewniając najwyższej jakości obsługę.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: