żłobki Wrocław

żłobki Wrocław Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

Szczegóły strony www.slonecznyzlobek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.slonecznyzlobek.pl:

żłobki Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Staże praktyki »

  Zbliża się czas selekcji studiów przez osoby, jakie w tym roku pisały maturę. Dlatego też chcemy wyjść wam naprzeciw i zademonstrować kierunki, jakie możliwe, że nie są zbyt znane ale na pewno cieszą się dużą popularnością ponieważ brakuje ludzi do pracy. Tego typu studia to między innymi chemia kosmetyczna i translatoryka. To oczywiście jedynie nieduża część sposobności na tej uczelni. Oprócz nich do dyspozycji macie również kierunki tj. doradztwo zawodowe i osobiste a także obsługa ruchu turystycznego. Dzięki naszej uczelni nie będziesz miał komplikacji z dostaniem się na staże oraz praktyki. Sam zatem odpowiedz sobie na pytanie czy jesteśmy uczelnią wartą zachodu.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego e-learning »

  Dla chcących w dogodnym terminie uczuć się języka angielskiego – usługi e-learningowe ELC. E-learning to sposób szkolenia z wykorzystaniem Internetu. Dzięki opcji dopasowania tempa do własnych wymogów, interesującym materiałom oraz kontroli wyspecjalizowanego lektora – prędkie efekty kursu. W ofercie ELC także kursy dla klientów biznesowych (w uwzględnieniem języka branżowego) we Wrocławiu.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Kraków »

  Sporą sławą wśród kierunków szkół policealnych cieszą się handel oraz torystyka. Pełna oraz zawsze aktualna oferta najlepszych szkół policealnych takich jak Centrum Języków Obcych ARS LINGUA TEB Edukacja . Marzysz o karierze w znanej firmie jako kelner. Na ulepszanie wiedzy nigdy nie jest za późno. Księgowa, fryzjerka, sekretarka i wiele innych kierunków kształcenia w jednym miejscu.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: