żłobki Wrocław

żłobki Wrocław Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

Szczegóły strony www.slonecznyzlobek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.slonecznyzlobek.pl:

żłobki Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • szkoły językowe Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy doskonalenia kwalifikacyj, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obrębach. Szkolenia to zajęcia mające na celu zdobycie, uzupełnienie lub ulepszanie zdolności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, pomocnych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma ogromne możliwości zmiany swojej osobowości oraz poszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Przedsiębiorstwo Magisterka Consulting to grupa fachowców z różnorakiego typu branż, oferująca wysokiej jakości usługi consultingowe w ramach pisania prac magisterskich bądź licencjackich. Decydując się na współprace, Zleceniodawcy Magisterka Consulting mogą oczekiwać na wsparcie w pisaniu nie wyłącznie prac dyplomowych, ale także wypracowań czy różnorakiego typu analiz. Zakres tematyczny możliwy do przeanalizowania w czasie pisania prac jest bardzo duży. Administracja, kultura czy public relations, to jedynie co poniektóre z zagadnień poruszanych w pracach licencjackich lub też dyplomowych. Każda zainteresowana wyżej wymienionymi pracami osoba, powinna sprawdzić stronę internetową przedsiębiorstwa, znajdującą się na domenie MagisterkaConsulting.pl. Opublikowane tam są uwarunkowania współpracy, między innymi, w kwestii praw autorskich pisanych prac.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne Kraków »

  Sporą sławą wśród kierunków szkół policealnych cieszą się handel oraz torystyka. Pełna oraz zawsze aktualna oferta najlepszych szkół policealnych takich jak Centrum Języków Obcych ARS LINGUA TEB Edukacja . Marzysz o karierze w znanej firmie jako kelner. Na ulepszanie wiedzy nigdy nie jest za późno. Księgowa, fryzjerka, sekretarka i wiele innych kierunków kształcenia w jednym miejscu.

  Data dodania: 27 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: