Uczelnie Podkategoria: Uczelnie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Szkolenia Warszawa »

  Zarządzanie zbytem jest nad wyraz intrygującym zadaniem. Szczególnym jego przejawem jest kontestowanie zarzutów specjalistów uzasadniających brak wykazania planów handlowych. Wskazania badań dają jasną odpowiedź: większa część klientów motywuje nielojalność brakiem zaangażowania ze strony kadry obsługującej, niewystarczającym kontaktem oraz znikomą opieką sprzedażową. Od samego początku rozmów, bywa, że strona kupująca ma nieproporcjonalnie większą skuteczność, uzasadniając to tym, że cały czas prowadzi negocjacje również z konkurencją handlową. Zapewne też wspomni o tym, że warunki w Twojej propozycji są nie do zaakceptowania Szkolenia Warszawa . Kiedy zmienisz te warunki, handlowiec konkurencji zdecydowanie także dostanie nowe sugestie, aby dostosować ofertę. Celem kursów jest nauka zyskiwania siły przekazu w rozmowach i wyrobienie zdolności przeciwstawienia się manipulacji. Kolejną użyteczną umiejętnością wartościowego sprzedawcy jest rozstrzyganie sytuacji konfliktowej.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coach Warszawa »

  W niektórych sytuacjach trudno jest bez pomocy innych poradzić sobie nawet ze stosunkowo najprostszymi sprawami. Jako fachowcy od coachingu dokładnie zdajemy sobie z tego sprawęi staramy się pomagać w takich właśnie sytuacjach. Nasza kadra to najlepszej klasy fachowcy mający pojęcie o swoim fachu.
  Jeśli nasza oferta jest dla ciebie atrakcyjna zajrzyj na stronę oraz dowiedz się o nas więcej. jest to opcja darmowa a możesz przy jej pomocy zyskać naprawdę wiele. Coaching to wspaniała opcja rozwiązywania nawet najbardziej trudnych problemów.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca magisterska »

  Nasz coach z całą pewnością nie wymyśli za ciebie nawet jednego zdania pracy magisterskiej, aczkolwiek to właśnie dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu ty będziesz miał ochotę na zainteresowanie się w końcu tym tematem . Rzeczywiście zdajemy sobie sprawę z tego jak w niektórych przypadkach trudno jest zmotywować się do działania. Z tym związana jest nasza rola. Przy pomocy fachowych rozwiązań potrafimy sprawić, że bez niczyjej pomocy zaczniesz chętnie pisać. Jeśli jesteś tego ciekawy zapraszamy na darmowe spotkanie. W jego czasie omówimy wszystkie najważniejsze aspekty.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zps-jg.pl »

  Zajmujemy się od lat wytwórczością rozmaitego typu artykułów metalowych, a dodatkowo prowadzimy wielki zakres szkoleń, dzięki którym nasi liczni klienci mają możliwość zdobyć wiedzę w działaniach tj. obróbka mechaniczna poprzez toczenie, frezowanie, szlifowanie. Produkujemy detale do kolejowego taboru, stalowe konstrukcje, ogrodowe meble, ogrodzenia, balustrady oraz multum różnych wytworów. Posiadamy wielkie doświadczenie i dobre zaplecze maszynowe - nowoczesny park maszyn i wyposażeń, dzięki którym również nasze posługi produkcyjne, jak również kursowe są na najlepszym poziomie. Serdecznie zapraszamy już teraz do korzystania z naszej oferty!

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm Warszawa »

  Langberry proponuje obszerny wachlarz usług językowych. Naszą specjalnością są kursy językowe, w tym angielski dla firm. Warszawa to główny teren naszych działań. Kładziemy duży nacisk na skuteczność szkoleń oraz dostosowanie oferty do indywidualnych oczekiwań klienta. Dobieramy typ kursu i słownictwo odpowiednie dla branży, którą zajmuje się nasz klient. Pracujemy na autentycznych materiałach szkoleniowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi partnerami biznesowymi. Zapewniamy wysoki poziom nauczania.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Nasza strona mieści obszerną ofertę szkoleń skierowanych do firm, managerów zespołów handlowych i klientów indywidualnych. Opisywane szkolenia sprzedażowe mają postać praktycznych warsztatów, na których uczestnicy realizują ćwiczenia zbliżone w najwyższym stopniu do autentycznych sytuacji z ich praktyki biznesowej – sprzedają więc w trakcie scenek ten sam produkt którym handlują w rzeczywistości oraz trenują reagowanie na takie skomplikowane zachowania klienta, z którymi stykają się w ciągu prawdziwych rozmów sprzedażowych. To klucz do odniesienia sukcesu w sprzedaży, gdzie liczy się przede wszystkim odpowiednie podejście do klienta.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Wybór kierunku kształcenia należy do jednej z najważniejszych życiowych decyzji. Aby przyspieszyć jej podjęcie wszystkim absolwentom szkół średnich, utworzyliśmy poradnik maturzysty online o nazwie uczelnie.info.pl. Poza wykazem szkół wyższych w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu Gdańsku i innych, również mniejszych miastach w całej Polsce, zamieściliśmy dokładny opis wszystkich kierunków. Oferta obejmuje studia magisterskie i inżynierskie w trybie stacjonarnym, wieczorowym i zaocznym. Zajmujemy się propagowaniem projektu „Wiarygodna Szkoła”. Zadaniem jest certyfikacja niepublicznych szkół wyższych. Poddajemy szkoły wieloaspektowej ocenie i wybieramy spośród nich grupę uczelni, które gwarantują dobrą jakość nauczania, czy to na studiach dziennych, czy zaocznych.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Każdy, kto ma ochotę podnieść swoje kwalifikacje, a może się pochwalić dokumentem ukończenia studiów wyższych, może rozpocząć studia podyplomowe. W niektórych przypadkach słuchacze powinni opracować oraz obronić pracę dyplomową. Po zakończeniu otrzymuje się świadectwo, anie jak w przypadku wcześniej skończonych studiów - dyplom. Zwykle odszukujemy taką specjalność na studia podyplomowe, żeby osiągnięte kwalifikacje umożliwiły nam w wykonywaniu pracy, która spełni nasze wymagania jak np.: kierunek Zarządzanie bezpieczeństwem. Studia podyplomowe zazwyczaj wybieramy po dobrym zastanowieniu się, jesteśmy już wtedy najczęściej na takim etapie życia, kiedy wiemy czego oczekujemy od życia. Często też decydujemy się na studia podyplomowe, bo może się to wiązać z awansem w firmie lub przejściem na intratne stanowisko w innym przedsiębiorstwie. Zdarza się też, że pracodawca ceniąc pracownika proponuje mu podniesienie kwalifikacji poprzez opłacenie mu studiów podyplomowych. Zazwyczaj wiąże się to ze zobowiązaniem pracownika do pozostania w jego firmie przez uzgodniony okres czasu.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • coaching »

  Dla osób chcących dokształcić się w wybranej dyscyplinie, aranżowane są różnego typu kursy szkolenia. Udział w nich kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego członkostwo, bądź uprawniającego do czynienia akcji związanych z problematyką kursu. Mogą to być szkolenie polegające na rzeczowym i konkretnym przedstawieniu wiadomości precyzyjnie związanych z praktykowaniem danego zawodu przez członków. Są to także, atrakcyjne w minionym okresie, szkolenia z zakresu progresie indywidualnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych umiejętności interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej komunikacji interpersonalnej, kształtowaniu śmiałości. Poruszane kwestie mogą dotyczyć także kształtowania technik śmigłego uczenia się, czytania, bezproblemowego i sprawnego utrwalania. Dla pracowników wyższego szczebla, sporządzane są oferty szkoleń z obszaru zarządzania kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Treningi kreatywności. »

  Prowadzona indywidualnie, jak też w grupie, terapia zajęciowa dla najmłodszych bazuje na specjalnej metodzie. Tutaj znajdziecie Państwo wiele sposobów korzystania przez rodziców z opcji jakimi są zajecia pozalekcyjne szczecin. fachowcy, a także wiele lat praktyki w tej dziedzinie umożliwiają skuteczne radzenie sobie z wieloma problemami, takimi jak choćbyb problemy wychowawcze szczecin. W tym względzie znajdziemy całą gamę jaką są zajęcia dla dzieci szczecin. Możemy między innymi decydować się na trening umiejętności społecznych, który znacznie zwiększa i rozwija kompetencje w zakresie nawiązywania kontaktów międzyludzkich. W przypadku tych najmłodszych trening kreatywności szczecin jest w stanie przyczynić się do szybkiego i łatwego uczenia się lub też zapamiętywania. Nie bazowanie na typowych zachowaniach z gabinetów psychologicznych sprawia, że terapia dla dzieci szczecin jest tak efektywna.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca socjalna - nowy kierunek studiów »

  Pracownik socjalny pracuje z ludźmi, którzy zostali społecznie lub którzy doznają jakiegoś typu kryzys. Ich podstawowym zadaniem jest zapewnienie wsparcia, które umożliwi będącym w potrzebieuzyskanie oczekiwanej pomocy. Pracownicy socjalni mogą działać w różnych miejscach np. hospicjach czy domach dziecka gdzie w ramach należytych procedur wspierają pojedyncze osoby, grupy społeczne lub rodziny. Większość pracowników socjalnych pracuje z osobami młodymi i ich rodzinami. Nierzadko współpracują także z: młodocianymi przestępcami, ludźmi z problemaminatury psychicznej, narkomanami i alkoholikami, osobami z niepełno sprawnościami, dziećmi i młodzieżą z problemami w nauce, osobami

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia »

  Prezentowana strona zawiera wiadomości dotyczące Instytutu Ekonomii i Zarządzania UJ. Studia na opisywanym wydziale przebiegają w systemie dwustopniowym. Instytut daje szansę na uzyskanie wykształcenia np. w kierunku zarządzania firmą. Dostępne są tam także studia niestacjonarne, a nawet w trybie wieczorowym. Stopień magisterski można powziąć np. na kierunku psychologia w zarządzaniu. Studenci mogą decydować się pomiędzy ekonomią stosowaną a międzynarodową. Jeżeli interesuje Cię wysoka jakość kształcenia, zaznajom się z ofertą edukacyjną UJ.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Warszawa »

  W gazecie codziennej znalazłam ogłoszenie " szkoła muzyczna Warszawa nabór na studia drugiego stopnia". Akurat dopiero niedawno skończyłam studia w szkole muzycznej, ale pierwszego stopnia, zatem była to dla mnie rewelacyjna oferta, ażeby dalej kontynuować naukę. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu, gdzie uzyskałam wszelkie dane, w jaki sposób mogę zapisać się na rekrutację. W związku z tym, że mają mało osób chętnych, to nie powinno być problemu z dostaniem się na tą uczelnię. Po dwóch dniach otrzymałam pozytywna decyzję, co bardzo mnie ucieszyło.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • kurs rysunku gliwice »

  Olbrzymia liczba ludzi wyszukuje miejsca, gdzie mogłoby rozwinąć swe uzdolnienia w kwestii artystycznym. Dla takowych osób stworzeni zostali Młodzi Zdolni, które pozwalają w rozwijaniu takich talentów. Rewelacyjna aura w czasie lekcji powoduje, że kolejne odwiedziny to coś ekscytującego.
  Oprócz rewelacyjnej atmosfery dobrze o tej kwestii wskazuje wysoka wysokość punktów osób korzystających z kursu i teraz są na wymarzonych uczelniach dzięki profesjonalnej pomocy ekspertów którzy prowadzą te kursy.
  Prosimy wejść na naszą wizytówkę.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne pisanie prac wzorcowych »

  Strona poświęcona jest przede wszystkim pomocy i konsultacji edukacyjnej. Udzielana jest pomoc przy pisaniu prac z różnych dziedzin np. bankowości. Pisane prace dyplomowe sprawdzane są przez system antyplagiatowy. Oferta serwisu skierowana jest przede wszystkim do słuchaczy. Za pisanie prac odpowiedzialni są doświadczeni redaktorzy. Portal uzyskał szacunek i uznanie wśród korzystających z usług studentów.

  Data dodania: 29 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oferuje pierwszorzędne kierunki nauczania. Dowiedz się, którą uczelnię polecają użytkownicy forum. Na naszym portalu na pewno znajdziesz idealną uczelnię.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia francuski »

  Nasze biuro to wykwalifikowana ekipa osób która wykonuje różne tłumaczenie jakimi jest tłumaczenia francuski. Mamy we własnej ofercie tłumaczenia język francuski który wykonujemy w profesjonalny oraz wykwalifikowany sposób. Nasze propozycje macie sposobność znalezienia na przygotowanej stronie, dzięki temu dowiesz się ile kosztuje tego typu tłumacz języka francuskiego a także czy tego typu francuski tłumacz jest rzeczywiście kompetentny z zamieszczonych przez innych klientów komentarzy i opinii z zaczętej współpracy. Zdecydowanie jeżeli zależy wam na dobrej współpracy i wyszukaniu kompetentnego translatora – musisz od razu zajrzeć do naszej strony wirtualnej!

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia architektura Warszawa »

  Interesujące nowinki na temat księgarni, książek. Adaptacja obiektów architektonicznych wymaga wykorzystywania z dokonań innych dziedzin, m.in techniki. Informacje o zabawach klubowych. Lecz u nas wizytujesz na photosach jak wygląda uczelnia, dzięki jpgom zamieszczanym w prezentacjach.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Dzięki serwisowi pisanie-prac.biz możesz zamówić wzory opracowań naukowych z prawa bankowego oraz zarządzania kapitałem ludzkim. Sporządzamy prace licencjackie, prace zaliczeniowe, jak również prezentacje multimedialne, zajmujemy się ponadto wykonywaniem badań naukowych. tworzone prace wyróżnia unikatowa treść a także ciekawe wstawki graficzne. Opracowania tworzone są zawsze od podstaw stąd nie ma możliwości wystąpienia plagiatu. Gdy klient zasugeruje jakieś poprawki, są one wykonywane do pełnego zadowolenia klienta, w najszybszym możliwym terminie.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Zapraszamy Państwa do zobaczenia strony internetowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jest to pierwsza szkoła wyższa w Zagłebiu.Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej powstała w 1995 r. przez ten czasu WSB ukończyło wielu zadowowlonych absolwentów. WSB prowadzi studia magisterskie, studia inżynierskie i licencjackie. WSB kształci studentów m.in. na takich kierunkach, jak na przykład: administracja, studia informatyka, logistyka, zarządzanie, socjologia, stosunki międzynarodowe i pedagogika. Wyższa Szkoła Biznesu posiada nowoczesne wyposażenie sal, dzięki czemu może jeszcze lepiej szkolić swoich studentów. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony naszej uczelni a także zapoznania się wraz z pełną ofertą. Serdecznie zapraszamy na nasze łamy.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uczelnie

Najnowsze wiadomości:

Uczelnie - nowa strona:

Adres: