Szkoły językowe Lublin

Szkoły językowe Lublin W roku 2002 swoją działalność rozpoczęła szkoła językowa Prime English Studio. Miasto Lublin obfituje w liczne szkoły językowe, takie jak Prime English Studio. Szkoła organizuje też profesjonalne kursy dla osób, które planują pojechać za granicę. Obecnie znajomość języka obcego jest istotna, więc tego typu szkoły są popularne.

Szczegóły strony www.primeenglish.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.primeenglish.pl:

Szkoły językowe Lublin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole w Zielonej Górze »

  Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez Skype »

  Reklamowana strona www to swoista wizytówka Akademii językowej. Wśród usług placówki można znaleźć angielski przez Skype oraz w domu klienta. Klientami placówki są głównie firmy, ale też organizacje i osoby prywatne. Specjalnością szkoły są kursy obejmujące tylko angielski Katowice. Na witrynie www można przeczytać dużo o założeniach opisywanego ośrodka.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Przedszkole Międzynarodowe The International Preschool znajdujące się przy ul. 6 Sierpnia 1/5 stanowi oddzielony pod względem budowlanym budynek z kompleksu budynków umiejscowionych obok Lasu Kabackiego w strefie tzw. Zielonego Ursynowa.

  Budynek jest dwupiętrowy i jest podzielony na 3 pomieszczenia do zajęć dydaktycznych, salę gier i zabaw, obszerną aulę o powierzchni 70 m kw., sekretariat, jadalnię z wydawalnią posiłków, 4 toalety oraz 3 pomieszczenia pomocnicze.

  Do placówki zapewniony jest dojazd i dojście ciągiem pieszo-jezdnym od ulicy 6 Sierpnia. Teren jest ogrodzony, znajduje się na niej piękna zieleń wraz
  z altanami, bezpiecznym i nowoczesnym boiskiem, placem zabaw – wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego i lasu w dużej odległości od ruchliwej ulicy Puławskiej, w ślepej uliczce z kilkoma domami.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: