Szkoła trenerów

Szkoła trenerów Szkoła trenerów organizowana przez Stowarzyszenie OPTA ma za zadanie przygotować kursantów do samodzielnego prowadzenia zajęć edukacyjnych dla zróżnicowanych słuchaczy. Szkolenie trwa przez 1 rok i obejmuje: trening osobowościowy, ćwiczenia, superwizję grupową i indywidualną. Lekcje prowadzą wyspecjalizowani specjaliści. Szczegółowy plan szkoły trenerów widnieje na witrynie organizacji OPTA w pliku pdf. Kompletny koszt szkolenia to 7 200 złotych. Istnieje możliwość płatności ratalnej.

Szczegóły strony www.opta.org.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.opta.org.pl:

Szkoła trenerów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo, Ośrodek Szkolenia Kierowców "oLka" organizuje kursy prawa jazdy dla przyszłych kierowców. Nasza wysoka pozycja, wielkie doświadczenie, wyspecjalizowana kadra instruktorów, nadzwyczaj wysoka zdawalność sprawia, że nasza szkoła zasługuje na określenie KRÓLA w tej dziedzinie! aranżujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Zapisz się do nas na szkolenie, a przekonasz się, że nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka" do głębi podoła Twoim oczekiwaniom. Nie tylko fachowo przygotujemy Cię do egzaminu na wymarzone prawo jazdy, ale także zagwarantujemy Ci miłą, przychylną atmosferę w ciągu kursu. Sprawimy, że prawo jazdy będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka", KRÓL pośród wszelkich szkół nauki jazdy! Wybierz nas, a przekonasz się, że to nie są puste słowa!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoły językowe Starogard Gdański »

  Szkolenie to różnorodne działania i formy doskonalenia kwalifikacyj, podwyższania wiedzy i kwalifikacji zawodowych w wielu obrębach. Szkolenia to zajęcia mające na celu zdobycie, uzupełnienie lub ulepszanie zdolności i kwalifikacji zawodowych lub ogólnych, pomocnych do wykonywania pracy. Uczenie się jest procesem nie ograniczającym się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez całe życie ma ogromne możliwości zmiany swojej osobowości oraz poszerzania wiedzy. Powinien je rozwijać z korzyścią dla siebie, jak i firmy, w której pracuje. Szkolenia to nie tylko nabywanie nowych umiejętności, to również zmiana postawy. Zapraszamy na szkolenia organizowane przez Instytut Nauki i Przedsiębiorczości.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Katowice »

  Wesoly-przedszkolak.pl to Niepubliczne Przedszkole. Akademia Wesołego Przedszkolaka pomaga w odkrywaniu w dzieciach zdolności i zainteresowań. Do przedszkola uczęszczają dzieci w wieku 2,5 -5 lat, natomiast dla 2-latków prowadzone są zajęcia adaptacyjne. Każda grupa wiekowa składa się z co najwyżej18 osób. Budynek wesoly-przedszkolak.pl posiada 5 dużych, przestronnych jak również wspaniale oświetlonych sal dydaktycznych, sale gimnastyczno – taneczne, plac zabaw a także zewnętrzne atrium przystosowane do przeprowadzania zajęć na powietrzu o każdej porze roku. Wnętrza sal są znakomicie zaprojektowane jak również znakomicie wyposażone. Nad bezpieczeństwem przedszkolaków czuwa zarówno monitoring wewnętrzny, jak również zewnętrzny. Wesoly-przedszkolak.pl to najkorzystniejszy wybór na rynku!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: