szkoła kierowców

szkoła kierowców Transport samochodowy jest bardzo popularny, dzięki czemu potrzebujemy coraz więcej zawodowych kierowców.Rozpoczyna się od zdania na prawo jazdy na kategorię D lub C. Jeżeli chcemy kierować autobusem, to czeka na nas jeszcze szkolenie: kwalifikacja wstepna kierowców, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy uprawnieni do przewozu osób.Takie kursy mogą trwać blisko trzysta godzin, w czasie których kierowcy uczą się wszystkich zagadnień związanych z transportem osobowym. Podobnie jest w sytuacji kierowców ciężarówek, chcących zacząć pracę jako kierowca. Żeby mogli oni realizować swoje obowiązki, to przed tym konieczne do zaliczenia będzie szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców.Podczas 280 godzin, podzielonych na praktykę i teorię, kursant nauczy się, jak w bezpieczny sposób jeździć samochodem z ładunkami, zapozna się z zasadami oszczędnej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kursy przewoźników kończy się egzaminem, po zdaniu którego dopiero kierowca może zacząć jeździć. Wprowadzenie takich przepisów wzbudziło sporo kontrowersji. Niemały czas trwania kursu, a w konsekwencji wysoka cena powodują, że zmniejsza się ilość osób na zostanie kierowcą.

Szczegóły strony poldek.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę poldek.pl:

szkoła kierowców

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 25

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Francuski Warszawa »

  W naszym kraju jest coraz więcej obcokrajowców z całego świata, więc i native speakerzy by się znaleźli. Coraz popularniejszy obecnie staje się francuski Warszawa. Język angielski jest już standardem, więc większość młodych ludzi już go zna. Zajęcia francuski Warszawa opierają się na nauce na różnych poziomach zaawansowania, od podstawowego po biegły, w mowie, pisaniu i czytaniu, jak i rozumieniu ze słuchu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje i sala weselna Lublin »

  Hotel Jedlina proponuje noclegi i usługi obejmujące organizację imprez okolicznościowych. Oferta konferencje Lublin dotyczy wynajmu specjalnych sal do organizacji konferencji. Przygotowujemy imprezy integracyjne, proponując kilka sal o różnej powierzchni i charakterze. Hotel Jedlina otoczony jest pięknym ogrodem i znajduje się w niewielkiej odległości od Lublina. Na życzenie klientów organizujemy m.in.
  imprezy integracyjne, przejażdżki bryczkami, kulig. Posiadamy 13 wygodnych pokoi z pełnym węzłem sanitarnym. Zapraszamy na witrynę internetową hotelu, aby zapoznać się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne gimnazjum w miejscowości Lublin »

  W serwisie ofertę swoich usług udostępniło prywatne gimnazjum im. I. J. Paderewskiego. Oferta szkoły, ze względu na jej lokalizację, nosi nazwę: Gimnazjum Lublin. Opisywana oferta kształcenia obejmuje dodatkowo wymiany międzynarodowe. W tej szkole panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca nauce. Przy gimnazjum działa także podstawówka, a nawet liceum ogólnokształcące.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: