Prawo jazdy Wrocław

Prawo jazdy Wrocław Podstawą działalności Wyższej Szkoły Jazdy jest fachowa nauka jeżdżenia. Na kursie osoby uczą się jazdy w ruchu miejskim, ale również jazdy ekonomicznej.
Miastem, w którym organizowane są kursy na prawo jazdy, jest Wrocław. Ośrodek dysponuje odpowiednią salą wykładową i stosuje nowoczesne metody nauczania. Klienci mogą korzystać z szerokiej gamy materiałów szkoleniowych. Ośrodek zatrudnia wyłącznie doświadczonych instruktorów oraz wykładowców. Oferowane kursy odbywają się na pojazdach znanych marek.

Szczegóły strony www.wsjazdy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wsjazdy.pl:

Prawo jazdy Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • żłobki Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Kraków »

  Chcesz się szybko nauczyć języka angielskiego zapraszamy do naszej szkoły aktywnej komunikacji językowej Konkret. Na naszych zajęciach jest ciągłą komunikacja pomiędzy kursantami a lektorem. Nasza kadra to młodzi ludzie, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Szkoła Konkret powstała 7 lata temu przez ten czas wypracowaliśmy sobie swój system szkolenia polegający na aktywnej komunikacji. Mamy do zaoferowania kilka kursów.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Podstawowa Warszawa »

  Prezentowana Szkoła Podstawowa, funkcjonująca na teranie miasta Warszawa, oferuje bardzo atrakcyjny program kształcenia. Naszym celem jest zapewnienie warunków wspomagających rozwój wychowanków. Prowadzimy mnóstwo zajęć dodatkowych. Zaliczają się do nich m.in. zajęcia z informatyki, nauka tańca, nauka gry na instrumencie, zajęcia teatralne. Jesteśmy instytucją mocno zakorzenioną w tradycji. Tworzymy zespół doświadczonych i kompetentnych pedagogów. Kształcenie w naszej szkole to pewność edukacji na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: