niemiecki

niemiecki Chcielibyśmy powitać Cię serdecznie w naszym serwisie, który oddany jest w całości nauczaniu języków cudzoziemskich! Mamy nadzieję, że będziesz jednym z naszych częstych użytkowników i razem z nami będziesz szlifował swoje zdolności w wybranym przez siebie zagranicznym języku.
Każdy może otwarcie przyznać, że nauka języków obcych w teraźniejszych czasach jest niepospolicie znacząca. Choć przodujący jest z pewnością język angielski, który od kilkudziesięciu już lat posiada status języka internacjonalnego, to bardzo dużą sławą na globie cieszył będzie się także język niemiecki, czy też język francuski.
Szkoły języków obcych, które funkcjonują we każdych naszych miastach, faktycznie zawsze oferują nauczanie w tych trzech językach, rozbudowując swoją propozycję także o odmienne, mniej spopularyzowane, jednak zyskujące sobie coraz szersze uznanie języki. Jednym z takowych języków, jakiego nauczanie staje się dziś coraz modniejsze, jest z pewnością język hiszpański, a w naszym kraju także język rosyjski.

Szczegóły strony www.fiszkoteka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fiszkoteka.pl:

niemiecki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia Szczecin »

  Chcesz przelecieć się balonem na ciepłe powietrze, wybierz się na studia do Szczecina a na pewno będziesz miał na to chwilę czasu. Staniesz przed bardzo ważną decyzją wyboru szkoły, wejdź na nasz portal. W Szczecinie nie zabraknie ci atrakcji na zwiedzanie po szkole. Jeżeli poszukujesz renomowanej uczelni wyższej, obejrzyj nasze oferty. Pracujesz, sprawdź jaką bogatą ofertę studiów wieczorowych i zaocznych posiadają szczecińskie uczelnie wyższe.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching a rewolucyjna przemiana osób poddanych coachingowi. »

  Innej jakości są coachingi dla osób prywatnych i życiowe. Coaching indywidualny Poznań dotyczy pojedynczej osoby, nad którą trener pracuje w celu dojścia do jego wyśmienitej formy umysłowej, wskazując na pozytywne strony jego pracy, jego aktywności i na te, które należało by poprawić i nad którymi należałoby jeszcze popracować. Coaching życiowy Poznań połączony jest z rozwijaniem osobowości każdego człowieka. Coaching wpływać na ulepszenie związków z rodziną, z przyjaciółmi, z kolegami, z partnerem i pozwolić przekroczyć bariery oraz przejść do następnego etapu w życiu człowieka, który ma przede wszystkim dobrnąć do pewnego i wyznaczonego wcześniej celu. Każda osoba ma jakieś pragnienie, do którego stara się kroczyć. Niestety nie zawsze jest on taki bliski, jak może się wydawać na początku.

  Data dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • coaching »

  Dla osób chcących dokształcić się w wybranej dyscyplinie, aranżowane są różnego typu kursy szkolenia. Udział w nich kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego członkostwo, bądź uprawniającego do czynienia akcji związanych z problematyką kursu. Mogą to być szkolenie polegające na rzeczowym i konkretnym przedstawieniu wiadomości precyzyjnie związanych z praktykowaniem danego zawodu przez członków. Są to także, atrakcyjne w minionym okresie, szkolenia z zakresu progresie indywidualnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych umiejętności interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej komunikacji interpersonalnej, kształtowaniu śmiałości. Poruszane kwestie mogą dotyczyć także kształtowania technik śmigłego uczenia się, czytania, bezproblemowego i sprawnego utrwalania. Dla pracowników wyższego szczebla, sporządzane są oferty szkoleń z obszaru zarządzania kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: