Nauka jazdy Gdynia

Nauka jazdy Gdynia Prawo jazdy to jeden z upragnionych zezwoleń. Jego otrzymanie jest czasami problematyczne. Mnóstwo osób bardzo długo poszukuje doświadczonego nauczyciela. Ten kurs prawo jazdy to gwarancja przyjemnej atmosfery i wydajnej nauki. Chcemy, aby nasi podopieczni umieli znaleźć rozwiązanie w każdej sytuacji na drodze. Z nami zdasz egzamin bez trudności, a ponadto będziesz się odpowiednio czuł za kierownicą. Nasi nauczyciele są ludźmi radosnymi i spokojnymi, nasz kurs będzie dla Ciebie przyjemnością. Przeczytaj naszą ofertę i uzupełnij formularz zgłoszeniowy już dziś.

Szczegóły strony www.osk-euroschool.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.osk-euroschool.pl:

Nauka jazdy Gdynia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • żłobki Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole w rzeszowie »

  Serdecznie witam rodziców i opiekunów maluchów i zapraszam do nowego przedszkola w Rzeszowie. Aby nasze urocze dzieci się nie nudziły, gwarantujemy dobrą zabawę jak również inne zajęcia rozwijające zdolności naszych pociech. Są to w szczególności dwa języki - niemiecki oraz angielski, rytmika, gimnastyka, zajęcia twórcze, a także opieka medyczna. Posiadamy także samochód Mercedes VITO, którym możemy zawozić i odwozić dzieci. Możliwy jest również wynajem sali, aby zorganizować dziecięce urodziny lub imieniny. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy na Bemowie, Bródnie, Okęciu Kat. A i »

  SZKOŁA JAZDY AUTEK NA Bemowie (Konarskiego 1 – przy ratuszu Bemowo) zaprasza wszystkich chętnych na szkolenia w ramach kursu na prawo jazdy kategorii A, B.
  Nauka jazdy w naszym Ośrodku to naprawdę sama radość, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które zapewnia profesjonalna kadra szkoleniowców prawa jazdy oraz zapewniamy bezstresowe szkolenie.
  Kursy podstawowe rozpoczynamy każdego dnia tygodnia. Możliwość także uczestniczenia w kursie weekendowym. Oferujemy liczne promocje i zniżki oraz płatność w bez odsetkowych ratach. Jest również możliwość zaciągnięcia kredytu na prawo jazdy w bankiem, z którym współpracujemy – szczegóły na naszej stronie internetowej.

  PONADTO:
  1.Materiały szkoleniowe w cenie kursu,
  2.Badania lekarskie na miejscu,
  3.Wykłady odbywają się w pełni wyposażonej Sali wykładowej przez profesjonalnego wykładowcę – na pewno nie będziesz się nudził,
  4.Szkolenia odbywają się na nowych samochodach marki SKODA FABIA, kat. A: Hondy i Yamahy – takie same jak na egzaminie.
  5.Jazdy w godz. 6-22,
  6.Jazdy odbywają się na tzw. trasach egzaminacyjnych – w okolicach wszystkich ośrodków egzaminacyjnych – kursant może sobie wybrać trasy przy którym ośrodku WORD chce ćwiczyć jazdę,
  7.Egzamin wewnętrzny w cenie kursu,
  8.Możliwość jazd doszkalających.

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z dokładna ofertą na naszej stronie internetowej:
  www.Autek.pl lub Tel. pod nr: 22 424 72 99

  Chcesz nauczyć się dobrze jeździć i zdać egzamin – przyjdź do nas pn-pt 10-17.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: