Ebooki Podkategoria: Ebooki

« poprzednia strona · 2
 • Książki nominowane do Nike »

  Literacka Nagroda Nike uznana została za według wszelkiego prawdopodobieństwa jedyną liczącą się nagrodą z dziedziny literatury na terenie naszej ojczyzny. Nadawana rok w rok Nike bywa szczytem doskonałości zarówno dla większości debiutujących polskich autorów, ale i również tych o ugruntowanej już pozycji na polskojęzycznym rynku literackim. Dla zdobywaców nie jest po wielokroć priorytetowa wygrana finansowa przekazywana przez kapitułę, ale sukces marketingowy i uznanie w polskim światku pisarskim. Zachęcamy do zaznajomienia się z nominowanymi do owej nagrody dziełami, oraz z finalistami z poszczególnych sezonów wydawniczychlat. Na napisanej przez nas stronie zobaczysz wszystkie te powieści i nie tylko, wraz z niedługim opisem oraz możliwością ich nabycia drogą kupna w wiarygodnej księgarni.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Między nami gwo »

  Edycja podręczników do języka polskiego "Między nami" opublikowana przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe to jeden z ostatnich hitów szkolnych. Przygotowana w solidny i pomysłowy sposób, w dużej mierze upraszcza misję nauczyciela. Zeszyty podzielone są na gotowe lekcje, a materiał został równomiernie rozłożony między kwestie literackie a językowe. W książkach uczniowie znajdą wiele ciekawych tekstów, pytań kształtujących wyobraźnię i zadań do rozwiązania. Podręczniki dostępne są w księgarnii BOOKNET pod adresem www.booknet.net.pl Zapraszamy!

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak poderwac dziewczyne »

  Jak przyciągać kobiety Skup się na swoim stylu życia. Oglądaj prezentacje zapoznasz się ze stylem życia, który jest pociągający dla dziewczyn. Aby zainteresować sobą kobietę, nie musisz być automatem strzelającym tekstami na podryw. Powinieneś się stać pociągającym chłopakiem dla dziewczyn, przez co będziesz miał branie. Jak poderwac dziewczyne na blogu porady Jak zacząć rozmawiać z dziewczyną 5 porad, które ułatwią Ci podejście i przeprowadzenie rozmowy z kobietą. Odjedź od kobiety PIERWSZY

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki »

  Jeśli poszukujesz bogatej wiedzy z tematyki psychologii, przedsiębiorczości, prawa i rozwoju zapraszamy na naszą stronę e-bookplus.pl. Na stronie zobaczysz sporą ilość tytułów ebooków, które pozwolą Ci poszerzyć swoją wiedzę i nabyć wiele cennych umiejętności. Pozycje na naszej stronie są tanie, ale za to bardzo cenne. Tytuły, które tu znajdziesz pomogą Ci zdobyć cenne kwalifikacje, dzięki czemu spełnisz swoje marzenia. Dowiesz się też, w jaki sposób prowadzić swój własny biznes, a także jak szybko znaleźć sobie pracę z wynagrodzeniem zgodnym z oczekiwaniami. Przekonasz się też, dlaczego tak niewiele osób tak naprawdę osiąga szczęście w życiu i staniesz się jednym z takich ludzi. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę. Przekonaj się, jak bardzo polepszy się Twoje życie po przeczytaniu chociaż kilku z naszych tytułów.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki »

  Jesteśmy księgarnią internetową promującą ebooki, audiobooki, książki drukowane oraz książki audio wydane na cd. Nasze produkty to w większości poradniki opisujące jak rozwiązać poszczególne problemy, stosunkowo popularne we współczesnym społeczeństwie. Oferujemy produkty najwyższej jakości, podzielone na kategorie tematyczne, napisane przez specjalistów.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca magisterska - prace licencjackie, dyplomowe, doktorskie, pisanie prac pomoc - PisanieOK »

  Prace magisterskie, licencjackie - profesjonalna pomoc w przygotowaniu materiałów do prac magisterskich i prac licencjackich. PisanieOK - praca magisterska, licencjacka, dyplomowa, prace doktorskie, pisanie prac - pomoc

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze przedszkole w Bielsku »

  Chcemy zaprosić Państwa do Przedszkola Niepublicznego "PROMYCZEK" - placówki określonej dla dzieci w wieku od 2 do 6 latek. Posiadamy poświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała o numerze MZO-4320/256/09/EL. Nasze przedszkole Bielsko prowadzi nauczanie oraz wychowanie w oparciu o kanwę programową wychowania przedszkolnego oraz programy pracy potwierdzone przez MEN. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli posiadających kompletne kwalifikacje do pracy w przedszkolu.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Najnowsze wiadomości:

Ebooki - nowa strona:

Adres: