pomiary elektryczne

pomiary elektryczne Witamy, wykonujemy w sposób profesjonalny standardowe i zaawansowane pomiary elektryczne, które potwierdzamy dokumentacją sporządzoną w oparciu o dedykowane oprogramowanie - pomiary elektryczne. Pomiary wykonujemy przy pomocy szerokiej gamy mierników i urządzeń pomiarowych posiadających zawsze aktualne certyfikaty. Wykonujemy następujące pomiary elektryczne instalacji i urządzeń elektrycznych: pomiary rezystancji izolacji, pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej, pomiary rezystancji uziemień, pomiary natężenia oświetlenia, badania wyłączników różnicowo-prądowych, okresowe przeglądy instalacji elektrycznych w budynkach - pomiary elektryczne. Przeglądy instalacji powinny obejmować w szczególności:
- szczegółowe oględziny w zakresie podanym wyżej,
- sprawdzenia ciągłości przewodów ochrony przeciwporażeniowej,
- czynności konserwacyjne i naprawy zapewniające poprawną pracę instalacji,
- pomiary w zakresie i terminach określonych w instrukcji eksploatacji.
Różnica pomiędzy oględzinami a przeglądami polega na tym, że:
- oględziny są to obserwacje i ocena urządzeń oraz instalacji elektrycznych bez przeprowadzania pomiarów i prób, dla wielu urządzeń oględziny są podstawową czynnością w prowadzeniu prawidłowej eksploatacji,
- przeglądy są to kompleksowe czynności diagnostyczne i konserwacyjne, odtwarzające sprawność eksploatacyjną instalacji pomiary elektryczne.

Szczegóły strony www.pomiary-elektryczne.slask.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.pomiary-elektryczne.slask.pl:

pomiary elektryczne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świeczki zapachowe »

  Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej strony która oferuje świece zapachowe znanych firm, zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Nasz sklep wyspecjalizował się w sprzedaży świec zapachowych doskonałej jakości znanej firmy Yankee Candle. Zapachy świec promowane z certyfikatem tej firmy cieszą się niezwykłym aromatem a wytwarzane jest tylko na naturalnych olejkach eterycznych.

  Nasza firma Sprzedaje świeczki nie tylko zapachowe ale również sprzedażą świec ozdobnych, dekoracyjnych. Przygotowaliśmy dla Państwa orginalną ofertę o zadziwiającym kunszcie i rozległej gamie zapachowej.

  Szukaj u nas:

  - Produkty okolicznościowe, Upominki
  - Zapachy samochodowe
  - Świeczniki, Podstawki
  - Naturalne Pachnące Mydełka
  - Ciekawe przedmioty w dziale: Pchli Targ

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  Remontując swoje wymarzone mieszkanie żądamy żeby wszystko było w nim bez zarzutu. Bardzo istotnym elementem przy pracach budowlanych swojego lokum jest prawidłowo zaprojektowane i sumiennie stworzone instalacje elektryczne. Przewody i kable ukryte są w ścianach, a więc wszelkie błędy w wkonaniu wiązałyby się z wymaganiem nie małej demolki pokojów. Elektryk Warszawa powinien mądrze obmyślić oraz zaprojektować rozlokowanie wszystkich elementów instalacji elektrycznej. Nader istotne jest prawidłowe przeprowadzenie okablowania, żeby w przyszłości nie dochodziło do żadnych awarii w działaniu urządzeń elektrycznych. Jeśli znajdujesz się w Warszawie lub jej okolicach, to powinieneś zaciekawić się Zakładem Instalacji Elektrycznych EBM Bukowski. Obojętnie czy chcesz wykonać zasilenie domu,wykonać okablowanie hali czy też doprowadzić zasilenie do placu budowy, jak w dym możesz szukać u nas pomocy. Zatem pamiętaj, jeżeli sprawdzony elektryk to wyłącznie EBM Bukowski

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lampy ekskluzywne »

  Bez liku ludzi z nas szuka ciekawych i oryginalnych lamp, które to zapewnią nam na sprzyjające oświetlenie naszych mieszkań. Powinniśmy mieć pojęcie, że na pewno takie lampy grają dość ważna rolę w naszych mieszkaniach ponieważ o ile tylko właściwie je dostosujemy zawsze nadadzą one naszym wnętrzom ciepło i akuratny nastrój. Współcześnie takie lampy to także bardzo nowoczesne lampy, które to entuzjastycznie zdobywamy do naszego domu. W naszych sklepach jest bardzo duży wybór takich lamp w tym dodatkowo lamp stojących, wiszących czy też lamp służących nam jako listwy. Sami powinniśmy wybrać taki rodzaj lampy jaki to uznamy za odpowiedni. Zawsze o ile tylko posiadamy internet mamy możliwość ujrzenia jakie to lampy są dla nas osiągalne na takich stronach, gdzie wielu producentów także rekomenduje swoje lampy.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: