Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

« poprzednia strona · 4
 • Hydraulik Tczew »

  Poszukujesz hydraulika i wykonania taniej instalacji ogrzewania? Wejdź na stronę www.eco-systems.pl. Przedsiębiorstwo to działa głównie na terenie Tczewa oraz Starogardu Gdańskiego. Trudni się nowatorskimi metodami grzewczymi i sanitarnymi, oczyszczaniem ścieków, instalacją kolektorów, a także magistrali wodno – kanalizacyjnych. Wykorzystuje opcjonalne źródła energii. Do współpracowników Eco-Systems należą Hewalex, Ekodren i Dawex. Zachęcamy do przejrzenia zestawu fotografii przedstawiających instalacje słoneczne na witrynie www.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • wentylacja »

  Posiadając nowy samochód, w którym zamontowana jest klimatyzacja trzeba zastanowić się nad wyborem stosownego serwisu. Wbrew pozorom nie jest to wcale prosta sprawa, priorytetowo dla ludzi, które nie mają większego rozeznania w temacie. Owszem nie trzeba znać wszystkich detali, niemniej jednak warto zorientować się, jakie usługi oferuje konkretny serwis. Do najważniejszych i bardzo poważnych elementów powinno się czyszczenie układu klimatyzacji, napełnianie go odpowiednia ilością płynów i UV. Przeważnie sprawdzeniu podlega również sprężarka i wentylator, gdyż te szczegóły odpowiadają za prawidłową temperaturę wewnątrz samochodu, W starszych autach, wzbogaconych w takie chłodzenie należy wymienić przestarzałe układy na nowe, dobrze jest w tedy zamontować też nowe przewody, w których detale są lutowane a nie gwintowane, gwarantuje to dłuższy czas pracy bez koniecznych napraw. Serwisowanie klimatyzacji odgrywa bardzo ważną rolę szczególnie, o ile ma ona usterkę, dość szybkie jej odnalezienie umożliwia zredukować koszty późniejszej naprawy.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kotły Zębiec »

  Bardzo duża hurtownia kotłów zaprasza na zakupy firmy z grupy grzewczej. KotłoHurt współpracuje z wszystkimi kluczowymi producentami pieców w Polsce. Jak wspomniana nazwa wskazuje głównym asortymentem są piece centralnego ogrzewania. Najpopularniejsze typy kotłów są składowane na magazynie. Składowany produkt to PerEko. Jak na wszystkie urządzenia, też tutaj KotłoHURT proponuje zaskakujące rabaty. Uzupełnieniem oferty są kaloryfery stalowe, bojlery i kominki żeliwne. Jedynie takie duże hurtownie są warte zaufania.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Oleśnica »

  Głównym przedmiotem działalności firmy Instaltechnik jest wdrażanie innowacyjnych systemów energooszczędnych. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Oleśnica. Wykonujemy instalacje grzewcze na bazie urządzeń popularnych producentów. Znamienne miejsce w naszej ofercie zajmują pompy ciepła. Zakres świadczonych usług obejmuje też montaż ogrzewania podłogowego, ogrzewania centralnego, instalacji wodnej itp. Oferujemy rozwiązania będące gwarancją komfortowego i energooszczędnego eksploatowania.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Grzejemy24 to nowoczesne przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu grzewczego oraz wentylacyjnego. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia przeznaczone do ogrzewania pomieszczeń domowych, biur, piwnic, patio, altan, werand, tarasów, hal, szklarni, magazynów oraz dodatkowo budynków będących w trakcie budowy. Są to min:. kominki elektryczne, meble z wbudowanym kominkiem, konwektory a także piecyki gazowe, nagrzewnice elektryczne nadmuchowe, nagrzewnice gazowe, nagrzewnice na olej uniwersalny oraz na paliwa stałe, nagrzewnice olejowe bez odprowadzenia spalin, nagrzewnice olejowe z odprowadzeniem spalin.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Najnowsze wiadomości:

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: