Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Tanie kuchnie »

  Poszukujesz ciekawych pomyslów na urzadzenie pokoju dla dziecka. Zobacz wspaniałe inspiracje. Sprawdź jakie wybrać krzesła, aby w twoim domu było miło.
  W Portalu znajdziesz polecane urządzenia AGD do nowoczesnej kuchni. Pokażemy Tobie, jakie warto kupić meble do salonu. Urządzaj z nami swoje mieszkanie.
  Jeszcze się zastanawiasz?
  Zastanawiasz się jak urządzić swój stylowy przedpokój? Wybieranie kolorów przyprawia Cię o ból głowy?

  Wybierz kolorowe inspiracje, współczesne rozwiązania stylistyczne. Zobacz jakie są modne wzory na wykończenie domu. Poszukaj profesjonalnych fachowców.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Imers »

  Cechą charakterystyczną naszej spółki jest sprzedaż oryginalnych grzejników dekoracyjnych – oferujemy szeroki dobór rzeczy, które będzie można dostosować do każdej aranżacji w domu zarówno nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym pod kątem stylu. Stawiamy każdego dnia na wysokiej jakości wykończenie i wzornictwo, więc także zachęcamy od dziś do zajrzenia do naszego katalogu na witrynie internetowej, gdzie mamy możliwość całkowicie zobaczyć nasze wyroby.
  Mamy duże doświadczenie w branży, współpracujemy z licznymi dekoratorami w całym kraju, nasze grzejniki dekoracyjne i inne sprzęty z tego obszaru bez dwóch zdań będą w stanie wpaść Ci w oko!

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architektura i Technika »

  http://architekturaitechnika.waw.pl to blog miłośników z dziedzin takich jak Architektura i Technika . Nasz blog zawiera cenne informacje o architekturze i technice. Nasze artykuły to np.: dach, energooszczędność, instalacje grzewcze, kostka brukowa, kotły gazowe, muzeum niepodległości, nowoczesna technika, ogród, pokrycie dachowe, sufit, wentylacja naturalna, wykładziny, wystawa architektury, zużycie energii. Na blog to rozwijająca się kopalnia wiedzy i informacji ze świata architektury oraz techniki. W celu skontaktowania się z nami skorzystaj z naszego maila lub zrób to w komentarzach na naszym blogu. Często pomagamy strudzonym architektom w problemach technicznych które mogą napotkać. Zapraszamy http://architekturaitechnika.waw.pl ! kostka brukowa zużycie energii kotły gazowe

  Data dodania: 03 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent grzejników »

  Krakowska spółka Enix od lat zajmuje się sprzedażą wielu stylów grzejników. Do produktów można zaliczyć niezwykle różne style grzejników wykonanych z wielu materiałów, które na pewno wpadną w oko chyba każdemu użytkownikowi.
  To sprawia, że można zaadaptować je do wielu pomieszczeń, w zależności od barwy i jego zastosowania. Aktualnie jest to bardzo istotne, bo coraz większa liczba osób dobiera akcesoria pod kątem tego czy one mogą być dostosowane do danego otoczenia. W wyborze i instalacji sprzętu bez dwóch zdań pomogą nam pracownicy, którzy w swoim fachu mają już spore doświadczenie i z wielką chęcią podzielą się nim z nowymi konsumentami, którzy mają zamiar kupić nowoczesne grzejniki chromowane.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kabiny do malowania »

  Otto Engineering Polska S.A jest firmą świadczącą usługi głównie związane z budową, funkcjonowaniem i modernizowaniem czystych pomieszczeń w budynkach przemysłowych. Oferta obejmuje takie usługi jak projektowanie instalacji klimatyzacyjnych, olfaktometria, wentylacja przemysłowa, projektowanie urządzeń wspomagających oczyszczenie powietrza w oparciu o własne skrubery i biofiltry czy też połączenia tych systemów. Co więcej firma posiada serwis biofiltrów oraz wykonuje pomiary FID. Wieloletnie doświadczenie ekipy specjalistów pracujących w firmie owocuje wysokim poziomem świadczonych usług. Szczegółowa oferta dostępna jest na firmowej witrynie ottoindustries.pl

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie »

  Odległość grzejnika od podłogi i od parapetu nie powinna być mniejsza niż dwanaście cm, ciepłe powietrze z kaloryfera kieruje się ku górze, miesza się z chłodnym płynącym od okna i w miarę równomiernie rozchodzi się po mieszkaniu, mniejsze odległości utrudniają prawidłowość tego obiegu. Konwektory są relatywnie niedrogie, szybko się rozgrzewają i łatwo można sterować ich wydajnością. Kaloryfery łazienkowe pełnią funkcje ogrzewania albo uzupełniania mocy cieplnej, gdy Ogrzewanie podłogowe nie ma właściwej mocy i osuszania przykładowo mokrego ręcznika. Projektanci prześcigają się w inwencji, nowoczesne kaloryfery to już dzieła sztuki. Mity i prawda odnośnie wariantów ogrzewania, zobacz dyskusje na naszym forum, załóż swój temat. Ogrzewanie podłogowe zapewnia znacznie większy luksus. Pracujące cicho i efektywnie grzejniki konwektorowe w razie przegrzania albo zepsucia automatycznie się wyłączają. Na zimową porę roku, kiedy powracamy zmarznięci do domu, a tradycyjne Ogrzewanie nie dostarcza możności natychmiastowego podniesienia temperatur, pomyślmy o grzejniku wolnostojącym. Tradycyjne kaloryfery, być może nie mają szczególnej roli dekoracyjnej, ale są dostępne we wszystkich rozmiarach, nie psują odczucia estetycznego pomieszczeń. Już w starożytnym Rzymie stosowano Ogrzewanie podłogowe ogrzewając posadki ciepłym powietrzem z palenisk.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kotły gazowe Starachowice »

  Firma Rodsar świadczy usługi na obszarze województwa świętokrzyskiego a jej siedziba znajduje się w Starachowicach. Rodsar to specjalista od nowoczesnych systemów grzewczych, w ofercie działalności znajdują się usługi związane z handlem i instalacją kolektorów słonecznych, kotłów gazowych czy systemów centralnego ogrzewania.
  Działalność zapewnia najnowsze technologie, stosując najlepszej jakości materiałów. Załoga która realizuje usługę zawsze na bieżąco bierze udział w szkoleniach, które gwarantują pełne kompetencje naszych pracowników.

  Rodsar pomaga w zdobyciu dofinansowania na kolektory słoneczne, których montaż gwarantuje ekologiczne pozyskiwanie energii i ciepłej wody.

  RODSAR
  Majora Nurta 14,
  27 -200 Starachowice
  NIP: 664 001 03 93
  tel: 604 402 592
  e-mail: hydraulik.express@wp.pl

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje elektryczne Kraków »

  Zawodowa firma Soel zajmuje się fotowoltaiką, inaczej przemianą promieni słonecznych w alternatywne źródło energii. Dopuszcza to na obniżenie cen energii, również opcję dla zwykłego prądu. Soel zatrudnia doświadczonych i skrupulatnych inżynierów pracujących się w urządzaniu ogniw fotowoltaicznych dla domów prywatnych oraz zakładów. Takie jak te rozwiązania są obecnie bardziej popularne i pozytywnie przyjmowane przez obywateli. Soel wręcza doświadczoną obsługę oraz porady zarówno z wiedzy technicznej, jak i finansowe w zamyśle skorzystania z rozwiązania systemów fotowoltaicznych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki rustykalne »

  Firma KODO Kozłowski & Domiński trudni się dystrybucją czy instalacją kominków oraz akcesoriów typu obudowa kominka oraz wkład żeliwny. W asortymencie można wyszukać kominki wolnostojące czy ozdobne kominki z marmuru. Propozycja firmy obejmujekominki klasyczne firmy Chesney’s projektowane przy udziale międzynarodowej sławy projektantów kominki projekty z niepowtarzalnych kolekcji. Zapraszamy do kontaktu: KODO Warszawa, tel. 227813953 oraz 600723158.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Stawiasz lokal mieszkalny, sklep albo jakiś inny budynek i frapujesz się w jaki sposób będzie ocieplany? Zapewne kilka słyszałeś o kosztownym ocieplaniu gazowym, elektrycznym lub bardzo niewygodnym węglowym. Chciałbym zaproponować Kobiety i mężczyźni komfortowe, bezobsługowe, mało kosztowne i bezawaryjne pompy ciepła. Firma Sekut jest wiodącym prym na rynku sprzedawcą, a oprócz tego instalatorem pomp ciepła, kominków, systemów solar, a ponadto systemów wentylacyjnych.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis urządzeń grzewczych Kraków »

  Firma Termet zajmuje się serwisowaniem urządzeń grzewczych, instalacją systemów grzewczych, a ponadto naprawą piecyków gazowych w Krakowie. Mamy szeroką wiedzę potwierdzoną osiągniętymi licznymi certyfikatami. Nasi nabywcy mogą poświadczyć profesjonalność naszych usług, oferujemy atrakcyjne ceny oferowanych przez naszą firmę towarów i usług. Nasze usługi świadczymy na terenie Krakowa, a ponadto okolicznych miejscowości.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • budowa biogazowni rolniczej »

  Firma RenBio działalność swą oparła głównie na projektowaniu biogazowni na odpady komunalne i odpady przemysłowe. Biogaz rolniczy należy do odnawialnych źródeł energii cieszących się dużą popularnością w krajach Unii Europejskiej. Biogazownia rolnicza skupia się na przetwarzaniu substancji organicznych, co może być cennym źródłem nawozu dla rolnictwa w Polsce. Biogazownia zbudowana jest z żywego mikrobiologicznego organizmu podtrzymywanego przy życiu dzięki instalacjom technicznym, natomiast budowa biogazowi rolniczej to zestaw urządzeń do wywarzania i magazynowania biogazu. Oprócz podanych biogazowi firma RenBio uwagę swoją skupiła na biogazowniach domowych. Projektowanie biogazowi opiera się na próbie technicznego odwzorowania działania układu pokarmowego przeżuwaczy. Schemat biogazowi naszego wykonawstwa znaleźć można na dostępnej stronie internetowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryczny kominek »

  Wielu z nas lubi poczuć to relaksujące ciepło, jakie bije od kominka elektrycznego.
  Dzięki niemu dostajemy o wiele lepszy nastrój i możemy w pełni rozkoszować się z bliskości ludzi, które są dla nas naprawdę ważne. Kominek elektryczny jest idealnym rozwiązaniem szczególnie w trakicie chłodnych zimowych dni, kiedy wychłodzeni powracamy do naszego mieszkania po całym dniu męczącej pracy. Momenty spędzone przy nim niwelują gorsze momenty z dnia, jaki właśnie przemija i pozwalają nam przenieść się do sfery marzeń, w której wreszcie poczujemy ukojenie. Jeśli marzy Ci się nietuzinkowy element wystroju, który nada Twojemu domowi ciepła, to zapraszamy Ciebie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Buduj Dom - jest szansa »

  Czy obawiasz się, że poprzez długą i mroźną zimę wkrótce skończą Wszyscy się zapasy węgla zgromadzone na cały sezon grzewczy? A ma możliwość rachunki za ogrzewanie gazem Twojego domu dawno już przekroczyły zaplanowane na zimę wydatki? Trzeba zadbać o Docieplenia natryskowe oraz izolacje natryskowe by uniknąć takich kłopotów w późniejszym czasie, warto poddać mieszkanie termomodernizacji. Dobrze zaplanowana i przygotowana nie dość, że trwale i radykalnie zmniejszy koszty ogrzewania, a oprócz tego poprawi wygodę mieszkania, to przy okazji ma możliwość odmienić wygląd budynku i sprawić, że poczujemy się w nim, jak w nowym. Warto wiedzieć, że do efektywnej termomodernizacji, w tym też prywatnego lokalu jednorodzinnego, państwo może dołożyć kilka, a dosłownie kilkanaście tysięcy złotych - do 16% kosztów całego przedsięwzięcia. W 2008 roku na wypłacone z funduszu termomodernizacji ponad 187 mln zł - tylko 520 tys. złotych (31 premii termomodernizacyjnych) przypadło na termomodernizację budynków jednorodzinnych. - Powodem takiego stanu rzeczy jest w wielu sytuacjach brak wystarczającej edukacji inwestorów na zagadnienie sposobów pozyskania dodatkowych środków finansowych na remont lokalu - mówi Jakub Dygas, Kierownik Działu Doradztwa i Komunikacji Rockwool Polska. Tymczasem w 2008 r. prawie każdy z właścicieli budynków jednorodzinnych otrzymał średnio omal 17 tys. złotych premii termomodernizacyjnej!
   
  To najlepsza zachęta do działania. Trzeba wprawdzie wydać 1-2 tys. PLN na audyt energetyczny, ale dzięki niemu można mądrze zaplanować inwestycję i w konsekwencji ubiegać się o premię, której wartość kilkakrotnie przewyższa koszt audytu. Jak to można zrobić?

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Gdynia »

  Na rynku jest wiele projektów kominków – bogata propozycja kominków pozwala wybrać odpowiednią rozmiar kominka do pokoju, a także jego kształt, dzięki czemu uzyskamy pożądany efekt wizualny. Warto też zwrócić uwagę na tworzywo, z jakiego zrobiony jest kominek oraz jakość wykonania, bo od tych dwóch czynników zależy, jak długo kominek będzie nam służył. Jedne z najlepszych kominków znajdziesz na stronie www Komplex, co możesz sprawdzić na ich stronie www. Znajdziesz tam także wiele newsów o kominkach, dzięki czemu dokonasz świadomego wyboru.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Strona jest własnością firmy Klim-Spaw, specjalizującej się w klimatyzacji. Istotne miejsce wśród usług zajmuje automatyka tego rodzaju instalacji. Klimatyzacja oferowana jest dla obiektów mieszkalnych i budynków biurowych. Partnerami tej firmy są renomowani producenci technologii na rynku. Klienci mogą liczyć na konserwację i naprawy instalacji. Oferta obejmuje zarówno sprzedaż, jak i montaż urządzeń klimatyzacyjnych. Firma gwarantuje fachowe doradztwo techniczne w tym zakresie. Specjalnością firmy jest projektowanie systemów klimatyzacji.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Wrocław »

  Głównym profilem działania działalności Pramost jest klimatyzacja, chłodnictwo oraz zakładanie lodowisk. Branża ta została opanowana przez nas do perfekcji, dzięki kilkunastoletniemu stażowi nabytemu podczas funkcjonowania firmy na rynku nie tylko dolnośląskim ale i w pozostałej części Państwa. W ofercie znajduje się wiele wyjątkowych urządzeń, np. wytwornice lodu chłodzącego napoje.
  Pramost realizuje usługi od podstaw, czyli od projektu, poprzez realizację i montaż. Tworząc urządzenie od samego początku dbamy by był on wykonany z najlepszych materiałów, gwarantował prawidłowe funkcjonowanie, poparte wieloma testami sprawnościowymi ale także dążymy do tego by był ekonomiczny w użytkowaniu.

  Pramost Piotr Grajek
  Diamentowa 21
  668 175 941
  52-215 Wrocław
  pramost@pramost.pl

  NIP: 8992495539

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż okien Warszawa »

  Początki działalności firmy będącej protoplastą przedsiębiorstwa oknoteka zaczynają się w roku 1997. Montaż okien w Warszawie – początkowo firma miała w ofercie tylko tą usługę, jednak w roku 2000 firma poszerzyła usługi do branży stolarki budowlanej. W roku 2009 została założona obecnie istniejąca firma oknoteka. Firma w chwili obecnej ma w swojej ofercie okna, okna pcv Warszawa i okna plastikowe. Usługi przed montażowe, montażowe, gwarancyjne, a także serwis pogwarancyjny – tym także zajmują się pracownicy firmy.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • www.skorut.com.pl »

  Nasza firma zajmuje się produkcją kolektorów słonecznych, ich montażem i również projektowaniem systemów solarnych. Projektujemy również instalacje grzewcze i solarne ale również oferujemy montowanie pomp ciepła. Działamy na rynku ponad kilkanaście lat, co pozwoliło nam na nabycie ogromnego doświadczenia w branży zróżnicowanych źródeł energii.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mikam »

  Na naszej stronie opublikowanych zostało dużo wartościowych informacji na temat działalności naszej firmy. Od długiego czasu zajmujemy się zarówno budową, jak i projektowaniem oraz montażem kominków, urządzeń grzewczych, instalacji, a także doradztwem technicznym związanym z tą dziedziną. Bez wątpienia mają Państwo do czynienia z profesjonalistami i perfekcjonistami w każdym calu. Zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej, na której umieściliśmy wiele opisów naszych usług, dane kontaktowe, informacje na temat montażu, produktów, a również galerię wykonanych usług. Jeżeli planowali Państwo budowę bądź montaż kominka we własnym domu bądź mieszkaniu warto zapoznać się wcześniej z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Najnowsze wiadomości:

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: