Ogrody Podkategoria: Ogrody

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Efektowne ogrody zimowe »

  Naw-Mar to firma, która trudni się głównie stolarką aluminium i PCV. Klientom oferujemy także drewniane ogrody zimowe, czy też altany. Jeśli potrzebujesz stolarki lub drewnianego domu - odwiedź nawmar-okna.pl.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Baseny ogrodowe »

  W ofercie dystrybutora basenów ogrodowych marki Intex znajdują się najwyższej jakości produkty, uznanej i cenionej na rynku marki. Pracownicy firmy posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży, służąc klientom fachowa poradą. Pomogą w doborze basenu ogrodowego, dostosowanego do oczekiwań i możliwości, jakimi dysponuje klient, z uwzględnieniem specyficznych dla naszej szerokości geograficznej warunków klimatycznych. W dostępnym asortymencie znajdują się same baseny jak i niezbędne akcesoria i dodatki np.: wkłady i pompy filtracyjne.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cebulki kwiatowe i kwiaty w sklepie ogrodniczym »

  Sklep Ogrodniczy Cebule to miejsce, w którym znajdziesz bardzo dużo cebul kwiatów. Rośliny wzbogacają o gród o niesamowity wygląd. W spisie produktów sklepu ogrodniczego online znajdują się m.in. cebulki kwiatowe dalii, jeżówek, tulipanów i wielu innych kwiatów ogrodowych. Nie sposób wymienić je, dlatego odsyłamy Cię do strony sklepu. Kwiaty odnajdziesz u nas w rewelacyjnej cenie. Sprawdź informacjie o dostępnych produktach.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy budowlane »

  Portal ogłoszeniowy dedykowany dla firm remontowo-budowlanych i ludzi planujących zbudować dla siebie| domostwo czy też też zrobić remont. Można w nim odszukać w parę sekund dzięki fajnej Giełdzie Zleceń specjalne przedsiębiorstwa, które zaproponują swoją ofertę. Oprócz tego znajdują się tam profesjonalne artykuły powiązane z budownictwem, wykańczaniem nieruchomości i ich projektowaniem. Do wglądu użytkowników strony będzie także forum WWW, w którym będziesz mógł podzielić się własnymi efektami pracy i szukać porad w wyżej omawianym temacie.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • ozdobnye ogrodzenia ze stali kutej. »

  DiA trudni się robieniem i montażem balustrad schodowych, tarasowych, jak i poręczy. W ofercie dostępne są liczne pochylnie oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich. Na witrynie WWW firmy można obejrzeć zdjęcia realizacji, które zostały zrobione. Producent DiA proponuje ogrodzenia i balustrady na terenie miasta Lublin. Na witrynie internetowej można obejrzeć zdjęcia niezwykle ozdobnych ogrodzeń ze stali kutej. W ofercie klient może znaleźć dwa typy balustrad - ze stali kutej oraz z nierdzewnej. W obecnych czasach dekoracyjne balustrady balkonowe oraz ogrodzenia są bardzo trendy.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • profile led »

  Oświetlenie jest istotnym elementem wszelkiego wnętrza i każdego pomieszczenia, ale nie tylko. Niezmiernie istotne są również . Od dobrego oświetlenia zależy nasze adekwatne samopoczucie, a w szczególności komfort pracy. Harmonijne a jednocześnie oszczędne oświetlenie to podstawa, jeśli potrzebujemy zadbać o wzrok i o dobrą widoczność. Dziś wielce popularnym rozwiązaniem są profile led. To prekursorskie rozwiązanie, które zaopatruje znakomitą widoczość a jednocześnie jest bardzo oszczędne.

  Dodatkową wartością jest to, iż oświetlenie led nie wymaga rozgrzania. Działa na całkowitych obrotach od razu po pobudzeniu. są zarówno odporne na skoki napięć oraz wszelakie uniedogodnienia bezrefleksyjne. Niezwykle znacząca informacją jest to, że oświetlenie led nie zawiera rtęci, a jeśli zawiera, to są to drobne ilości. Dzięki temu przesyłają nader niewielkie ilości promieniowania, które jak wiemy jest bardzo wredne dla zdrowia. Jak więc widać zalety żarówki led led są bardzo duże. Od jakiej strony by nie zajrzeć profile led i wszelakiego typu sprzęty led są nieporównywalnie lepsze od standardowego oświetlenia. Sprawdzają się w podobny sposób w warunkach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

  Żarówki ledowe, są nie tylko ekonomiczne, ale w pełni bezpieczne dla zdrowia. w przeciwieństwie do pospolitego i zwyczajowego oświetlenia jest wiele bardziej trwałe. Oświetlenie led znosi nawet do siedemdziesięciu tysięcy godzin. W toku częstego pobudzania i zgaszania światła zwykłe żarówki prędzej się spalają niż jest to zaprojektowane. Z kolei w oświetleniu led nie ma to żadnego znaczenia. Zywotność tego typu oświetlenia zostaje bez odmiany, bez względu na to, z jaką czestotliwością gasisz i świecisz światło.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Donice »

  Głównym obszarem działalności firmy Ogród i kamień jest aranżowanie zieleni. Dzięki artykułom i usługom z oferty możliwe jest projektowanie wnętrz w różnym stylu. Specjalnością firmy jest projektowanie i zakładanie przydomowych ogródków. Oferowane przez Ogród i kamień donice wytwarzane są np. z metalu. Oferta adresowana jest m.in. do właścicieli apartamentów, ale też biur. Oferta firmy obejmuje aranżacje zieleni między innymi osiedlowej. W serwisie można zapoznać się z realizacjami zespołu Ogród i kamień.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy do brudnej wody »

  Dozorowanie i irygowanie ogrodu nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki pompom wodnym jakie wystawiamy w naszej ofercie świetnie pomagają zoptymalizować intensywność pracy w ogrodzie. nawadnianie jest nader ważne w przyrodzie, gdyż woda daje życie. właściwe nawodnienie pozwoli zachować nasz ogród w imponującym stanie i sprawić, że będzie pięknie się prezentować. Świetne instrumenty które Państwu oferujemy wywołają że praca w ogrodzie stanie się samą zabawą i frajdą.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miskantus »

  Energene jest spółką utworzoną w 2011 r., której głównym celem jest pomoc w rozwoju rynku bioenergetyki w Polsce przez nowoczesne rozwiązania agrotechniczne, biotechnologiczne oraz inżynierskie z zakresu wykorzystania roślin energetycznych w szczególności traw z rodziny Miscanthus, oraz konwersji powstałej biomasy w procesach biologicznych lub termochemicznych.

  Energene zajmuje się głównie wieloletnią trawą energetyczną - Miskant olbrzymi (Miscathus x giganteus) - wg specjalistów najbardziej obiecującą obecnie rośliną z grupy roślin energetycznych. Unikatowe podejście założycieli spółki do hodowli i uprawy Miskanta olbrzymiego zaowocowało otrzymaniem przez spółkę dofinansowania z działania 3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kosy spalinowe »

  Paradoksalnie trudno jest scinać trawnik bez należytego ekwipunku i nie przeoczyć nawet kępki. trawa ma to do siebie, że trzeba ją regularnie kosić. od dawien dawna by zachować trawnik w odpowiednim stanie, każdy ogrodnik musi dobrze pielęgnować i kosić trawnik. Nasza firma przedstawia wspaniały, nietuzinkowy sprzęt który usprawnia koszenie trawy i nie sprawia że jesteśmy nazbyt obciążeni. Kosy spalinowe są doskonałym rozstrzygnięciem dla terenów zielonych o nieprzeciętnym ukształtowaniu.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • ogrody przydomowe »

  Projektowanie i zakładanie ogrodów, realizacja, aranżacja terenów zieleni, Ogrodnik Trzebinia ul.Targowa 12A. W zakres działalności wchodzą zarówno ogrody przydomowe, jak i zagospodarowywanie terenów zieleni przy firmach. Współpracujemy tylko z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi i ogrodniczymi. Udzielamy gwarancji na oferowane przez nas usługi. Pielęgnacja i ochrona roślin. Najpopularniejszy jest styl ogrodu o naturalnym wyglądzie, o układzie nieregularnym. Istnieje jednak wiele innych stylów, spośród których możemy wybierać. Ogród regularny posiada układ symetryczny, prostokątne kształty, regularne elementy strukturalne takie jak pergole, widoki z prostymi ścieżkami obramowanymi łukami, prowadzące do odległych punktów ogniskowych. Innym stylem jest ogród wiejski. Wiejskie ogrody są czymś co możemy uzyskać, gdziekolwiek mieszkamy i niezależnie od wielkości działki. To ogród pełen tradycyjnych, rodzimych kwiatów, do których dostęp umożliwiają - niemal niewidocznie - kręte ścieżki. Róże i powojniki na wszystkich murach. Naprawdę powinien być bez trawnika. Ogród architektoniczny to ogród mały z elementami budowlanymi o wyraźnych kształtach takich jak nawierzchnie z płyt, murowane z cegieł pojemniki na rośliny, basen o regularnym kształcie. Posiada mało roślin o okazałych liściach. Kolejnym stylem jest styl japoński, którego charakteryzuje mały krajobraz z zagrabionymi powierzchniami wysypanymi tłuczniem, z otoczakami, wodą z mostkiem, japońskimi wyrobami kamionkowymi, krzewami i bonsai, nieruchomości bez trawników. Ogrody leśno-naturalistyczne obsadzone są drzewami liściastymi z podsadzonymi różanecznikami, paprociami lub roślinami leśnymi, z naturalnymi ścieżkami (z kamieniami lub utwardzonego gruntu). Występują w nim wysokie trawy, sadzawki o naturalnych kształtach, rodzime żywopłoty, dzikie kwiaty.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • fototapety »

  W sklepie online tapetuj.pl posiadającym w bogatą ofertę zaopatrzyć się Państwo mogą w takie dekoracje jak: fototapety na ścianę, kasetony sufitowe, okleiny meblowe, tapety ścienne winylowe, na flizelinie oraz tapety do malowania. To właśnie dzięki tym dekoracjom istnieje możliwość odnowienia pomieszczenia i uzyskania miłego klimatu. Naszymi dostawcami są między innymi takie firmy jak Rasch, As Creation, Ergis czy Komar.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne dotacje »

  Przedstawiana firma jest upoważnionym dostawcą takich rzeczy jak zestawy solarne marki THERMO|SOLAR na terytorium naszego kraju. Interesują Cię zagadnienia jak na przykład dofinansowania na zestawy solarne? Nie mogłeś trafić sensowniej, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Firmową aktywność prowadzimy już od 2005 roku. Cel który sobie obraliśmy to jest zostać najczęściej wybieranym wspólnikiem i dostarczycielem kolektorów słonecznych oraz pozostałych elementów solarów w naszym kraju. Przedstawiana oferta zawiera instrumenty innowacyjne, firmowe doświadczenie pozwala na skutecznie zmniejszenie nakładów pieniężnych.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów i terenów zielonych – Magiczne ogrody – Beata Szkolnicka »

  Ogród jest szczególnym miejscem spotkania człowieka i przyrody.Dobrze urządzony ogród to taki, którego atmosfera emanuje spokojem, a przebywanie w nim działa kojąco. To miejsce, do którego ma się stale chęć powracać, ponieważ wywiera pozytywny wpływ na stan naszego ducha i pozwala wrócić do równowagi, często zachwianej codzienną egzystencją.Jeżeli powierzysz mi swój ogród, sprawię, że go pokochasz!Oferuję usługi w zakresie projektowania i aranżacji ogrodów, projektowanie terenów zielonych, projektowanie placów zabaw, projektowanie zieleni miejskiej oraz architektura krajobrazu.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz »

  Jeśli poszukujesz podpowiedzi znanego architekta przestrzeni, jeśli zastanawiasz się nad kształtem swojego ogrodu, kiedy masz dylemat co do przyszłego zarysu twojej kuchni czy balkonu oznacza to niemniej niewięcej, że musisz wejść na naszą stronę internetową VIPwnetrz.pl. Tylko u nas w przejrzysty i łatwy sposób dostaniesz zbiór interesujących porad i propozycji od dużej liczby speców lubujących się w projektowaniu wnętrz i twórczej aranżacji wszelkiej maści lokali czy też parków.

  W bliższej przyszłości myślimy powiększyć nasz portal o szczegółowe treści takie jak: produkty i rzeczy niezbędne przy modernizacji i aranżacji zabudów. Naszym priorytetem w działaniu jest zaprezentowanie Państwu dalekosiężnego planu możliwości, jakie ludzie są wyłącznie w stanie sobie wyobrazić. Zamierzchłe dzieje kiedy byliśmy w stanie zachwycić się pospolitym stołem, czterema taboretami i tapczanem już odeszły w zapomnienie. Aktualne możliwości rozwijania innowacyjnych zamysłów w projektowaniu pomieszczeń w powiązaniu z ogromnym zestawem różnorodnych artykułów strojeniowych sprawiają, że w łatwy sposób możecie Państwo wykreować ogród swoich marzeń.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Przepiękny ogród to wizytówka każdego domu. Jeżeli poszukujesz firmy, jaka wykona dla Ciebie wspaniały ogród to zachęcam do wizyty naszej strony firmowej. Naszą profesją jest projektowanie ogrodów jak i elementów małej architektury. Na naszej witrynie znajdziesz również przybory umożliwiające tworzenie ogrodów za pomocą internetu. Mamy bogate doświadczenie, dzięki czemu będziesz usatysfakcjonowany z adaptacji zlecenia. Oprócz ogrodów wykonujemy w podobny sposób projekty placów zabaw z certyfikatem. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją dla miasta pod hasłem projektowanie ogrodów Wrocław . Jeżeli zamyślasz nową aranżację zieleni przed budynkiem czy na tarasie to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. W ofercie znajdziecie Państwo również aranżację zieleni w lokalach jak i domach. W ofercie także posiadamy tworzenie indywidualnych modeli przez Internet. Serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna Toruń »

  Okna to zwierciadła domów i mieszkań, nadają im smak, pomagają czuć się bezpiecznie i oszczędzać ciepło. Jak wybrać dobre okna,by spełniały wszystkie te wymagania? Polecamy okna Toruń – piękne, solidne, zdrowe, na lata. Z nami dobrze zainwestujesz pieniądze – dajemy pewność satysfakcji.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Wrocław »

  Prezentowana firma oferuje fachowe usługi w zakresie projektowania terenów zielonych. Oferujemy projektowanie ogrodów zwłaszcza na terenie Krakowa. Swoją ofertę dedykujemy też osobom zamieszkującym Wrocław i sąsiednie miejscowości. Zwracamy dużą uwagę na terminową i solidną realizację usług. Zajmujemy się również koszeniem trawników oraz pracami powiązanymi z pielęgnacją roślin. Polecamy niezawodne systemy nawadniania. Budujemy je w oparciu o nowoczesne komponenty pochodzące od wiodących w branży producentów.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzia Bosch »

  Jeśli pragną Państwo nabyć narzędzia do domu i ogrodu to zapraszamy do dokonania zakupów w naszym sklepie. W szerokiej ofercie internetowego sklepu TopMarket znajduje się pilarka spalinowa, kosiarka, a także podkaszarki. Dzięki nam Twój ogród będzie zawsze zadbany i uporządkowany, a w warsztacie będziesz miał tylko porządne narzędzia. Pasaż internetowy TopMarket zapewnia każdemu Klientowi ekspresową wysyłkę, rozmaite formy zapłaty, a także atrakcyjne ceny. Zajrzyj na prezentowaną witrynę internetową, gdzie znajdziesz całą gamę oferowanych produktów i zdecyduj, jakich narzędzi potrzebujesz do swojego garażu.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Markiza Dąbrowa Górnicza »

  Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej firmy Sobimex, gdzie znajdą Państwo naszą ofertę. Nasza firma zajmuje się dystrybucją różnego rodzaju markiz. W naszej ofercie znajdują się między innymi markizy tarasowe, balkonowe, zewnętrzne oraz przeciwsłoneczne. Cieszymy się zaufaniem naszych klientów, którzy zawsze miło wypowiadają się na temat naszych produktów. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z kompletną ofertą znajdującą się na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Najnowsze wiadomości:

Ogrody - nowa strona:

Adres: