Mikam

Mikam Na naszej stronie opublikowanych zostało dużo wartościowych informacji na temat działalności naszej firmy. Od długiego czasu zajmujemy się zarówno budową, jak i projektowaniem oraz montażem kominków, urządzeń grzewczych, instalacji, a także doradztwem technicznym związanym z tą dziedziną. Bez wątpienia mają Państwo do czynienia z profesjonalistami i perfekcjonistami w każdym calu. Zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej, na której umieściliśmy wiele opisów naszych usług, dane kontaktowe, informacje na temat montażu, produktów, a również galerię wykonanych usług. Jeżeli planowali Państwo budowę bądź montaż kominka we własnym domu bądź mieszkaniu warto zapoznać się wcześniej z naszą ofertą.

Szczegóły strony www.kominkimikam.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kominkimikam.pl:

Mikam

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Instalacje elektryczne Kraków »

  Zawodowa firma Soel zajmuje się fotowoltaiką, inaczej przemianą promieni słonecznych w alternatywne źródło energii. Dopuszcza to na obniżenie cen energii, również opcję dla zwykłego prądu. Soel zatrudnia doświadczonych i skrupulatnych inżynierów pracujących się w urządzaniu ogniw fotowoltaicznych dla domów prywatnych oraz zakładów. Takie jak te rozwiązania są obecnie bardziej popularne i pozytywnie przyjmowane przez obywateli. Soel wręcza doświadczoną obsługę oraz porady zarówno z wiedzy technicznej, jak i finansowe w zamyśle skorzystania z rozwiązania systemów fotowoltaicznych.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • budowa biogazowni rolniczej »

  Firma RenBio działalność swą oparła głównie na projektowaniu biogazowni na odpady komunalne i odpady przemysłowe. Biogaz rolniczy należy do odnawialnych źródeł energii cieszących się dużą popularnością w krajach Unii Europejskiej. Biogazownia rolnicza skupia się na przetwarzaniu substancji organicznych, co może być cennym źródłem nawozu dla rolnictwa w Polsce. Biogazownia zbudowana jest z żywego mikrobiologicznego organizmu podtrzymywanego przy życiu dzięki instalacjom technicznym, natomiast budowa biogazowi rolniczej to zestaw urządzeń do wywarzania i magazynowania biogazu. Oprócz podanych biogazowi firma RenBio uwagę swoją skupiła na biogazowniach domowych. Projektowanie biogazowi opiera się na próbie technicznego odwzorowania działania układu pokarmowego przeżuwaczy. Schemat biogazowi naszego wykonawstwa znaleźć można na dostępnej stronie internetowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • wentylacja »

  Posiadając nowy samochód, w którym zamontowana jest klimatyzacja trzeba zastanowić się nad wyborem stosownego serwisu. Wbrew pozorom nie jest to wcale prosta sprawa, priorytetowo dla ludzi, które nie mają większego rozeznania w temacie. Owszem nie trzeba znać wszystkich detali, niemniej jednak warto zorientować się, jakie usługi oferuje konkretny serwis. Do najważniejszych i bardzo poważnych elementów powinno się czyszczenie układu klimatyzacji, napełnianie go odpowiednia ilością płynów i UV. Przeważnie sprawdzeniu podlega również sprężarka i wentylator, gdyż te szczegóły odpowiadają za prawidłową temperaturę wewnątrz samochodu, W starszych autach, wzbogaconych w takie chłodzenie należy wymienić przestarzałe układy na nowe, dobrze jest w tedy zamontować też nowe przewody, w których detale są lutowane a nie gwintowane, gwarantuje to dłuższy czas pracy bez koniecznych napraw. Serwisowanie klimatyzacji odgrywa bardzo ważną rolę szczególnie, o ile ma ona usterkę, dość szybkie jej odnalezienie umożliwia zredukować koszty późniejszej naprawy.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: