Wynajem samochodów Poznań

Wynajem samochodów Poznań Długoterminowy wynajem samochodów to podstawowa nasza usługa. Grupa pojazdów jaką proponujemy to samochody zadbane i sprawne. Oferujemy Car Fleet Management i usługi wynajmu pojazdów, zajmujemy się też sprzedażą aut. Współpraca z nami to idealne ułatwienie dla spółek, które chcą oszczędzić czas i nie parać się procedurami. Dysponujemy dogodnymi terminami i oferujemy wielostronną opiekę.

Szczegóły strony www.promobilfleet.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.promobilfleet.pl:

Wynajem samochodów Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wypożyczalnia aut Łódź »

  Wypożyczalnia aut Łódź jest gwarancją wypożyczalnia na wysokim poziomie. Wynajem samochodów w Łodzi buduje flotę aut bazując na nieużywanych, ciekawych samochodach. Wypożyczalnia aut Łódź kieruje korzystną propozycję do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Oferujemy bardzo dobre warunki finansowe.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transport Warszawa »

  Gorąco zapraszamy do korzystania z propozycji transportu, świadczymy organizację szybkich przewozów dla firm oraz dla odbiorców indywidualnych. W ramach oferowanych usług oferujemy: transport, przewóz rzeczy oraz kompleksowe świadczenia dodatkowe, typu jak: ubezpieczenie podróży oraz rzeczy, a dodatkowo: zrobienie załadunku oraz wyładunku.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia samochodów Poznań »

  Wypożyczalnia samochodów Poznań Auto Centrum Baranowski to firma zapraszająca do szeroko pojętej współpracy zarówno klientów swoich jak również podmioty gospodarcze, które chcą zmniejszyć koszty pozyskania i utrzymania floty samochodowej. Centrum zapewnia sprawne auta oraz ich serwis, a również niskie ceny wynajmy (zarówno krótko jak i długoterminowego). Auto Centrum Baranowski powstało w 1987 roku i od podstaw odróżnia się na poznańskim rynku. Firma zajmuje się wynajmem aut o różnych gabarytach, predyspozycjach i cechach. Wszelkie pojazdy będące w katalogu usług/produktów spółki Auto Centrum baranowski wyposażone są w klimatyzację. ACB jest partnerem dla kontrahentów, którzy cenią sobie szybkie wynajęcie dobrze utrzymanego i bezpiecznego pojazdu. Firma nie pobiera kaucji i nie używa limitu kilometrów. Szczegółowy spis cen usług znajduje się na stronie spółki Auto Centrum Baranowski. Także za pośrednictwem strony możemy w każdym momencie zarezerwować samochód. Wystarczy jedynie podać imię i nazwisko, adres, telefon, adres e-mail, a oprócz tego określić jakie auto chcemy wynająć i podać okres jego wynajęcia.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: