Wizualizacje

Wizualizacje Michał Woźniak, absolwent UMCS, oferuje swoje profesjonalne usługi. Fundamentalną dziedziną absolwenta uniwersyteckiego są wizualizacje. W kręgu jego zainteresowań jest grafika, reklama i fotografia. Prowadzi od 10 lat studio, więc ma duże doświadczenie na tym rynku. Na witrynie www znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

Szczegóły strony www.michalwozniak.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.michalwozniak.com:

Wizualizacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Certyfikat energetyczny Poznań »

  Proponujemy niskie ceny i szybkie terminy realizacji. Świadectwo energetyczne dla lokalu mieszkalnego w tym momencie od 199 zł. Od 3 lat zakład pracy CERT oferuje na rzecz Państwa sfinalizowanie tego dokumentu, który dla jednych wydaje się przykrym obowiązkiem, natomiast część narodu spostrzega jego zalety. Świadectwa mają pomóc obniżyć zapotrzebowanie na energię wykorzystywaną przez dom. Wykonujemy usługi zrobienia świadectwa energetycznego dla każdego rodzaju obiektu oraz lokalu.Zakład pracy CERT oferuje utworzenie dla Państwa świadectwa energetycznego zwanego innym sposobem certyfikatem energetycznym. Świadectwa energetyczne są niezbędne do uzyskania pozwolenia na eksploatację, do zawiadomienia o zakończeniu budowy, i i są potrzebne wobec sprzedaży oraz wynajmie mieszkania / domu. Każdy zrobiony przez nas certyfikat energetyczny wykonany jest w oparciu o wizję lokalną dodatkowo aktualne przepisy prawa. Jako zakład pracy pracujemy wyłącznie na terenie obrębu wielkopolskiego. Preferowany obręb na którym certyfikaty energetyczne zostaną wykonane to Poznań, Gniezno, Pobiedziska, Swarzędz także Kostrzyn.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia na ślub »

  Po urodzeniu się noworodka większość rodziców decyduje się na uroczystość chrztu. Chrzest jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu człowieka i by to uczcić rodzice dziecka zapraszaj najbliższą rodzinę jak również przyjaciół aby razem, wspólnie przeżyć tę wewnętrzną przemianę. Przed ceremonią rodzice osobiście lub za pośrednictwem poczty dostarczają specjalne zaproszenia na chrzest, w których umieszczają wszelkie ważne wiadomości dotyczące daty, godziny i miejsca ceremonii. Coraz więcej rodziców decyduje się na nabycie tego rodzaju zaproszenia w sklepach internetowych. Umożliwia to nie tylko zaoszczędzić czas ale i pieniądze.Polecamy Zaproszenia ślubne

  Data dodania: 17 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki bez BiK »

  Szukasz gotówki, a banki niechętnie jej udzielają ? Sytuacja na rynku kredytów bankowych sprawia, że pozabankowe firmy pożyczkowe, mogą Tobie udzielić pożyczki, która pomoże załatać chwilowy brak pieniędzy. Lub zapewnią większą gotówkę na dłuższy czas. Rynek prywatnych pożyczek rozwija się coraz bardziej dynamicznie i prężnie.Obecnie na rynku, ze szczególnie dużą dostępnością w Internecie, prywatne firmy pożyczkowe oferują szeroki zakres usług finansowych, ze szczególnym uwzględnieniem zmian ukształtowania rynku bankowego, będącego obecnie pod presją wysokich wymagań w stosunku do nowych kredytobiorców (tzn. pożyczkobiorców).Pożyczki na dowód to rozwiązanie kluczowe dla rynku pożyczkowego, sprawiające że prostota pozyskania gotówki stała się czymś oczywistym. Interesują Ciebie pożyczki? Wejdź na naszą stronę i weź tą która Tobie odpowiada.Minimum formalności, szybko dostarczona gotówka i jasne warunki umowy.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: