Wiadomości giełdowe

Wiadomości giełdowe TraderGuide to serwis pełniący funkcję internetowego poradnika w świecie giełdy i finansów. Opublikowane w nim artykuły charakteryzują podstawy działania GPW i stanowią dodatkowo porady pomagające w rozpoczęciu gry. Osoby zaglądające na TraderGuide przeczytają czym jest giełda, jaka jest jej historia oraz jak zacząć grać na giełdzie. Poradnik zawiera poza tym dział prezentujący jak przebiega analiza techniczna spółek oraz dział z na bieżąco aktualizowanymi wiadomościami giełdowymi. Całość realizowana jest z myślą o osobach dopiero stawiających swoje pierwsze kroki na rynku giełdy i inwestycji.

Szczegóły strony www.traderguide.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.traderguide.pl:

Wiadomości giełdowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pożyczki prywatne »

  Pożyczki prywatne odgrywają współcześnie nader znaczącą rolę na rynku instrumentów finansowych. Działania takich instytucji jak Biuro Informacji Kredytowej skutecznie uniemożliwiają wzięcie pożyczki w bankach wielu ludziom. Takie opcjonalne formy pożyczkowe spełniają pożyteczną rolę dla obu stron transakcji. Dlatego w celu pomocy kojarzenia pożyczkodawców z osobami potrzebującymi gotówki postanowiliśmy uruchomić stronę o pożyczkach prywatnych. Ciepło zapraszamy wszystkich zainteresowanych do działania w tym zakresie.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sporządzenia PIT-37 »

  PITy 2011 to bezproblemowy i pewny program do sporządzania druków fiskalnych PIT za 2011 r. Oprogramowanie pozwala na składanie wszelkich najpopularniejszych deklaracji PIT, zarówno przez osoby osiągające dochody z umowy o pracę (PIT-37), prowadzące firmę (PIT-36), osiągające zyski z dzierżawy lub też osoby osiągające renty czy też emerytury.Deklaracje PIT można stworzyć zarówno w komfortowym kreatorze, ale również w formie aktywnych formularzy. Dzięki temu program jest przydatny zarówno dla laików rozliczających osobistą deklarację PIT raz w roku, ale również dla ekspertów zajmujących się sporządzaniem zeznań PIT zarobkowo. W przypadku wyliczania kosztów, darowizn lub zniżek podatkowych aplikacja na bieżąco sprawdza limity i agreguje kwoty. Zakończony druk PIT można przekazać przez Internet do systemu e-Deklaracje albo wydrukować i osobiście dostarczyć do Urzędu Skarbowego.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki »

  Tematyka opisywanej strony internetowej powiązana jest z ogólnie rozumianymi finansami. Dzięki opublikowanym treściom, dowiesz się, co różnicuje pożyczki od kredytów. Tłumaczymy warunki przyznawania wybranych form pożyczek. Znajomość kwestii rozwijanych w naszym serwisie, pomoże znaleźć Ci optymalną pożyczkę. Przedstawiamy bogaty zbiór sprawdzonych informacji. Wszystkie mieszczące się na stronie teksty zostały napisane w sposób klarowny i zrozumiały dla czytelnika, który nie zna się na produktach finansowych.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: