Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 45
 • Rzeźby nagrobne małopolska »

  Ludzie mieszkający w Polsce przykładają wielką wagę do nagrobków, w jakich spoczywają ich bliscy. Stąd w każdy weekend da się ujrzeć dużo osób na miejscowych cmentarzach. Ostatnio coraz więcej osób chce kłaść na pomnikach rzeźby nagrobne. Małopolska to rejon, w jakim można zobaczyć dużo zabytkowych grobów. Na wielu z nich charakterystyczne dekoracje zamieszczał na życzenie kontrahentów Zakład Kamieniarski Janik, który prosperuje na rynku z uznaniem od przeszło dwudziestu lat realizując szeroko rozumiane usługi kamieniarskie. Nowy Sącz to miasto, w którym dotychczas firma ta miała najwięcej zleceń. Na stronie internetowej kamieniarstwojanik.pl można zobaczyć jej modelowe adaptacje w obszernej galerii zdjęć. Z tego, co da się ujrzeć na fotografiach, wytworzone nagrobki wyglądają na naprawdę dobre i warto wziąć taką opcję pod uwagę.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek »

  Xero Service - autoryzowany przedstawiciel koncernu Ricoh oraz Develop. W ofercie handlowej również urządzenia innych marek. Sprzedaż, konserwacja, serwis sprzętu biurowego: kopiarki, drukarki, faksy i powielacze cyfrowe. Wsparcie techniczne.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele akustyczne »

  AbcSoundLab.com.pl świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie akustyki. Specjalnością opisywanej firmy jest kompleksowa adaptacja akustyczna. Szczególne miejsce w ofercie zajmują panele akustyczne, głównie absorpcyjne. W ofercie firmy uwzględnione zostały między innymi pomieszczenia studyjne. Oferta obejmuje projekty akustyczne sal konferencyjnych czy koncertowych. Komfort akustyczny jest niezwykle istotny w biurze call center i innych miejscach pracy. Dzięki akustyce można w danym pokoju stworzyć prawdziwe centrum rozrywki.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace Wrocław »

  Rozwój przedsiębiorstw oraz wzrost inwestycji w naszym kraju jest wciąż widoczny. Mimo czasu kryzysu, nasz kraj potrafi się podnieść z ciężkiej sytuacji i wyjść z tego obronną ręką. Każde miasto w Polsce nosi znamię prężnie poprawiającej się gospodarki. Widać to bardzo dobrze po dobrze wyszkolonych kadrach oraz ciągle wzrastających płacach. Proponowane kadry i płace Wrocław ma naprawdę bardzo wysokie, dlatego w tym mieście jesteśmy w stanie dużo osiągnąć.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polisa na dom i mieszkanie »

  Dopasuj ubezpieczenie do osobistych oczekiwań dzięki kompetentnemu serwisowi internetowemu aviva-ubezpieczenia.eu. Tu odnajdziesz cenne porady i trafne rady koneserów plus refleksje przeciętnych użytkowników, jacy doskonale znają branżę z prywatnego doświadczenia. Polisa to niezmiernie ważna sprawa, pozwalająca między innymi ustrzec się sytuacji, w której na zawsze utracimy apartament czy budynek wolnostojący, na które pracujemy przez multum lat. Inwitujemy do zaznajomienia się z bieżącymi informacjami dotyczącymi asekurowań, również OC.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 45

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

krakow (3), dom (2), drukarki (3), mieszkanie (1), faksy (1)

Najnowsze wiadomości:

Usługi - nowa strona:

Adres: