Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 44 · 45 · następna strona »
 • skup złomu »

  Pragniesz pozbyć się swojego starego samochodu i dostać za niego jakieś należyte pieniądze? Serdecznie zapraszamy do "Złom Biała" Sp. z o.o. Na rynku istniejemy i działamy od roku 1994. Naszą działalność rozpoczęliśmy jako rodzinna firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu. Obecnie po wielu latach nasza firma jest liderem rynku podkarpackiego w ramach skupu złomu. Skuces zawdzięczamy upartemu dążeniu do określanych sobie celów, wydajnemu zarządzaniu, oraz surowej pracy wykwalifikowanej załogi.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • księgowość kielce »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje pełny zakres usług księgowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałtu oraz obsługę kadrowo-płacową. Swoją ofertę kierujemy do spółek kapitałowych, spółek osobowych oraz osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Swoich klientów obsługujemy w naszej siedzibie w Kielcach przy ul. Piotrkowskiej 12 lub na życzenie u zleceniodawcy. Biuro znajduje się w centrum Kielc obok Urzędu Miasta Kielce, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Wojewódzkiego. Przy budynku znajduje się parking wielopoziomowy. Dzięki temu wizyta w naszym biurze może odbywać się przy okazji załatwiania przez Państwa innych swoich spraw. Zlecenie obsługi księgowej zewnętrznej firmie będzie niosło dla Państwa działalności wiele korzyści.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Warszawa »

  Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicy i potrzebujesz natychmiast elektryka, zadzwoń do nas! Jesteśmy młodą firmą, która specjalizuje się w rozmaitych instalacjach elektrycznych. Podejmiemy się najtrudniejszego zlecenia. Nie istnieją dla nas słowa "niemożliwe i "nie do zrobienia". Sprostamy Twoim oczekiwaniom i bonusowo zaoferujemy Ci korzystną cenę za wykonane usługi. Praca jest także naszą pasją, dlatego na każde wezwanie stawiamy się uśmiechnięci i w pełnej gotowości. Robimy pomiary, zakładamy systemy alarmowe, telewizję dozorową i oświetlenie dekoracyjne.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karty plastikowe »

  Argo Card to znany producent i dystrybutor kart plastikowych. Karty plastikowe drukujemy technologią suchego offsetu, co zapewnia dużą precyzję. Dostosowane są one do norm dyktowanych standardami bankowymi. Propozycje firmy to odpowiedź na potrzeby współczesnych trendów w marketingu. Argo Card posiada najnowszą linię technologiczną do wytwarzania swoich produktów. Specjalnością producenta są także popularne karty upominkowe. Oferta obejmuje także: zarządzanie bazami danych, mailing oraz wysyłkę i dystrybucję.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pojemniki próżniowe »

  Chciałbyś zyskać funkcjonalne oraz praktyczne pojemniki w jakich mógł być chować jedzenie na długi czas? Trzeba wiedzieć, że nasza strona oferuje wam pojemniki próżniowe w swojej propozycji! Taki pojemnik próżniowy odszukacie zazwyczaj proponowany jako plastikowy pojemnik, jak i także wykonany w szkle. Tego typu pojemniki są doskonałe a także bardzo praktyczne – dlatego trzeba zdecydowanie pozwolić sobie z nich korzystać! Proponujemy wam nie tylko atrakcyjne stawki jednak i też wspaniałe ich wymiary!

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na telebimach »

  Nieodpowiednia pogoda niszczy Twoje plakaty? Nie nadążasz z drukowaniem nowych ulotek promocyjnych (WWW.colorcity.pl)? Zainwestuj w nowoczesne, wielkoformatowe monitory LED (WWW.colorcity.pl), które zapewnią odtworzenie Twojej reklamy na wysokim poziomie niezależnie od warunków pogodowych. Jeżeli marzysz o wyprzedzeniu przeciwników i wzmocnieniu wizerunku swojej zakładu zgłoś się do nas. Zapewniamy Cię, że dzięki naszym promocjom uzyskasz szybką reakcję na Twoje zapotrzebowania. Klienci z chęcią zapewne zaczną częściej korzystać z Twoich usług dzięki monitorom multimedialnym Color City (WWW.colorcity.pl). Zapomnij o drukowaniu kuponów i miej pewność, że Twoja promocja zawsze będzie błyszczeć w każdych warunkach! Pozwól nam zadowalać się sukcesami Twojej firmy.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideokonferencja »

  Innergo Systems oferuje nowoczesne usługi w zakresie telekomunikacji. Naszą specjalnością jest integracja systemów usług głosowych. Za sprawą naszych systemów, każda wideokonferencja będzie obywać się prawidłowo. Polecamy nowatorskie systemy nagrywania. Zakres realizowanych usług obejmuje projektowanie rozwiązań związanych z transmisją danych. Korzystamy z urządzeń oraz oprogramowania wiodących producentów. Znaczące miejsce w ofercie zajęły aplikacje typu Contact Center. Ogromny wpływ na atrakcyjność naszej oferty ma jej kompleksowość.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog łódź »

  Bolesne zajścia, doznania, które dzieją się dookoła nas wywołują krytyczne emocje, a także prawie zawsze zostawiają ślad w naszej psychice. Towarzyszą temu przemyślenia, zastanawiamy się więc ile jeszcze jesteśmy w stanie przetrzymać. Mogą być to tak potężne emocje, iż odbijają się negatywnie na naszym zdrowiu psychicznym, zatem jedyną drogą, jaką możemy pójść jest psychoterapia łódź. Wiele osób może pomyśleć, iż nawet łódź psycholog już nie nie da rady pomóc, lecz istotne jest, by uprzytomnić sobie, iż potrzebujemy pomocy z zewnątrz, że wyłącznie człowiek z bezstronnym stanowiskiem do sprawy jest w stanie nam skutecznie ulżyć.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wędkarstwo Władysławowo »

  Specjalizujemy się w organizowaniu rejsów wędkarskich na Bałtyku. Wędkarstwo to nasza życiowa pasja. Władysławowo to port, z którego rozpoczynamy nasze rejsy. Swoją ofertę adresujemy do klientów prywatnych, firm oraz grup wycieczkowych. Zapraszamy zarówno wędkarzy początkujących, jak i profesjonalistów. Istnieje sposobność wypożyczenia niezbędnego sprzętu wędkarskiego. Nasze wyprawy znakomicie sprawdzają się jako rejsy integracyjne. Posiadamy jacht, który niegdyś był jednostką militarną.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźby nagrobne małopolska »

  Ludzie mieszkający w Polsce przykładają wielką wagę do nagrobków, w jakich spoczywają ich bliscy. Stąd w każdy weekend da się ujrzeć dużo osób na miejscowych cmentarzach. Ostatnio coraz więcej osób chce kłaść na pomnikach rzeźby nagrobne. Małopolska to rejon, w jakim można zobaczyć dużo zabytkowych grobów. Na wielu z nich charakterystyczne dekoracje zamieszczał na życzenie kontrahentów Zakład Kamieniarski Janik, który prosperuje na rynku z uznaniem od przeszło dwudziestu lat realizując szeroko rozumiane usługi kamieniarskie. Nowy Sącz to miasto, w którym dotychczas firma ta miała najwięcej zleceń. Na stronie internetowej kamieniarstwojanik.pl można zobaczyć jej modelowe adaptacje w obszernej galerii zdjęć. Z tego, co da się ujrzeć na fotografiach, wytworzone nagrobki wyglądają na naprawdę dobre i warto wziąć taką opcję pod uwagę.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek »

  Xero Service - autoryzowany przedstawiciel koncernu Ricoh oraz Develop. W ofercie handlowej również urządzenia innych marek. Sprzedaż, konserwacja, serwis sprzętu biurowego: kopiarki, drukarki, faksy i powielacze cyfrowe. Wsparcie techniczne.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Panele akustyczne »

  AbcSoundLab.com.pl świadczy kompleksowe usługi w dziedzinie akustyki. Specjalnością opisywanej firmy jest kompleksowa adaptacja akustyczna. Szczególne miejsce w ofercie zajmują panele akustyczne, głównie absorpcyjne. W ofercie firmy uwzględnione zostały między innymi pomieszczenia studyjne. Oferta obejmuje projekty akustyczne sal konferencyjnych czy koncertowych. Komfort akustyczny jest niezwykle istotny w biurze call center i innych miejscach pracy. Dzięki akustyce można w danym pokoju stworzyć prawdziwe centrum rozrywki.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Podstawowym profilem działalności opisywanej placówki jest pomoc prawna. Adwokat, a ściślej zespół adwokatów, ma swoje biuro w mieście Kraków. Firma specjalizuje się, w pomocy prawnej dla klientów mających działalność gospodarczą. Klientami kancelarii są firmy polskie i zagraniczne funkcjonujące w różnych sektorach. Każdy z pracujących w kancelarii prawników ma specjalizację z innego rodzaju prawa. Potencjalny klient może zobaczyć na stronie informacje o każdym ze wspólników. Prawnicy oferują sporządzanie pism i udzielanie rad po polsku, angielsku i hiszpańsku.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płock »

  Właścicielem promowanego portalu jest Telewizja Internetowa Płock, która działa od 21 marca 2011 roku i nadal intensywnie się rozwija. Jest interaktywnym przedsięwzięciem, współtworzonym przez mieszkańców Płocka. Strona www posiada takie propozycje, jak: relacje, sport, czy moto. Można tu sprawdzić regionalną prognozę pogody, a oprócz tego obejrzeć sporą ilość klipów. Każdy może zaproponować ciekawy temat lub poinformować redakcję o wartych wspomnienia wydarzeniach. Od kandydatów na dziennikarzy oczekuje się między innymi: chęci pracy przed kamerą.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace alpinistyczne »

  Firma WZWYŻ posiada wieloletnie doświadczenie we wszelkiego typu usługach wysokościowych. Od początku lat osiemdziesiątych pracowała dla takich instytucji, jak Fabryka Kuchenek „Wromet” we Wronkach czy Telekomunikacja Polska. Dobrze wyszkoleni pracownicy mają konieczne uprawnienia alpinistyczne, dzięki czemu są w stanie dostać się do miejsc trudno dostępnych. Nie używają rusztowań, co w znacznym stopniu obniża koszty. Propozycja zawiera: budownictwo, dekarstwo i montaż. Walorem firmy jest niedługi czas wykonania zleceń.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace Wrocław »

  Rozwój przedsiębiorstw oraz wzrost inwestycji w naszym kraju jest wciąż widoczny. Mimo czasu kryzysu, nasz kraj potrafi się podnieść z ciężkiej sytuacji i wyjść z tego obronną ręką. Każde miasto w Polsce nosi znamię prężnie poprawiającej się gospodarki. Widać to bardzo dobrze po dobrze wyszkolonych kadrach oraz ciągle wzrastających płacach. Proponowane kadry i płace Wrocław ma naprawdę bardzo wysokie, dlatego w tym mieście jesteśmy w stanie dużo osiągnąć.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektryk Ursynów »

  Przedstawiana strona przynależy do firmy funkcjonującej w wielu częściach Warszawy, jak np. Ursynów, Ochota czy Wawer. Podstawowe misje firmy to między innymi naprawianie i wykonawstwo instalacji elektrycznej i konserwacja elektryczna i kompleksowa budowli mieszkalnych, hurtowni i pozostałych obiektów. Posiadający doświadczenie pracownicy gwarantują profesjonalne usługi w rozsądnej cenie. W serwisie zamieszczono zdjęcia prezentujące wykonane zlecenia. Dodatkowo mogą się Państwo także zapoznać z komentarzami klientów na temat oferowanych usług.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Exploring Krakow »

  Kraków is one of the most attractive cities in Europe. The Wawel Royal Castle, the Cloth Hall in the Main Market Square, and many private houses and mansions in the Cracow were rebuilt in the Renaissance style. Apart from Krakow, the greates attractions for tourists are krakow tours: mountain ski resort of Zakopane, Salt Mine in Wieliczka and Auschwitz-Birkenau (extermination camp). Zakopane tour - the finest landscape of the Tatra Mountains from the northern, Polish side of the range is from Mt Gubałówka or Głodówka pod Bukowiną. The Tatras are the highest mountains in Central Europe. Wieliczka Salt Mine tour - the two-hour visit takes in ancient underground chambers, saline lakes, wooden mining machines and underground buildings. On Auschwitz tour no traveler can leave unmoved.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cukiernia Łódź »

  Na promowanej stronie umieszczono ofertę funkcjonującej w branży od dwóch dekad Cukierni Ptyś, która może poszczycić się urozmaiconym zestawem wypieków na wszystkie okazje. Zakupisz tu smaczne torty, babki, jak również ciasta świąteczne. Wzrok przyciągają zwłaszcza wyglądające apetycznie mini babeczki drożdżowe i torty na chrzciny. Cukiernia działa na terenie Łodzi, ale współpracuje z restauracjami z całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w aplikacji Galeria, a także do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gęsi »

  Niniejsza strona przedstawia informacje odnoszące się do zarodowej fermy kaczek i drobiu – Bednar. Jej urozmaicona oferta zawiera chociażby: Kaczki Mulard, Kaczki Białe – Pekin Ferma mieści się we wsi Tłokinia Wielka w okolicach Opatówka. Na pełnej zieleni stronie internetowej hodowca prezentuje liczne fotografie drobiu, zarówno piskląt, jak i większych, okazałych sztuk. Można na nich obejrzeć całe stada różnego rodzaju ptactwa. Poza numerem telefonu kontaktowego umieszczono na witrynie mapę w celu ułatwienia dojazdu przyszłym klientom.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 44 · 45 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Najnowsze wiadomości:

Usługi - nowa strona:

Adres: