Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »
 • Prawnik Poznań »

  Absorbujemy się zawodowym doradztwem prawnym, zachowaniem rzeczy kontrowersyjnych także reprezentowaniem kontrahentów przed odpowiednimi rządami.Istniejemy na rynku aktualnie sporo lat więc żadne polecenia dodatkowo kłopotliwe rzeczy nie są dla nas wyzwaniem.Zajmujemy się rzeczami zarówno na poczet interesantów indywidualnych jak również na poczet jednostek co czyni naszą organizację niezmiernie poważaną przez każde organizacje.Poznańska kancelaria prawna Renata Urowska to jest na chwilę obecną najlepsza organizacja w kraju.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Wszyscy, którzy zarabiali poza granicami kraju ma możliwość ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku. Większość jednak nie wie jak to zrobić. A jedyne co powinieneś zrobić to jedynie uzupełnić odpowiednie dokumenty oraz przekazać je do danego urzędu skarbowego w kraju w którym mieszkaliśmy. Gdy myślisz, że błędnie uzupełnisz druki to istnieje możliwość przekazać to wykwalifikowanej firmie. Istnieją firmy, które za niewielki procent od odzyskanego podatku mogą odzyskać podatek ze wszystkich krajów. Przeczytaj więcej na temat odzyskiwaniu nadpłaconego podatku na naszej stronie i zdobądź do kilku tys. PLNów bez ruszania się z przed komputera.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalator Poznan »

  Praca doświadczonego hydraulika jest dzisiaj ogromnie szanowana. Ponieważ w każdym domu, mieszkaniu jak również w miejscach użyteczności publicznej znajdują się urządzenia sanitarne, rury wodnokanalizacyjne, armatury łazienkowe itp. Ich montaż wymaga pomocy fachowca w tej dziedzinie. Dodatkowo, nierzadko zdarza się, że urządzenia hydrauliczne potrzebują nie tylko konserwacji lecz od czasu do czasu również naprawy. Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że instalacje wodnokanalizacyjne potrzebują takich ekspertów jak Instalator Poznan , dlatego że każde powstałe wady czy też usterki w przyszłości mogą sprawić, że ich usunięcie może być niezwykle kosztowne.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski,hiszpański, polski jako obcy czeski to języki wykładane w Simply Speaking – to szkoła językowa , której serwis WWW Państwu wskazujemy . Sugerowane kursy są wypełnieniem pojedynczych predyspozycji uczniów, prowadzone są w szkole, która została interesująco wystylizowana, jak również zawsze mają życzliwy klimat . Lekcje służą przygotowaniem do egzaminów DELE i gimnazjalnego, a także do innych egzaminów takich jak matura z niemieckiego, a nauka języka przebiega bezproblemowo.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pojemniki metalowe »

  Firma Metaleks specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej pojemników metalowych. W asortymencie hurtowni dostępna jest blacha ocynkowana i czarna, blacha gorąco i zimnowalcowana w kręgach, arkuszach oraz blacha kawałkowa. Klienci mogą kupić zbiorniki na odzież używaną, kosze siatkowe stosowane w magazynach i przewozie oraz wiele innych. Firma realizuje prywatne zamówienia klientów. Produkuje artykuły I i II gatunku. Metaleks wciąż poszerza swoją ofertę w celu dostosowania jej do oczekiwań nowych klientów.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania opinii »

  Naszą pasją jest opisywanie danych. Posiadamy wyłącznie ludzi doświadczonych. Przedstawiana firma zatrudnia mnóstwo wspaniałych specjalistów, którym możesz powierzyć analizę. Oferujemy Ci rzetelne zaplanowanie audytów oraz ewaluacji. Nasi fachowcy wciąż pracują nad polepszeniem wykorzystywanych algorytmów. Zapewniamy, że badania przygotowane przez nas będą na wysokim poziomie i pomogą Ci osiągnąć właściwe dochody. Warto nam zaufać. Prezentowana strona internetowa pozwoli Ci nas poznać i wybrać odpowiednie usługi. Teraz czekamy na Twoją wiadomość, więc nie zastanawiaj się.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Minibrowary – sprzedaż i instalacja »

  Zajmujemy się sprzedażą i instalacją minibrowarów, czyli mniejszych browarów, dzięki jakim wolno szykować tradycyjnie warzone piwo. Wybierając nasz minibrowar wrocław, macie pewność, iż uzyskujesz najlepszą instalację oraz wysokiej kategorii części - kotły warzelne oraz osprzęt do piwowarstwa oraz wszystko to, co konieczne jest, żeby zacząć warzyć prywatne piwko. Nasi pracownicy dostosują do twoich wyczekiwań najlepszy minibrowar warszawa, o określonej wielkości oraz najlepszych parametrach. Następnie minibrowar poznan możemy zawodowo zamontować w określonym miejscu. Dzięki naszemu doświadczeniu w browarnictwie i latach spędzonych na warzeniu najlepszych złocistych trunków, zawsze proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania, które znakomicie sprawdzają się wszędzie. Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji!

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Warszawa »

  GRAFDRUKPOL to profesjonalna drukarnia posiadająca siedzibę w mieście Warszawa. Proponujemy szeroki wachlarz usług poligraficznych wykonywanych na najwyższym poziomie. Dysponujemy świetnie zaopatrzonym studiem graficznym. Nasza oferta obejmuje druk offsetowy folderów, broszur, katalogów. Drukujemy etykiety, opakowania oraz ogólnie rozumianą galanterię reklamową. Świadczymy wszechstronne usługi introligatorskie. Powierzone nam zadania przeprowadzamy solidnie oraz na czas. Mamy wieloletnią praktykę zawodową.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony WWW - Toruń - kujawsko-pomorskie »

  Robergo jest rozwijającą się firmą, która zajmuje się stawianiem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem w wyszukiwarkach. Każdą stronę www realizujemy z zapałem a także z poświęceniem, naszym celem jest zawsze satysfakcja dla Twojego klienta. Stosujemy autorskie oprogramowania, za sprawą czego nasze prace związane z reklamą Twojego biznesu w sieci są o wiele bardziej efektywne, a opublikowane strony internetowe o wiele bardziej popularne. Wdrażamy także sklepy www, które są oparte na dedykowanym systemie zarządzania treścią (CMS). W swojej pracy zwracamy szczególną uwagę na najdrobniejsze detale, oddając w Twoje ręce w produkt, który zadowoli zarówno pracowników go obsługujących, ale także Waszych klientów. Zapraszamy do długofalowej współpracy z Twoją firmą, za sprawą czego zapewniamy stałą obsługę wdrażanych stron www, szkolenia dla Waszych pracowników oraz pomoc techniczną. Oferujemy rozliczenie prowizyjne, które jest zależne od efektów naszych starań.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie kurs »

  Ze względu na ogromne zainteresowanie nurkowaniem jakie obserwujemy w ostatnim czasie coraz więcej dużych obiektów sportowych oferuje swoim klientom kursy nurkowania. Prowadzone są one przez profesjonalną kadrę, która w umiejętny sposób pozwala zdobyć nie tylko potrzebną wiedzę ale także odpowiednie doświadczenie. Zajęcie głównie odbywają się na terenie krytych basenów. W miarę nabywania umiejętności przez uczestników kursów w wielu przypadkach zajęcia przenoszą się na otwarte zbiorniki. W zależności od umiejętności a także oczekiwań osób, które zainteresowane są uczestnictwem, kursy przygotowują ich do nurkowania amatorskiego bądź wyczynowego.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa »

  Firma Cerber proponuje współpracę w zakresie ochrony osób i dóbr. Detektyw zapewnia profesjonalizm, efektywność działań i najwyższą jakość usług. Zasadniczym rejonem jego działań jest Warszawa. Prezentowane biuro detektywistyczne oferuje ochronę fizyczną, jak również ochronę budynków o dowolnym przeznaczeniu. Zalicza się do nich między innymi sklepy, hotele, osiedla mieszkaniowe, placówki budowlane itp. Dopełnieniem oferty są usługi porządkowe obejmujące sprzątanie powierzchni biurowych i mieszkalnych. Pełen zakres usług znajduje się na witrynie www.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na telebimach »

  Nieodpowiednia pogoda niszczy Twoje plakaty? Nie nadążasz z drukowaniem nowych ulotek promocyjnych (WWW.colorcity.pl)? Zainwestuj w nowoczesne, wielkoformatowe monitory LED (WWW.colorcity.pl), które zapewnią odtworzenie Twojej reklamy na wysokim poziomie niezależnie od warunków pogodowych. Jeżeli marzysz o wyprzedzeniu przeciwników i wzmocnieniu wizerunku swojej zakładu zgłoś się do nas. Zapewniamy Cię, że dzięki naszym promocjom uzyskasz szybką reakcję na Twoje zapotrzebowania. Klienci z chęcią zapewne zaczną częściej korzystać z Twoich usług dzięki monitorom multimedialnym Color City (WWW.colorcity.pl). Zapomnij o drukowaniu kuponów i miej pewność, że Twoja promocja zawsze będzie błyszczeć w każdych warunkach! Pozwól nam zadowalać się sukcesami Twojej firmy.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Wrocław »

  Profesjonalne biuro detektywistyczne M&M s.c. zachęca do współpracy osoby prywatne i firmy. Wrocław to miasto, w którym mieści się główna siedziba naszej firmy. Każdy pracujący u nas detektyw ma bogate doświadczenie oraz uprawnienia wymagane do wykonywania swojego zawodu. Specjalizujemy się w sprawach cywilnych i audytach bezpieczeństwa. Wysoka skuteczność w działaniu, dyskrecja i solidność to nasze mocne strony. W zakresie świadczonych usług mieści się między innymi ochrona prywatności.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • biuro tłumaczeń »

  Jesteśmy Spółką zajmującą się tłumaczeniami. Wszyscy tłumacze mają tytuły i niezbędene do osiągania tego fachu pełnomocnictwa i papiery. Zasadnicze atuty tłumacz przysięgły, cechuję swoją istotną funkcją i uzasadnieniami - pieczołowitością, sumiennością oraz tak bardzo nasuwaną zapobiegliwością. Polepszające się zależności ze zachodnimi europejskimi
  krajami, dają nam większe moc wytwórcza na wybicię się! Tłumacz przysięgły ma w tym pomóc. Pomimo ogromnej odpowiedzialnosci jaką ma Tłumacz przysięgły, bardzo rzadko zdażają się jakiekolwiek błędy. Aby zdobyć taki tytuł należy być wyjątkowo uzdolniony - nauczony.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdów GPS »

  Miło inwituję na oficjalną witrynę firmową firmy o nazwie Impel - grupa interwencyjna. Na polecanej stronie ujrzycie wszyscy tekst i informacje o specyfikacji monitoringu i ochrony świadczonego przez firmę noszącą nazwę Impel. Realizowane warianty monitoringu to przykładowo: monitoring pojazdów a także nieruchomości. Firma Impel posiada własną stację kontrolowania alarmów jak również rozporządza ponad tysiącem wyszkolonych zespołów interwencyjnych, nadzorowanych jest przeszło 13 000 różnych obiektów. Monitoring i ochrona wehikułów GPS jak również budynków bazuje na administrowaniu sygnałami alarmowymi przesyłanymi do SMA - stacji monitorowania alarmów. Brak przerw transmisji opisywanych sygnałów alarmowych umożliwia tryb ich emitowania, jaki ma miejsce ścieżką bezprzewodową lub satelitarną. Po recepcji komunikatu poprzez stację monitorowania alarmów, uzyskane info z monitoringu zezwalają na szybką i efektywną akcję grupy interwencyjnej. Monitoring proponowany poprzez firmę nazywaną Impel dostarcza ochronę w domu, zakładzie pracy i pojeździe. Przy okazji mam uprzejmość rekomendować również podobne usługi jak mianowicie inkaso i agencje ochrony.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie Poznań »

  Zimowe obowiązki związane z odśnieżaniem dachów oraz terenu dookoła całego kompleksu zabudowań nie muszą paraliżować funkcjonowania Twojej firmy.
  Nowoczesne technologie i wyszkolona załoga w usługach wysokościowych, usuwają absolutnie przymus rozmieszczenia zbędnych rusztowań i korzystania z podnośników.
  Dzięki temu odśnieżanie odbywa się ekspresowo i sprawnie.

  Data dodania: 26 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Poznań »

  Kancelaria adwokat Kingi Swobody oferuje kompleksową radę prawną świadczoną zarówno nabywcom indywidualnym jak i firmom. Fachowość usług doceniły przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) różnorakich sektorów i branż. Kancelaria zapewnia rejestrację korporacji i pełną jej obsługę, reprezentację w sporach, konsultacje, aktywne negocjacje i mediacje, wsparcie, opiniowanie, przygotowywanie dokumentów. To też poradę w dylematach związanych z prawem gospodarczym i cywilnym, pracy, postępowaniu nakazowym i upominawczym, prawie karnym. Propozycja zrealizowana dla klientów indywidualnych to przede wszystkim porady i opinie, reprezentowanie klienta przed sądami czy urzędami, zastępstwo procesowe, obrona w sprawach karnych. Firma świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, pracy, karnego, administracyjnego. Kancelaria współpracuje z poznańskimi kancelariami notarialnymi, kancelarią biegłego rewidenta i doradcy podatkowego, agencją domów i mieszkań, kancelarią rzecznika patentowego, rzeczoznawcą majątkowym, kancelariami komorniczymi i tłumaczami przysięgłymi za każdym razem kiedy charakter i zakres sprawy wykracza oprócz kompetencje firmy.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa »

  Jeśli zepsuł się tobie samochód – musisz natychmiast skorzystać z przedstawionych usług! Oferujemy klientom idealne usługi dotyczące holowania! Pomoc drogowa którą klientom gwarantujemy to pomoc drogowa Poznań która proponuje dobre koszta a również doskonałą ekipę jaka od razu zajmie się waszym samochodem! Pomoc drogowa poznan to możliwości które proponowane są dla każdego przez całą dobę! Dzięki czemu masz okazję tego typu holowanie Poznań zamówić nawet w nocy! Walorów korzystania z naszych możliwości jest wiele! Dlatego warto odwiedzić naszą stronę i zapoznać się z jejokazjami!

  Data dodania: 18 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż kontraktowy SMD »

  Utworzona w 1993 r. firma SMD Wierzbicki zajmuje się usługami kontraktowego montażu elektroniki SMD i THT. Jest także wyróżniającym się w skali Polski dostawcą towarów, dla których bardzo istotny jest wysokiej jakości montaż SMD. To także firma, która produkuje najwyższej jakości produkty. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami z całego świata. Prawie 18-letnie doświadczenie i cały szereg zakończonych zleceń.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyłączniki drewniane »

  W serwisie można skorzystać z oferty artykułów elektrycznych hurtowni Damer 1. Wszystkie materiały z oferty są wyposażone w gwarancję producenta. Oferta obejmuje szeroką gamę wyłączników zarówno podtynkowych, jak i hermetycznych. Można się tam zaopatrzyć przykładowo w tablice oraz złączki rozgałęźne. Asortyment reprezentowany jest wyłącznie przez markowe towary wysokiej jakości. Materiały wykonane są z różnych tworzyw, dostępne są np. wyłączniki drewniane. Szczególne miejsce wśród oferowanych artykułów zajmuje też osprzęt siłowy.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Najnowsze wiadomości:

Usługi - nowa strona:

Adres: