Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »
 • dietetyk Wrocław »

  Każdy z nas powinien dbać o swój sposób żywienia. Nasi klienci zdają sobie sprawę, że zdrowie jest najważniejsze. Dietetyk pomoże Ci sprawdzić stan Twojego zdrowia i pomoże dobrać najodpowiedniejszą dietę, która umożliwi poprawienie stanu zdrowia. Zachęcamy Państwa do konsultacji. Sprawimy, że poczujesz się lepiej, będziesz miał dużo energii i będziesz cieszył się życiem. Sprawdź nas, a na pewno będziesz zadowolony z naszych usług.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • walizki »

  Poszukujesz najlepszej jakości galanterii skórzanej? Pragniesz, by zakupione przez ciebie produkty mogły pochwalić się nie tylko trwałością i funkcjonalnością, lecz również nieprzeciętnym designem? Doskonale dotarłeś! Nakłaniamy cię do wyświetlenia internetowego sklepu margoni- najlepszego w sieci dystrybutora galanterii skórzanej! Zaglądnij na margoni.pl i poznaj nasz obszerny sortyment, w którym odnajdziesz najrozmaitsze torebki, portfele, teczki, rękawiczki czy też paski. Zapoznaj się z obszerną ofertą markowych wyrobów i już teraz ciesz się nową galanterią skórzaną, której dostarczaniem się trudzimy! Zaufaj marce Margoni i przyłącz się tym samym do szerokiego grona zadowolonych klientów!

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przecinarki »

  Przedstawiana firma zajmuje się sprzedażą urządzeń do obróbki metali. Oferujemy szeroki wybór przecinarek taśmowych firmy Bomar. Przecinarki wykonywane są ze sterowaniem ręcznym, półautomatycznym i automatycznym. Proponowane towary objęte są naszym fachowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Nasze produkty charakteryzuje duża wydajność i solidność. Firma zapewnia atrakcyjne ceny i terminowość dostaw. Zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem technicznym i solidnym serwisem. Posiadamy dobrze wyszkoloną i doświadczoną kadrę pracowniczą.
  578 znaków

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble na wymiar Kraków »

  Oferta naszej przedsiębiorstwa obejmuje planowanie wnętrz prywatnych i handlowych, mebli oraz kompleksowe wykonawstwo. Szczególny akcent kładziemy na jakość, formę oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań. Odróżnia nas kompleksowość proponowanych usług.Przeprowadzimy Państwa przez zupełny proces uzyskiwania finalnego wizerunku Waszego nowatorskiego wnętrza. Począwszy od projektu koncepcyjnego przez dobór i zakup materiałów wykończeniowych po profesjonalne wykonawstwo naszego projektu czy stworzenie zaprojektowanych mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria Warszawa »

  Panele dekoracyjne, a także sztukateria to jeden ze sposobów na przemianę wnętrza własnego domu. Notabene niezbyt drogo. Można dzięki nim dostać estetyczny efekt nie wydając dużo pieniędzy. Panele dekoracyjne odpowiednio odtwarzają formy i są łatwe w montażu. Także sztukateria stwarza niemało sposobów odmienienia środka pomieszczeń. Pośród elementów do dekoracji mamy obszerny asortyment wzorców. Każdy klient bez wątpienia odszuka te odpowiadające jego oczekiwaniom.

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • przeprowadzki poznań »

  Bagażówka.com to prężnie działająca firma przeprowadzkowa. Ma w swojej ofercie szybki i niedrogi przewóz. Należy skontaktować się i samochód dojedzie pod wskazany adres w ciągu około pół godziny. Są dostępne trzy typy przeprowadzki: uproszczona, podstawowa i kompleksowa. Wykonalny jest również transport niezwykłych sprzętów oraz wywiezienie mienia do recyklingu. Każdy kierowca ma ubezpieczenie OC przewoźnika, którym objęte jest również przewożone mienie. Firma stara się spełniać wymagania każdego konsumenta.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • oświetlenie, pomiary oświetlenia »

  Wykonujemy pomiary oświetlenia, pomiary natężenia oświetlenia stanowisk pracy, dróg ewakuacyjnych, ciągów komunikacyjnych itp. Pomiary oświetlenia wykonujemy przy użyciu luksomierzy, które zostały zatwierdzone przez Główny Urząd Miar. Światło na stanowisku pracy i w jego najbliższym otoczeniu wpływa na szybkość i pewność widzenia oraz określa w jaki sposób widzimy formy, barwę i właściwości przedmiotów tam występujących.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis radom »

  Niezależnie od niniejszego, jaki samochód posiadasz, w naszym serwisie zdołasz zrealizować pełne sprawdzanie komputerowe stanu technicznego. Doświadczenie to wykrywa każde dysfunkcje w podzespołach elektronicznych samochodu, co upraszcza naszym diagnostykom kasowanie błędów. W naszym serwisie posiadamy testery uznanych marek co pozwala błyskawicznie i nowocześnie zdiagnozować awarię w samochodzie, a funkcja badania przebiegów umożliwia zdiagnozować receptory w systemach bez autodiagnozy.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa energetyczne Pabianice, Łowicz »

  Gdy poszukujesz świadectwa energetyczne, Bełchatów miejscem Twojego zamieszkania i nie masz pojęcia z kim nawiązać kontakt, żeby je zdobyć - odwiedź stronę Haus1, a potem zadzwoń do nas, aby w mgnieniu oka pozyskać świadectwa energetyczne. Tuszyn podobnie jak Bełchatów, znajduje się na terenie naszej działalności, wskutek tego polecamy się w tej materii w tych innych miastach, jakie leżą w obrębie 100km od Łodzi. Tutaj jest nasza siedziba, a zatem wydajemy tutaj błyskawicznie, do 3 dni, świadectwo energetyczne dla Waszego mieszkania. Jeśli spodziewasz się wysokich cen naszych usług, zachęcamy do zestawienia naszej oferty z ofertami innych firm. Zapewniamy, że wrócisz do nas. Jeżeli jesteś deweloperem i poszukujesz firmy do stałej kolaboracji - zapraszamy do Haus1. Współpracując z naszą firmą, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Przeprowadzki Wrocław »

  Biuro w czynu rozczłonkowanym zagadnieniem i wymaga specjalistycznej przedsiębiorstwa. Jakościowo, spisywany i zorganizowany gest może znacznie uprościć zlecenie przemiany w biurze przedsiębiorstwa. I w tej istocie nie należy liczyć na dyletantów. Żeby rozwiązać ten kłopot okupujemy zniesionych przeprowadzki, zawijających, kierujących i dyspozytorów. Nasza spółka z o.o. absorbuje się transportem i przesyłanie na wiele lat. Zasięg usług spółki jest raczej wąski - transport, przeładunek, załadunek i rozładunek, demontaż mebelków, instalacja i demontaż ustrojstw, materiałów opakowania a przeprowadzki. Jednakże, specjalizacja - obietnicę, że kompania profilowane i otwarcie pozna się na materii nie rozpryskiwać na wiele heterogenicznych zajęć.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Gdynia »

  Witryna jednej z największych polskich przedsiębiorstw przeprowadzających przewóz osób Gdynia, która chociaż własną siedzibę ma w Gdyni, świadczy przewóz osób Gdynia na terytorium nie tylko Trójmiasta, ale całej Polski a nawet za granicy. Jeśli zatem ktoś chce wynająć autobus Gdynia, autokar Gdynia lub bus Gdynia, to idealnym wyjściem będzie właśnie skorzystanie z jej usług. Na stronie można wyszukać informacje na temat jej pełnej oferty, możliwości współpracy 24 godzin na dobę, jakości i bezpieczeństwa oferowanych usług oraz rezerwacji. Z wykorzystaniem specjalnego formularza można też przesłać zapytanie ofertowe i w ten sposób bez trudu poznać wycenę danej usługi.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na telebimach »

  Nieodpowiednia pogoda niszczy Twoje plakaty? Nie nadążasz z drukowaniem nowych ulotek promocyjnych (WWW.colorcity.pl)? Zainwestuj w nowoczesne, wielkoformatowe monitory LED (WWW.colorcity.pl), które zapewnią odtworzenie Twojej reklamy na wysokim poziomie niezależnie od warunków pogodowych. Jeżeli marzysz o wyprzedzeniu przeciwników i wzmocnieniu wizerunku swojej zakładu zgłoś się do nas. Zapewniamy Cię, że dzięki naszym promocjom uzyskasz szybką reakcję na Twoje zapotrzebowania. Klienci z chęcią zapewne zaczną częściej korzystać z Twoich usług dzięki monitorom multimedialnym Color City (WWW.colorcity.pl). Zapomnij o drukowaniu kuponów i miej pewność, że Twoja promocja zawsze będzie błyszczeć w każdych warunkach! Pozwól nam zadowalać się sukcesami Twojej firmy.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deklaracje intrastat »

  Poznańska spółka TEXTRA oferuje usługi w zakresie systemu INTRASTAT. Biznesmeni prowadzący wymianę towarową z krajami UE, muszą złożyć odpowiednie deklaracje. Reklamowane przedsiębiorstwo trudni się tworzeniem wymaganej dokumentacji, która ułatwia współpracę z administracją celną. TEXTRA specjalizuje się również w magazynowaniu. Dysponuje różnymi systemami magazynowania: strefą składowania blokowego oraz co-packing. Przewozi towary w kraju oraz zagranicą. Szczegółowa propozycja przedsiębiorstwa jest widoczna pod adresem www.textra.com.pl.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Energia alternatywna »

  Niedawno jest coraz częściej omawiany temat zdobywania energii z opcjonalnych źródeł, które oprócz tego, że będą o kilka razy efektowniejsze od obecnie niewydajnego systemu, niemniej jednak także będą mogły być odnawiane. W teraźniejszych czasach najważniejszym źródłem energii alternatywnej jest H2O, Dom pasywny a wierniej nakreślając tematykę - upływająca woda, która na kuli ziemskiej jest powszechnie obecna i można wykorzystać zarówno pływy oceanów, fale morskie jak i spontaniczne cieki dopływów rzek. Od dłuższego czasu stosuje się tą metodę głównie poprzez wznoszenie wielu tam, które wstrzymują wartki pływ rzeki, a Dom pasywny następnie zgromadzona woda jest uwalniana poprzez masowo ustawione turbiny, dzięki czemu uwalnia się znaczna ilość energii. Natomiast przestawione możliwości wiążą się z wysoką ceną. Natomiast istnieje dosłownie właśnie tańsza energia alternatywna - elektryczność pozyskana z wiatru. Jest możliwość, aby mogła być ona zdobywana zarówno na masową skalę jak i na użytek osób prywatnych. Stosowanie właśnie takich możliwości nie jest kosztowne, ze względu na niezbyt skomplikowaną konstrukcję urządzeń jak również tanią formę wykorzystania. Warto zaznaczyć tutaj również spotykamy nie małe ograniczenia, gdyż to rozwiązanie Dom pasywny może być zastosowane jedynie w lokalizacjach, gdzie szybkość wiatru wynosi więcej niż 6 metrów na sekundę.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice »

  Tematyką rekomendowanej strony jest działalność prestiżowej firmy tłumaczeniowej. Katowice i okoliczne miejscowości to podstawowy rejon naszych działań. Oferujemy przekłady ustne, pisemne, a także zwykłe i przysięgłe. Nasza firma zajmuje się również organizowaniem kursów językowych. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami będącymi specjalistami w swoich branżach. Gwarantujemy najwyższą jakości usług dostosowanych do oczekiwań klientów. Zaangażowanie naszych pracowników przekłada się na rewelacyjne wyniki ich pracy.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien gdańsk »

  Jeśli właśnie poszukujesz ekipy do sprzątania w Twojej firmie i pragniesz, aby prace realizowane były przez nią w sposób jak najbardziej profesjonalny oraz sprawny. Musisz mieć pojęcie, iż najkorzystniejszym wyjściem będzie kompetentna firma sprzątająca gdynia. Da ona Tobie sto procent pewności, iż wszystkie zlecenia, jakie jej powierzysz, zostaną załatwione w sposób wszechstronny. Przydatna firma sprzątająca trójmiasto posiada duży wachlarz usług dający możność zaoszczędzenia pieniędzy oraz czasu na znajdowanie załóg do realizowania robót różnego typu od tak standardowych jak porządkowanie przestrzeni biurowych, do utrzymywania sterylności w zespołach medycznych, wszelakiego rodzaju warsztatach wytwórczych, mycie okien gdynia i nawierzchni szklanych, a także sytuowanie rozmaitych zabezpieczeń na domach.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie dokumentów »

  Archiwizacja dokumentów polega na dokładnym opisaniu i skatalogowaniu dokumentów bardzo istotnych. Do takich zaliczają się między innymi informacje pracowników, informacje spółki do urzędów skarbowych czy ZUS-u. Przechowywanie, archiwizowanie dokumentów jest regulowane szeregiem ustaw, które nakładają na firmę czy instytucję czynności, które powinny wykonywać. Ważna jest ustawa o ochronie danych osobowych i ustawa o sposobie postępowania z dokumentacją. Warto sprawdzić, czy taniej nie jest wynająć firmę, która zajmuje się archiwizacją, klasyfikacją, niszczeniem dokumentacji. Może się to okazać dużo tańsze i lepiej przygotowane. Archiwizacja i niszczenie dokumentów - zobacz naszą ofertę.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • dystrybutory wody »

  www.arkafiltry.pl to strona internetowa jedynego dystrybutora firmy ATLAS FILTRI s.r.l. specjalizującej się w produkcji filtrów i wkładów do uzdatniania wody. W naszej ofercie są dystrybutory do wody, filtry do wody, oczyszczacz powietrza, woda do biura. Nasze dystrybutory wody oparte są na technologii odwróconej osmozy i zapewniają wodę gotową do bezpośredniego użycia (w różnej temperaturze: zimnej, pokojowej i gorącej). Poszukujesz cudownej wody do swojej firmy? Zaufaj naszemu doświadczeniu i wielu zadowolonym klientom!

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maty wejściowe »

  Chce gorąco zaprosić wszystkich zainteresowanych do wizyty na oficjalnej strony internetowej firmy o nazwie Impel - serwis odzieży roboczej. Na internetowej stronie tej są informacje opisujące usługi która jest rental i serwis ubrań roboczych, by wyłożyć wszystkim kierunek funkcjonowania i ofertę firmy o nazwie Impel krótko je opiszę. Zaopatrywanych jest dwieście tysięcy jednostek ubrań roboczych miesięcznie. Na świadczenia składają się następujące usługi: reperacja, czyszczenie, rental odzieży do pracy, jak również dostarczanie wycieraczek wejściowych. Specjalizacja to czyszczenie, rental i serwis odzieży pracowniczej oraz bielizny pościelowej, gastronomicznej. Zasięg usługi ujmuje przyjęcie bielizny od kontrahenta, powtarzające czyszczenie i reperacja i na koniec upakowanie i dowóz do kontrahenta z wyznaczoną częstotliwością. Wykonanie tej usługi poprzedzone jest wykonaniem pomiarów zatrudnionych przez klienta, aby w jak najlepszym stopniu dobrać ubrania robocze, zakupem odzieży roboczej jak również doszyciem do niej odpowiedniego loga. Korzystając z okazji rekomenduje także powiązane świadczenia przedsiębiorstwa Impel jak np. catering i środki czystości.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Siedlce »

  Firma Fotoborkowski specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju, profesjonalnych sesji fotograficznych. Moja firma charakteryzuje się zwłaszcza pomysłowością, kreatywnością i twórczością, co daje efekty w pięknych, oryginalnych i niebywałych zdjęciach. zapewniam wykonanie zdjęć jakościowych zarówno pod względem artystycznym, jak i technicznym. Wykonuję sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje plenerowe, fotoreportaże z takich wydarzeń, jak chrzciny, Komunie, studniówki. Ponadto wykonuję sesje rodzinne, dziecięce, ciążowe, a także sesje do port folio. Stawiam na bardzo dobrą jakość, zależy mi na pełnym zadowoleniu klientów. Fotografia to moja pasja, co daje wyniki w rezultatach, które doceniła już duża grupa osób korzystająca z moich usług.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Najnowsze wiadomości:

Usługi - nowa strona:

Adres: