Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Tanie Przeprowadzki Wrocław »

  Biuro w czynu rozczłonkowanym zagadnieniem i wymaga specjalistycznej przedsiębiorstwa. Jakościowo, spisywany i zorganizowany gest może znacznie uprościć zlecenie przemiany w biurze przedsiębiorstwa. I w tej istocie nie należy liczyć na dyletantów. Żeby rozwiązać ten kłopot okupujemy zniesionych przeprowadzki, zawijających, kierujących i dyspozytorów. Nasza spółka z o.o. absorbuje się transportem i przesyłanie na wiele lat. Zasięg usług spółki jest raczej wąski - transport, przeładunek, załadunek i rozładunek, demontaż mebelków, instalacja i demontaż ustrojstw, materiałów opakowania a przeprowadzki. Jednakże, specjalizacja - obietnicę, że kompania profilowane i otwarcie pozna się na materii nie rozpryskiwać na wiele heterogenicznych zajęć.

  Data dodania: 31 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób Gdynia »

  Witryna jednej z największych polskich przedsiębiorstw przeprowadzających przewóz osób Gdynia, która chociaż własną siedzibę ma w Gdyni, świadczy przewóz osób Gdynia na terytorium nie tylko Trójmiasta, ale całej Polski a nawet za granicy. Jeśli zatem ktoś chce wynająć autobus Gdynia, autokar Gdynia lub bus Gdynia, to idealnym wyjściem będzie właśnie skorzystanie z jej usług. Na stronie można wyszukać informacje na temat jej pełnej oferty, możliwości współpracy 24 godzin na dobę, jakości i bezpieczeństwa oferowanych usług oraz rezerwacji. Z wykorzystaniem specjalnego formularza można też przesłać zapytanie ofertowe i w ten sposób bez trudu poznać wycenę danej usługi.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deklaracje intrastat »

  Poznańska spółka TEXTRA oferuje usługi w zakresie systemu INTRASTAT. Biznesmeni prowadzący wymianę towarową z krajami UE, muszą złożyć odpowiednie deklaracje. Reklamowane przedsiębiorstwo trudni się tworzeniem wymaganej dokumentacji, która ułatwia współpracę z administracją celną. TEXTRA specjalizuje się również w magazynowaniu. Dysponuje różnymi systemami magazynowania: strefą składowania blokowego oraz co-packing. Przewozi towary w kraju oraz zagranicą. Szczegółowa propozycja przedsiębiorstwa jest widoczna pod adresem www.textra.com.pl.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Energia alternatywna »

  Niedawno jest coraz częściej omawiany temat zdobywania energii z opcjonalnych źródeł, które oprócz tego, że będą o kilka razy efektowniejsze od obecnie niewydajnego systemu, niemniej jednak także będą mogły być odnawiane. W teraźniejszych czasach najważniejszym źródłem energii alternatywnej jest H2O, Dom pasywny a wierniej nakreślając tematykę - upływająca woda, która na kuli ziemskiej jest powszechnie obecna i można wykorzystać zarówno pływy oceanów, fale morskie jak i spontaniczne cieki dopływów rzek. Od dłuższego czasu stosuje się tą metodę głównie poprzez wznoszenie wielu tam, które wstrzymują wartki pływ rzeki, a Dom pasywny następnie zgromadzona woda jest uwalniana poprzez masowo ustawione turbiny, dzięki czemu uwalnia się znaczna ilość energii. Natomiast przestawione możliwości wiążą się z wysoką ceną. Natomiast istnieje dosłownie właśnie tańsza energia alternatywna - elektryczność pozyskana z wiatru. Jest możliwość, aby mogła być ona zdobywana zarówno na masową skalę jak i na użytek osób prywatnych. Stosowanie właśnie takich możliwości nie jest kosztowne, ze względu na niezbyt skomplikowaną konstrukcję urządzeń jak również tanią formę wykorzystania. Warto zaznaczyć tutaj również spotykamy nie małe ograniczenia, gdyż to rozwiązanie Dom pasywny może być zastosowane jedynie w lokalizacjach, gdzie szybkość wiatru wynosi więcej niż 6 metrów na sekundę.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice »

  Tematyką rekomendowanej strony jest działalność prestiżowej firmy tłumaczeniowej. Katowice i okoliczne miejscowości to podstawowy rejon naszych działań. Oferujemy przekłady ustne, pisemne, a także zwykłe i przysięgłe. Nasza firma zajmuje się również organizowaniem kursów językowych. Współpracujemy z doświadczonymi tłumaczami będącymi specjalistami w swoich branżach. Gwarantujemy najwyższą jakości usług dostosowanych do oczekiwań klientów. Zaangażowanie naszych pracowników przekłada się na rewelacyjne wyniki ich pracy.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien gdańsk »

  Jeśli właśnie poszukujesz ekipy do sprzątania w Twojej firmie i pragniesz, aby prace realizowane były przez nią w sposób jak najbardziej profesjonalny oraz sprawny. Musisz mieć pojęcie, iż najkorzystniejszym wyjściem będzie kompetentna firma sprzątająca gdynia. Da ona Tobie sto procent pewności, iż wszystkie zlecenia, jakie jej powierzysz, zostaną załatwione w sposób wszechstronny. Przydatna firma sprzątająca trójmiasto posiada duży wachlarz usług dający możność zaoszczędzenia pieniędzy oraz czasu na znajdowanie załóg do realizowania robót różnego typu od tak standardowych jak porządkowanie przestrzeni biurowych, do utrzymywania sterylności w zespołach medycznych, wszelakiego rodzaju warsztatach wytwórczych, mycie okien gdynia i nawierzchni szklanych, a także sytuowanie rozmaitych zabezpieczeń na domach.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie dokumentów »

  Archiwizacja dokumentów polega na dokładnym opisaniu i skatalogowaniu dokumentów bardzo istotnych. Do takich zaliczają się między innymi informacje pracowników, informacje spółki do urzędów skarbowych czy ZUS-u. Przechowywanie, archiwizowanie dokumentów jest regulowane szeregiem ustaw, które nakładają na firmę czy instytucję czynności, które powinny wykonywać. Ważna jest ustawa o ochronie danych osobowych i ustawa o sposobie postępowania z dokumentacją. Warto sprawdzić, czy taniej nie jest wynająć firmę, która zajmuje się archiwizacją, klasyfikacją, niszczeniem dokumentacji. Może się to okazać dużo tańsze i lepiej przygotowane. Archiwizacja i niszczenie dokumentów - zobacz naszą ofertę.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prasy krawędziowe »

  INTE to przedstawiciel znanych producentów najlepszych maszyn i narzędzi do blach. Szczególnie polecamy tanie nożyce i zwijarki do blach. Wielkogabarytowe prasy krawędziowe są gotowe do natychmiastowej dostawy. W naszej atrakcyjnej ofercie znajduje się między innymi skuteczna gilotyna. Produkty znajdujące się w naszej aktualizowanej ofercie odpowiadają wymogom UE. Kwalifikacje pracowników gwarantują profesjonalną obsługę klientów. Czynimy wszystko, aby współpraca z interesantami układała się jak najlepiej.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • dystrybutory wody »

  www.arkafiltry.pl to strona internetowa jedynego dystrybutora firmy ATLAS FILTRI s.r.l. specjalizującej się w produkcji filtrów i wkładów do uzdatniania wody. W naszej ofercie są dystrybutory do wody, filtry do wody, oczyszczacz powietrza, woda do biura. Nasze dystrybutory wody oparte są na technologii odwróconej osmozy i zapewniają wodę gotową do bezpośredniego użycia (w różnej temperaturze: zimnej, pokojowej i gorącej). Poszukujesz cudownej wody do swojej firmy? Zaufaj naszemu doświadczeniu i wielu zadowolonym klientom!

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maty wejściowe »

  Chce gorąco zaprosić wszystkich zainteresowanych do wizyty na oficjalnej strony internetowej firmy o nazwie Impel - serwis odzieży roboczej. Na internetowej stronie tej są informacje opisujące usługi która jest rental i serwis ubrań roboczych, by wyłożyć wszystkim kierunek funkcjonowania i ofertę firmy o nazwie Impel krótko je opiszę. Zaopatrywanych jest dwieście tysięcy jednostek ubrań roboczych miesięcznie. Na świadczenia składają się następujące usługi: reperacja, czyszczenie, rental odzieży do pracy, jak również dostarczanie wycieraczek wejściowych. Specjalizacja to czyszczenie, rental i serwis odzieży pracowniczej oraz bielizny pościelowej, gastronomicznej. Zasięg usługi ujmuje przyjęcie bielizny od kontrahenta, powtarzające czyszczenie i reperacja i na koniec upakowanie i dowóz do kontrahenta z wyznaczoną częstotliwością. Wykonanie tej usługi poprzedzone jest wykonaniem pomiarów zatrudnionych przez klienta, aby w jak najlepszym stopniu dobrać ubrania robocze, zakupem odzieży roboczej jak również doszyciem do niej odpowiedniego loga. Korzystając z okazji rekomenduje także powiązane świadczenia przedsiębiorstwa Impel jak np. catering i środki czystości.

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Siedlce »

  Firma Fotoborkowski specjalizuje się w wykonywaniu różnego rodzaju, profesjonalnych sesji fotograficznych. Moja firma charakteryzuje się zwłaszcza pomysłowością, kreatywnością i twórczością, co daje efekty w pięknych, oryginalnych i niebywałych zdjęciach. zapewniam wykonanie zdjęć jakościowych zarówno pod względem artystycznym, jak i technicznym. Wykonuję sesje narzeczeńskie, reportaże ślubne, sesje plenerowe, fotoreportaże z takich wydarzeń, jak chrzciny, Komunie, studniówki. Ponadto wykonuję sesje rodzinne, dziecięce, ciążowe, a także sesje do port folio. Stawiam na bardzo dobrą jakość, zależy mi na pełnym zadowoleniu klientów. Fotografia to moja pasja, co daje wyniki w rezultatach, które doceniła już duża grupa osób korzystająca z moich usług.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie dokumentów »

  TideTranslator internetowe biuro tłumaczeń specjalizuje się w realizacji tłumaczeń pisemnych dla Klientów biznesowych. Dzięki platformie internetowej, Klienci mają dostęp do wygodnej platformy, dzięki której mogą administrować tłumaczenia przez Internet. Dzięki tej wygodzie tłumaczenia dokumentów realizowane są szybko i rzetelnie, przez wysoko wykwalifikowaną kadrę translatorów. Oferta TideTranslator obejmuje tłumaczenia dokumentów zlecone przez osoby fizyczne m.in.: listy, umowy, pisma lub inne teksty, oraz tłumaczenia specjalistyczne (w tym skomplikowane tłumaczenia korespondencji biznesowej), związane z wieloma dziedzinami nauki i biznesu.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antygraffiti »

  Clean City oferuje kompleksowe usługi z zakresu mycia elewacji. Zajmujemy się usuwaniem farby z różnego typu budynków. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje również antygraffiti, czyli ochrona ścian przed graffiti. Swoją ofertę adresujemy do osób prywatnych, firm i instytucji. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników troszczących się o realizację zleceń na najlepszym poziomie. Oferta obejmuje również czyszczenie posadzek, parkingów, usuwanie glonów, impregnację powierzchni pionowych i poziomych.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunki osób starszych »

  Zajrzyj na portal pracaeu.pl, aby zostać opiekunką osób starszych w Niemczech. Wystarczy dyspozycyjność i wprawę, ażeby się zatrudnić. Jeśli sprawdziłaś się zadaniach piastunki, ale mizernie umiesz język, wspomożemy ci podnieść umiejętności. Osoby starsze czekają na twoją pomoc.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • muzyka na wesele- Dj Miksol »

  Witam serdecznie jestem DJ-em DJ MIKSOL. Muzyka to moja praca,  hobby i pasja. Kontakt z muzyką mam już od najmłodszych lat. Jestem absolwentem szkoły muzycznej pierwszego stopnia. Zawodowo gram już ponad 15 lat, Mój repertuar to oryginalne wersje utworów począwszy od lat 60's 70's 80's 90's, poprzez muzykę Dance, House, Polskie hity z list przebojów, aż do najnowszych rytmów lansowanych obecnie w stacjach radiowych. Nagłośnienie estradowe, którym dysponuję zapewnia bardzo dobrą, jakość dźwięku a fantastyczne efekty świetlne stworzą niezapomniany klimat na Waszej imprezie. Zawsze staram się, by brzmienie było jak najbardziej zbliżone do oryginału, a oświetlenie przyjemne i spójne. Oświetleniem ubarwię i stworzę stosowny nastrój i klimat na każdej imprezie. Na weselu nie tylko gram z oryginalnym płyt, ale też prowadzę zabawy, gry i konkursy. Wszelkie taktowne, kulturalne i z dobrym smakiem. Prowadzę też karaoke. Coraz w większości wypadków Młoda Para życzy sobie teraz ten metodę zabawiania osoby weselnych i jest to realnie fantastyczny sposób na dobrą zabawę. Na weselu prowadzę też biesiadę, czyli gram na akordeonie za stołami najfajniejsze przyśpiewki począwszy od tang, walczyków i polek a na oberkach kończąc. Zapraszam na moją stronę www i zapoznania się z moją atrakcyjna oferta muzyczną.DJ MIKSOL Zapraszam do zapoznania się z moją wyjątkową ofertą. Na mojej stronie internetowej WWW znajdą Wy dane o mnie,, filmy i kilka innych intrygujących treści, które pomogą Państwu w wyborze najlepszego dj (konferansjera, wodzireja) prowadzącego Państwa wesele czy inna imprezę okolicznościową. Prowadząc wesela, studniówki, bankiety, a ponadto imprezy okolicznościowe w charakterze dj i wodzireja nie poprzestaję na odtwarzaniu utworów z płyt. Gram na akordeonie, prowadzę konkursy i zabawy.

  Data dodania: 26 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Warszawa »

  Nasza działalność istnieje już prawie
  dwadzieścia pięć lat na rynku. W międzyczasie zdążyliśmy doprowadzić
  do końca naprawdę sporo konstrukcji, bramy warszawa, balustrad. Chcemy się z Państwem podzielić naszym doświadczeniem
  i wspomóc wykonanie tychże szczegółów u Państwa w domu, w siedziby wifrmy. Aby mogli Państwo wszechstronnie poznać, czym się tak
  naprawdę zajmujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu http://mag-met.pl, gdzie oprócz
  galerii znajduje się również oceny
  naszych klientów. Jesteśmy pewni, że lektura naszej strony pozwoli Państwu i
  nam podjąć owocną współpracę.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace zaliczeniowe »

  Zleceniodawca potrzebuje bardzo szybko jakiś artykuł, ale nie ma zbyt wiele czasu by samodzielnie się tym zająć. Wtedy musi poszukać osobę, która pisze prace na zlecenie. Wiele anonsów tego typu jest sporo zarówno w internecie jak i gazetach codziennych. Mało, kto jednak interesował się tego typu ogłoszeniami, zanim nie zmusiła go do tego przypadek . Powinien potrafić wybrać personę, która jego zdaniem poradzi sobie z tworzeniem tego tekstu i materiał, który otrzymamy będzie spełniał nasze wymagania . To wcale nie jest błaha sprawa. Zleceniodawca, więc musi poświecić trochę czasu, aby dokonać trafnego wyboru.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona osób i mienia »

  Czy myślałeś kiedyś o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny? Czy Twoje dzieci to dla Ciebie prawdziwy skarb? Jeżeli tak odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się co oferujemy naszym klientom. Special Services to firma ochroniarska wykonująca szeroko rozumiane usługi takie jak: ochrona osób i mienia, ochrona osobista oraz bezpieczeństwo dzieci. Zajmujemy się również ochroną osiedli i innego rodzaju obiektów na terenie Warszawy. Może Ty również staniesz się naszym klientem.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taxi bagażowe Warszawa »

  Firma JET-TRANSPORT jest właścicielem danej witryny internetowej. Wykonujemy różne niezwykłe zlecenia transportowe i nie tylko. Taxi bagażowe Warszawa - prędko zawieziemy Cię pod wskazany adres. Działamy bez odpoczynku na rynku Polski już od ośmiu lat. Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą obfitą ofertą.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obszerny wybór Lego »

  Portal klocki24.com został stworzony z myślą o pasjonatach klocków Lego. Poza klockami, sprzedajemy też ciekawe i edukacyjne gry Lego. W naszym sklepie dostaniesz klocki, które uprzyjemnią czas Twojemu dziecku.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Najnowsze wiadomości:

Usługi - nowa strona:

Adres: