Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Dezynsekcja »

  VACO Sp. z o.o. gwarantuje profesjonalną obsługę w zwalczaniu szkodników. Wykwalifikowani fachowcy mogą zaproponować bezpłatną inspekcję wstępną. W ofercie znaleźć można innowacyjny system zabezpieczeń przed szkodnikami. Dezynsekcja przeprowadzana jest zwłaszcza w pomieszczeniach, np. zbiornikach. Szczególne miejsce w ofercie zajmują zabiegi deratyzacyjne. Jedną ze specjalności firmy są przeróżne metody dezynsekcji, np. gazowa. Przedmiotem działalności VACO Sp. z o.o. jest także zarządzanie jakością.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz z rosyjskiego na polski »

  Wioletta Budynek prowadzi na terytorium miasta Wrocław, biuro tłumaczeń „Dictum-tłumaczenia”. Świadczy usługi jako tłumacz języka rosyjskiego i oferuje również naukę tego języka. Dzięki zdobytemu wysokiemu wykształceniu, zapewniona wysoka jakość. Propozycja jest bardzo duża, nakierowana dla zwykłych klientów, jak również dla wielkich firm kooperujących z kontrahentami ze Wschodu. Tłumacz j. rosyjskiego oferuje dwa tryby realizacji zleceń, zwykły – kiedy tekst jest realizowany w ciągu 3 dni roboczych i tryb ekspresowy – dla konsumentów, którym zależy niesamowicie na czasie – jest realizowany w przeciągu 24h. Wioletta Budynek – tłumacz rosyjskiego posiada wiele certyfikatów wyemitowanych przez ważne instytucje w państwie. Większość informacji odszukamy w sieci: dictum-tlumaczenia.pl lub telefonicznie: 501-358-320.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport międzynarodowy »

  Poszukując działalności gospodarczej o obszernym rodzaju działań w transporcie oraz celnych, niewątpliwie możemy znaleźć wszelkie potrzebne dane na tej stronie internetowej. Przede wszystkim agencja celna poznań będzie zajmować się formalnościami powiązanymi z ocleniem różnych importowanych rzeczy, a dalej mamy możliwość oczekiwać na dostarczenie prosto do naszej siedziby. Firma proponuje również własnym interesantom indywidualne rodzaje usług, których wiele pozostałych firm może nie zechcieć zrealizować.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, szkolenia otwarte Poznań »

  W ubiegłym miesiącu niesłychanie sporą sławą cieszyły się różnorakie szkolenia otwarte. Poznań jest miastem, w którym odbywa się multum tego typu zgromadzeń, na które przeważnie przybywa rozległe grono ludzi, którzy chcą w jakiś sposób powiększyć swoje bieżące kwalifikacje pracownicze. Współczesne wzorce na rynku pracowniczym poniekąd wymusiły to, że pracownicy muszą od czasu do czasu uczęszczać na takie szkolenia. Poznań jest miejscem, w którym rokrocznie organizowana jest faktycznie okazała liczba różnego rodzajuwarsztatów, które organizuje m.in. firma AVENHANSEN. Na stronie internetowej tej ekipy pod adresem szkolenia-poznan.info opublikowane są szczegółowe informacje opisujące poszczególne kursy. Poznań z uwagi na nadmienione wyżej atuty stał się głównym punktem działań firmy AVENHANSEN.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik »

  Tematyką prezentowanej witryny internetowej jest działalność kancelarii komorniczej. Komornik Jarosław Adamowicz zapewnia udaną współpracę w zakresie dochodzenia należności. Internauta odwiedzający omawiany serwis dowie się, na czym polega proces egzekwowania należności. Usługi realizowane są głównie w Radomiu i jego okolicach, ale na pisemną prośbę wnioskodawcy obszar działań rozciąga się na całą Polskę. Jeśli pragniesz odzyskać należne Ci mienie, skorzystaj z usług specjalistów. Efektywność gwarantowana.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre miejsce, aby napić się prawdziwego piwa »

  Jeżeli naturalne piwo, to tylko w Browarze Miejskim w Bielsku-Białej. Do wyboru cały szereg tradycyjnie warzonych piw: piwo niepasteryzowane bielsko, pszeniczne, jasne oraz ciemne. Dla miłośników najlepszych smaków przyrządzane jest piwo, które wytwarza miejscowy minibrowar bielsko. Do tego smaczne potrawy i przekąski, dzięki którym czas przy piwie będzie płynął jeszcze milej. Jeśli nie wiesz, jaką restauracje bielsko biała wybrać, wtedy możesz zajrzeć do nas! Zajmujemy się również urządzaniem przyjęć okolicznościowych, a także proponujemy catering. Jeżeli chcesz zająć u nas stolik, możesz dokonać to szybko i komfortowo poprzez Internet. Na naszej stronie WWW osiągalna jest też kompletna karta oraz zdołasz sprawdzić nasz wybór piw oraz odbyć wirtualną wycieczkę po naszym lokalu i browarze. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domki holenderskie »

  Tomasz Piątkowski w 1994 stworzył firmę Mtp 5, która aż do teraz intensywnie działa w branży sprzedaży domków angielskich, posiadamy także w ofercie domki holenderskie.
  Mtp 5 w czasie 17 lat funkcjonowania poszerzyła swoją ofertę o sporo usług, jednak najcenniejsze dla firmy jest nabyte doświadczenie jak i kontakty z wieloma dostawcami towarów zza granicy. Domek angielski - Atrakcyjne ceny, sprzedaż ratalna, obszerna oferta jak i bardzo dobra jakość domków to czynniki które wyróżniają firmę Mtp 5. Mtp 5 to również transport wielkogabarytowy, dzięki temu kompleksowo możesz u nas kupić domek jak i zamówić sobie transport domku do wskazanego punktu.

  5 Tomasz Piątkowski
  Bezpośredni importer
  przyczep i domków

  ul. Feliksów 45
  96-100 Skierniewice
  tel./fax: 46 833-33-46
  tel. kom. 604787269
  email: piatkowskitomasz@op.pl
  NIP: 8361266226

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Szczecin »

  Polecana witryna internetowa zawiera spis porad księgowych, które ma w ofercie firma. Specjalnością Taxes Group na obszarze miasta Szczecin jest księgowość. Pracownicy to specjaliści, którzy udzielają również porad prawnych. W opcjach jest reprezentowanie klientów przed organami administracji publicznej. Dodatkowo umieszczono adresy do stron i narzędzi, przydatnych dla właścicieli firm. W przypadku podpisania umowy, firma oferuje specjalne zniżki. Możliwe jest skorzystanie z poszczególnych opcji bądź też kompleksowa obsługa.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • MagPol - Agencja ochrony »

  Do czego potrzebna jest agencja ochrony?
  Posiadanie własnego sklepu czy spółki to doskonałe wyjście z sytuacji, gdy na rynku nie ma pracy. Jednak płacąc rachunki za prąd, opłacając pracowników i licząc profity musimy dodatkowo pomyśleć o tym, kto będzie zajmował się chronieniem budynku na wypadek, gdyby ktoś chciałby się do niego włamać, czy go podpalić. Dlatego też tak znacząca dla nas może okazać się agencja ochrony, z której usług korzysta w tej chwili większość sklepów i firm. Dzięki temu mamy zagwarantowane bezpieczeństwo naszego interesu i możemy spać bez nerwów, zamiast obawiać się o to, czy ktoś się do nas nie włamie i nie wyrządzi nam gigantycznych szkód materialnych.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bilety autokarowe »

  Najczęściej wyszukujemy różnego rodzaju biletów na autokary międzynarodowe, lecz nie za często posiadamy niedaleko nas odpowiedni sklepik, jaki zapewnia nam właśnie takowe oferty. Jednakże dzięki prezentowanej bez wątpienia najlepszej stronie w takiej dziedzinie, błyskawicznie oraz bezproblemowo zarezerwujesz wybrany bilet na interesujący Was termin. Oferuje to niewiarygodną wygodę oraz oszczędzanie czasu. Dodatkowo dzięki zaplanowaniu wycieczek na konkretny termin, możemy sprawdzić W jakim czasie ceny będą dla wszystkich najmocniej korzystne oraz zamówić sobie wtedy bilet do właściwego punktu. Zapraszamy po bilet oraz życzymy miłej podróży.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie kurs »

  Ze względu na ogromne zainteresowanie nurkowaniem jakie obserwujemy w ostatnim czasie coraz więcej dużych obiektów sportowych oferuje swoim klientom kursy nurkowania. Prowadzone są one przez profesjonalną kadrę, która w umiejętny sposób pozwala zdobyć nie tylko potrzebną wiedzę ale także odpowiednie doświadczenie. Zajęcie głównie odbywają się na terenie krytych basenów. W miarę nabywania umiejętności przez uczestników kursów w wielu przypadkach zajęcia przenoszą się na otwarte zbiorniki. W zależności od umiejętności a także oczekiwań osób, które zainteresowane są uczestnictwem, kursy przygotowują ich do nurkowania amatorskiego bądź wyczynowego.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Poznań »

  Jesteśmy spółką o długoletniej historii i ugruntowanej pozycji na rynku, świadczącą przekrojowe usługi w obszarze projektowania, komponowania i odnowy terenów zieleni. Nasze usługi wyróżnia wysoka jakość: pracują z nami najlepsi, wysoko wykwalifikowani i dysponujący dużym doświadczeniem profesjonaliści. Wśród oferowanych przez nas usług znajdziesz nie tylko planowanie i tworzenie ogrodów, ale także architekturę ogrodową, budowę ogrodzeń i ścieżek, karczowanie drzew lub montaż i konserwację urządzeń nawadniających. Możesz również skorzystać z usługi abonamentowej, gwarantującej stałą opiekę nad Twoim ogrodem. Rozbudowana baza techniczna daje nam możliwość świadczenia rzetelnych i efektywnych usług w umiarkowanych cenach. Dzięki naszemu doświadczeniu i sumiennemu podejściu do pracy możesz cieszyć się pięknym ogrodem, który oczaruje wszystkich.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laptopy Rzeszów »

  P.P.U.H. BIURO-MAT udostępnia specjalistyczne rozwiązania dla starających się spełnić wymagania funkcjonującego rynku biur, urzędów i instytucji, średnich i małych firm. Oferta uwzględnia konieczne wyposażenie, nieocenione w prawidłowym funkcjonowaniu i codziennej pracy, jak również laptopy, komputery i ich sprawny serwis. Naszym zadaniem jest dostarczenie nie tylko najwyższej klasy oprogramowania dla firm, ale poszerzamy działalność o takie usługi jak monitoring Rzeszów, telewizja przemysłowa – Rzeszów to miejsce siedziby naszej firmy.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Głowno »

  Jeśli chcesz odnaleźć korzystnego fotografa – trzeba wiedzieć, że doskonale trafiłeś! Nasz specjalista to wykonawca który wykonuje fotografie dobre jakościowo pod każdym względem! Jest to specjalista który pracuje na terenie całego kraju, dzięki temu masz możliwość wyszukać go jako fotograf Sochaczew jednak i również fotograf Rawa Mazowiecka lub fotograf Augustów. Gwarantuje wam on niskie ceny cudowne warunki a również przede wszystkim dobre fotografie z jakich każdy powinien skorzystać! Tego typu fotograf Głowno to cudowna forma współpracy dla wszystkich!

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety »

  Na witrynie FototapetyGdynia.pl została zamieszczona oferta przedsiębiorstwa, które zajmuje się drukowaniem fototapet różnego rodzaju. Jako ważną zaletę tego serwisu można przedstawić kompletne objaśnienie jak składać zamówienia online, dzięki temu nawet niedoświadczeni użytkownicy Internetu mają możliwość skorzystania z oferty drukarni i złożenia za jej pomocą zamówienia. Wzorce fototapet zostały posegregowane w kategoriach takich jak Nowy York, ludzie, lasy a nawet trochę bardziej egzotyczne takie jak rafa koralowa czy wodospady.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Montaż i naprawy sprzętu agd w Bytomiu »

  Wieloletnie doświadczenie i znajomość nowinek technicznych to pewność, że żadna usterka nie jest nam straszna - podejmujemy się reperacji zarówno nowych modeli, jak i tych starszych. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług, prosimy o kontakt telefoniczny 600 212 800. Wspólnie ustalimy dogodny termin spotkania, a jeśli zajdzie taka potrzeba zabierzemy sprzęt do serwisu. Dojeżdżamy do Klientów na terenie Bytomia. Nasi serwisanci chętnie służą fachowymi poradami, jak we właściwy sposób użytkować oraz dodatkowo poza tym konserwować urządzenia, aby działały niezawodnie przez długi czas. Naprawy agd, montaż agd.Fachowa naprawa lodówek i zamrażarek to nasza specjalność. Od lat mna terenie Bytomia oferujemy Państwu fachowe usługi naprawcze w zakresie serwisu agd, naprawy pralek,  naparwy zmywarek, naprawy płyt indukcyjnych. Wybór naszych usług to gwarancja sprawnie działającego sprzętu. Jeżeli posiadasz uszkodzony sprzęt gospodarstwa domowego i potrzebujesz pilnej pomocy, to jesteśmy dla Ciebie doskonałym partnerem.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Otsourcing w firmie »

  Jesteśmy spółką o międzynarodowym zasięgu, wykonującą zlecenia z zakresu outsourcingu płacowego, administracji kadrowej oraz dodatkowo usług księgowych. Naszą propozycję kierujemy zarówno do firm krajowych, jak i przedsiębiorstw zagranicznych działających w Polsce. Gwarantujemy kompleksową usługę w zakresie realizacji płac, kontrolowania aktami osobowymi zgodnie z prawem pracy oraz dodatkowo wszelkich czynności księgowych (m.in. prowadzenia ksiąg rachunkowych, dokumentacji, składania deklaracji podatkowych). Dzięki wykwalifikowanej kadrze specjalistów możemy zagwarantować pełen profesjonalizm usług oraz dodatkowo ich oparcie o wymogi międzynarodowe i wewnętrzne procedury w spółce nabywcy. Potrzebujesz obsługi biurowej na bardzo wysokim poziomie? Zaufaj naszemu doświadczeniu.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy Partnerskie »

  Na prezentowanej stronie znajdą Państwo porównywarkę programów partnerskich. Proponujemy programy partnerskie znanych firm. Współpracują z nami m.in. renomowane banki, księgarnie, firmy odzieżowe, spożywcze. Umożliwiamy Państwu dostęp do nowoczesnych metod zarabiania pieniędzy. Warto przejrzeć wszystkie nasze oferty lub skorzystać z profesjonalnej wyszukiwarki. Na naszej stronie www można znaleźć tematyczne bezpłatne eBooki. Nasza popularność w Internecie świadczy o tym, że warto się do nas przyłączyć. Zarabiaj razem z nami!

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catering Lublin »

  Strona www przedstawia menu i usługi cateringu, świadczone przez firmę Pyzata Chata. Przygotowujemy także kameralne przyjęcia, jak chrzciny, imieniny czy studniówki. Oferowany przez nas catering Lublin to gwarancja smacznych dań, dostarczanych na czas. Kadrę restauracji tworzą pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii. Nasze potrawy przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych produktów. Zapraszamy na witrynę restauracji, by zapoznać się z menu i szczegółami usługi.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • projektowanie ubrań Wrocław »

  Moja Pracownia to miejsce, gdzie poczują się Panie cudownie i z pewnością znajdą coś unikalnego dla siebie. Moje projekty ciuchów są unikalne a zarazem designerskie. Jestem stylistką, wizażystką, wykonuję profesjonalne makijaże, a do tego w moim salonie we Wrocławiu znajdą Panie modne i wygodne ciuchy. Upiększanie, to moja pasja dlatego wkładam w każdy projekt, czy makijaż całe swoje serce.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Najnowsze wiadomości:

Usługi - nowa strona:

Adres: