Tłumacz rosyjski

Tłumacz rosyjski Stronę internetową wykorzystuję jako drogę kontaktu z potencjalnym klientem. Prezentuję swoją osobę i dotychczasowe wykształcenie, jak również przebieg doświadczenia zawodowego i referencje otrzymane od bardziej znaczących pracodawców (jak na przykład Fundacja na rzecz Państwa Prawa czy Biuro Tłumaczeń Agit). Na mojej stronie umieściłem szczegółowy cennik za wykonywane usługi. Podaję też przykładowe opłaty za tłumaczenia z języka obcego na inny obcy (jak na przykład z rosyjskiego na angielski, z ukraińskiego na rosyjski). Ponadto, na stronie internetowej mają Państwo dostęp do zestawienia typu prac jakie wykonuję: od dokumentów ogólnych, po specjalistyczne, między innym handlowe, prawnicze, czy akademickie. Znajdą tu również Państwo dane kontaktowe, nie tylko telefoniczne, ale także Skype czy adres mailowy.

Szczegóły strony tlumaczenia-ru.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę tlumaczenia-ru.pl:

Tłumacz rosyjski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • bilety lotnicze »

  Jeżeli wybierasz się na zagraniczny wyjazd wakacyjny, lub jesteś zmuszony podróżować w sprawach firmowych, powinieneś zaopatrzyć się w bilety lotnicze wcześniej. My oferujemy najlepszą ofertę na rynku. Mamy naprawdę nie tylko bardzo tanie bilety, ale także gwarantujemy bardzo dużą wygodę przemieszczania się. Wszyscy nasi klienci są usatysfakcjonowani z naszych usług i radują się każdą podróżą.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fitness poznań »

  Nasza firma znajduje się w Poznaniu . Proponujemy szeroką gamę zajęc, zaczynając od klasycznego aerobiku, latin aerobiku, pilates po zajęcia dla kobiet ciężarnych, oraz wiele innych. Instruktorzy, którzy prowadzą zajęcia w naszym fitness umożliwią Państwu usprawnic swoją kondycję i sylwetkę w bardzo krótkim czasie. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, miłą atmosferę a przede wszystkim na szybkie i satysfakcjonujące Państwa efekty naszego działania.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wentylacji »

  Masz kłopoty z wentylacją w swoim mieszkaniu lub spółce? Wentylacja nie chodzi jak powinna, a powietrze w lokalu powoduje nie właściwe samopoczucie? A więc wszystko wskazuje na to że wentylacja w Twoim mieszkaniu nie była dawno czyszczona, oraz są to pierwsze przesłanki do tego ażeby przeprowadzić czyszczenie wentylacji. Czyszczenie tego typu powinno być wykonane przez ludzi z doświadczeniem. Dużo firm które podejmują się takiego zadania bardzo często pomijają takiego rodzaju kwestie jak wymiana zużytych części wentylacji poprzez które elementy składowe wentylacji wymagają częstszych remontów, a także są bardziej podatne na zniszczenia. Nasza firma zajmuje się czyszczeniem klimatyzacji już od kilku lat. Przed rozpoczęciem pracy za każdym razem sprawdzamy czy wentylacja naprawdę wymaga czyszczenia, czy może wystarczy wyłącznie wymiana filtrów powietrza. Części jakie wymieniamy podczas prac nad wentylacją są produkcji topowych producentów, i są niewątpliwie oryginalne. Skoro więc nie czyściłeś nigdy klimatyzacji, być może najwyższy czas ażeby to zrobić.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: