Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty!

Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty! Ratomat to produkt, przez który wygodnie spłacisz raty kredytu walutowego! Przy spłacie Twojego kredytu walutowego bank pobiera prowizję za wymianę złotych na walutę, w której spłacany jest Twój kredyt. Aby zmniejszyć tę prowizję do minimalnego poziomu, Ratomat kumuluje zlecenia wymiany walut i raz dziennie, o godzinie 11.00 wymienia waluty po „kursach hurtowych”. Następnie Ratomat spłaca Twoją ratę. Dzięki temu średnio oszczędzasz blisko 70% prowizji, którą banki pobierają standardowo przy wymianie środków na poczet spłaty kredytu walutowego.

Szczegóły strony ratomat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ratomat.pl:

Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Finanse osobiste »

  Zapraszamy do zapoznania się z prestiżową akcją Tydzień dla oszczędzania. Akcja wspiera liczne grono znakomitych osób oraz instytucji. Na stronie internetowej akcji można sprawdzone sposoby na oszczędzanie pieniędzy oraz sposoby na zarządzanie finansami osobistymi. Zapraszamy także przede wszystkim szkoły do zgłaszania swojego uczestnictwa w akcji. Wystarczy tylko wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy. Zacznij oszczędzanie już dziś, aby cieszyć się ze swoich finansów osobistych jutro. Zajrzyj na tdo.edu.pl

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Bydgoszcz »

  Biuro podatkowe BILANS oferuje pełen zakres usług doradztwa podatkowego oraz świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi księgowo-kadrowej: prowadzenie pełnej rachunkowości, księgi przychodów i rozchodów wraz z ewidencjami dla potrzeb VAT, ryczałt i rozliczanie pracowników.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT-36 jest łatwe »

  Formularz PIT-36 jest stosowany przeważnie do obliczania zarobków uzyskanych przez osoby prowadzące prywatne firmy, otrzymujących przychody z wynajmu, przychodów z działów nadzwyczajnych wytwórczości rolnej, podatników otrzymujących przychody poza terytorium kraju, ale także persony zatrudnione na umowach o pracę, umowach zlecenia, osiągających emerytury, zasiłki, renty i pokrewne dochody, od jakich podatek finansuje świadczeniodawca.Formularz PIT-36 przeznaczony jest również do tworzenia deklaracji podatkowych przez autorów i dziennikarzy, którzy pobierają zarobki z dysponowanych praw autorskich, a również majątkowych pod warunkiem, że są w ich rozporządzaniu.Formularz PIT-36 wypada przesłać do Urzędu Skarbowego do ostatniego dnia kwietnia następnego roku fiskalnego po roku w jakim dostaliśmy dochody. Formularz PIT dostarczona przed upływem ostatecznego terminu, nawet obejmujące błędy, pozwoli nam uniknięcie implikacji wynikających z opóźnienia.Sprawne rozliczenie druku PIT-36 ułatwi najlepsze oprogramowanie, które możesz pobrać z naszej stronicy internetowej.Formularz PIT-36 można przesłać drogą elektroniczną do systemu e-deklaracje. Jest to najszybsza metoda na dostarczenie deklaracji do Urzędu Fiskalnego.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: