Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty!

Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty! Ratomat to produkt, przez który wygodnie spłacisz raty kredytu walutowego! Przy spłacie Twojego kredytu walutowego bank pobiera prowizję za wymianę złotych na walutę, w której spłacany jest Twój kredyt. Aby zmniejszyć tę prowizję do minimalnego poziomu, Ratomat kumuluje zlecenia wymiany walut i raz dziennie, o godzinie 11.00 wymienia waluty po „kursach hurtowych”. Następnie Ratomat spłaca Twoją ratę. Dzięki temu średnio oszczędzasz blisko 70% prowizji, którą banki pobierają standardowo przy wymianie środków na poczet spłaty kredytu walutowego.

Szczegóły strony ratomat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ratomat.pl:

Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pożyczki hipoteczne »

  Serwis finansowy, obejmujący bezpośrednie wnioski do banków, podmiotów doradczych i firm ubezpieczeniowych. Pozwala on na błyskawiczną i bezproblemową komunikację między internautami, a instytucjami finansowymi. Wraz z upływem czasu coraz większa ilość dziedzin naszego życia znajduje własny odpowiednik w Internecie. Też pozyskiwanie kredytu stało się możliwe z pomocą Internetu. Kredyty przez internet oferowane są przez przeróżne banki, jednakże najbardziej szybkim trybem na ukończenie całego procesu kredytowego może być skorzystanie ze niniejszej strony, jaka porównuje oferty różnych banków i instytucji finansowych. Oferują one między innymi kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe oraz kredyty dla firm. Jeżeli odnajdziemy w końcu ofertę, jaka najlepiej odpowiada do naszych potrzeb, to drugim etapem finalizacji oferty są wnioski kredytowe. Szczęśliwie ich odnalezienie nie jest dla nas żadnym problemem, gdyż są one głównym tematem omawianej witryny.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki »

  Jako użytkownik, który przetrząsnął prawie cały Internet w poszukiwaniu rzetelnej strony o pożyczkach bez bik mogę wam z całego serca polecić witrynę kredytbezbik24.pl Informacje, jakie są tam przedstawiane pomogły mi w czasie wyboru najlepszej oferty pożyczki bez bik. Zdawałoby się, że taki kredyt to minimum papierkowej roboty, maksimum wygody i w dodatku nieskomplikowane warunki umowy. Otóż niestety jest to nieprawda. Szczególnie wystraszyły mnie koszty poniektórych kredytów bez bik. Dogłębnie to rozważcie czy warto się zadłużać przez taką pożyczkę. Osobiście mogę zarekomendować ten wortal z trzech banalnych powodów: pierwszy to taki, iż artykuły tam przedstawiane prezentują aktualne treści, drugi jest taki, iż nikt z wypowiadających się tutaj redaktorów nie owija w bawełnę i wyraźnie nakreśla nam zalety i wady pożyczki bez bik, trzeci to już moja czysto subiektywna ocena grafiki, która jest przyjazna dla oka i nie męczy nasz w trakcie czytania ciekawych wpisów o kredycie bez bik.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze karty płatnicze »

  Karty-kredytowe.biz to portal, którego zadaniem jest bezstronna prezentacja kart płatniczych w popularnych podmiotach bankowych. Serwis działa od kilku lat i specjalizuje się w analizach użyteczności tych plastikowych narzędzi płatniczych. Na opisywanej stronie wyszukać można rankingi kart płatniczych, aktualne zestawienia i wiele przydatnych danych dotyczących funkcjonowania tych popularnych środków płatniczych. Polecam korzystanie z przedstawianego portalu, gdyż wiadomości w nim zamieszczone są aktualne, posiadają pewne źródła i pomagają w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: