Medren.pl

Medren.pl W dużych miastach w RP nie jest ciężko odnaleźć gabinet, w którym przyjmie nas endokrynolog. Kraków jest miejscem, gdzie da się przyuważyć przynajmniej paru takich specjalistów. Jednym spośród nich jest pani dr Renata Stępień-Dutka, która codziennie przyjmuje w poradni Medren. Na witrynie internetowej medren.pl można znaleźć dogłębną listę wykonywanych w tym miejscu badań. W pobliżu samej placówki znajduje się wyraźny szyld: endokrynolog Kraków. Prywatnie wybiera się w obecnych czasach do lekarza ewidentna większość z nas. Powodem tego jest też fakt, że mało kto potrafi oczekiwać czasem i nawet kilkanaście miesięcy na wizytę u specjalistów takich jak endokrynolodzy. Kraków to miasto, w jakim w przypadku niecierpiącej zwłoki potrzeby nie jest ciężko odnaleźć gabinet, w którym zostaniemy przyjęci niemal od ręki.

Szczegóły strony www.medren.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.medren.pl:

Medren.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • rehabilitacja kraków »

  Ośrodek działa od 2005 roku i oferuje pełen zakres usług rehabilitacyjnych. Wszystkie zabiegi i ćwiczenia wykonywane są przez zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów, według aktualnych standardów, uwzględniających bieżące postępy i nowe dokonania w medycynie ortopedycznej i neurologicznej. Mając na uwadze systematyczny rozwój medycyny rehabilitanci nieustannie biorą udział w kursach doskonalących, dzięki czemu nasz ośrodek podnosi jakość świadczonych usług. Oferta skierowana jest do Pacjentów w każdym wieku, zarówno aktywnych fizycznie, jak i tych, którzy ze sportem mają znikomy kontakt.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Celiakia »

  Jesteśmy organizacją non profit wspierającą wszystkich chorych na celiakię oraz inne schorzenia wymagające stosowania diety bezglutenowej. Celiakia jest chorobą o całożyciowym przebiegu, a dieta bezglutenowa jest jedynym skutecznym lekiem. Działania naszego Stowarzyszenia adresowane są do wszystkich chorych oraz rodziców chorych dzieci na celiakię. Osoby, które zechcą czynnie uczestniczyć w realizacji działań na rzecz chorych na celiakię zapraszamy do wstąpienia w nasze szeregi.

  Data dodania: 29 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • szałwia »

  Szałwia lekarska jest cennym źródłem olejku lotnego, zawierającego tujon i cyneol. Oprócz tego szałwia jest również ważnym źródłem witaminy PP, karotenów, garbników i kwasów organicznych. Tak samo jak mięta posiada właściwości przeciwzapalne, które bardzo często znajdują zastosowanie tak wewnętrznie jak i zewnętrznie do płukania gardła. Tak samo jak dziurawiec, także szałwia reguluje działanie gruczołów potowych. Na witrynie szałwia.net.pl umieszczone zostało dokładnie jej wszechstronne działanie medyczne oraz jej wykorzystanie w domowym zaciszu m.in. w sporządzaniu .

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: