Kontenery biurowe

Kontenery biurowe Mastertec.pl jest stroną internetową firmy handlowo usługowej, której główną działalnością jest budowa pawilonów, jak również ich dystrybucja. W skład asortymentu przedsiębiorstwa wchodzą między innymi kontenery socjalne, a także pawilony handlowe. Obiekty są wyposażone w stolarkę okienną, a także drzwiową PCV. Producent daje możliwości wyboru stolarki okiennej i drzwiowej również z innego materiału - chociażby aluminium, a także doposażenia domków w monitoring i alarmy. Szkielety obiektów wykonane z kształtowników stalowych tworzą samonośną konstrukcję, która jest łatwa do transportu.

Szczegóły strony www.mastertec.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mastertec.pl:

Kontenery biurowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • sprężarki »

  Na naszej witrynie internetowej chcemy przedłożyć Państwu sprężarki śrubowe Dempsey. Jest to jeden z typów sprężarek, które robimy i sprzedajemy. Poza produkcją i sprzedażą frapujemy się również serwisowaniem wspomnianych sprężarek. Jeżeli wyszukujesz solidnej sprężarki śrubowej to ten model sprężarek winien Cię niezmiernie usatysfakcjonować. Zapraszamy do współpracy, niezwykle liczymy na to, że będzie to przydatna kooperacja.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • palety »

  Transportowanie wyrobów jest dzisiaj nieodłącznym warunkiem każdej dobrze funkcjonującej gospodarki. Nie może się ono odbywać w dowolny sposób, gdyż każdy wówczas transportowałby towary na swój własny sposób, co mogłoby kończyć się w wielu przypadkach uszkodzeniem lub nawet zniszczeniem transportu. Z tej przyczyny firmy zajmujące się organizowaniem transportu dla swoich towarów z góry określają jak mają one być transportowane, a to może jedynie znaczyć, że przewoźnicy będą zobowiązani używać określonych przez nich pojemników. duże ilości towaru transportowane są na tak zwanych paletach. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań, gdyż ma wiele poważnych zalet, które dyskwalifikują konkurencję. Palety drewniane wytwarzane są przez tartak, przy wykorzystaniu relatywnie niedrogiego surowca, jakim są drewniane deski i bale.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gonty drewniane »

  Nasza firma charakteryzuje się w wykonywaniu domów góralskich z bali, domów budowanych w formie kanadyjskim (tzw. „kanadyjek”), podłóg, boazerii nietypowych, schodów z drewna wolnostojących, zabiegowych oraz ażurowych, domów mieszkalnych i letniskowych w stanie zamkniętym oraz wykończonym. Ponadto zajmujemy się kryciem gontem świerkowym i jodłowym oraz pokryciem dachowym obiektów sakralnych. Nasza firma zawiera wieloletnie doświadczenie skutkujące w wysokiej jakości prezentowanych przez nas usług. Cechuje nas rzetelność oraz terminowość wykonania powierzonych nam prac. Serdecznie zapraszamy na naszą portal internetową: www.dach-gont.com.pl.

  Data dodania: 03 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: