Klimatyzacja Poznań

Klimatyzacja Poznań Proponujemy Państwu montaż, sprzedaż oraz serwis klimatyzacyjny. Udzielanie gwarancji i szkolenie z zakresu obsługi instalowanych systemów także wchodzi w rachubę. Nadzwyczaj wysokie umiejętności naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy bezkonkurencyjną firmą. Korzystając z bogatej oferty firmy Celtech mają Państwo pewność, że partnerstwo zaowocuje produktami najwyższej jakości oraz serwisem gwarancyjnym na najwyższym poziomie. Przeglądy sezonowe naszych klimatyzatorów odbywają się dwa razy w roku, w maju i listopadzie.

Szczegóły strony www.celtech-klima.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.celtech-klima.pl:

Klimatyzacja Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Doradztwo zawodowe »

  Pierwszy serwis pełnego e-doradztwa zawodowego pozwalający skutecznie zaplanować karierę zawodową. Baza gotowych CV i listów motywacyjnych do pobrania, informacje o sposobach poszukiwania pracy i porady z zakresu poradnictwa kariery to tylko część propozycji, które można znaleźć w dziale Twoja Kariera. Na użytkowników odwiedzających stronę czeka rozbudowana baza wiedzy dotycząca planowania kariery i rozwoju zawodowego. Dział Edukacja zawiera wartościowe porady dla licealistów i studentów oraz osób pragnących poszerzyć swoje kompetencje zawodowe. Można w nim znaleźć informacje dotyczące finansowania nauki, oferty szkół policealnych, statystyki i rankingi oraz najświeższe aktualności. KluczdoKariery.pl prowadzi aktywną kampanię edukacyjną mającą na celu zachęcenie młodych ludzi do przemyślanego wybierania zawodu zgodnego z ich predyspozycjami oraz sytuacją na rynku pracy. Jednym z przejawów tej działalności jest uruchomienie na stronie działu Testy zawodowe zawierającego kwestionariusze pozwalające określić typ osobowości oraz predyspozycje zawodowe. Pomoc w zaplanowaniu udanej kariery zawodowej to podstawowy cel istnienia serwisu.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • SKP Kraków »

  Nasza spółka istniej na rynku Polskim od końca lat osiemdziesiątych. Na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy działalność jako dealer samochodów japońskich, by w końcu na początku nowego tysiąclecia podpisać umowę z jedną z największych i najbardziej rozpoznawanych marek samochodowych na świecie, czyli z Toyotą. W ramach naszej działalności oprócz serwisu i salonu toyoty oraz sklepu z częściami tej marki, prowadzimy także stację kontroli pojazdów, a także nowoczesną, piankową automyjnię, która nie rysuje lakieru samochodów.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automaty sprzedające »

  Oferta naszej firmy skierowana jest dla osób a także właścicieli zarządzających zarówno firmami prywatnymi jak również placówkami publicznymi którzy chcieli by wzbogacić swoją ofertę o zimne albo gorące napoje dla kontrahentów. Napoje takie będzie można kupić korzystając z naszych automatów, które obsługują płatności pieniężne czy także płatności dokonywane za pomocą specjalnych kart wyposażonych w chipy. W dodatku automaty sprzedażowe dostępne w naszej ofercie są na bieżąco uzupełniane, i serwisowane żeby uniknąć sytuacji w której zabraknie któregoś z napoi. Automaty do kawy posiadają dodatkowo też specjalne systemy jakie nieustannie kontrolują poziom dostępnego napoju. Automaty naszej firmy można też spotkać w tego typu placówkach jak szkoły i uczelnie. Dzięki temu dajemy możliwość zakupu uczniom i studentom dodatkowych napojów w czasie przerwy. Prócz maszyn z kawą można nabyć w naszej firmie także automaty w jakich można kupić prowiant. Obsługa naszych maszyn ogranicza się do samej instalacji ponieważ za resztę odpowiadają pracownicy naszej firmy. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu dokładniejszego zapoznania się z nasza propozycją.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: