Kancelaria Poznań

Kancelaria Poznań Kancelaria adwokat Kingi Swobody oferuje kompleksową radę prawną świadczoną zarówno nabywcom indywidualnym jak i firmom. Fachowość usług doceniły przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) różnorakich sektorów i branż. Kancelaria zapewnia rejestrację korporacji i pełną jej obsługę, reprezentację w sporach, konsultacje, aktywne negocjacje i mediacje, wsparcie, opiniowanie, przygotowywanie dokumentów. To też poradę w dylematach związanych z prawem gospodarczym i cywilnym, pracy, postępowaniu nakazowym i upominawczym, prawie karnym. Propozycja zrealizowana dla klientów indywidualnych to przede wszystkim porady i opinie, reprezentowanie klienta przed sądami czy urzędami, zastępstwo procesowe, obrona w sprawach karnych. Firma świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, pracy, karnego, administracyjnego. Kancelaria współpracuje z poznańskimi kancelariami notarialnymi, kancelarią biegłego rewidenta i doradcy podatkowego, agencją domów i mieszkań, kancelarią rzecznika patentowego, rzeczoznawcą majątkowym, kancelariami komorniczymi i tłumaczami przysięgłymi za każdym razem kiedy charakter i zakres sprawy wykracza oprócz kompetencje firmy.

Szczegóły strony www.adwokat-swoboda.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokat-swoboda.pl:

Kancelaria Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Na prezentowanej stronie swoją propozycję zamieściła kancelaria adwokacka Warszawa. Pełen obszar działań opublikowano w serwisie internetowym. Specjalizacją zespołu adwokatów są sprawy z zasięgu prawa cywilnego i gospodarczego. Dla takich specjalistów jak adwokat prawo karne nie ma najmniejszych tajemnic. Klienci mogą liczyć na wskazówki, które odnoszą się do nieruchomości. Obszerna oferta obejmuje zawodowe porady prawne Warszawa na wysokim poziomie. Nasza kancelaria szczyci się dużym zaufaniem pośród swoich kontrahentów.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Kanonem w pracy każdego rejenta winna być rzetelność, skrupulatność i absolutnie bezstronne podejście do zleconych zleceń. W konstrukcjach naszej działalności, w tym charakterze, my wychodzimy ponad te podstawowe kanony. Ponieważ prócz tego proponujemy zrealizowanie czynności w miłej aurze i w elegancko umeblowanych wnętrzach polskiej kancelarii. Dodatkowo u naszych fachowych prawników jest dozwolone zasięgnąć darmowej porady dotyczącej czynności notarialnych, koniecznych dokumentów, odpisów oraz aktów przeróżnego typu.

  Data dodania: 12 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Legal service Krakow »

  Sprawa sądowa to zagmatwana taktyka, opierająca się na rozmaitych ustawach, których opanowanie przerasta zdolności zwykłego człowieka i tutaj przydaje się adwokat Kraków. Pula przepisów prawniczych odnośnie pojedynczych kwestii okazuje się przeogromna i pojedynczy śmiertelnik nie da rady poznać się na całości przepisów, dlatego najkorzystniejszym wyjściem bywa kancelaria adwokacka.Zadania adwokata nie można redukować tylko do reprezentowania w procesach, gdyż ich wiedza nie urywa się w sądach, lecz posiadane przez niego zagadnienia są przydatne również w różnych sytuacjach. W społeczności pokutuje krzywdząca dla prawników teoria, jakoby są oni niezbędni jedynie w czasie sporu sądowego, nie uwzględniająca pozostałych okazji do spożytkowania ich wiedzy.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: