Kancelaria Poznań

Kancelaria Poznań Kancelaria adwokat Kingi Swobody oferuje kompleksową radę prawną świadczoną zarówno nabywcom indywidualnym jak i firmom. Fachowość usług doceniły przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki) różnorakich sektorów i branż. Kancelaria zapewnia rejestrację korporacji i pełną jej obsługę, reprezentację w sporach, konsultacje, aktywne negocjacje i mediacje, wsparcie, opiniowanie, przygotowywanie dokumentów. To też poradę w dylematach związanych z prawem gospodarczym i cywilnym, pracy, postępowaniu nakazowym i upominawczym, prawie karnym. Propozycja zrealizowana dla klientów indywidualnych to przede wszystkim porady i opinie, reprezentowanie klienta przed sądami czy urzędami, zastępstwo procesowe, obrona w sprawach karnych. Firma świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, pracy, karnego, administracyjnego. Kancelaria współpracuje z poznańskimi kancelariami notarialnymi, kancelarią biegłego rewidenta i doradcy podatkowego, agencją domów i mieszkań, kancelarią rzecznika patentowego, rzeczoznawcą majątkowym, kancelariami komorniczymi i tłumaczami przysięgłymi za każdym razem kiedy charakter i zakres sprawy wykracza oprócz kompetencje firmy.

Szczegóły strony www.adwokat-swoboda.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokat-swoboda.pl:

Kancelaria Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Udowodniona odpowiedzialność członków zarządu »

  Kancelaria Prawa Gospodarczego i Ekologicznego zamieściła propozycję na stronie www. Zajmujemy się sankcjami pieniężnymi w ochronie srodowiska. Mamy pogłębioną wiedzę z zakresu odpowiedzialności wekslowej i ubezpieczeniowej. Kancelaria poleca specjalistyczne opinie oraz szkolenia. Pracownicy biura to osoby bardzo dobrze wykształcone i doświadczone. Oferujemy duże doświadczenie w specjalizacji odpowiedzialność członków zarządu. Na naszej stronie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe wiadomości.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism »

  Bezpłatne porady prawne dla każdego! Jeśli w swoim życiu trafiłeś na problem prawny, z którym nie jesteś sobie w stanie na własną rękę poradzić koniecznie sprawdź nasze strony! Znajdziesz tutaj wiele informacji i artykułów na temat prawa. Tylko w moim serwisie prawnym odnajdziesz zawsze świeże informacje, ciekawe artykuły, wzory pism, wyszukiwarkę krs i wiele więcej interesujących rzeczy. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, sprawdź mój blog już teraz, jestem przekonany, że się nie zawiedziesz. Zapraszam serdecznie!

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PITów 2011 »

  PITy 2012 to banalny i sprawdzony program do sporządzania deklaracji fiskalnych PIT w roku 2012. Oprogramowanie komputerowe PITy 2011 pozwala na rozliczenie wszystkich najbardziej popularnych zeznań PIT, także przez jednostki osiągające zyski z umowy o pracę, prowadzące własną jednostkę gospodarczą, osiągające przychody z dzierżawy ewentualnie jednostki osiągające renty czy emerytury.
  PIT-a można wypełnić również w przystępnym kreatorze, jak i w formie aktywnych deklaracji. Dzięki temu aplikacja jest przydatna również dla laików wypełniających swój PIT raz w roku, jak też dla zawodowców zajmujących się sporządzeniem formularzy PIT w roku 2012 zawodowo.
  Jeżeli podatnik dokonuje wyliczania kosztów, darowizn czy też ulg fiskalnych oprogramowanie na bieżąco sprawdza limity i wylicza wartości.
  Program udostępnia wszystkie typy PIT-ów rocznych: PIT 37, PIT 36, PIT 28, PIT 38, PIT 36L, PIT 39. Program PIT 2011|PITY 2012|PITY} obsługuje wszystkie obowiązujące załączniki.
  Nie można znaleźć bardziej prostego sposobu na przekazanie PITów rocznych za 2012 rok.
  Gotowy druk PIT można przekazać przez Internet do systemu e-Deklaracje ewentualnie wydrukować i samodzielnie oddać do Urzędu Fiskalnego.
  Oprogramowanie PITY 2012 do wysyłania e-Deklaracji poprzez globalną sieć nie wymaga dosyć drogiego certyfikatu kwalifikowanego, jednakże oprogramowanie udostępnia dodatkowo możliwość podpisywania deklaracji rocznych takim podpisem. Cała procedura przesłania PITa, odebrania oraz wydruku potwierdzenia UPO (Urzędowego Poświadczenia Odbioru) odbywa się w pełni samoczynnie w ramach programu PIT 2012, nie musisz uruchamiać jakichkolwiek pozostałych programów cudzych ani pobierać druków PDF udostępnianych przez Ministerstwo Finansów.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: