inspektor nadzoru

inspektor nadzoru HOSKA Constructions to: Konstrukcyjne Elektryczne Gazowe - wykonujemy obowiązkowe przeglądy budowlane (konstrukcyjne, elektryczne, gazowe, kominowe), zgodnie z wymaganiami ustawy Prawo Budowalne. Naszymi klientami są właściciele obiektów przemysłowych oraz wspólnoty mieszkaniowe. Każdego roku wykonujemy przeglądy blisko 80 obiektów. Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne - współpracujemy z najlepszymi naukowcami i ekspertami z Instytutu Budownictwa Politechniki Wrocławskiej, Rzeczoznawcami Budowlanymi, doskonałą kadrą inżynierską posiadającą uprawnienia budowlane wykonawcze i projektowe oraz z laboratoriami badawczymi. Konstr-budowlane i wielobranżowe - sprawując Nadzór Inwestorski dbamy by wszystkie prace budowlane zostały wykonane prawidłowo i w odpowiedniej jakości. Na bieżąco monitorujemy powstawanie kosztów przy realizacji budowy oraz sporządzamy kosztorysy powykonawcze.

Szczegóły strony www.nadzorbudowlany.eu:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.nadzorbudowlany.eu:

inspektor nadzoru

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ochrona osób i mienia »

  Czy myślałeś kiedyś o bezpieczeństwie swoim i swojej rodziny? Czy Twoje dzieci to dla Ciebie prawdziwy skarb? Jeżeli tak odwiedź naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się co oferujemy naszym klientom. Special Services to firma ochroniarska wykonująca szeroko rozumiane usługi takie jak: ochrona osób i mienia, ochrona osobista oraz bezpieczeństwo dzieci. Zajmujemy się również ochroną osiedli i innego rodzaju obiektów na terenie Warszawy. Może Ty również staniesz się naszym klientem.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zagórz Warszawa »


  Profesjonalny transport osób z Podkarpacia do stolicy i z powrotem to specjalność firmy Eurores. Eurores to cykliczne linie autobusowe na mistrzowskim poziomie. Flota autokarowa to same nowoczesne pojazdy z klimatyzacją oraz wszystkimi niezbędnymi elementami przydatnymi do wygodnej dalekiej jazdy.

  Eurores to również przewozy poza granicę kraju, szczególnie częste przejazdy do Italii na Sycylię, przejazdy za granicę są również regularne, jednak wedle życzeń klienta i zorganizowanych grup istnieje możliwość rezerwacji przejazdów w wybranym przez klienta terminie.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZUS Łódź »

  Pod niniejszym adresem znajduje się witryna profesjonalnego biura doradztwa podatkowego Rekon. Na stronie głównej licencjonowani doradcy podatkowi i księgowi Łódź zaprezentowali najistotniejsze wiadomości o świadczonych usługach, swoim szerokim doświadczeniu oraz sztandarowych atutach. Na kolejnych podstronach przybliżono natomiast różne punkty oferty, czyli księgowość Łódź, porady kadrowe i podatki Łódź dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Poza tym na stronie poza wszelkimi danymi biura umieszczono także specjalny formularz kontaktowy.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: