GOST-R

GOST-R Firma z fachową wiedzą o charakterystyce szeroko pojętego rynku wschodniego. Z powodzeniem pomoże nowym firmom na każdym etapie wdrażania ich produktów i usług w tym rejonie, zaczynając od badań na temat potrzeb i oczekiwań tamtejszych klientów, a skończywszy na organizacji infrastruktury, do której zaliczana jest dystrybucja towaru. Na każdym etapie liczy się przede wszystkim klient, z którym firma stale wymienia informacje, i z którym pracuje nad planem działania. Może on oczekiwać porady z zakresu prawa (zwłaszcza w kwestii certyfikatów pozwalających na rozpowszechnianie danego produktu) oraz innych dziedzin koniecznych przy zdobywaniu kolejnych rynków. Ważna sprawą jest brak ograniczeń odnośnie zakresu działalności firm zainteresowanych współpracą. Mika jest w stanie sprostać wymaganiom każdej branży.

Szczegóły strony www.mika-pl.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mika-pl.pl:

GOST-R

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hurtownia odzieży używanej »

  DM TRADING s.c. to Hurtownia Odzieży Używanej, której siedziba znajduje się w miejscowości Chyby koło Poznania. Obszarem naszego działania jest województwo wielkopolskie oraz lubuskie. Odzież znadująca się w naszej ofercie pochodzi z krajów takich jak: Wielka Brytania, Szwecja czy Irlandia. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą importowaną odzież używaną wysokiej jakości.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów »

  Zawodowe pranie dywanów i wykładziń, a także takich przedmiotów jak sof, wersalek, puf, czy krzeseł biurowych. Nasza firma funkcjonująca na terenie Warszawy i okolic odratuje twoje stare i poplamione meble. Do sprzątania używamy jedynie z urządzeń firmy Karcher, które są niezawodne. Wykonujemy zamówienia dla klientów indywidualnych, oraz dla przedsiębiorstw.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna i reklamowa Kraków »

  Nie jest ciężko zauważyć, że zyskuje na popularności szeroko rozumiana fotografia reklamowa. Kraków to miejsce, w jakim nie brakuje bilbordów, które są niczym innym jak przekształconymi trochę zdjęciami. Gdy kiedyś przyjdzie nam zająć się reklamą swojego interesu warto wcześniej zapoznać się z wykazem fotografkrakow24.pl, który zawiera namiary na najlepszych fotografików w powiecie. Okazuje się, że jest ich faktycznie sporo, więc gdy któryś z nich będzie miał zajęte terminy, nie będzie trudno wyszukać na jego miejsce poczciwego zastępcę. Ostatnio zyskuje na popularności fotografia ślubna. Kraków to miejsce, w jakim urzęduje tu kilku ekspertów w tej dziedzinie. Ich wizytówkę da się odnaleźć w sieci. Ich dzieła to niezwykle fascynująca fotografia ślubna, jaka budzi podziw zarówno pośród laików, jak i fachowców.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: