Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Kredyty mieszkaniowe kalkulator »

  kredyty-mieszkaniowe.com.pl to strona www, jakiej celem jest pouczanie Polaków co to są kredyty mieszkaniowe, kredyty budowlane, a także kredyty pod hipotekę. Pomagamy Państwu w zdobyciu pożyczki na atrakcyjnych warunkach. Konfrontujemy kredyty mieszkaniowe, kredyty budowlane i kredyty pod hipotekę, zważając na wielkość i okres pożyczki, a także ograniczony do minimum wkład osobisty. Pozwalamy Państwu też zupełnie bezpłatnie kontakt z konsultantem kredytowym. Na naszej witrynie możecie przesłać podanie o kredyty przez sieć.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki »

  Jeżeli jesteś właśnie w opałach finansowych i brakuje Ci gotówki na ważne koszty, to dobrze trafiłeś. Opisujemy w tym miejscu stronę internetową, jaka wspomogła już wielu osobom przetrwać trudne chwile. Sztandarowym zamysłem naszego portalu jest redagowanie wiadomości pomocnych w odnalezieniu najlepszego rozwiązania na wyjście ze studni kredytowej. Zamieszczamy na niej dobre oferty pożyczek i kredytów gotówkowych. Niezależnie od tego udzielamy powierzchnie do prywatnych ogłoszeń osób poszukujących szybkich pożyczek. Wierzymy, że również i Tobie uda się zapomnieć o nękających trudnościach dzięki naszej stronie.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra pożyczka »

  Witryna została utworzona z myślą o osobach zainteresowanych pomocą finansową. Dzięki publikowanym tam opisom produktów wybierzemy idealną ofertę dla siebie. W serwisie opisane są oferty banków, jak i pożyczki pozabankowe. Polecana jest tam zwłaszcza dobra pożyczka oferowana przez PKF Skarbiec. Głównym tematem serwisu są różnice pomiędzy pożyczką a kredytem. Zwrócono tam istotną uwagę na dobre oprocentowanie i zabezpieczenie kredytów. Poza tym witryna ta może też pomóc np. w wyborze doradcy finansowego.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mocarne Ubezpieczenia »

  Pomniejszenie ceny części koniecznych do renowacji pojazdu (tzw. potrącenie amortyzacyjne lub merkantylny ubytek wartości) w wypadku likwidacji straty w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC właściciela wehikułu mechanicznego Rzecznik Ubezpieczonych od większego czasu zajmuje się problemem realizowania przez zakłady ubezpieczeń potrąceń amortyzacyjnych (zwanych też czasami urealnieniem na części lub merkantylnym ubytkiem ceny) części zamiennych przy kalkulowaniu kwoty należnego zadośćuczynienia dochodzonego przez osobę pokrzywdzoną w ramach umowy obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy aut mechanicznych. W praktyce oznacza to, iż w ocenie zakładu ubezpieczeń zastosowanie nowych części do renowacji pojazdu w sytuacji, kiedy pojazd nie jest samochodem dopiero co kupionym (nowym) sprawi bezpodstawne zarobienie się poszkodowanego, skoro naruszone elementy wehikułu były już częściowo zużyte. Urealnienie wartości części zamiennych stosuje się w powiązaniu z okresem eksploatacji samochodu, bo w ocenie zakładów ubezpieczeń ewidentne jest, że tak jak sam pojazd jak i zamontowane w nim części tracą z upływem czasu na ceny, a dlatego z tych względów, biorąc pod uwagę wiek i markę auta przy wyszczególnianiu ceny części na potrzeby zadośćuczynienia, stanowi konieczność wykorzystywania współczynników urealniających ich wartość. W argumentacji omawianej przez zakłady ubezpieczeń osobom poszkodowanym można odnaleźć tłumaczenia nakierowujące, że istotą wykorzystywania w ocenach wysokości szkód komunikacyjnych likwidowanych w ramach OC sprawcy wypadku / kolizji drogowej wskaźników urealniających ceny części, nie jest uniknięcie wzbogacenia pokrzywdzonego poprzez użycie do naprawy części kupionych po cenach maksymalnych, zaś zasadniczą kwestią jest zastosowanie optymalnego, ekonomicznego sposobu przywrócenia samochodu do stanu sprzed szkody. Ponadto, można spotkać.

  Data dodania: 22 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum finansowe »

  Zachęcamy do skorzystania z naszej strony internetowej. Tutaj znaleźć możemy profesjonalne i niezawodne porady finansowe, które mogą okazuje się niejednokrotnie niezwykle pożyteczne. Doradztwo finansowe to dziedzina, którą się pasjonujemy. Zgromadzoną wiedzą chcielibyśmy dzielić się z odwiedzającymi naszą stronę. Dzięki tej stronie można nie tylko zgromadzić przydatną wiedzę, lecz również zapoznać się z opiniami oraz spostrzeżeniami innych. Wartościowe porady finansowe, a także fachowe doradztwo finansowe – oto, co m.in. można odnaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse osobiste »

  Blog internetowy, na którym możesz odnaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących finansów, ekonomii, a oprócz tego banków. Dowiesz się więcej o lokatach, pożyczkach, kartach kredytowych i płatniczych, rachunkach prywatnych w bankach, pożyczkach i innych produktach bankowych. Wszelkie wpisy na blogu są napisane przystępnym językiem, dzięki czemu nawet amatorzy będą mogli odnaleźć dla siebie wartościowe informacje, dzięki którym wybiorą dla siebie najkorzystniejsze produkty bankowe i dowiedzą się więcej o nowościach i trendach na rynku. Zapraszamy już aktualnie do odwiedzenia bloga!

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fachowy faktoring »

  Omawiana witryna internetowa należy do fachowej firmy Profinance. Sukcesy naszych Klientów są także naszymi osiągnięciami. Radzimy jak efektywnie i prędko sfinansować rosnące potrzeby projektu. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacjach finansowania różnorakich nieruchomości. Jesteśmy kancelarią doradztwa finansowego - doradzamy wszelkim przedsiębiorstwom. Faktoring w naszym wykonaniu polepsza płynność finansową firmy. Aby lepiej poznać naszą bogatą ofertę, serdecznie zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prowadzenie ksiąg rachunkowych »

  Firma MDDP Outsourcing już od 2006 roku oferuje usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych dla innych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych prowadzących firmę. MDDP prowadzi także outsourcing kadr i płac oraz outsourcing usług księgowych, które obejmują kalkulacje podatków, sprawozdania finansowe, nadzór finansowy oraz controlling. MDDP outsourcing zatrudnia najlepszych specjalistów w zakresie księgowości, co daje gwarancję skuteczności i zadowolenia Klientów, którzy oszczędzają czas i pieniądze. Na stronie firmy znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje o współpracy a także rekomendacje innych firm, które pomogą w podjęciu decyzji o wyborze zakresu usług księgowych.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty 8.2 »

  Przedsiębiorstwo Signum świadczy usługi głównie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą oraz jednostek sektora publicznego. Zakres działań firmy obejmuje bowiem uzyskiwanie dotacji z funduszy europejskich, a głównie ubieganie się o dotacje na informatyzacje dla firm na kupno programów informatycznych. W związku z tym, że obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się Projekty 8.2 Signum pomaga także w staraniach o dotacje b2b. W celu uzyskania szczegółowych informacji o funduszach europejskich oraz całym zakresie usług firmy Signum, zachęcamy do odwiedzenia prezentowanej witryny internetowej.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny forum »

  Zazwyczaj decyzję o kredycie hipotecznym podejmuje się raz na całe życie.
  Skutki tej decyzji są odczuwalne przez najbliższe kilkadziesiąt lat, więc nie może to być zły wybór.
  Przed podpisaniem wniosku należy przeanalizować wszystkie możliwości i poczytać opinie na forach kredytowych.
  Jednym ze źródeł informacji jest kredythipotecznyforum.com.pl, w którym postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące kredytów mieszkaniowych.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • szybki kredyt »

  Nasza strona oferuje możliwość wysłania zapytania o kredyt przez Internet bez konieczności wyjeżdżania z domu. Jest to niezmiernie praktyczne rozwiązanie dla osób, jacy ze względu na małą ilość czasu nie są w stanie udać się do oddziału banku osobiście. Na stronie można wysłać wniosek o kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt hipoteczny jak i także kredyt konsolidacyjny. Dużą zaletą tej strony internetowej jest to, że złożony wniosek trafia bardzo szybko i prosto do oddziału banku, który następnie kontaktuje się z klientem. Na stronie WWW również przeczytasz informacje o pożyczkach na oświadczenie. także wyszukasz ofertę kredytów bez sprawdzania w bazie bik Bardzo zachęcam do odwiedzin mojej witryny WWW. Myślę że każdy znajdzie wiadomości niezbędne dla siebie.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • kredyty pozabankowe bez bik »

  Na owej stronie każdy odnajdzie niezbędne informacje odnoszące się do zobowiązań niebankowych. Są to kredyty udzielane przez przeróżne instytucje, które nie są instytucjami bankowymi lub prywatne osoby. Z przeróżnych względów część pożyczkobiorców nie może bądź po prostu niema ochoty zaciągać pożyczek i kredytów w bankach. Przykładowo może to być nieciekawa historia zaciąganych zobowiązań lub brak możliwości pożyczkowej. Dokładnie do takowych osób skierowany jest ten oto portal. Posiada on dane odnoszące się do różnorakich rodzajów zobowiązań, które możemy dostać poza bankami. Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej, jeżeli chodzi o kredyty pozabankowe to musisz niezwłocznie udać się na tą witrynę. Obecne tam informacje pomogą każdemu chętnemu w podjęciu odpowiedniej decyzji, która dotyczy wyboru optymalnego kredytu.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Warszawa »

  Firma Tewaimpex to firma, która od 10 lat nieprzerwanie doradza swoim Klientom w temacie różnorodnych usług księgowych. Zdobyte przez wiele lat pracy doświadczenie daje najwyższą szybkość i jakość świadczonych przez naszą firmę usług.
  Firma pracuje korzystając ze stałego wsparcia serwisowego firm IT.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod hipotekę »

  Nikt nie lubi pożyczać gotówki - nieraz jednak jesteśmy do tego zmuszeni. Kto z nas nie ma w końcu pożyczki w banku, lub chociażby karty kredytowej, która pomaga w codziennym funkcjonowaniu oraz przetrwaniu do pierwszego? Bywa tak, że nasze długi są powodem, dla jakiego bank nie chce udzielić dodatkowego kredytu. Czy istnieje rozwiązanie z takowej sytuacji? Owszem - na ratunek przychodzą pożyczki prywatne. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gieldy waluty inwestycje forex online »

  Forex jest odpowiednim miejscem do administrowania wszelkimi transakacjami, , a oprócz tego finansami, które posiadamy w zasięguswojej ręki. Transakcje tamorganizowane, są na zasadzie odpowiednich walut, które możemy odkryć bez kłopotu, , a ponadto nimi sprzedawać, lubtakże kupować nowe komponenty. Ogólnie rzecz biorąc, wzystko jest bardzo fajniezrobione, oraz dodatkowo bardzo dobrze określone w swoim własnym zakresie pracy. Forex to propozycja dla wszystkich młodych przedsiębiorców, którzy tow chwili obecnej wtechnice poszukują własnego własnego sukcesu, który pragną osiagnąć w tym wypadku. Forex to genialna perspektywa sposobów,, a ponadto koncepcji do spełnienia dla samego siebie, jeżeli już wyłącznie czujesz ten rynek, masz szansę osiągnąc na nim nie lada sukces.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na cele mieszkaniowe »

  Kredyt na cele mieszkaniowe najczęściej krępuje kredytobiorcę i bank na kilkadziesiąt lat. Z tego powodu decyzja o jego wyborze jest nader poważna. Fachową pomoc w tej branży proponuje strona budowlanohipoteczny.pl, za pomocą której powinno się skorzystać z bezpłatnej pomocy konsultanta kredytowego, a dodatkowo zaznajomić się z zestawieniem pożyczek hipotecznych. Cenną informacją umiejscowioną na tej witrynie są aktualizowane dane o najlepszej w danym momencie propozycji kredytu budowlanego. Jego dane znajdują się w menu „Oferta miesiąca”.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze Inwestycyjne w Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych »

  TFI Legg Mason jest towarzystwem inwestycyjnym, które korporacjom i małym firmom, a także osobom indywidualnym daje szansę inwestowania w fundusze inwestycyjne oraz różnego rodzaju finansowe programy, które maja na celu zapewnienie wysokiej emerytury. Wysoka emerytura to podstawa przyszłości w trakcie życia każdego z nas. Towarzystwo Legg Mason funkcjonuje od blisko piętnastu lat i non stop zyskuje bardzo dobre opinie od swoich klientów. Wybierając swój program posiadamy nie mały wybór, bo można wybrać nie tylko jeden fundusz. W takiej okoliczności, jeżeli już klient posiada wiele funduszy, to środki finansowe są podzielone względem właśnie tych funduszy w trzeci filar. Do wyboru są: Obligacji FIO, Akcji FIO, Pieniężny FIO, Senior FIO, a dodatkowo Strateg FIO. W bogatej ofercie Legg Mason znajdziesz też inne, skuteczne programy inwestycyjne: konta emerytalne, IKZE, PPE i in.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatkowe 2010 »

  Pierwsze PITy za rok 2010 niedługo zaczną napływać do Urzędów Skarbowych. Czy Ty wysłałeś swoje deklaracje podatkowe? Zapraszamy na stronę Podatnik.org, gdzie znajdziesz Program PIT 2010, ułatwiający wypełnienie deklaracji podatkowych za darmo i w moment. Jego zalety to intuicyjny wygląd, szybkość i łatwość obsługi. Nie spędzaj wolnego weekendu na wypełnianiu formularzy podatkowych. Nie wahaj się - zainstaluj Program do PITów 2010. Możesz je pobrać na stronie Podatnik.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenia »

  Na stronie www.teida.pl można bezpłatnie umówić się ze specjalistą i otrzymać fachową wskazówkę w temacie ubezpieczenia naszego samochodu. Dodatkowo odnajdziemy w tym miejscu teksty na temat aktualności z branży ubezpieczeniowej. Tutaj każdego dnia się coś zmienia, dlatego też aby być na czasie, zapraszamy na naszą witrynę. Wielce niezastąpionym elementem jest też kalkulator OC, który obliczy składkę ubezpieczeniową. Wystarczy jedynie wypełnić kwestionariusz i uruchomić kalkulator.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca finansowy »

  Bezustannie istnieje ryzyko związane z inwestowaniem pieniędzy, więc warto najpierw wejść na stronę doradcy.creditbanks.pl aby rychło dowiedzieć się, która opcja jest bardziej atrakcyjna i dlaczego powinniśmy właśnie z tej skorzystać. Na pewno ta strona nam w tym pomoże tudzież ułatwi to dość trudne zadanie. Taka profesjonalna pomoc może nawet odmienić nasze podejście do problemu i pomóc w sytuacji, gdy nie wiemy zbytnio co wybrać. Przede wszystkim zawdzięczać to będziemy wyspecjalizowanej kadrze, która będzie świetnie pomagała nam w przypadku każdej naszej wątpliwości finansowej. Są oni bowiem nadzwyczaj dobrze wyszkoleni i znają się świetnie na tym co jest dobre z czego raczej powinniśmy unikać. Wystarczy, że wejdziesz a finanse staną się prostsze!

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Najnowsze wiadomości:

Finanse - nowa strona:

Adres: