Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Księgowość Szczecin »

  Biuro rachunkowe Plus oferuje usługi z obszaru księgowości. Jego siedziba mieści się w Szczecinie, przy ulicy Kołłątaja 15. Firma gwarantuje swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Oferta firmy uwzględnia tworzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, rozliczenia dofinansowań Unii Europejskiej i biuro wirtualne. Plus udostępnia przedsiębiorstwom adres biznesowy. Zajmuje się przekazywaniem informacji i odbiorem poczty. Więcej szczegółów na temat usług biura jest dostępnych na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2011 »

  Serwis o PITach który udostępnia Państwu System PITy 2011, programowi za pomocą którego w chwilę wypełnicie deklaracje PIT 2011 Program jest darmowy, dzięki czemu bez niepotrzebnych opłat wypełnisz PITy 2011. Program PIT oblicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 37 oraz wiele innych, znajdziesz więc prawidłową deklarację dla siebie. Skorzystaj z Programu PITy 2011 już teraz, oblicz podatki PIT 2011 szybko i bez straty czasu czasu.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Szczecin »

  Jeśli potrzebują Państwo szybko funduszy, chcielibyście je ulokować, zakupić dom lub spożytkować na inne wydatki – zadzwońcie do nas!
  Spory wybór kredytów hipotecznych, na mieszkanie! Kredyty konsolidacyjne umożliwiające zmniejszenie raty dotychczas zaciągniętych zobowiązań. Dostanie pożyczki nigdy nie było tak bezproblemowe.
  Kredyty udzielamy w wielu walutach, z dopasowanym okresem spłaty. Gwarantujemy ubezpieczenie zadłużenia, a także korzystne oprocentowanie kredytu.
  Pożyczki dostosowane do Państwa oczekiwań, współpraca z kapitalnymi bankami oraz profesjonalistami. Z nami dokonają Państwo tylko najlepszych wyborów, a realizacja planów stanie się wykonalne.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Mamy wymagane umiejętności, oraz możliwości techniczne umożliwiające na realizację zadań powiązanych z księgowością zarówno niedużych jednoosobowych przedsiębiorstw prowadzących podatkową księgę przychodów oraz rozchodów jak tez większych firm zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości. Staramy się, żyjąc w zgodzie z obecnymi przepisami, żeby obciążenia podatkowe naszych klientów były jak najniższe. Całość usług oferowanych przez naszą firmę jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Firma Drygas.eu - biuro rachunkowe katowice - jest certyfikowanym biurem rachunkowym, co zapewnia prawidłowość i dokładność wykonywanych przez nas prac, a też pozwala na reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, ZUS oraz innymi jednostkami.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla zadłużonych »

  Alarmujące informacje o narastającej ilości ludzi zadłużonych ponad możliwości powodują pośrednio stałe powiększanie żądań banków w stosunku do potencjalnych kredytobiorców. Aktualnie coraz więcej osób zobligowanych jest z tego względu do szukania alternatywnych postaci pożyczkowych. W związku z taką sytuacją podjęliśmy uchwałę o stworzeniu portalu, który będzie podwaliną danych o produktach finansowych przeznaczonych dokładnie dla klientów już zadłużonych. Z naszej oferty skorzystało już bez liku klientów będących w poważnych opałach finansowych.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferta PKF skarbiec »

  W serwisie można zaznajomić się z działalnością Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec. Misją PKF Skarbiec jest jak najszybsze udzielenie niezbędnego wsparcia finansowego. Ważne miejsce w serwisie zajmuje opis pożyczek np. hipotecznych. Dzięki opcji komentarzy można tam przeczytać opinie o tej firmie. Dowiemy się tam, w jaki sposób łatwo ubiegać się o pożyczkę, np. przez Internet. Wyjaśnione zostało również, czym różnią się produkty pozabankowe od bankowych.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na mieszkanie »

  Ebroker.pl to portal finansowy na łamach którego można zestawić ze sobą różnorakieofert produktów inwestycyjnych takich jak konta oszczędnościowe konta bankowe ubezpieczenia a nawet telefonia gsm. Dzięki współpracy zwieloma instytucjami finansowymi takimi jak również Bank BGŻ Nordea PKO gość może porównania {wielu|ogromu|licznych|bardzo wielu| ofert i wybrania tej najdogodniejszej dla swoichwymagań i nadziei. Dodatkiem w serwisie jest bardzo fajny kalkulator finansowy gdzie starannie można obliczyć własną rate leasingową, a oprócz tego całościową wartość kredytu wraz z oprocentowaniem i obsługą produktu

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet »

  Zarabianie w internecie stało się ostatnimi czasy nader lubiane. Zapewne stało się tak z racji rozpowszechnienia się komputerów i prostszego dostępu do internetu. Sporo osób zaczyna zarabianie w internecie od klikania w maile, buxy, surfbary itp. Bezsprzecznie da się na tym zarobić pojawia się tylko jedno nadzwyczaj ważne pytanie... Jak dużo? Na naszej stronie dowiesz się jak zarobić KONKRETNE pieniądze ma się rozumieć nie gwarantujemy wysokich zarobków wszystko będzie zależało od twojej pracowitości. Dzięki nam dowiesz się jak wygląda zarabianie na filesonic, fileserve, wupload, uploaded oraz w innych godnych polecenia programach.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Dostojni państwo cieszymy się bardzo, że dziś chcieliście wizytować nasze biura rachunkowe Łódź w naszej internetowej przestrzeni. Pozwólcie, że na zaczątku gadamy sitwa wyrażeń o sobie. Przecież jesteśmy biuro rachunkowe Łódź które da o wielki stopień świadczonych przez nas służb. Dlatego tez w naszym biuro rachunkowe Łódź pracują jedynie rodziny, które dostały dogodne kwalifikacje. Jednak i to nie określa, że nauką już wszystko i dlatego każdy z naszych pracowników nadal chodzi poboczne uczenia. Wiele z nich scalonych jest ze metamorfozami w polskim organizmie jurydycznym. Te uczenia są po to, żeby rzetelnie pomagać państwu, jako biuro rachunkowe Łódź. Przecież rachunkowość to ta dziedzina, w której każdy, nawet najmniejszy brak, może bardzo słono kosztować właściciela spółki. u nas niedobory takie się nie zdarzają. A jeżeli żądają państwo jakiegoś poświadczenia, wystarczy jeden telefon i już je wystawiamy. Wszystko wykonujemy niezwłocznie po kontakcie z państwa strony. U nas nabywca nigdy nie czeka na efekty naszej przedsiębiorstwie. Dzięki temu nasza współpraca zawsze przebiega sprawnie a także w miłej aurze.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC motocykla »

  Ubezpieczenie OC motocykla to obowiązek każdego posiadacza tego pojazdu, który porusza się nim po publicznych drogach.
  Najlepszym sposobem na tanie ubezpieczenie OC motocykla, jest zgłoszenie się do towarzystw działających na rynku direct, czyli sprzedających OC telefonicznie lub online.
  Należy skontaktować się poszczególnymi ubezpieczycielami i przeanalizować otrzymane oferty. Z popularnych ubezpieczycieli, warto skorzystać z usług Link 4 czy AXA Direct.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notowania »

  Jeśli od zawsze interesowała Cię giełda lub inwestowanie innego typu, czy to amatorsko czy profesjonalnie, to nasz serwis jest miejscem, którego poszukujesz. Wśród proponowanych treści warto wymienić notowania giełdowe, bądź też notowania CFD, z pomocą których cały czas będziesz mógł śledzić bieżącą sytuację na rynku. Warto również poświęcić nieco więcej czasu na utworzenie własnego konta w serwisie, gdyż pozwoli to utworzyć własny portfel inwestycyjny. Takowa aplikacja na pewno okaże się niezwykle przydatna, biorąc pod uwagę fakt jak trudna jest samodzielna analiza techniczna. Zawartość witryny oferuje również wykresy giełdowe czy różnorodne systemy transakcyjne. Dzięki naszemu serwisowi zdziwisz się jak przyjemne mogą się okazać zagadnienia finansowe i ekonomiczne.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT-37 »

  Formularz PIT-37 jest używany przede wszystkim do rozliczania zarobków zdobytych przez podatników zatrudnionych na umowach o posadę, umowach zlecenia, pobierających emerytury, zasiłki, renty i pokrewne przychody, od jakich daninę finansuje zatrudniający.
  Zeznanie PIT-37 wypada wysłać do Urzędu Podatkowego do ostatniego dnia kwietnia kolejnego roku kalendarzowego po roku w którym zdobylibyśmy dochody.
  Zeznanie PIT-37 można przekazać drogą elektroniczną do systemu e-deklaracje. Jest to najszybsza metoda na doręczenie deklaracji do Urzędu Podatkowego.
  Efektywne sporządzenie druku PIT-37 ułatwi dobre oprogramowanie, jakie możesz pobrać z naszej stronicy internetowej.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeniowa Warszawa Bemowo »

  TUUBEZPIECZ.PL Ubezpieczenie Bemowo oferuje wiele opcji zabezpieczenia się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, np. wykupienie polisy oc bemowo. Polisa ubezpieczenie mieszkania i domu bemowo może obejmować następujące ryzyka: zdarzenia losowe - ogień, zalanie, nawałnica, gradobicie, wybuch, osuwanie się gleby, kradzież z włamaniem, akty wandalizmu, OC, home assistance (wizyta hydraulika, ślusarza, wymiana szyb). Ubezpieczenie domu Warszawa, może być poszerzone o ubezpieczenie nagrobka cmentarnego. Aby wykupić polisę należy spełnić kilka warunków: ubezpieczenie mieszkania warszawa musi mieć właściwe zabezpieczenia np. zamki, alarm, kraty w oknach, kontakt z agencją ochrony. Ubezpieczenie mieszkania i ubezpieczenie domu jest bardzo znaczące, ponieważ zupełnie nie wiadomo co może się zdarzyć, np. możemy zostać zalani za sprawą naszych sąsiadów, którzy nie mają polisy OC i w takiej sytuacji jesteśmy zmuszeni pokryć koszty remontu apartamentu z własnej kieszeni, ewentualnie następnie wystąpić o zwrot kosztów poniesionych na remont.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • ranking lokat »

  Nowoczesna strona w Internecie na temat nowych produktów lokowania oszczędności z całego kraju. Regularnie odnawiane opisy, mądre opinie. Idealna strona dla ludzi, jacy chcą znaleźć korzystne pożyczki bankowe, a zarazem chcą ominąć bankowe buble. Ciągle tworzone obszary, na przykład odnośnie reklam finansowych i ich jednostajności z ofertą banków.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • porównanie kredytów mieszkaniowych, tanie kredyty mieszkaniowe »

  Świat kręci się wokół kredytów. Nasz portal prezentuje atrakcyjne i tanie kredyty mieszkaniowe. Nasz portal powstał z myślą właśnie o Tobie. Wejdź na stronę i znajdź interesujący Ciebie kredyt. Jeśli jesteś zainteresowany tanim kredytem mieszkaniowym, dobrze trafiłeś, ponieważ nasza porównywarka dostosuje go do Twoich wymagań. Solidne i profesjonalne oferty kredytów mieszkaniowych. Nie zwlekaj dłużej, wejdź i znajdź kredyt dla siebie.

  Data dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka »

  Dobra pożyczka pieniężna z nie lichwiarską ratą pozyskamy tylko w instytucjach bankowych. W razie, gdy jesteśmy w BIG sytuację komplikuje fakt, że nie otrzymamy kredytu w banku. W ostateczności udajmy do firmy kredytowej, gdzie dostaniemy chwilówki na 30 dni. Pamiętajmy jednak, że spłaty takiego długu dla na przykład 1500 zł jest kolosalnie większe. Obecnie masa klientów korzysta ze SKOK-ów.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja kredytów »

  Zapraszamy serdecznie na strone www poświęconą głównie kredytowi konsolidacyjnemu. Na czym polega temat główny strony - konsolidacja kredytu? Nie wiesz co to znaczy, a już nieraz spotkałeś się z tym terminem? Konsolidacja to łączenie debetów, o ile chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową. Na stronie odszukasz oferty debetowe wielu banków oraz jasno zaprezentowane reguły pożyczek konsolidacyjnych. Zawiła terminologia bankowa nie musi stanowić początkiem przeszkód i problemów. Wiedza jest przecież na wyciągnięcie ręki! Odwiedź prezentowaną tu stronę i dowiedz się więcej! Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • kredyt pozabankowy »

  Przedstawiana witryna www to jedno z najlepszych miejsc, w których można odkryć całkowite informacje dotyczące wiedzy jak oraz z jakiego powodu opłaca się korzystać z natychmiastowych kredytów pozabankowych. Przedstawia zalety oraz minusy przedstawionego rozwiązania, nie skupiona jest tylko i wyłącznie na pojedynczym temacie, a robi wszystko, aby zaprezentować całość wartościowych wiadomości. Dzięki temu, witryna www jest najlepszą spośród tematycznych witryn w sieci z dziedziny kredytów pozabankowych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej w temacie tego jak dobrze jest i dlaczego opłaca się interesować kredytami pozabankowymi – koniecznie zajrzyj na tą stronę i przeczytaj wszystko, co jest Ci niezbędne. Szybko i bez żadnego kłopotu!

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PITów 2012 »

  Aplikacja PITy 2011 to nietrudny i wypróbowany program do wysyłania formularzy fiskalnych PITy za 2011 r. Program umożliwia sporządzanie wszystkich najpopularniejszych formularzy PIT, także przez osoby otrzymujące przychody z pracy najemnej (PIT-37), prowadzące działalność gospodarczą (PIT-36), otrzymujące zarobki z najmu czy też osoby otrzymujące renty czy emerytury.
  PIT-y da się rozliczyć także w wygodnym kreatorze, jak również w postaci aktywnych formularzy. Dzięki temu oprogramowanie jest przydatne również dla amatorów składających własnego PIT-a raz w roku, ale też dla zawodowców zajmujących się wyliczaniem druków PIT komercyjnie.
  W przypadku rozliczania kosztów, darowizn lub obniżek podatkowych aplikacja na bieżąco kontroluje limity i sumuje kwoty.
  Zakończony formularz PIT da się wysłać przez Internet do systemu e-Deklaracje ewentualnie wydrukować i osobiście donieść do Urzędu Skarbowego.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto w banku dla studenta »

  Decydując się na naukę na wyższej uczelni w aktualnym trybie życia przekształceniu ulega mnogość rzeczy. Zaczynamy się usamodzielniać, otrzymujemy pierwszą pracę, zmieniamy całkiem aktualne miejsce zamieszkania. Koniecznie musimy również rozpocząć świadomie zarządzać finansami osobistymi i oszczędnościami w sposób, który sprawi że poprzez cały czas będziemy mieli do dyspozycji odpowiednie środki na życie. Duży wpływ ma na to wybranie odpowiedniego konta bankowego. Robiąc go warto zastanowić się, jakich rzeczy wymagać będziemy od wybranego banku, z których usług bankowych będziemy chcieli skorzystać i jakie płatności możemy ponieść. Nasz portal pomaga w dokonaniu takiego wyboru prezentując porównania, zestawienia i publikacje niezbędne w wyborze konta bankowego.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Najnowsze wiadomości:

Finanse - nowa strona:

Adres: