Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Kredyty gotówkowe Łódź »

  Serwis o rozwiązaniach finansowych dla klientów z Łodzi. Zawiera opisy ofert bezpośrednio z lokalnych podmiotów bankowych i firm doradczych. Jeżeli mówimy o pożyczkach hipotecznych i kredytach mieszkaniowych, żeby zdobyć szczegółowe dane na temat zdolności kredytowej, należy podać parametry na temat dochodu i wydatków. Darmowe narzędzie do badania zdolności kredytowej umieszczono na tej stronie. Dużo osób z obawą podchodzi do tego typu narzędzi, tym bardziej jeśli działają one bez danych kontaktowych w internecie. Jeżeli przedmiotem Twojego zainteresowania są finanse w Łodzi opłaca się zobaczyć opisywaną stronę. Tutaj mamy możliwość uzyskać aktualne i wiarygodne informacje w totalnie bezpieczny sposób. Nasze dane nie będą nigdzie zapisywane, a zaledwie automatycznie przesyłane do banku, którego usługi w największym stopniu nas zainteresowały. Polecamy!

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania deweloperskie »

  Jeśli poszukujesz wiadomości na temat rządowego projektu Rodzina na Swoim musisz natychmiast skorzystać z potencjału tego oto serwisu. Dla każdego samotnego rodzica lub małżeństwa chcących skorzystać z dobrodziejstw owego projektu taka wiedza może się okazać bardzo pomocna. Odnajdziesz tutaj rzetelne wiadomości dotyczące zwłaszcza banków, które biorą udział w programie. Każdy zainteresowany będzie wstanie poznać ich ofertę a także reguły, na jakich udzielają zobowiązań mieszkaniowych Rodzina na Swoim. Może to pomóc wielu kredytobiorcom w selekcji idealnej dla nich propozycji. Jeśli chodzi o multibank ta oto strona jest bardzo dobrym źródłem informacji. Nie czekajcie, więc ani chwili dłużej lecz odwiedźcie naszą stronę i sprawdźcie, co może zaoferować ten serwis.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe, na życie, OC, OFE i inwestycje. Lublin, Świdnik, Chełm. »


  Firma oferuje ubezpieczenia na życie i dożycie.
  Ubezpieczenia majątkowe; ubezpieczenia domu, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia płodów rolnych, ubezpieczenia zwierząt zarówno hodowlanych, jak i domowych.
  Ubezpieczenia OC, zarówno samochodów jak i zawodowe.
  Ubezpieczenia adresowane do firm, czyli ubezpieczenia utargu, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, ubezpieczenia floty samochodowej itp.
  Do ciekawych rozwiązań inwestycyjnych należą "UFK"- Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe, które dają możliwość odkładania i pomnażania kapitału w ramach planu inwestycyjnego nie musząc martwić się o bieżące potrącenia na tzw. "Podatek Belki".
  Oferta prezentowana przez doradców firmy daje gwarancję najniższej ceny, gdyż wybierana jest spośród wszystkich poważanych firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku.
  Doradcy firmy docierają do klientów na terenie całego województwa lubelskiego- Ubezpieczenia Lublin, Łuków, Chełm, Zamość, Nałęczów, Krasnystaw, Parczew, Lubartów i Świdnik.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Wrocław trudni się prowadzeniem rachunkowości, udzielają pomocy, a ponadto proponujemy poradę w zakresie postępowania podatkowego. A dodatkowo u nas twoja firma i ty jesteście całkowicie bezpieczni, ponieważ biuro jest ubezpieczone. Pracujemy z dużymi przedsiębiorcami. Ale cenimy na rynku także zaczynające działalności gospodarcze. Jeśli chcesz skorzystać z tych usług, koniecznie zadzwoń do biura rachunkowego.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sporządzenia PIT-37 »

  PITy 2011 to bezproblemowy i pewny program do sporządzania druków fiskalnych PIT za 2011 r. Oprogramowanie pozwala na składanie wszelkich najpopularniejszych deklaracji PIT, zarówno przez osoby osiągające dochody z umowy o pracę (PIT-37), prowadzące firmę (PIT-36), osiągające zyski z dzierżawy lub też osoby osiągające renty czy też emerytury.Deklaracje PIT można stworzyć zarówno w komfortowym kreatorze, ale również w formie aktywnych formularzy. Dzięki temu program jest przydatny zarówno dla laików rozliczających osobistą deklarację PIT raz w roku, ale również dla ekspertów zajmujących się sporządzaniem zeznań PIT zarobkowo. W przypadku wyliczania kosztów, darowizn lub zniżek podatkowych aplikacja na bieżąco sprawdza limity i agreguje kwoty. Zakończony druk PIT można przekazać przez Internet do systemu e-Deklaracje albo wydrukować i osobiście dostarczyć do Urzędu Skarbowego.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leasing konsumencki »

  Masterlease oferuje wszechstronne usługi jako lider na rynku FSL. W zakres usług firmy wchodzi leasing pojazdów do 3,5 ton. Oferta dedykowana jest małym i średnim przedsiębiorstwom. Klientom prywatnym poleca się leasing konsumencki. Oferowany wynajem długoterminowy obejmuje finansowanie oraz serwisowanie pojazdów. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje usługa profesjonalnego zarządzania flotą. Spółka ta współpracuje z licznymi renomowanymi partnerami, np. punktami serwisowymi. Najlepszy leasing w rozumieniu firmy oznacza m.in. ograniczenie kosztów.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy leasing dy poleasingowe, firmy leasingowe »

  Znajdująca się w Gdańsku firma Leasing Polska funkcjonuje w branży od ponad 10 lat. Obszarem jej działalności jest leasing najrozmaitszych pojazdów, od aut osobowych, przez quady użytkowe, po naczepy. Trudni się również sprzedażą profesjonalnych maszyn. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza hakowce, wywrotki czy cysterny. Sprawdzona kadra pracowników kieruje się takimi zasadami, jak: klasa, rozwój. Informacje na temat obsługi umów oraz zalet leasingu znajdziesz na stronie www. Zapraszamy do wypełnienia podania leasingowego.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Szczecin »

  Biuro rachunkowe Plus oferuje usługi z obszaru księgowości. Jego siedziba mieści się w Szczecinie, przy ulicy Kołłątaja 15. Firma gwarantuje swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie. Oferta firmy uwzględnia tworzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg rachunkowych, rozliczenia dofinansowań Unii Europejskiej i biuro wirtualne. Plus udostępnia przedsiębiorstwom adres biznesowy. Zajmuje się przekazywaniem informacji i odbiorem poczty. Więcej szczegółów na temat usług biura jest dostępnych na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2011 »

  Serwis o PITach który udostępnia Państwu System PITy 2011, programowi za pomocą którego w chwilę wypełnicie deklaracje PIT 2011 Program jest darmowy, dzięki czemu bez niepotrzebnych opłat wypełnisz PITy 2011. Program PIT oblicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 37 oraz wiele innych, znajdziesz więc prawidłową deklarację dla siebie. Skorzystaj z Programu PITy 2011 już teraz, oblicz podatki PIT 2011 szybko i bez straty czasu czasu.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Szczecin »

  Jeśli potrzebują Państwo szybko funduszy, chcielibyście je ulokować, zakupić dom lub spożytkować na inne wydatki – zadzwońcie do nas!
  Spory wybór kredytów hipotecznych, na mieszkanie! Kredyty konsolidacyjne umożliwiające zmniejszenie raty dotychczas zaciągniętych zobowiązań. Dostanie pożyczki nigdy nie było tak bezproblemowe.
  Kredyty udzielamy w wielu walutach, z dopasowanym okresem spłaty. Gwarantujemy ubezpieczenie zadłużenia, a także korzystne oprocentowanie kredytu.
  Pożyczki dostosowane do Państwa oczekiwań, współpraca z kapitalnymi bankami oraz profesjonalistami. Z nami dokonają Państwo tylko najlepszych wyborów, a realizacja planów stanie się wykonalne.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Katowice »

  Mamy wymagane umiejętności, oraz możliwości techniczne umożliwiające na realizację zadań powiązanych z księgowością zarówno niedużych jednoosobowych przedsiębiorstw prowadzących podatkową księgę przychodów oraz rozchodów jak tez większych firm zgodnie z wymaganiami ustawy o rachunkowości. Staramy się, żyjąc w zgodzie z obecnymi przepisami, żeby obciążenia podatkowe naszych klientów były jak najniższe. Całość usług oferowanych przez naszą firmę jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej. Firma Drygas.eu - biuro rachunkowe katowice - jest certyfikowanym biurem rachunkowym, co zapewnia prawidłowość i dokładność wykonywanych przez nas prac, a też pozwala na reprezentowanie klientów w kontaktach z urzędami skarbowymi, ZUS oraz innymi jednostkami.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla zadłużonych »

  Alarmujące informacje o narastającej ilości ludzi zadłużonych ponad możliwości powodują pośrednio stałe powiększanie żądań banków w stosunku do potencjalnych kredytobiorców. Aktualnie coraz więcej osób zobligowanych jest z tego względu do szukania alternatywnych postaci pożyczkowych. W związku z taką sytuacją podjęliśmy uchwałę o stworzeniu portalu, który będzie podwaliną danych o produktach finansowych przeznaczonych dokładnie dla klientów już zadłużonych. Z naszej oferty skorzystało już bez liku klientów będących w poważnych opałach finansowych.

  Data dodania: 09 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferta PKF skarbiec »

  W serwisie można zaznajomić się z działalnością Polskiej Korporacji Finansowej Skarbiec. Misją PKF Skarbiec jest jak najszybsze udzielenie niezbędnego wsparcia finansowego. Ważne miejsce w serwisie zajmuje opis pożyczek np. hipotecznych. Dzięki opcji komentarzy można tam przeczytać opinie o tej firmie. Dowiemy się tam, w jaki sposób łatwo ubiegać się o pożyczkę, np. przez Internet. Wyjaśnione zostało również, czym różnią się produkty pozabankowe od bankowych.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na mieszkanie »

  Ebroker.pl to portal finansowy na łamach którego można zestawić ze sobą różnorakieofert produktów inwestycyjnych takich jak konta oszczędnościowe konta bankowe ubezpieczenia a nawet telefonia gsm. Dzięki współpracy zwieloma instytucjami finansowymi takimi jak również Bank BGŻ Nordea PKO gość może porównania {wielu|ogromu|licznych|bardzo wielu| ofert i wybrania tej najdogodniejszej dla swoichwymagań i nadziei. Dodatkiem w serwisie jest bardzo fajny kalkulator finansowy gdzie starannie można obliczyć własną rate leasingową, a oprócz tego całościową wartość kredytu wraz z oprocentowaniem i obsługą produktu

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie przez internet »

  Zarabianie w internecie stało się ostatnimi czasy nader lubiane. Zapewne stało się tak z racji rozpowszechnienia się komputerów i prostszego dostępu do internetu. Sporo osób zaczyna zarabianie w internecie od klikania w maile, buxy, surfbary itp. Bezsprzecznie da się na tym zarobić pojawia się tylko jedno nadzwyczaj ważne pytanie... Jak dużo? Na naszej stronie dowiesz się jak zarobić KONKRETNE pieniądze ma się rozumieć nie gwarantujemy wysokich zarobków wszystko będzie zależało od twojej pracowitości. Dzięki nam dowiesz się jak wygląda zarabianie na filesonic, fileserve, wupload, uploaded oraz w innych godnych polecenia programach.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  Dostojni państwo cieszymy się bardzo, że dziś chcieliście wizytować nasze biura rachunkowe Łódź w naszej internetowej przestrzeni. Pozwólcie, że na zaczątku gadamy sitwa wyrażeń o sobie. Przecież jesteśmy biuro rachunkowe Łódź które da o wielki stopień świadczonych przez nas służb. Dlatego tez w naszym biuro rachunkowe Łódź pracują jedynie rodziny, które dostały dogodne kwalifikacje. Jednak i to nie określa, że nauką już wszystko i dlatego każdy z naszych pracowników nadal chodzi poboczne uczenia. Wiele z nich scalonych jest ze metamorfozami w polskim organizmie jurydycznym. Te uczenia są po to, żeby rzetelnie pomagać państwu, jako biuro rachunkowe Łódź. Przecież rachunkowość to ta dziedzina, w której każdy, nawet najmniejszy brak, może bardzo słono kosztować właściciela spółki. u nas niedobory takie się nie zdarzają. A jeżeli żądają państwo jakiegoś poświadczenia, wystarczy jeden telefon i już je wystawiamy. Wszystko wykonujemy niezwłocznie po kontakcie z państwa strony. U nas nabywca nigdy nie czeka na efekty naszej przedsiębiorstwie. Dzięki temu nasza współpraca zawsze przebiega sprawnie a także w miłej aurze.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC motocykla »

  Ubezpieczenie OC motocykla to obowiązek każdego posiadacza tego pojazdu, który porusza się nim po publicznych drogach.
  Najlepszym sposobem na tanie ubezpieczenie OC motocykla, jest zgłoszenie się do towarzystw działających na rynku direct, czyli sprzedających OC telefonicznie lub online.
  Należy skontaktować się poszczególnymi ubezpieczycielami i przeanalizować otrzymane oferty. Z popularnych ubezpieczycieli, warto skorzystać z usług Link 4 czy AXA Direct.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notowania »

  Jeśli od zawsze interesowała Cię giełda lub inwestowanie innego typu, czy to amatorsko czy profesjonalnie, to nasz serwis jest miejscem, którego poszukujesz. Wśród proponowanych treści warto wymienić notowania giełdowe, bądź też notowania CFD, z pomocą których cały czas będziesz mógł śledzić bieżącą sytuację na rynku. Warto również poświęcić nieco więcej czasu na utworzenie własnego konta w serwisie, gdyż pozwoli to utworzyć własny portfel inwestycyjny. Takowa aplikacja na pewno okaże się niezwykle przydatna, biorąc pod uwagę fakt jak trudna jest samodzielna analiza techniczna. Zawartość witryny oferuje również wykresy giełdowe czy różnorodne systemy transakcyjne. Dzięki naszemu serwisowi zdziwisz się jak przyjemne mogą się okazać zagadnienia finansowe i ekonomiczne.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczanie PIT-37 »

  Formularz PIT-37 jest używany przede wszystkim do rozliczania zarobków zdobytych przez podatników zatrudnionych na umowach o posadę, umowach zlecenia, pobierających emerytury, zasiłki, renty i pokrewne przychody, od jakich daninę finansuje zatrudniający.
  Zeznanie PIT-37 wypada wysłać do Urzędu Podatkowego do ostatniego dnia kwietnia kolejnego roku kalendarzowego po roku w którym zdobylibyśmy dochody.
  Zeznanie PIT-37 można przekazać drogą elektroniczną do systemu e-deklaracje. Jest to najszybsza metoda na doręczenie deklaracji do Urzędu Podatkowego.
  Efektywne sporządzenie druku PIT-37 ułatwi dobre oprogramowanie, jakie możesz pobrać z naszej stronicy internetowej.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeniowa Warszawa Bemowo »

  TUUBEZPIECZ.PL Ubezpieczenie Bemowo oferuje wiele opcji zabezpieczenia się przed nieprzewidzianymi zdarzeniami, np. wykupienie polisy oc bemowo. Polisa ubezpieczenie mieszkania i domu bemowo może obejmować następujące ryzyka: zdarzenia losowe - ogień, zalanie, nawałnica, gradobicie, wybuch, osuwanie się gleby, kradzież z włamaniem, akty wandalizmu, OC, home assistance (wizyta hydraulika, ślusarza, wymiana szyb). Ubezpieczenie domu Warszawa, może być poszerzone o ubezpieczenie nagrobka cmentarnego. Aby wykupić polisę należy spełnić kilka warunków: ubezpieczenie mieszkania warszawa musi mieć właściwe zabezpieczenia np. zamki, alarm, kraty w oknach, kontakt z agencją ochrony. Ubezpieczenie mieszkania i ubezpieczenie domu jest bardzo znaczące, ponieważ zupełnie nie wiadomo co może się zdarzyć, np. możemy zostać zalani za sprawą naszych sąsiadów, którzy nie mają polisy OC i w takiej sytuacji jesteśmy zmuszeni pokryć koszty remontu apartamentu z własnej kieszeni, ewentualnie następnie wystąpić o zwrot kosztów poniesionych na remont.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

leasing (1)

Najnowsze wiadomości:

Finanse - nowa strona:

Adres: