Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Wiadomości finansowe »

  Marketview.pl to serwis informacyjny o tematyce inwestycyjnej, giełdowej i finansowej. Umieszczane tu treści nawiązują do najświeższych zdarzeń zarówno na rynku giełdy i finansów, jaki i na rynku funduszy i inwestycji. Celem autorów serwisu jest zgromadzenie w łatwo dostępnym miejscu pakietu informacji ułatwiających podjęcie decyzji inwestycyjnych. Omawiane kwestie stanowią doskonały punkt wyjścia do dalszych analiz. Ponadto na łamach serwisu przedstawiane są codzienne notowania giełdowe i walutowe.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość łódź »

  Biuro rachunkowe CALCULO S.C. z siedzibą w Łodzi to pewność pełnej i fachowej usługi księgowej a ponadto kadrowej, którą chcemy zaproponować wszystkim podmiotom gospodarczym bez względu na zakres prowadzonej działalności i na formę prawną. Akceptujemy charakter prowadzonych przez naszych klientów przedsiębiorstw, dlatego zazwyczaj staramy się odpowiednio dostosować pakiet naszych usług do wymagań konkretnych. Jeżeli masz wrażenie, że tracisz swój cenny czas rozkminiając zawiłe przepisy podatkowe, nie masz ochoty zagłębiać się w detale ustaw, gonią Ciebie terminy, pozwół naszej firmie zadbać o Swoje finanse.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt rodzina na swoim »

  Zakup lokalu mieszkalnego albo mieszkania w obecnych czasach to dla wielu młodych ludzi marzenie nie do zrealizowania. Swego czasu pożyczki hipoteczne zostały bardzo drogie a sama procedura ich przyznawania była bardzo skomplikowana. Rząd żeby zmodyfikować tą sytuację wprowadził program o nazwie „Rodzina na swoim”. Posiada on na celu ułatwić młodym osobom start w nowe życie. Zapisując się do tego program możemy uzyskać kredyty hipoteczne na preferencyjnych warunkach, ale też możemy liczyć na pomoc w zrobieniu wniosku. Pożyczki z kodu „Rodzina na swoim” mogą być przyznawane młodym małżeństwom, a ponadto osobom samotnie wychowującym dzieci. pożyczki są na tyle preferencyjne, że dosłownie poprzez okres siedmiu lat rząd opłaca nam połowę należnych odsetek, dzięki temu końcowa rata jest znacznie niższa a my zyskujemy czas by ustabilizować swoją sytuację finansową. Następnym atutem jest sposobność zwiększenia mojej zdolności kredytowej poprzez połączenie dochodów naszych i przykładowo naszych rodziców. Zabezpieczeniem kredytu może być też mieszkanie naszych rodziców.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty Ranking »

  Oferta bankowa dotycząca lokat bankowych, jest niezwykle bogata i dostosowana do potrzeb każdego Klienta. Z pewnością największym powodzeniem cieszą się lokaty długoterminowe, które zawierane są na jakiś czas. Ich zaletą są niskie kwoty minimalne, co umożliwia inwestycję nawet małych pieniędzy, które większość ludzi posiada. Jeśli wiemy, że dane pieniądze nie będą nam w najbliższym czasie potrzebne, po co chować je w domu lub na zwykłym koncie. Pieniądze muszą na siebie zarabiać, a lokata jest tego najlepszym przykładem.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Internetowe »

  Wszyscy mający rachunek bankowy w sieci myślą o swoje pieniądze. Banki też, o tym debatują i zlecają bezpieczeństwo własnych usług najzdolniejszym specjalistom. Klient czasami denerwuje się koniecznością podawania różnych kodów i posiłkowych zdrapek. Takie zabiegi przeszkadzają w tym, by haker dostał się do banku i wyczyścił kont. Najczęściej jednak bandyci kradną informacje z kart. Banki przede wszystkim dają utrudnienia poprzez opcje nadania nowego PIN-u. Dużo klientów blokuje pieniądze, ustawia niewielkie sumy wypłat dziennie.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Serdecznie witamy wszystkich na najdoskonalszej stronie o lokatach pieniężnych. Jest to właściwe miejsce dla wszelkich osób, jakie mają odpowiednie ilości pieniężne i nie posiadają pomysłu na to jak będziemy mogli je wydać. Jedynie u nas odnajdziecie mnóstwo wiadomości w temacie, w jakim miejscu odszukać najkorzystniejsze dla nas lokaty. Także wyłącznie u nas odnajdziecie najnowsze informacje i zestawienia banków. Dzięki nam wszelkie oszczędności mogą być zainwestowane jak najdoskonalej i z niebywałą korzyścią dla was. Wszystko to odnajdziecie na naszej stronie o dowolnej porze. Serdeczne zapraszamy, ponieważ warto jest mieć świadomość, co kryje się szczegółowo za usługami najróżniejszych banków.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Chcesz zorientować się jak pewnie i prosto pomnażać oszczędności? Wystarczy, że spojrzysz na naszą stronę poświęconą tematyce lokat bankowych. Depozyt bankowy to bardzo atrakcyjny sposób pomnażania oszczędności. Już tysiące Polaków oszczędza w ten sposób. Niemniej jednak wybór lokaty nie jest taki prosty jak mogłoby się wydawać. Banki bombardują nas swoimi propozycjami, spośród których niemało ofert zawiera najróżniejsze sztuczki mające nas nakłonić do skorzystania propozycji konkretnej instytucji. W związku z tym prezentujemy co miesiąc niezależny ranking lokat bankowych, który pomaga wybór najlepszej dla Was lokaty.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na dowód »

  po odwiedzeniu naszej strony, można dowiedzieć się nieco więcej w temacie pożyczek pozabankowych. Czasami przytrafia się, że potrzebne staje się pożyczenie danej kwoty funduszy, a nie zawsze można otrzymać kredyt z banku ? jak chociażby na przykład jeżeli nie spełnia się wszystkich, określonych w banku warunków. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem może być szybka pożyczka bez bik. Jeżeli potrzebują Państwo pieniędzy na remont, inwestycję czy dowolny inny cel, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i poznania przedstawianej oferty pożyczek.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe, na życie, OC, OFE i inwestycje. Lublin, Świdnik, Chełm. »


  Firma oferuje ubezpieczenia na życie i dożycie.
  Ubezpieczenia majątkowe; ubezpieczenia domu, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia płodów rolnych, ubezpieczenia zwierząt zarówno hodowlanych, jak i domowych.
  Ubezpieczenia OC, zarówno samochodów jak i zawodowe.
  Ubezpieczenia adresowane do firm, czyli ubezpieczenia utargu, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, ubezpieczenia floty samochodowej itp.
  Do ciekawych rozwiązań inwestycyjnych należą "UFK"- Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe, które dają możliwość odkładania i pomnażania kapitału w ramach planu inwestycyjnego nie musząc martwić się o bieżące potrącenia na tzw. "Podatek Belki".
  Oferta prezentowana przez doradców firmy daje gwarancję najniższej ceny, gdyż wybierana jest spośród wszystkich poważanych firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku.
  Doradcy firmy docierają do klientów na terenie całego województwa lubelskiego- Ubezpieczenia Lublin, Łuków, Chełm, Zamość, Nałęczów, Krasnystaw, Parczew, Lubartów i Świdnik.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rodzina na swoim »

  Poszukiwania dobrego kredytu hipotecznego bodajże trwają, jednak już niedługo mogą się skończyć, albowiem na witrynie hipoteczny.altberger.pl odnajdziesz całkowicie to co jest wartościowe, ażeby cały temat stał się dla ciebie jasny. Odnajduje się na tej witrynie wiele wielorakich kredytowych ofert i ich opisów. Czuwa w tym miejscu sztab specjalistów i doradców, jacy moderują witrynę i dbają o to, ażeby treść była aktualna i zgodna z propozycjami banków. Wielu z naszych doradców bardzo dobrze i trafnie umie pomóc w doborze właściwego kredytu, by błyskawicznie i bez problemu można by przejść do dalszych etapów budowania planu finansowania nieruchomości. Wszystkie informacje oraz kontakt z naszymi doradcami znajdziesz na tej stronie, więc nie czekaj tylko wejdź i ciesz się pomocą specjalistów.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Kompleksowa obsługa firm i przedsiębiorstw-Biuro Rachunkowe Habeo - świadczymy najwyższy zakres usług finansowych i księgowych w mieście.Prowadzimy rozliczenia podatkowe,księgi przychodów i rozchodów,kadry i płace,doradztwo podatkowe,ewidencja środków trwałych,prowadzenie akt osobowych,listy płac.Sporządzamy umowy cywilno-prawne, kompleksową obsługę firm.,podmiotów gospodarczych.Zapraszamy do siedziby naszego biura we Wrocławiu.Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług na rynku finansowo-księgowym.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi finansowe »

  Twoje zainteresowania powiązane są z finansami - kredyty, lokaty lub różne inne usługi finansowe? Poszukujesz ciekawego portalu gdzie mógłbyś dowiedzieć się wielu ciekawych idei związanych naturalnie z owymi finansami? Pragnąłbyś poszerzyć własną wiedzę? Nasz serwis jest skonstruowany na Twoje potrzeby! U nas dowiesz się wielu interesujących idei! Przeczytasz bieżące wiadomości z rynków finansowych nie jedynie w Polsce! Rozszerz własną wiedzę dzięki naszemu portalowi! Serdecznie zapraszamy już dzisiaj!

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Katowice »

  Ryczałt ewidencjonowany czy księga przychodów i rozchodów to dla Ciebie tajemnicze słowa? Nie masz w firmie pracownika, który potrafiłby wyręczyć Cię w tych ciężkich zajęciach? Znajdujesz się we właściwym miejscu! Jesteśmy biurem rachunkowym świadczącym usługi już od wielu lat. Zatrudniamy jedynie profesjonalistów, za sprawą czego interesy Twojej firmy są w najlepszych rękach. Świadczymy usługi w obrębie w okolicach Górnego Śląska. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Przedstawiana strona jest takim miejscem, gdzie znajdą Państwo informacje i porady dotyczące przede wszystkim szybkich pożyczek gotówkowych, czyli popularnych chwilówek. Poza nimi przedstawiamy informacje dotyczące podstawowych pożyczek gotówkowych, Biura Informacji Kredytowej, kredytów pozabankowych czy kredytów hipotecznych. Chwilówki są jednak naszą główną domeną, dzięki posiadanej wiedzy bez wątpienia zdobędą Państwo rzetelną i korzystną pożyczkę. Przedstawiamy oferty głównych graczy na tym rynku, takich jak Provident, VIA SMS, SMS 365 lub SMS Kredyt. Porównujemy oferty tych organizacji po to, by mogli Państwo samodzielnie zdecydować się na najbardziej dla siebie właściwą.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • GPW »

  Zarządzanie finansami w dobie ogólnoświatowego kryzysu, to bardzo ciężkie, a wręcz karkołomne zadanie. Jeśli nie mamy dostatecznego przygotowania przygotowania merytorycznego jeden błąd może kosztować nas bardzo dużo. Dlatego przy podejmowaniu kluczowych decyzji, powinniśmy zasięgnąć rady fachowców. Tym samym zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją naszej firmy, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu obrotu środkami pieniężnymi. Nasze wieloletnie doświadczenie, jak i intuicja, pozwalają nam na podsuwanie wspaniałych rozwiązań.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piekielnie Dobre Ubezpieczenia »

  Uproszczona likwidacja szkody Ergo Hestii. Jednoznacznie z filozofią biznesową Ergo Hestii łączną cząstką oferty ubezpieczeniowej jest serwis likwidacyjny. Zapewniając klientom w ciężkim momencie szkody pomoc, sprawdza on ich ufność do ubezpieczyciela. Aby w najwyższym stopniu uprościć kluczowe formalności i skrócić całą procedurę, w wielu przypadkach Ergo Hestia wykorzystuje uproszczoną likwidację bez oględzin. Uproszczona likwidacja szkód w Ergo Hestii to: Brak potrzeby dokonywania oględzin szkody – wystarczy zgłosić ją przez telefon czy też za pośrednictwem jedynego w Polsce systemu eKonta ubezpieczeniowego; zamiast spotkać się z likwidatorem da się od razu wziąć się do naprawy pojazdu czy usuwania zniszczeń np. w zalanym domu. Możliwość wdrożenia uproszczonej procedury w przypadku szkód majątkowych o szacunkowej wartości nawet do 3.000 zł. w przypadku szkody zgłoszonych przez eKonto brak potrzeby prezentowania dokumentów papierowych – cała korespondencja związana z likwidacją odbywa się w formie elektronicznej.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy kredytowi Warszawa »

  Niezbyt wierzysz we własne zdolności do pomnażania oszczędności? Chciałbyś posiadać pewność, że posiadane przez ciebie środki finansowe są bezpieczne? W takim wypadku już teraz odwiedź założoną przez nas witrynę internetową i obejrzyj przygotowaną propozycję dedykowaną właśnie tobie. Obejrzyj nasz portal i przekonaj się jak działa zatrudniony przez nas doradca kredytowy. Nie musisz wcale nic szczególnego robić. Wystarczy, że zobaczysz założoną przez nas stronę internetową jeszcze w teraz. Wszyscy zatrudnieni przez nas doradcy to najlepsi fachowcy, którzy na pewno będą w stanie ci pomóc.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Idealny księgowy »

  Świadczymy usługi rachunkowe dla dowolnej wielkości podmiotów gospodarczych, osobowości fizycznych, w tym również fundacji czy też zrzeszeń prowadzących działalność statutową, ale też gospodarczą. Prowadzenie księgowości i rachunkowość to te dziedziny, bez których nie może obejść się ani jeden właściciel firmy, czy też jakakolwiek mała lub spora firma. Niestety bardzo często wynajęcie grupy rachunkowych przez pośredników nie jest tanie i nie każdego stać na opłacenie tego, tym bardziej, że musimy im dać miejsce do pracy. Biuro rachunkowe Kraków rozwiązuje tego typu trudności. Tym bardziej, że wszyscy mają umożliwione wynajęcie biura rachunkowego do regularnych wyliczeń, za niewielkie kwoty. Biuro oferuje usługi dla mniejszych a także dużych przedsiębiorstw, jak również w razie wymaganej sytuacji służy wsparciem swoim klientom. Wszystkie usługi – prowadzenie rachunków, wystawianie faktur, remanent – są w konkurencyjnym przedziale cenowym.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • inwestorzy finansowi »

  Zapraszamy na portal Szukam Inwestora. Nasza platforma to uniwersalne narzędzie dla inwestorów oraz firm poszukujących kapitału. W portalu m.in. profesjonalna wyszukiwarka ofert z zakresu poszukiwania inwestora, sprzedaży firm, inwestycji oraz nieruchomości. Ponadto Szukam Inwestora oferuje kontakt z fachowymi doradcami (i Ty możesz zostać jednym z nich, prześlij nam swoje zgłoszenie), bazę wiedzy oraz forum, na którym można dzielić się opiniami, doradzać. Ciągle się rozwijamy, naszym celem jest stworzenie profesjonalnego pomostu między inwestorem, a przedsiębiorcą przy wykorzystaniu Internetu.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne Lublin »

  Zapraszamy na stronę firmy ASP-System.Świadczymy wysokiej jakości usługi w zakresie sprzedaży, instalacji a także serwisu kas fiskalnych, systemów komputerowych i urządzeń służących do identyfikacji towarów. W ofercie możecie Państwo znaleźć urządzenia znanych oraz cenionych firm takich jak na przykład: Elzab, Innova, Metrologic a także Prosnet. Oferujemy także elementy ekploatacyjny przeznaczone do oferowanych urzadzeń. ASP- SYSTEM wykonuje również profjonlane i ekspresowe usługi informatyczne, poczynając od napraw komputera kończąc na odzyskiwaniu danych. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony firmowej ASP-System.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

lokaty (1), konta (3), księgowość (1), pożyczki (14), najlepsze (1), finanse (28), chwilówki (1), notowania (1), GPW (1), biuro rachunkowe (2)

Najnowsze wiadomości:

Finanse - nowa strona:

Adres: