Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • salekonferencyjne nad morzem »

  hotele konferencyjne w Europie są na wysokim standardzie. Europejskie morze to znakomite położenie na aranżację narady służbowej. narady nad morzem to złączenie obowiązku oraz przyjemności. Pragniesz zaaranżować służbową naradę odwiedź salę nad morzem.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • kredyt gotówkowy »

  Wybór dobrej usługi finansowej jest dość niełatwym wyzwaniem zwłaszcza dla osób które nie są na bieżąco z ciągle zmieniającym się rynkiem finansowym. Dzięki naszej stronie www zawierającej rozległe zestawienia wybór odpowiedniej oferty stanie się o wiele łatwiejszy. Podział usług na odpowiednio wybrane kategorie tematyczne ułatwia dotarcie do właściwej prezentacji. Każda z prezentacji posiada możliwość wysłania wniosku zgłoszeniowego przez internet a także rozbudowany opis. Prezentacje pochodzą z wielu mnogich instytucji takich jak firmy doradcze, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe. Tak więc selekcja dobrego kredytu samochodowego czy ubezpieczenia stanie się bardzo proste i wręcz przyjemne zwłaszcza po zapoznaniu się z wskazówkami zawartymi w wielu ciekawych artykułach ujmujących tematykę rynku bankowego.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne biuro rachunkowe w mieście Kraków »

  Biuro rachunkowe Bilanser ma przyjemność przedstawić Tobie ofertę na reklamowanej stronie. Jest możliwość szybkiego kontaktu z nami przez telefon i Internet. Biuro rachunkowe Kraków oferuje prowadzenie księgowości i spraw kadrowo-płacowych. Nasz przedstawiciel może reprezentować płatnika przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Bardzo dobre umiejętności naszych pracowników są zatwierdzone ich tytułami. Aby dowiedzieć się więcej o naszej bogatej ofercie, serdecznie zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka pozabankowa »

  Jeżeli nieraz nie starcza Ci pieniędzy to warto użyć szybkich pożyczek pozabankowych. Nim jednak użyjesz któryś produkt finansowy, zaleca się żebyś się jak najwięcej o nim dowiedział i wyłonił ten naprawdę korzystny. W dzisiejszych czasach reklam pożyczek i kredytów jest cała masa. Konkretnie z każdej strony jesteśmy zalewani propozycjami otrzymania dużej gotówki do ręki. My umożliwiamy Tobie rzetelną weryfikację tych ofert i odnalezienie naprawdę najlepszej. Tym co cechuje korzystnie nasz portal, to duża ilość zamieszczonych opinii klientów.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Pareto jest to biuro rachunkowo konsultingowe oferujące profesjonalne usługi księgowe w Poznaniu. Firma działa na rynku już przeszło 10 lat, a jej personel to wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rachunkowości. Klientami korzystającymi z usług Pareto są zarówno małe i średnie podmioty gospodarcze o różnym profilu działalności. Gwarantujemy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Bankowe Młodzieżowe »

  Dziecko, po ukończeniu 13 roku życia może stać się posiadaczem konta bankowego. Opiekunowie muszą jednak asystować dziecku w banku, bo jeden z nich musi sygnować dokumenty pozwalające na uruchomienie rachunku dla dziecka. Młody człowiek dostaje zwykłą kartę bankomatową i staje się prawdziwym klientem banku. Dla wielu dzieci bywa to bardzo ważne, stają się bardziej odpowiedzialne. Konto dziecka to usługa prowadzona przez banki bez płacenia - jest to taki ukłon bankowości w stronę młodych ludzi. Dzieci w większości nie posiadają zbyt pokaźnych dochodów, więc oszczędzanie nawet 4-10 złotych w wypadku dziecka, to znacząca kwota, która starcza na jakieś przyjemności.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla studenta »

  Zbliża się kolejny rok akademicki. Tysiące studenciaków zacznie się na poważnie zastanawiać, jakże zdobyć środki na opłacenie nauki, czynszu oraz wyżywienia. Kredyt dla studenta może być przyznany każdemu, kto zgłosi taką chęć. Wymogiem jest tylko, żeby zacząć studia przed 25 rokiem życia. O ile ktoś uważa, że kredyt zdobywają wyłącznie studenci państwowych uczelni, to jest w błędzie. nieistotny jest typ uczelni, do której uczęszczamy. Może być to placówka publiczna lub niepubliczna. Typ studiów również nie gra roli. Zarówno akademicy stacjonarni jak i niestacjonarni mogą ubiegać się o nadanie kredytu. Rzecz jasna istnieją pewne kryteria jakimi kieruje się bank przyznając kredyt. Nie jest stwierdzone, że z góry zdobędzie go każda osoba, która zaaplikuje taki wniosek. Pierwszeństwo mają osoby w kłopotliwej sytuacji materialnej. Przychód przypadający na jednego członka rodziny wytycza szansę na dostanie kredytu. W minionym roku naukowym najlepszy dochód niezbędny do otrzymania kredytu wyniósł 2100zł. Jeżeli pozyskamy akceptację na uznanie kredytu, wypada wynaleźć dwóch Poręczycieli, najlepiej kogoś z rodziny. Jeśli jednakże przychody w rodzinie są małe, pozostałym żyrantem może być Bank Gospodarstwa Krajowego, bądź w przypadku rodziny utrzymującej się z rolnictwa Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
  Kredyt udostępniany jest zaledwie na okres studiów.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Karty Kredytowe »

  Osobiste Finanse - Finanse Online bogata oferta, konta firmowe, karty kredytowe, finanse dla firm - pożyczki, leasing, lokaty, fundusze. Kredyt bankowy ? umowa zawarta w postaci pisemnej między bankiem a kredytobiorcą. Bank zobowiązuje się udostępnić ustaloną sumę na sprecyzowany cel oraz okres a kredytobiorca zobowiązuje się wykorzystać kredyt zgodnie z jego przeznaczeniem oraz zwrócić pobraną sumę wspólnie z należnym bankowi wynagrodzeniem w formie prowizji i odsetek. Na bazie niniejszej definicji kredyt odbierany jest jako charakterystyczny rodzaj stosunków zobowiązaniowych, którego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, punktualność i oprocentowanie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez bik »

  Chwilowe braki gotówki mogą współcześnie przytrafić się praktycznie wszystkim. Jeszcze nie tak dawno temu w takich sytuacjach najłatwiej można było skorzystać z pomocy rodziny. Teraz jednak panujący kryzys gospodarzy wyklucza na to, żeby ktokolwiek miał wolne pieniądze do tego, aby użyczyć pożyczki. Właśnie to skłoniło na do założenia serwisu dzięki któremu będzie można odszukać oferty szybkich pożyczek pozabankowych. Szczególnie przydatną opcją jest możliwość publikowania własnych anonsów oraz ich komentowania.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybka pożyczka bez bik »

  Powstaje niezwykle dużo witryn internetowych o problematyce związanej z załatwianiem zobowiązań kredytowych. Czym wyróżnia się ta strona internetowa? Przedstawiamy nowoczesne podejście do tej tematyki oraz podsuwamy ciekawe pomysły jak właściwie wykorzystać pożyczkę. Chwilówka bez BIK nie musi być ostatnią deską ratunku w chwili deficytu gotówki. Równie dobrze możesz spożytkować te fundusze na rozkręcenie własnego przedsiębiorstwa. Jeśli pragniesz dowiedzieć się czegoś więcej zajrzyj koniecznie na nasz serwis. Obecne tu teksty przybliżają również najważniejsze parametry pożyczkowe. Możesz ponadto zapoznać się z obecną ofertą rynkową.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karty płatnicze »

  Chcesz zyskać korzystne i funkcjonalne terminale płatnicze? Trzeba wiedzieć, że idealnym rozwiązaniem jest właściwie nasz sklep www! W naszych możliwościach znajdziecie nie tylko terminal płatniczy oferowany w niskich kosztach jednak i także w bardzo właściwych warunkach! Tego typu płatność kartą stała się ostatnimi czasy bardzo popularna dlatego jest to wspaniała inwestycja dla firm oraz sklepów! Tego typu karty płatnicze znajdziecie w bardzo właściwych warunkach. Proponujemy tobie przystępne ceny i doskonałe warunki a również indywidualny kontakt z kontrahentem!

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania Poznań »

  Na naszej stronie prezentujemy rozbudowaną ofertę zakupu, obrotu i wynajmu nieruchomości zlokalizowanych w Poznaniu oraz w okolicach. Nasza firma jest agencją pośrednictwa obrotu nieruchomości z ugruntowaną renomą. Serwis daje możliwość wyszukiwania domków jednorodzinnych, mieszkań i apartamentów, pomieszczeń biurowych oraz działek np mieszkania Poznań Rataje. Na rynku działamy od ponad dziesięciu lat. Przez ten czas, wykorzystując nabyte doświadczenie, wypracowaliśmy sprawny system działania, który pozwala naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wykazujemy dużą skuteczność. Za pośrednictwem naszej strony można nawiązać kontakt między osobami posiadającymi grunty i lokale na sprzedaż i na wynajem, a tymi, jakie ich poszukują. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę pod kątem prawnym oraz możliwość zawarcia umowy otwartej, która nie wiąże naszych klientów na wyłączność. Dodatkowo prowizje pobieramy nie wcześniej niż po pomyślnej finalizacji zawieranej transakcji. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Familia - renta dożywotnia »

  Obsługą klientów przedsiębiorstwa zajmują się jedynie specjaliści, posiadający niemałą wiedzę na temat ubezpieczeń, obrotu nieruchomościami i umów finansowych. Celem przedsiębiorstwa jest wprowadzenie na sektor finansowy nowego jakościowo produktu - renty dożywotniej, dobranego do indywidualnych potrzeb seniora jak również promowanie godnych wymagań życia na emeryturze. Fundusz hipoteczny jest najtrafniejszym prawdopodobnie rozwiązaniem trudnej sytuacji materialnej osób starszych, które posiadają jakąkolwiek własną posiadłość, np. mieszkanie. Wskutek oferty, jaką daje im przedmiotowy kapitał, mogą w zamian za ubezpieczenie na hipotece nieruchomości dostawać miesięcznie dodatkową dożywotnią rentę. Klient pozostaje więc cały czas właścicielem swojego mieszkania lub domu. Familia SA proponuje swoim klientom otrzymywanie regularnej renty dożywotniej.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki hipoteczne »

  Serwis finansowy, obejmujący bezpośrednie wnioski do banków, podmiotów doradczych i firm ubezpieczeniowych. Pozwala on na błyskawiczną i bezproblemową komunikację między internautami, a instytucjami finansowymi. Wraz z upływem czasu coraz większa ilość dziedzin naszego życia znajduje własny odpowiednik w Internecie. Też pozyskiwanie kredytu stało się możliwe z pomocą Internetu. Kredyty przez internet oferowane są przez przeróżne banki, jednakże najbardziej szybkim trybem na ukończenie całego procesu kredytowego może być skorzystanie ze niniejszej strony, jaka porównuje oferty różnych banków i instytucji finansowych. Oferują one między innymi kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe oraz kredyty dla firm. Jeżeli odnajdziemy w końcu ofertę, jaka najlepiej odpowiada do naszych potrzeb, to drugim etapem finalizacji oferty są wnioski kredytowe. Szczęśliwie ich odnalezienie nie jest dla nas żadnym problemem, gdyż są one głównym tematem omawianej witryny.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na dowód »

  Potrzebując wziąć pożyczkę na dowód musisz się o niej wiele dowiedzieć – jedynie wówczas będziesz w stanie podjąć należytą decyzję oraz wyselekcjonować najlepszego pożyczkodawcę, który nie tylko nie będzie oszustem chcącym wyłudzić pieniądze od naiwnych ludzi, jednak w gruncie rzeczy solidnym pożyczkodawcą, jaki w uczciwy sposób potrzebuje zarobić finanse na ich pożyczaniu. Tą ogromnie cenną mądrość otrzymasz całkiem za darmo wyłącznie przez zapoznawanie się z materiałami opublikowanymi na tej witrynie www – czy nie warto ofiarować trochę czasu na to, ażeby mieć pojęcie w jaki sposób chronić się przed kombinacjami? Zapraszamy serdecznie każdych, jakich intryguje ten temat z różnorodnych powodów – niezależnie czy chcą wynająć obce finanse dla siebie czy też udostępnić osobiste pieniądze innym.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka dla zadłużonych »

  Jeżeli nie posiadasz pomysłu na to skąd pobrać finanse podczas gdy skończyły się środki do życia, a do wypłaty daleko to o ile nie posiadasz rodziny, jaka może Ci wspomóc to pozostają Ci jedynie pożyczki. Zanim rozpoczniesz się nimi interesować wejdź na tą stronę internetową po niesłychanie cenne wiadomości, jakie pomogą Ci w podjęciu najlepszej realnej decyzji na ten temat. Dowiesz się stąd między innymi wiele o tym na co zwracać uwagę w ciągu wybierania banku czy też instytucji, od której pożyczysz finanse. Musisz wiedzieć o tym, że nie wszystkie wiadomości są chętnie udostępniane przez pożyczkodawców a także w związku z tym sam musisz się detalicznie dowiedzieć jak dużo będzie Ciebie kosztował kredyt jeszcze zanim podpiszesz umowę bowiem potem będzie już za późno. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie »

  O ile pragniesz zabezpieczyć swoje mieszkanie lub całą nieruchomość, którą masz to winieneś wstąpić na tą stronę, na której wyszukasz nie tylko detaliczne a także niesłychanie pomocne informacje w tym zakresie, ale też możliwość zamówienia kontaktu ze strony konkretnych ubezpieczycieli, jacy pokażą dokładnie swoją propozycję na wybrane warianty ubezpieczeń nieruchomości. Podobnie jeśli chodzi o ubezpieczenia zwierząt – pupile też wymagają troski oraz zabezpieczenia swojej przyszłości. Wstępując na tą witrynę internetową dowiesz się tego w jaki sposób możesz im ją zagwarantować. Mimo tego co mówi wielu ludzi to jest to bardzo ważne. Wobec tego jeżeli nurtują Cię dowolne wątpliwości czy też pytania w wąskim zakresie ubezpieczeń zwierząt a także nieruchomości to odpowiedzi z pewnością znajdziesz na tej witrynie, a jeśli Ci się to nie uda to będziesz mógł się skontaktować ze specjalistą.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sygma Bank »

  Jest to produktowa strona internetowa oddziału Francuskiego banku Sygma Banque Societe Anonyme. Widnieją tu szczegółowe informacje dotyczące usług oferowanych przez ten bank. Wśród produktów proponowanych przez bank znajdują się karty kredytowe, kredyty ratalne a także pożyczki gotówkowe. Poza tym jednostka ta współpracuje także z firmami ubezpieczeniowymi - zaowocowało to stworzeniem specjalnych programów ubezpieczeniowych, z których również mogą korzystać klienci banku.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  W serwisie przedstawiono ofertę Kancelarii Doradztwa Podatkowego Andrzej Łopuszniak. Klienci kancelarii reprezentowani są przed różnymi organami, np. podatkowymi. Z uwagi na umiejscowienie firmy, jej oferta zatytułowana jest Biuro rachunkowe Wrocław. Dodatkowo firma świadczy usługi w zakresie obsługi kadr i płac.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Najkorzystniejsze oferty bankowe w Polsce - kredyty i pożyczki online poprzez net. Oferujemy bardzo atrakcyjne kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, refinansowe, hipoteczne i konsolidacyjne. Najkorzystniejsze ubezpieczenia samochodowe, niedrogie ubezpieczenie na życie. Najtańsze banki online tylko u nas. Zapraszamy do naszego portalu tak jak osoby prywatne jak również firmy. Posiadamy szeroką ofertę i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy oferty kredytów. Od dziś możesz wybrać dzięki nam najlepsze oferty bankowe poprzez net.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

pożyczka (6), nieruchomości (2), pożyczki (14), szkolenia (1), ekonomia (1), banki (15), doradztwo (2), konta (3)

Najnowsze wiadomości:

Finanse - nowa strona:

Adres: