E-logistyka

E-logistyka Specjalnością firmy Flin jest obsługa logistyczna handlu internetowego. Szeroko rozumiana e-logistyka ma za zadanie zwiększenie atrakcyjności ofert naszych zleceniodawców. Drogą elektroniczną nadzorujemy działania składające się na cały proces operacji handlowych. Jesteśmy zespołem specjalistów posiadających długoletnie doświadczenie i gruntowną wiedzę w zakresie logistyki. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, bezustannie poszerzamy naszą ofertę i podnosimy jakość świadczonych usług. Zapewniamy udaną współpracę.

Szczegóły strony flin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę flin.pl:

E-logistyka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia CDN Optima - Katowice i Kraków »

  Comarch to jeden z czołowych producentów programów biznesowego dla firm, także takich malutkich, oraz i tych dużych. Comarch Optima to {funkcjonalnie|sprawnie] funkcjonujący system, dzięki czemu można w innowacyjny styl zarządzać własną firmą. W każdym przedsiębiorstwie koniecznie korzystać z nowoczesnych programów do fvat a także aplikacji bazodanowych. Zintegrowany program cdn Comarch świadczy wszystkie potrzeby podczas zarządzania firmą. Cały program ma kilkanaście modułów, które są ze sobą integrowane. Program jest łatwy w obsłudze. Aplikacje działają w oparciu o jedną bazę danych. Z oprogramowania mogą skorzystać bardzo niewielkie, ale i wielkie firmy. Umożliwiony wspomagany jest proces obsługiwania zarządzania kadrą, fvat a także prowadzenia księgi przychodów i rozchodów i rozliczenia z różnymi urzędami. Poszczególne moduły obsługują także potrzeby niezwykle dużych przedsiębiorstw o znacznym stopniu zaawansowania. Faktycznie warto z tego skorzystać.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Teak »

  Powinnością naszej firmy jest wyrób najwyższej właściwości elementów do konstrukcji jachtów, troska o szczegóły i dokładność stworzenia własnych pokładów stanowi o luksusie i wysokim kanonie jachtów.Teakdek zajmuje się pracą pokrycia pokładów jachtów oryginalnym drewnem teakowym.Wytwarzamy listwy pokładowe, deski tarasowe, pomosty, schody, oraz płyty gotowe.Nasze wyroby odnalazły uznanie w wielu ekskluzywnych stoczniach w Polsce i za granicą.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy »

  Witamy wszystkich na naszej witrynie, która jest najlepsza w sprawie kredytów samochodowych. Jeśli chcecie kupić dla siebie dowolne auto, niezależnie od tego jaki będzie jego stan oraz ile będzie posiadało lat, prezentowana strona będzie naprawdę najkorzystniejszym miejscem do zapoznania się z naszymi usługami. Przede wszystkim znajdziemy tutaj różne porównania, jakie zapewniają nam dobranie właściwego kredytu dla naszych potrzeb. Naturalnie bardzo redukuje to czas wyboru, a także pozwala nam na zaoszczędzenie znacznych sum pieniędzy. Zapraszamy wszelkie osoby, jakie chcieliby kupić swój własny samochód oraz cieszyć się z przeróżnych podróży.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: