Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 13
 • sourcing chiny »

  Zapraszamy nad wyraz ciepło na stronę internetową jednostki SCARLET OAK. Frapujemy się pośrednictwem (np. znajdujemy nandlowców) w kontaktach biznesowych między instytucjami z Polski, a jednostkami z Chin. Na naszej witrynie wypatrzycie Państwo naszą absolutną ofertę i dodatkowo wiadomości na temat naszej instytucji. Pod warunkiem, że wypatrujecie Państwo więc kontaktów na rynku chińskim, to niesłychanie miło zapraszamy.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outplacement »

  Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu HR Consulting. Na wyjątkowość naszej oferty składa się wieloletnie praktykę w branży Human Resources. Przeprowadzimy Państwa poprzez cały proces zatrudniania nowego pracownika- od konsultacji na zagadnienie pożądanych cech pracownika i oceny stanowiska, poprzez rekrutację, ocenę kompetencji podczas okresu próbnego, po badanie zaangażowania pracownika. Oferujemy audyt personalny, który pozwoli stwierdzić czy wykorzystują Państwo wszystkie możliwości pracowników, pomożemy także wykonać outplacement.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Promowany portal interaktywny zachwyca adresatów własną naturalnością. Nie ma w nim nieprzydatnych informacji, banerów lub innych śmieci. Znajdziesz w tym miejscu tylko cenne nowości w domenie prawa oraz formularz do nawiązania kontaktu, jaki wypełnić masz, o ile żądasz otryzmać skuteczne wskazówki prawne.
  Angażujemy w portalu wielu prawników z kilku różnych gałęzi prawnych. Jeśli frapuje Was doradztwo z gałęzi prawa nieruchomości lub prawa ubezpieczeń, to już teraz wejdź na prezentowaną witrynę, streść tu zrozumiale osobisty szkopuł, a potem pokornie zaczekaj na to, aż wprawiony ekspert wyśle Tobie trafną wskazówkę.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe, na życie, OC, OFE i inwestycje. Lublin, Świdnik, Chełm. »


  Firma oferuje ubezpieczenia na życie i dożycie.
  Ubezpieczenia majątkowe; ubezpieczenia domu, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia płodów rolnych, ubezpieczenia zwierząt zarówno hodowlanych, jak i domowych.
  Ubezpieczenia OC, zarówno samochodów jak i zawodowe.
  Ubezpieczenia adresowane do firm, czyli ubezpieczenia utargu, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, ubezpieczenia floty samochodowej itp.
  Do ciekawych rozwiązań inwestycyjnych należą "UFK"- Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe, które dają możliwość odkładania i pomnażania kapitału w ramach planu inwestycyjnego nie musząc martwić się o bieżące potrącenia na tzw. "Podatek Belki".
  Oferta prezentowana przez doradców firmy daje gwarancję najniższej ceny, gdyż wybierana jest spośród wszystkich poważanych firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku.
  Doradcy firmy docierają do klientów na terenie całego województwa lubelskiego- Ubezpieczenia Lublin, Łuków, Chełm, Zamość, Nałęczów, Krasnystaw, Parczew, Lubartów i Świdnik.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro obsługi nieruchomości »

  Biuro obsługi nieruchomości Olza znajduje się w Cieszynie na Ul. Sejmowej 10. Podstawowym przedmiotem działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Firma oferuje usługi w zakresie sprzedaży, kupna, oraz wynajmu mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych. Istnieje także opcja udzielenia pomocy związanej z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

  Na naszym serwisie internetowym przedstawiamy najciekawsze oferty dla przyszłych klientów. Każda z ofert zawiera zdjęcia, szczegółowy opis, oraz cenę. Wszystko to pozwala wstępnie dokonać wyboru tych najbardziej ciekawych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy Poznań »

  W portalu opisano oferty najlepszych firm doradztwa finansowego, którzy specjalizują się analizie narzędzi finansowych dla petentów fizycznych. Dzięki kooperacji z wiodącymi podmiotami oraz surowej ocenie ofert oferowanych przez różne instytucje można polecić portal jako rzetelne źródło informacji. Przedstawiciele kredytowi w profesjonalny i zarazem przystępny dla zwyczajnego Kowalskiego sposób prezentują najlepsze promocje i oferty specjalne, dzięki czemu nie trzeba odwiedzać wszystkich witryn internetowych, a wystarczy tylko tą opisywaną. Kontakt z doradcami odbywa się za pomocą wniosków kontaktowych.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Doradca »

  Dla wielu potencjalnych emitentów rynek regulowany może być zbyt wymagający z punktu widzenia procesu przygotowania emisji oraz zbyt kosztowny. Z myślą o małych spółkach o dużym potencjale wzrostu – Giełda Papierów Wartościowych uruchomiła nowy rynek NewConnect. Rynek jest przeznaczony przede wszystkim dla spółek dynamicznych, o wysokim potencjale wzrostu z różnych branż, z preferencjami dla szeroko rozumianego sektora pozyskiwania energii ze źródeł alternatywnych.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pracy Warszawa »

  Zakładasz, że nie masz alternatywy na zatrudnienie w Warszawie? Nie wątp! Każdy kto wielokrotnie czyta strone Praca Warszawa, natrafia zazwyczaj sporo nowych ogłoszeń. Z nami w bezpośredni sposób znajdziesz z trudem wypatrywaną profesję dla siebie. Wielkie gremium pracodawców z Warszawy, publikuje ogłoszenia naturalnie u nas. Wskazane jest każdego dnia przyglądać się, co zasadnego podsuwają też dla Ciebie. Praca Warszawa to świetna możliwość, byś w najbliższym terminie pracował i wdrożył się wprawnie w wyłonionym przez Ciebie zawodzie.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe trudni się kompetentną obsługą w zakresie prac księgowych, a ponadto majątkowych. Odróżnia nas użyteczność, wysoka jakość świadczonych usług, interesująca propozycja cenowa, kilkuletnia praktyka i elastyczność w porównaniu do oczekiwań przedsiębiorcy i modyfikacji ekonomicznych.
  Pragniemy zaproponować naszym nabywcom możliwie najlepszą obsługę w kwestiach rachunkowych i fakturach. Naszym zadaniem jest wypracowanie zaufania i renomy na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Znana firma BHP-KOMPLEX wykonuje kursy BHP w miejscowości Poznań, które są konieczne do zatrudnienia pracownika, a także ocenia ryzyko zawodowe konkretnych ludzi. Przeprowadza ocenę ergonomiczną, czyli na przykład monotypowości pracy, ocenia ryzyko w transporcie drogowym tworząc raporty powypadkowe. Fachowo doradza w obszarze przewozu materiałów niebezpiecznych, kalkuluje ryzyko chemiczne i konstruuje programy profilaktyczne.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Separacja »

  Prezentowana strona internetowa prowadzona bywa za sprawą doświadczonego pracownika kancelarii, którego erudycja oraz renoma są kolosalne.
  Doradca opisywany zachęca, żebyś zreferował mu prywatne trudności jurydyczne dotyczące dziedziny prawa rodzinnego. Jeśli trud, z którym się zadręczasz wiąże się z problemami takimi jak rozstanie czy też opieka nad dziećmi, to już dzisiaj powinieneś poznać powyższą stronę doradczą.
  Zdobędziesz z jej pomocą trafne usługi prawne, które udzielane są za darmo. Teraz chcemy Tobie poradzić.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Banki pożyczki »

  Nawet wyprawa na wakacje zmusza do posiadania pewnej sumy, którą trudno zaoszczędzić. Jakoś raty kredytu oddaje się łatwiej, może dlatego, że wiszą nad nami konsekwencje niewywiązania się z zobowiązania. Jeżeli chcesz spędzić udany urlop w pięknym kraju i w związku z tym masz zamiar pożyczyć pieniądze na korzystnych warunkach, odwiedź naszą stronę. Prościej podjąć decyzję, jeśli mamy rozległą wiedzę na temat produktów bankowych i ofert innych instytucji, ponieważ nie tylko od banku możemy pożyczyć pieniądze. Którakolwiek opcja ma swoje minusy i plusy, trzeba je roztrząsnąć i podjąć decyzję, co dla nas jest najwłaściwsze.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akredytywa »

  Na przedstawianej stronie widnieje opis usług firmy Renan Consulting. Trudni się ona głównie przeprowadzaniem kursów z obszaru handlu zagranicznego. Proponuje również profesjonalne doradztwo w tej branży. Tematyka kursów dotyczą takich spraw, jak np. finansowanie transakcji gospodarczych, akredytywa czy płatności w handlu zagranicznym. A umieściła na stronie wiele wartościowych wiadomości pomocnych spółkom z działu handlu zagranicznego. Posiadający doświadczenie oraz wysoce wykształcony zespół gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

doradztwo (2)

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa strona:

Adres: