Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 13
 • Ubezpieczenia Szczecin »

  Szukasz dobrego ubezpieczenia dla siebie? Multiagencja Help Ubezpieczenia to punkt, w którym bez w¹tpliwoœci wyszukasz ofertê dobran¹ dla Ciebie. Oferujemy pañstwu ca³kowit¹ paletê produktów z obszaru ubezpieczeñ, u nas tanio wykupisz ubezpieczenia komunikacyjne OC oraz AC, stosownie doradzimy Tobie, które wybraæ ubezpieczenie na ¿ycie, lub adekwatnie ubezpieczyæ lokal mieszkalny. Gwarantujemy kompleksowe us³ugi, nasi obeznani pracownicy zapewni¹ wam bieg³¹ obs³ugê, i uwa¿nie wyra¿¹ zawi³y przebieg wyboru godziwego ubezpieczenia.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe trudni się kompetentną obsługą w zakresie prac księgowych, a ponadto majątkowych. Odróżnia nas użyteczność, wysoka jakość świadczonych usług, interesująca propozycja cenowa, kilkuletnia praktyka i elastyczność w porównaniu do oczekiwań przedsiębiorcy i modyfikacji ekonomicznych.
  Pragniemy zaproponować naszym nabywcom możliwie najlepszą obsługę w kwestiach rachunkowych i fakturach. Naszym zadaniem jest wypracowanie zaufania i renomy na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo obejmujące prawo pracy w miejscowości Kraków »

  Przedmiotem zainteresowań zaprezentowanego w serwisie biura Elita jest prawo pracy. Biuro zajmuje się załatwianiem kwestii związanych z rekrutacją pracowników. Elita może pomóc przykładowo w przygotowaniu regulaminu pracy. Oferta Prawo Pracy Kraków skierowana jest do małych oraz dużych przedsiębiorstw. Istotne miejsce w ofercie szkoleń biura zajmuje pierwsza pomoc przedmedyczna. Biuro Elita posiada bogate referencje, udostępnione na stronie.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Łańcut »

  Firma P.G.I. GEOBIT proponuje ofertę usług geodezyjnych. Zadaniami firmy są między innymi: podział nieruchomości, wykonywanie map, przeprowadzanie inwentaryzacji, sporządzanie dokumentów oraz wytyczenia budynków. Firma angażuje posiadających doświadczenie pracowników, posiada najlepsze referencje oraz duże zaplecze sprzętowe.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firmy mięsne, zakłady mięsne, ubojnie, rozbiory mięsa, mięso, wędliny - FirmyMiesne.pl »

  Gdzie Polacy zaopatrują się w mięso i wędliny? Odpowiedzi na to pytanie można szukać w różnych artykułach, badaniach konsumenckich i choć powstało i powstaje ich niewiele to zdecydowana większość pokazuje, że najchętniej robimy zakupy w mięsnych sklepach specjalistycznych. Na dalszych miejscach pojawiają się sklepy osiedlowe, hipermarkety, supermarkety i inne.


  Czy można zarobić dzisiaj na prowadzeniu sklepu mięsnego i czy jest to dobry biznes? To pytanie zadaje sobie wielu przyszłych, a także obecnych przedsiębiorców. Otóż odpowiedź jest pozytywna, można i to bardzo dobrze!!! Wymaga to jednak zaangażowania i nowego podejścia do sprzedaży.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Znana firma BHP-KOMPLEX wykonuje kursy BHP w miejscowości Poznań, które są konieczne do zatrudnienia pracownika, a także ocenia ryzyko zawodowe konkretnych ludzi. Przeprowadza ocenę ergonomiczną, czyli na przykład monotypowości pracy, ocenia ryzyko w transporcie drogowym tworząc raporty powypadkowe. Fachowo doradza w obszarze przewozu materiałów niebezpiecznych, kalkuluje ryzyko chemiczne i konstruuje programy profilaktyczne.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Katowice »

  Jeśli jesteśmy z Katowic i szukamy wykwalifikowanego adwokata to odszukamy go na platformie www.adwokatagk.pl. Adwokat Katowice frapuje się ofertami od indywidualnych jak i również klientami z korporacji, nie ma sprawy która była by dla niego beznadziejna. Cechuje go przede wszystkim sroga praca i doświadczenie na rynku. Jest to jedna z wiodących kancelarii adwokackiej w Katowicach !. Jeśli domagasz się usługi lub porady adwokata wejdź na ten portal a dowiesz się wszystkiego. Kancelaria Katowice Zaprasza.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  DJG jest biurem rachunkowym, które swoją propozycję przedstawia na stronie internetowej. Biuro świadczy rozmaite usługi księgowe od przeszło dwudziestu lat w stolicy. Biuro rachunkowe DJG spośród oferowanych swoich usług proponuje zarówno zadbanie o kwestie kadrowo-księgowe, bieżące deklaracje podatkowe, przygotowanie wszystkich bilansów, jak teżstandardowe porady. Dokładny wykaz oferowanych usług jest przedstawiony na stronie www. Wszystkie kwestie są prowadzone, przy użyciu profesjonalnych programów komputerowych księgowych.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Separacja »

  Prezentowana strona internetowa prowadzona bywa za sprawą doświadczonego pracownika kancelarii, którego erudycja oraz renoma są kolosalne.
  Doradca opisywany zachęca, żebyś zreferował mu prywatne trudności jurydyczne dotyczące dziedziny prawa rodzinnego. Jeśli trud, z którym się zadręczasz wiąże się z problemami takimi jak rozstanie czy też opieka nad dziećmi, to już dzisiaj powinieneś poznać powyższą stronę doradczą.
  Zdobędziesz z jej pomocą trafne usługi prawne, które udzielane są za darmo. Teraz chcemy Tobie poradzić.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umowa licencyjna »

  Niejeden z nas niejednokrotnie otrzymuje na osobistą skrzynkę pocztową niezamawiane wiadomości. Zdarza się również, iż jakaś osoba w Sieci pogwałca czyjeś dobra intelektualne. Winnaś mieć pojęcie, że w tak trudnych kwestiach trzeba użytkować z zasad prawnych, które chronią właśnie znieważonych.
  Gwarantujemy, że na opisywanej prawniczej witrynie internetowej załatwisz porady usługodawcy, jaki bardzo długo zajmuje się wytycznymi prawa nowych technologii. Rozpatrz z tym specem zgłaszane sprawy oraz pozwól na to, aż one je wyjaśni. Z troską udostępni Ci on tutaj charytatywnych pomocy prawnych.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek dochodowy »

  Wszyscy z tych, którzy to czytają wielokrotnie rozwiązują problemy prawne łączące się z prawek podatkowym. Cyklicznie wiążą się te sytuacje z tym, iż pożądane jest, aby opłacić kwotę podatku lub też dbać o zwrot podatku.
  Pod warunkiem, że zamyślasz wyeliminować wszystkie swoje prywatne szkopuły, to wyeksploruj tą fantastyczną stronę o tematyce prawa i pomów na owej stronie z specjalistą od prawa podatkowego, który od sporej ilości już kwartałów kłopocze się takimi zagadnieniami, które Ciebie zastanawiają.
  Da Ci on doświadczone pomoce, co doprowadzi do tego, że całą tematykę zrozumiesz a później nie będziesz mieć już kłopotu. Unieważnij w tym serwisie swoje niejasności prawne.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Banki pożyczki »

  Nawet wyprawa na wakacje zmusza do posiadania pewnej sumy, którą trudno zaoszczędzić. Jakoś raty kredytu oddaje się łatwiej, może dlatego, że wiszą nad nami konsekwencje niewywiązania się z zobowiązania. Jeżeli chcesz spędzić udany urlop w pięknym kraju i w związku z tym masz zamiar pożyczyć pieniądze na korzystnych warunkach, odwiedź naszą stronę. Prościej podjąć decyzję, jeśli mamy rozległą wiedzę na temat produktów bankowych i ofert innych instytucji, ponieważ nie tylko od banku możemy pożyczyć pieniądze. Którakolwiek opcja ma swoje minusy i plusy, trzeba je roztrząsnąć i podjąć decyzję, co dla nas jest najwłaściwsze.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akredytywa »

  Na przedstawianej stronie widnieje opis usług firmy Renan Consulting. Trudni się ona głównie przeprowadzaniem kursów z obszaru handlu zagranicznego. Proponuje również profesjonalne doradztwo w tej branży. Tematyka kursów dotyczą takich spraw, jak np. finansowanie transakcji gospodarczych, akredytywa czy płatności w handlu zagranicznym. A umieściła na stronie wiele wartościowych wiadomości pomocnych spółkom z działu handlu zagranicznego. Posiadający doświadczenie oraz wysoce wykształcony zespół gwarantuje usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 13

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

porady prawne (1), banki (15), opinie (1), księgowość (1), szkolenia (1)

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa strona:

Adres: