Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 12 · 13 · następna strona »
 • Księgowość Gdynia »

  Jesteśmy spółką, która już od ponad dziesięciu lat oferuje firmom świadczenie specjalistycznych usług rachunkowych. Dzięki mojej solidnej pracy w ciągu ostatnich lat możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią. Jesteśmy doświadczoną i niedrogą spółką, która oferuje najwyższej klasy usługi rachunkowe. Wsparcie rachunkowe i prowadzenie księgowości firmowej to dwie główne domeny mojej działalności. Jeżeli jesteś zainteresowanywspółpracą z nami, to zapraszamy na naszą stronę www po więcej informacji. Nie czekaj tylko już dziś rozpocznij z Nami współpracę.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Warszawa »

  Prowadzenie swojej działalności gospodarczej ma możliwość przysporzyć bardzo wielu problemów osobie, która nie zna się na polskich przepisach ani nie orientuje w finansach. O ile należy się właśnie do tej grupy osób, warto skorzystać z usług fachowej spółki księgowej, która będzie wszędzie służyła Ci pomocną poradą. Nasze biuro rachunkowe może Ci zaoferować właśnie takie usługi. Dzięki nam będziesz mógł zapomnieć o samodzielnym prowadzeniu księgowości dla Twojej działalności gospodarczej. Wejdź na naszą stronę www i daj sobie pomóc!

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy kredytowi Warszawa »

  Niezbyt wierzysz we własne zdolności do pomnażania oszczędności? Chciałbyś posiadać pewność, że posiadane przez ciebie środki finansowe są bezpieczne? W takim wypadku już teraz odwiedź założoną przez nas witrynę internetową i obejrzyj przygotowaną propozycję dedykowaną właśnie tobie. Obejrzyj nasz portal i przekonaj się jak działa zatrudniony przez nas doradca kredytowy. Nie musisz wcale nic szczególnego robić. Wystarczy, że zobaczysz założoną przez nas stronę internetową jeszcze w teraz. Wszyscy zatrudnieni przez nas doradcy to najlepsi fachowcy, którzy na pewno będą w stanie ci pomóc.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedam firmę »

  Strona internetowa firmy realizująca ofertę za pośrednictwem której istnieje możliwośćzakupu firmy czy też spółki. Propozycja jest również skierowana do osób pragnących sprzedać firmę. Każdy kontrahent objęty jest profesjonalną opieką doradczą, przy dokonywaniu wymaganych spraw urzędowych. Firma nakłada opłatę od każdorazowo dokonanej transakcji, wielkość takiego wynagrodzenia równa się jedynie kila procent. Wielkość prowizji naliczana jest dla każdego interesanta indywidualnie.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Idealny księgowy »

  Świadczymy usługi rachunkowe dla dowolnej wielkości podmiotów gospodarczych, osobowości fizycznych, w tym również fundacji czy też zrzeszeń prowadzących działalność statutową, ale też gospodarczą. Prowadzenie księgowości i rachunkowość to te dziedziny, bez których nie może obejść się ani jeden właściciel firmy, czy też jakakolwiek mała lub spora firma. Niestety bardzo często wynajęcie grupy rachunkowych przez pośredników nie jest tanie i nie każdego stać na opłacenie tego, tym bardziej, że musimy im dać miejsce do pracy. Biuro rachunkowe Kraków rozwiązuje tego typu trudności. Tym bardziej, że wszyscy mają umożliwione wynajęcie biura rachunkowego do regularnych wyliczeń, za niewielkie kwoty. Biuro oferuje usługi dla mniejszych a także dużych przedsiębiorstw, jak również w razie wymaganej sytuacji służy wsparciem swoim klientom. Wszystkie usługi – prowadzenie rachunków, wystawianie faktur, remanent – są w konkurencyjnym przedziale cenowym.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa kadry i płace Gdańsk »

  Nasza spółka oferuje usługi z sfery: Kadry i płace Gdańsk . Dajemy Państwu możliwość na obniżenie kosztów o ponad 50%. Współcześnie redukcja kosztów może być jedynym sposobem na ratowanie firmy. Outsourcing kadry płace staje się w firmach od wielu lat. Dajemy Państwu wysokiej jakości usługę. Firma funkcjonuje od kilkunastu lat i obsługuje kilkudziesięciu przedsiębiorstwom.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słupsk - ubezpieczenia samochodów »

  Rozglądanie się za ubezpieczeniami Direct jest błachostką, a propozycja okaże się niebanalna i można liczyć na dodatkowe zniżki. Zamiast czekać w tłumie i przeciskać się w poprzek pełnych samochodów chodników Słupska zwyczajnie usadowisz się przed komputerem. Wypełniając ekspresowy formularz z danymi osobowymi sprawisz sobie najwspanialszą jak również najdogodniejszą polisę w Polsce. Całość w przytulnym zaciszu własnego domu, bez zbędnej roboty papierkowej. Nie zastanawiaj się spróbuj natychmiast! Z naszym portalem ubezpieczenie samochodu jest najbardziej komfortową alternatywą na ubezpieczenie w Słupsku.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Firma K-management oferuje profesjonalną obsługę w dziedzinie księgowości. Biuro rachunkowe Kraków zajmuje się także świadczeniem usług na zasadzie outsourcingu. Oferta adresowana jest do spółek i osób fizycznych mających własną działalność. Usługi dostosowywane są do oczekiwań klienta i sposobu działalności danej firmy. Ceny wszystkich usług ustalane są indywidualnie, o czym informuje niniejsza strona.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Farmy wiatrowe »

  Odnawialne źródła energii w czasach rosnącego zapotrzebowania na działania związane z ochroną środowiska, cieszą się coraz większą popularnością. Energetyka wiatrowa cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, co niewątpliwie stanowi pozytywny aspekt polskiej gospodarki. W związku z tym zjawiskiem wzrasta również zapotrzebowanie na osoby zajmujące się inżynierią środowiska oraz konsultingiem. KAZ jest agencją usług inżynieryjnych, która od wielu lat zajmuje się dostarczaniem fachowych usług w tej branży. Pomagamy dobierać najlepsze rozwiązania. Zajmujemy się również projektowaniem elektrowni wiatrowych oraz farm. Poza tym za naszym pośrednictwem można również pozyskać nieruchomości gruntowe przeznaczone pod inwestycje. Cechą wyróżniającą nas wśród innych tego typu agencji jest indywidualne podejście do każdego Klienta.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pełna księgowość Warszawa »

  Miejmy nadzieję, że nie masz problemów związanych z rachunkowością. Są one zazwyczaj bardzo gorzkie dla posiadaczy firm. Z drugiej strony jeśli zakładasz prywatną organizację to musisz zlecić dbanie o kwestie księgowe ekspertom. Toteż wskazane jest postawić na wypróbowane firmy takie jak BTK Finanse z Warszawy. Instytucja ta to realny lider w specjalności. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy na odpowiednim poziomie nie musisz się kłopotać nieomalże niczym - wszystkimi wątpliwościami zajmie się personel BTK.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outplacement »

  Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu HR Consulting. Na wyjątkowość naszej oferty składa się wieloletnie praktykę w branży Human Resources. Przeprowadzimy Państwa poprzez cały proces zatrudniania nowego pracownika- od konsultacji na zagadnienie pożądanych cech pracownika i oceny stanowiska, poprzez rekrutację, ocenę kompetencji podczas okresu próbnego, po badanie zaangażowania pracownika. Oferujemy audyt personalny, który pozwoli stwierdzić czy wykorzystują Państwo wszystkie możliwości pracowników, pomożemy także wykonać outplacement.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Promowany portal interaktywny zachwyca adresatów własną naturalnością. Nie ma w nim nieprzydatnych informacji, banerów lub innych śmieci. Znajdziesz w tym miejscu tylko cenne nowości w domenie prawa oraz formularz do nawiązania kontaktu, jaki wypełnić masz, o ile żądasz otryzmać skuteczne wskazówki prawne.
  Angażujemy w portalu wielu prawników z kilku różnych gałęzi prawnych. Jeśli frapuje Was doradztwo z gałęzi prawa nieruchomości lub prawa ubezpieczeń, to już teraz wejdź na prezentowaną witrynę, streść tu zrozumiale osobisty szkopuł, a potem pokornie zaczekaj na to, aż wprawiony ekspert wyśle Tobie trafną wskazówkę.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia majątkowe, na życie, OC, OFE i inwestycje. Lublin, Świdnik, Chełm. »


  Firma oferuje ubezpieczenia na życie i dożycie.
  Ubezpieczenia majątkowe; ubezpieczenia domu, ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia płodów rolnych, ubezpieczenia zwierząt zarówno hodowlanych, jak i domowych.
  Ubezpieczenia OC, zarówno samochodów jak i zawodowe.
  Ubezpieczenia adresowane do firm, czyli ubezpieczenia utargu, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, ubezpieczenia floty samochodowej itp.
  Do ciekawych rozwiązań inwestycyjnych należą "UFK"- Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe, które dają możliwość odkładania i pomnażania kapitału w ramach planu inwestycyjnego nie musząc martwić się o bieżące potrącenia na tzw. "Podatek Belki".
  Oferta prezentowana przez doradców firmy daje gwarancję najniższej ceny, gdyż wybierana jest spośród wszystkich poważanych firm ubezpieczeniowych dostępnych na polskim rynku.
  Doradcy firmy docierają do klientów na terenie całego województwa lubelskiego- Ubezpieczenia Lublin, Łuków, Chełm, Zamość, Nałęczów, Krasnystaw, Parczew, Lubartów i Świdnik.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro obsługi nieruchomości »

  Biuro obsługi nieruchomości Olza znajduje się w Cieszynie na Ul. Sejmowej 10. Podstawowym przedmiotem działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Firma oferuje usługi w zakresie sprzedaży, kupna, oraz wynajmu mieszkań, domów, działek, obiektów komercyjnych. Istnieje także opcja udzielenia pomocy związanej z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

  Na naszym serwisie internetowym przedstawiamy najciekawsze oferty dla przyszłych klientów. Każda z ofert zawiera zdjęcia, szczegółowy opis, oraz cenę. Wszystko to pozwala wstępnie dokonać wyboru tych najbardziej ciekawych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Formalności po ślubie »

  Z nami doskonale pokonasz formalności związanych ze zmiana nazwiska. Nie trać czasu na szukanie wiadomości. Otrzymasz wszystkie niezbędne wzory dokumentów, które wypełnią się mechanicznie i wyraziste instrukcje jak, co załatwić. Zmień nazwisko oraz podejmij decyzję w jaki sposób zagospodarować zaoszczędzony czas. Pamiętaj, że pomagamy przy załatwieniu formalności po ślubie.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy Poznań »

  W portalu opisano oferty najlepszych firm doradztwa finansowego, którzy specjalizują się analizie narzędzi finansowych dla petentów fizycznych. Dzięki kooperacji z wiodącymi podmiotami oraz surowej ocenie ofert oferowanych przez różne instytucje można polecić portal jako rzetelne źródło informacji. Przedstawiciele kredytowi w profesjonalny i zarazem przystępny dla zwyczajnego Kowalskiego sposób prezentują najlepsze promocje i oferty specjalne, dzięki czemu nie trzeba odwiedzać wszystkich witryn internetowych, a wystarczy tylko tą opisywaną. Kontakt z doradcami odbywa się za pomocą wniosków kontaktowych.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Szczecin »

  Jeśli potrzebują Państwo szybko funduszy, chcielibyście je ulokować, zakupić dom lub spożytkować na inne wydatki – zadzwońcie do nas!
  Spory wybór kredytów hipotecznych, na mieszkanie! Kredyty konsolidacyjne umożliwiające zmniejszenie raty dotychczas zaciągniętych zobowiązań. Dostanie pożyczki nigdy nie było tak bezproblemowe.
  Kredyty udzielamy w wielu walutach, z dopasowanym okresem spłaty. Gwarantujemy ubezpieczenie zadłużenia, a także korzystne oprocentowanie kredytu.
  Pożyczki dostosowane do Państwa oczekiwań, współpraca z kapitalnymi bankami oraz profesjonalistami. Z nami dokonają Państwo tylko najlepszych wyborów, a realizacja planów stanie się wykonalne.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany Doradca »

  Dla wielu potencjalnych emitentów rynek regulowany może być zbyt wymagający z punktu widzenia procesu przygotowania emisji oraz zbyt kosztowny. Z myślą o małych spółkach o dużym potencjale wzrostu – Giełda Papierów Wartościowych uruchomiła nowy rynek NewConnect. Rynek jest przeznaczony przede wszystkim dla spółek dynamicznych, o wysokim potencjale wzrostu z różnych branż, z preferencjami dla szeroko rozumianego sektora pozyskiwania energii ze źródeł alternatywnych.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty Pracy Warszawa »

  Zakładasz, że nie masz alternatywy na zatrudnienie w Warszawie? Nie wątp! Każdy kto wielokrotnie czyta strone Praca Warszawa, natrafia zazwyczaj sporo nowych ogłoszeń. Z nami w bezpośredni sposób znajdziesz z trudem wypatrywaną profesję dla siebie. Wielkie gremium pracodawców z Warszawy, publikuje ogłoszenia naturalnie u nas. Wskazane jest każdego dnia przyglądać się, co zasadnego podsuwają też dla Ciebie. Praca Warszawa to świetna możliwość, byś w najbliższym terminie pracował i wdrożył się wprawnie w wyłonionym przez Ciebie zawodzie.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania po wypadkach »

  Zakres naszych usług zawiera zwrot kosztów leczenia. Zwracamy uwagę, aby nasi klienci otrzymali zadośćuczynienie w postaci świadczenia pieniężnego za ból związany z obrażeniami powypadkowymi a także rentę w przypadku utraty pracy. Wypadek w pracy - Proponujemy kompleksową poradę w zakresie odszkodowań. Jeżeli miałeś wypadek w pracy i pilnie wymagasz rady profesjonalisty - skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się w odszkodowaniach komunikacyjnych oraz powypadkowych. Odszkodowanie powypadkowe Pomagamy w dochodzeniu roszczeń od UFG.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa strona:

Adres: