Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Kursy Językowe Za Granicą »

  Ludzie coraz częściej szkolą się języków obcych w związku z narastającą falą wyjazdów zagranicę. Dlatego też coraz chętniej wybierają kursy nie tylko w Polsce ale także kursy językowe za granicą, umożliwiające jeszcze lepsze szlifowanie języka. Dlatego nasza szkoła oferuje wysokiej efektywności kursy językowe krajowe i zagranicą, umożliwiające naukę kilku języków w tym samym czasie. Oferujemy kursy dla starszych jak również dla najmłodszych.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradcy finansowi »

  Każdy a jeden z nas chciałby może i zaciągnąć kredyt hipoteczny i w takim wypadku zakupić swój kącik. Niestety, który kredyt wybrać? W jakim miejscu go zaciągnąć i w jaki sposób wypełnić wszyściutkie formularze? Jeśli nie orientujesz się w tym i nie bardzo wiesz, gdzie masz możliwości znaleźć wszyściutkie potrzebne ci wiadomości, to już teraz zaglądnij na naszą witrynę internetową. Jedynie u nas przeczytasz właściwe artykuły w tym temacie i poznasz opinię fachowców. Nie czekaj aż będzie zbyt późno. Obejrzyj oferowane przez nas zasoby w tym momencie i nie obawiaj się kredytu.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • agencja interaktywna poznań »

  Firma specjalizuje się w proponowaniu pomocy online w kwestii prowadzeniu biznesu internetowego. Podpowiadamy, wskazujemy słabe punkty w procesie biznesowym, zajmujemy się analizą, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aplikacji raportujących. Nasi agenci to wykwalifikowani dobrze wykształceni specjaliści. Nasza firma to sprawdzona i zaufana marka na całym rynku polskim. Zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzin w Naszej firmie.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tajemniczy klient »

  Nie wszyscy jeszcze słyszeli o roli jaką spełnia tajemniczy klient. Nie wielu również z pewnością o tym wie, że każdy z nas może nim zostać. Oczywiście wszystko zależy od rozmów kwalifikacyjnych, które odbywają się w czasie starań o nową pracę, jednak ta kwestia jest wszędzie taka sama i niezmienna. Wracając jednak do roli, a raczej zadań, które należą do takiego tajemniczego klienta to musimy zwrócić uwagę na samą jego nazwę. Tajemniczy co oznacza, że nikt nie powinien znać jego dokładnej tożsamości. Od osoby wykonującej ten zawód czy choćby kilka takich zleceń wymaga się aby nie rozpowiadał wszystkim, że właśnie taką specjalnością się on zajmuje. Klient ? Każdy z nas doskonale wie kim jest klient. Ktoś kto wyraża chęć zakupu konkretnego produktu czy też skorzystania z danych usług. Jednak w połączeniu tych dwóch słów sprawa ta nie jest już tak prosta. Otóż zadaniem tajemniczego klienta jest dokonanie osobistej oceny świadczonych usług. Czyli wszyscy sprzedawcy powinni się go strzec jeśli mają coś na swoim sumieniu. Z pewnością wielu ludziom podoba się takie zlecenie czy też nawet praca. Daje ona możliwość wyrażania własnej opinii, a co najważniejsze opinia ta jest ważna i uwzględniana.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe Kraków »

  Biuro Bilans zostało założone w 1994 roku w Krakowie. Zapewniamy profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych. Doradztwo i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz płac i kadr to nasza specjalność. Mamy doświadczenie w prowadzeniu: spółek notowanych na GPW, podmiotów z kapitałem zagranicznym, podmiotów działających w specjalnych strefach ekonomicznych. Biuro Rachunkowe świadczy swoje usługi w języku polskim i angielskim.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV »

  Jesteś zainteresowany ofertami pracy? Nie wiesz jak napisać CV i list motywacyjny? A może jesteś zainteresowany znalezieniem kompetentnej kadry pracowniczej dla twojej firmy? Pokażemy ci jak osiągnąć cel. Wysarczy, że odnajdziesz portal praca.net, a przekonasz się, że znalezienie pracy jest prostsze niż myślisz. Jeśli potrzebujesz dobrej posady, mamy dla ciebie propozycje z całej Polski, oraz zza granicy. Natomiast jeśli poszukujesz dobrych, kompetentnych pracowników, możesz tutaj złożyć swoją propozycję. Nie czekaj i odwiedź naszą witrynę internetową.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Katowice, wirtualny adres Katowice »

  Nasza firma oferuje usługi księgowe dla korporacji i podsuwa praktyczne rozwiązania biznesowe. Nasza jakość i wydajne koszty usług księgowych dopomagają skupić się na istotnych umiejętności i pozwalają osiągnąć kapitałne wyniki operacyjne. Dostarczamy wysokiej jakości i pewne usługi rachunkowości finansowej i prowadzenia ksiąg rachunkowych dla naszych odbiorców na całym świecie. Oferujemy usługi rachunkowości i księgowości dla naszych klientów od wykwalifikowanych profesjonalistów z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania finansowego. Outsourcing usług rachunkowych takich jak usługi finansowe, księgowe, księgowości, plany kont, rachunkowość podatkowa i usługi kadrowo płacowe świadczymy w osiągalnych cenach. Specjalizujemy się w rachunkowości płac, w sporządzeniu podatku dochodowego i wielu odmiennych usług podatkowych dla małych i średnich firm. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie przygotowana dokumentacja finansowa gwarantująca nowoczesne narzędzia i dane, które pozwalają sprawniej administrować firmą, są potrzebne do prowadzenia firmy bardziej aniżeli się wielu osobom wydaje. Udzielamy naszym kontrahentom porad finansowych, prawnych i podatkowych. Doradzamy zarówno spółką oraz osobą prowadzącym działalność gospodarczą w zależności potrzeb.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lista funduszy emerytalnych »

  Jeżeli masz zamiar zapisać się do OFE czy też zmienić obecny a nie wiesz od czego rozpocząć w takim razie zapraszamy do odwiedzenia portalu internetowego Emerytalnapolisa.pl. Na tej stronie internetowej znajdziesz sporo niezbędnych informacji przydatnych do wyboru najlepszej oferty, między innymi ranking OFE, przeniesienie do innego funduszu jak również sporo informacji dotyczących ubezpieczenia emerytalnego tzw. 3 filar. Zapisanie się do OFE może się odbyć bezpośrednio online czy też z pomocą oficjalnego przedstawiciela danego funduszu. Polecamy OFE Słupsk naszym zdaniem to dobry wybór.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa z Polski, głównie z Rzeszowa. Mamy niezwykle korzystna propozycję dla osób prywatnych, niedużych przedsiębiorstw jak też większych firm. Wejdź na naszą witrynę internetową oraz zapoznaj się z ofertą. Poszukujesz księgowej czy doradcy podatkowego bądź prawnego? Już nie musisz poszukiwać . Proponujemy naszą atrakcyjną propozycję kompleksowych usług w sferze prowadzenia księgowości, doradztwa finansowego, prawnego oraz rachunkowego. Postaw na kompetencja, natomiast sam zajmij się tym co robisz najlepiej. To najlepsza oraz najbardziej wydajna strategia żeby firma była bezpieczna oraz osiągała sukces.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w mieście Wrocław »

  Dana witryna internetowa zawiera ofertę profesjonalnej firmy Avimar. Biuro rachunkowe Wrocław to pełen profesjonalizm oraz bezpieczeństwo. Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedziny prawa bilansowego oraz podatkowego. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księga przychodów i rozchodów »

  Prowadzenie własnej korporacji wiąże się za każdym razem z wybraniem biura rachunkowego które to zajmie się prowadzeniem naszej księgowości. Co w większości korporacje świadczą nam w ramach prowadzenia takiej księgowości? Są to zwłaszcza tego typu usługi jak mała księgowość (przeznaczone dla małych spółek), księga przychodów i rozchodów i najistotniejsze dostęp do programów dzięki którym będzie możliwe wystawianie faktur swoim nabywcom. Niestety biuro rachunkowe nie wykona wszystkiego za nas a więc powinno przygotować się na bardzo częste wyjazdy do biura w zamiarze dostarczenia właściwych dokumentów. Alternatywą może być oczywiście księgowość internetowa, w której wgląd do wszystkich dokumentów możliwy jest przez Internet za pomocą dedykowanego softu. Ażeby wystawiać faktury też nie ma obowiązku zakupu osobnego softu, ponieważ tego typu programy znajdują się od razu w systemie. Prawie każdy przedsiębiorca jaki ma działalność gospodarczą powinien przeanalizować które rozwiązanie będzie dla niego lepsze, czy tradycyjna księgowość czy księgowość internetowa.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz – profesjonalizm na wyciągnięcie ręki »

  Chcielibyśmy skierować ofertę, którą przygotowało dla was biuro rachunkowe Bydgoszcz do wszystkich firm, którym zależy na fachowej obsłudze księgowej. Jeśli poszukujecie rzetelnej kancelarii z okolic Bydgoszczy, to zachęcamy was do tego, abyście bliżej przyjrzeli się naszej ofercie. To, co możemy zdradzić wam już w tej chwili, to to, ze zatrudniamy jedynie wybitnych specjalistów i długoletnich praktyków, którzy doskonale znają się na księgowości i którzy wyprowadzili już niejedną firmę z poważnych opresji. Naszym zadaniem jest jednak takie prowadzenie waszej księgowości, aby do podobnej sytuacji nigdy nie doszło. Twoja księgowość Bydgoszcz w naszych rękach to profesjonalne prowadzenie każdej, nawet najdrobniejszej sprawy. Księgowość pod którą podpisuje się kancelaria Jolanty Kobierowskiej to księgowość Bydgoszcz prowadzona na wysokim poziomie z uwzględnieniem wysokich standardów usługi, oparta ponadto na fachowej i aktualnej wiedzy, co w tej dziedzinie odgrywa szczególnie duże znaczenie. Jeśli interesują was konkretne szczegóły to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, bądź do kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Istnieje także możliwość umówienia się z nami na spotkanie i omówienie wszystkich warunków współpracy. To, od kiedy moglibyśmy rozpocząć naszą współpracę zależy tylko od państwa, my jesteśmy otwarci na wasze propozycje w każdej chwili. Czekamy na kontakt z waszej strony!

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz »

  Często potrzebne Ci są różne formy dokumentów notarialnych, których napisania podejmie się kancelaria notarialna prowadzona przez magistra prawa Piotra Farona.

  Jeśli potrzebujesz szybko napisać istotny akt który wymaga podpisu notariusza lub chcesz przygotować aneks notarialny pod postacią umowy majątkowej – notariusz Piotr Faron sporządzi go dla Ciebie zgodnie z panującymi przepisami.

  Po pomoc notariusza zapraszamy do miejsca działania kancelarii w ciągu tygodnia (oprócz weekendów), biuro mieści się na ul. Tadeusza Kościuszki 40/1. Warto najpierw zarejestrować się na konsultacje z notariuszem za pośrednictwem telefonu lub korespondując drogą elektroniczną.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Solidne biuro rachunkowe to piedestał każdej firmy. Jeśli istnieje firma, która nie posiada biura księgowego to na pewno ma w swoich szeregach księgowego, który zajmuje się nie bieżąco wszelkimi sprawami pieniężnymi przedsiębiorstwa. Dziś można korzystać z biura rachunkowego, które działa w Internecie tak, w takim przypadku nie ma potrzeby zatrudniania całej kadry księgowych. Wychodzi to znacznie taniej dla całej marki, a jakość zaświadczanych usług przez takie internetowe biura rachunkowe nie jest pod żadnym pozorem gorsza.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Samochody używane z gwarancją »

  Zakup używanego auta zawsze wiąże się z ryzykiem szczególnie gdy nie znamy się zbytnio na mechanice lub gdy kupujemy z niezaufanego źródła. Zazwyczaj mimo wielu zapewnień sprzedawcy o idealnym stanie pojazdów okazuje się że nie jest tak różowo - wizyta w stacji kontroli szybko weryfikuje stan samochodu. Dla osób które chcą zakupić używany samochód i chcą mieć na niego gwarancję powstał program Sprawdzone Auto. Dzięki niemu masz pewność że Twój nowy nabytek został sprawdzony przez specjalistów podczas przeglądu technicznego który obejmuje kilkadziesiąt newralgicznych elementów, kluczowych dla poprawnego funkcjonowania pojazdu.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zezwolenie na pracę dla cudzoziemców »

  Cudzoziemcy mogą wykonywać posadę na obszarze Polski o ile posiadają zezwolenie na pracę w Polsce zatwierdzone przez adekwatnego wojewodę. Odpowiedni wojewoda to wojewoda województwa, w jakim rezydencję ma firma, jaka postanawia zaangażować cudzoziemca. Niezależnie od sposobu zatrudnienia zwykle należy przejść kłopotliwą i przewlekłą drogę pozyskiwania dla cudzoziemca zezwolenia na pracę. Pracodawcy zamierzający przyjąć do pracy pracowników z państw niebędących członkami UE czy też nieposiadającymi umowy o swobodnym przepływie pracowników muszą otrzymać pozwolenie na pracę. Obowiązek ten nie dotyczy rezydentów państw Unii i mieszkańców państw, z którymi UE nawiązała umowy o swobodzie transferu osób. Nie należy starać się o zgodę na zatrudnienie jednostek mających status uchodźcy nadany w Polsce albo zezwolenie na osiedlenie się Polsce. Czasami nie należy ubiegać się o zezwolenie na pracę. Dotyka to obcokrajowców pełniących funkcję doradczą, nadzorczą bądź wymagającą osobliwych kwalifikacji i umiejętności. Jeżeli podłożę ubiegania się o przyznanie pozwolenia na zamieszkanie na czas nieoznaczony jest znalezienia w Polsce pracy, zainteresowany powinien napisać do wniosku orzeczenie lub przedłużenie przyrzeczenia wydania pozwolenia na robotę albo pisane zaświadczenie pracodawcy o zamiarze powierzenia cudzoziemcowi robienia pracy, jeżeli pozwolenie na pracę nie jest wymagane. W razie decyzji pozytywnej, cudzoziemiec ma obowiązek dokonania zameldowania i dostarczenie odpowiedniego zaświadczenia do Urzędu, gdzie robiony jest wyciąg z wniosku i na tej podstawie w Urzędzie do Spraw Cudzoziemców drukowana jest karta pobytu. Wizę w przedmiocie wykonywania funkcji uprawniają do pobytu na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej oraz wykonywania specjalności, pod spodem wymogiem osiągnięcia zezwolenia na posadę, o ile jest żądane. Wizę krajową w celu czynienia powinności, wydaje lub odsuwa jej nadania konsul poprawny ze względu na państwo ciągłego zamieszkania cudzoziemca.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie oc Szczecin »

  Pomoc przy doborze ubezpieczenia proponuje firma Helper Ubezpieczenia ze Szczecina. Tylko z nami będziesz miał możliwość wyboru najlepszego pakietu ubezpieczeń, nasze duże doświadczenie w branży, i kooperacja z z wieloma towarzystwami ubezpieczniowymi sprawi, że doradzimy Tobie ubezpieczenie na najbardziej korzystnych warunkach. W szczególności polecamy tanie autocasco, oraz nie drogie OC i AC. Ażeby zapoznać się z całą ofertą naszej firmy należy udać się na naszą stronę domową, w tym miejscu odnajdziesz wszelkie detale dotyczące usług świadczonych przez firmę Helper Ubezpieczenia Szczecin.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do faktur »

  Kiedy prowadzi gospodarczą działalność, właściciel firmy musi dokumentować swoje dochody, nawet, jeśli rozlicza się ryczałtem. Jest to niezbędne dla potwierdzenia poziomu podatkowego. W razie, gdy działalność odbywa się na małą skalę a właściciel nie spodziewa się od razu kokosów, nie powinien ponosić zaraz horrendalnych kosztów na, to by zakupić program do faktur. Takie same tego samego typu parametry zyska ściągając bezpłatnie stosowny program. Wystawiona za jego pośrednictwem faktura VAT czy faktura proforma uzyskają z pewnością prawidłowy format.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdynia »

  Jesteśmy spółką, która już od ponad dziesięciu lat oferuje firmom świadczenie specjalistycznych usług rachunkowych. Dzięki mojej solidnej pracy w ciągu ostatnich lat możemy pochwalić się bardzo dobrą opinią. Jesteśmy doświadczoną i niedrogą spółką, która oferuje najwyższej klasy usługi rachunkowe. Wsparcie rachunkowe i prowadzenie księgowości firmowej to dwie główne domeny mojej działalności. Jeżeli jesteś zainteresowanywspółpracą z nami, to zapraszamy na naszą stronę www po więcej informacji. Nie czekaj tylko już dziś rozpocznij z Nami współpracę.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

pożyczki (14), praca (2), banki (15), księgowość (1), finanse (28)

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa strona:

Adres: