Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  DEA to grupa trenerów i konsultantów, osób z doświadczeniem szkoleniowym, dorobkiem naukowym i wieloletnią praktyką zawodową. Współpracujemy z pracownikami naukowymi wyższych uczelni, managerami, specjalistami w danych dziedzinach. Skupiamy się na kilku obszarach tematycznych, którymi są: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Rozwój Umiejętności Osobistych oraz Rozwój Kompetencji Managerskich, Marketing i Umiejętności handlowe.Nasze programy kierujemy do wszystkich szczebli struktury organizacyjnej:
  - Top Management'u
  - Kierowników średniego szczebla
  - Specjalistów z działów zasobów ludzkich, doradców personalnych
  - Handlowców

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Nasza firma ma w prywatnej ofercie szeroko pojęte doradztwo spersonalizowane. Pracują u nas wykwalifikowani fachowcy w dziedzinie Human Resources. Do naszego katalogu usług należałoby rekrutacja pracowników, ocena ich kompetencji- assessement i development centre, ocena zaangażowania kadry pracowniczej, prowadzone kursy menedżerskie, outplacement- restrukturyzacja zatrudnienia. Zgłoś się do nas, a przeprowadzimy audyt w Twojej korporacji i zaproponujemy rozwiązania poprawiające jej funkcjonowanie.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz »

  Centrum "Proimmobilia" ma Państwu do zaoferowania pomoc w każdym etapie procesu inwestycyjnego dotyczącego Mieszkania Bydgoszcz.Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i budowlanym. Usługi świadczone przez nas obejmują: doradztwo i nadzór inwestycyjny, doradztwo prawne, wycenę nieruchomości, usługi geodezyjne, przygotowanie i prowadzenie formalno -prawne oraz techniczne inwestycji w tym inwestycji komercyjnych, i inne usługi towarzyszące. Dla zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie absolwentów renomowanych wyższych uczelni -krajowych i zagranicznych. Korzystając z własnych doświadczeń oraz naszych partnerów proponujemy obsługę w powyższym zakresie podmiotom zagranicznym w Polsce oraz polskim w Niemczech. Zapoznaj się z naszymi ofertami z kategorii domy Bydgoszcz.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Serdecznie inwituję na witrynę firmy Impel – obsługa kadrowa. W sferze usługi jaką jest obsługa płacowa i kadrowa, zawartych jest ponad 60 tysięcy osób. Jest to usługa na wysokim poziomie udzielającą całościowe przejęcie od usługobiorców wszelakich dotychczasowych obowiązków związanych z administracją materiałami z obrębu kadr i płac. Firma o nazwie Impel wykonuje outsourcing usług płacowo kadrowych, oraz payroll. Oferując przedstawiane świadczenia stosuje nowoczesny system informatyczny o nazwie SAP - Human Resources. Firma nazwana Impel zatrudnia ponad dwustu specjalistów z sfery kadrowo płacowej. Przy wykorzystaniu oferowanych usług, kontrahenci są uwolnieni od zobowiązania ciągłego śledzenia modyfikacji w prawodawstwie, mają gwarantowane też prawne bezpieczeństwo, jakie jest rezultatem z prawidłowej interpretacji obecnych ustaw prawnych. Zapewniana jest tajność i bezpieczeństwo danych, jak również niedrogi dostęp do fachowej wiedzy z sfery płac i kadr. Rekomenduje też pochodne usługi świadczone poprzez firmę nazywaną Impel, takie jak księgowość i firma doradztwa personalnego.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawnicze »

  Nasza strona to oferta kancelarii adwokackiej. Jeżeli nie jesteś w stanie taniej jak i fachowej porady prawnej to nasz konsultant z pewnością Ci doradzi. Uzyskasz w tym miejscu wartościowe rady i pomoc prawną, dzięki niej wygrasz nawet najtrudniejsze sprawy karne. Usługi prawnicze, które przedstawiamy posiadają stosunkowo niską cenę dlatego powinieneś skorzystać naszych usług. Po większą porcję szczegółów zapraszam Was na stronę internetową opisywanej tu kancelarii.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Jako grupa specjalistów zajmująca się doradztwem z zakresu leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do współpracy z naszym specjalistą, który zestawi dla Państwa unikatową ofertę, na korzystnych dla Państwa warunkach. To nasz pracownik po przeanalizowaniu ogromnej ilości ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa korzystną ofertę, a na dodatek da możliwość zaoszczędzenia kilkuset ładnych złotych. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z ofertą jaką zaprezentuje dla Państwa nasz konsultant.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Katowice, wirtualny adres Katowice »

  Nasza firma oferuje usługi księgowe dla korporacji i podsuwa praktyczne rozwiązania biznesowe. Nasza jakość i wydajne koszty usług księgowych dopomagają skupić się na istotnych umiejętności i pozwalają osiągnąć kapitałne wyniki operacyjne. Dostarczamy wysokiej jakości i pewne usługi rachunkowości finansowej i prowadzenia ksiąg rachunkowych dla naszych odbiorców na całym świecie. Oferujemy usługi rachunkowości i księgowości dla naszych klientów od wykwalifikowanych profesjonalistów z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania finansowego. Outsourcing usług rachunkowych takich jak usługi finansowe, księgowe, księgowości, plany kont, rachunkowość podatkowa i usługi kadrowo płacowe świadczymy w osiągalnych cenach. Specjalizujemy się w rachunkowości płac, w sporządzeniu podatku dochodowego i wielu odmiennych usług podatkowych dla małych i średnich firm. Jesteśmy przekonani, że profesjonalnie przygotowana dokumentacja finansowa gwarantująca nowoczesne narzędzia i dane, które pozwalają sprawniej administrować firmą, są potrzebne do prowadzenia firmy bardziej aniżeli się wielu osobom wydaje. Udzielamy naszym kontrahentom porad finansowych, prawnych i podatkowych. Doradzamy zarówno spółką oraz osobą prowadzącym działalność gospodarczą w zależności potrzeb.

  Data dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Poznań »

  Znana firma BHP-KOMPLEX wykonuje kursy BHP w miejscowości Poznań, które są konieczne do zatrudnienia pracownika, a także ocenia ryzyko zawodowe konkretnych ludzi. Przeprowadza ocenę ergonomiczną, czyli na przykład monotypowości pracy, ocenia ryzyko w transporcie drogowym tworząc raporty powypadkowe. Fachowo doradza w obszarze przewozu materiałów niebezpiecznych, kalkuluje ryzyko chemiczne i konstruuje programy profilaktyczne.

  Data dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fuzje »

  Firma Trigon gwarantuje kompleksową obsługę w ramach doradztwa inwestycyjnego. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje naszego personelu to gwarancja świadczenia usług na najlepszym poziomie. Jednym z aspektów naszej działalności są fuzje i przejęcia. Oferujemy nowoczesne rozwiązania dla polskich i zagranicznych transakcji. Swoją ofertę zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Zrealizowaliśmy dotychczas mnóstwo projektów inwestycyjnych. Zajmujemy się również zarządzaniem majątkiem klienta.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice »

  Witamy, oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Oczywiście zapraszamy też do naszej agencji gdzie pomożemy w wyborze ubezpieczenia np. przy kawie - pzu katowice. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Początki działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju datuje się już od ponad 200 lat.
  PZU S.A. jest bezpośrednim spadkobiercą tej tradycji zapewniając kompleksowe ubezpieczenia swoim klientom we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, publicznego oraz gospodarczego - ubezpieczenia katowice.
  Gama produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. przekracza 100 pozycji, wśród nich znajdziemy: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, majątkowe, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne.
  Wszystkie produkty są na bieżąco ulepszane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań klientów - pzu katowice.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra pożyczka »

  Na tej stronie prezentowane są zagadnienia z dziedziny pożyczek. Specjalnością portalu są teksty poświęcone popularnym chwilówkom. Z serwisu dowiemy się, jakie warunki musi spełniać dobra pożyczka. Omówiono tam wszystkie rodzaje pożyczek, między innymi gotówkowe. Prezentowane są zarówno oferty banków, jak i instytucji pozabankowych. Dowiemy się, jak szybko można zamówić pożyczkę np. przez telefon. Poza tym znaleźć można tam wiele informacji na temat kredytów.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciągłość działania »

  W procesie funkcjonowania przedsiębiorstwa/firmy/działalności jednoosobowych ryzyko operacyjne niesie za sobą najważniejsze informacje. Może być różnego typu, począwszy od ryzyka finansowego, poprzez prawne, czy zagrożenie dla środowiska. Na dzień obecny jest to element, którym się zarządza. Dzięki sprawnemu działaniu można wychwycić wszelkie nieprawidłowości. Ażeby firma dobrze funkcjonował powinno się zastosować ciągłość działania . Dzięki niemu nieprzerwanie dostarczane są towary i usługi dla innych przedsiębiorstw i nieprzerwanie napływa gotówka.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bankowóz typu C »

  Interesuje Ciebie nabycie nowego pojazdu ? Czy rozmyślałbyś o możliwości jego adaptacji na bankowóz ? To idealny środek do celu na odliczenie całego podatku VAT, a przeto aż 23% wartości pojazdu. Kiedy to zrealizować ? Jakie dowody będą wymagane przez prawo ? Czy trzeba bać się obserwacji urzędu skarbowego ? Na te wszelkie pytania i sporo więcej znajdziesz odpowiedź na tym blogu ofiarowanym bankowozowi typu C, czyli w kilku słowach mówiąc przerobionym osobówkom. Zapraszam !

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Promowany portal interaktywny zachwyca adresatów własną naturalnością. Nie ma w nim nieprzydatnych informacji, banerów lub innych śmieci. Znajdziesz w tym miejscu tylko cenne nowości w domenie prawa oraz formularz do nawiązania kontaktu, jaki wypełnić masz, o ile żądasz otryzmać skuteczne wskazówki prawne.
  Angażujemy w portalu wielu prawników z kilku różnych gałęzi prawnych. Jeśli frapuje Was doradztwo z gałęzi prawa nieruchomości lub prawa ubezpieczeń, to już teraz wejdź na prezentowaną witrynę, streść tu zrozumiale osobisty szkopuł, a potem pokornie zaczekaj na to, aż wprawiony ekspert wyśle Tobie trafną wskazówkę.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania po wypadkach »

  Zakres naszych usług zawiera zwrot kosztów leczenia. Zwracamy uwagę, aby nasi klienci otrzymali zadośćuczynienie w postaci świadczenia pieniężnego za ból związany z obrażeniami powypadkowymi a także rentę w przypadku utraty pracy. Wypadek w pracy - Proponujemy kompleksową poradę w zakresie odszkodowań. Jeżeli miałeś wypadek w pracy i pilnie wymagasz rady profesjonalisty - skontaktuj się z nami. Specjalizujemy się w odszkodowaniach komunikacyjnych oraz powypadkowych. Odszkodowanie powypadkowe Pomagamy w dochodzeniu roszczeń od UFG.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe trudni się kompetentną obsługą w zakresie prac księgowych, a ponadto majątkowych. Odróżnia nas użyteczność, wysoka jakość świadczonych usług, interesująca propozycja cenowa, kilkuletnia praktyka i elastyczność w porównaniu do oczekiwań przedsiębiorcy i modyfikacji ekonomicznych.
  Pragniemy zaproponować naszym nabywcom możliwie najlepszą obsługę w kwestiach rachunkowych i fakturach. Naszym zadaniem jest wypracowanie zaufania i renomy na tle konkurencji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Janów Lubelski »

  Biuro mecenasa prowadzi kompleksową, całościową obsługę podmiotów handlowych. Kancelaria proponuje szeroki wachlarz usług prawnych. Specjalizujemy się m.in. w prawie administracyjnym i cywilnym oraz nacjonalizacji. W sposób istotny rozwijamy swoją ofertę w kwestiach związanych ze przyjęciem znacjonalizowanych fabryk wywłaszczonych przez władze państwowe. świadczymy rzetelną pomoc przyzakładaniu firm prawa gospodarczego. zajmujemy się bieżącą obsługę przedsiębiorców. radca prawny zajmuje się analizowaniem umów cywilnoprawnych. oferujemy profesjonalną windykację,egzekucję wierzytelności. Posiadamy wiedzę w reprezentowaniu klientów przed sądami, instytucjami administracji rządowej a także przed sądami adm.. prawnik autor rozdziałów z zakresu prawa handlowego oraz prawa podatkowego. Wielkie kontrowersje wywołują nacjonalizacja i wywłaszczenia, w związku z tym tak wartościowy jest radca prawny.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo podatkowe »

  Bogaty wachlarz usług rachunkowo-prawnych proponuje Abicus Sp. z o.o. z Warszawy. Rozbudowana kadra biura rachunkowo-prawnego zapewnia kompleksowy zakres usług. Fachowcy od rachunkowości poprowadzą księgi rachunkowe swoich klientów, zaś biuro prawne w pełni wesprze ich podczas procesu zakładania spółki cywilnej. To jednak tylko fragment świadczonych przez Abicus usług. Inną propozycją jest m.in. kompleksowa obsługa i zarządzenie kadrami. Z wielu usług można skorzystać w postaci outsourcingu redukując w ten sposób koszty prowadzenia firmy. Dla ułatwienia stałej współpracy Abicus oferuje przystępne abonamenty na swoje usługi.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prestiżowe biuro rachunkowe Wrocław »

  Polecane biuro rachunkowe zajmuje się prowadzeniem księgowości. Nasze atuty to rzetelność, profesjonalizm, niezawodność i atrakcyjne ceny. W zakresie naszych usług znajdują się sprawy księgowe, kadrowo-placowe, analizy. Zapewniamy najlepszy poziom usług potwierdzony wieloletnim doświadczeniem. Biuro rachunkowe Wrocław proponuje wysoką jakość usług i fachową obsługę. Szukamy optymalnych i zgodnych z prawem rozwiązań dla naszych klientów. Powierz nam prowadzenie księgowości swojej firmy i przekonaj się, że było warto.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • wyceny przedsiębiorstw »

  Każdy marzy, aby pewnego dnia założyć własną firmę. Bycie swoim własnym pracodawcą jest kuszącą myślą. Natomiast otwarcie swego własnego przedsiębiorstwa, chociażby małego jest na pewno znacznym krokiem. Nigdy nie ma przekonania, iż planowany interes wypali a także całość pójdzie po naszej myśli. Warto przemyśleć, zarządzanie strategiczne swojej spółki. Na przykład można zastosować Lean management. Jest to rodzaj takiego zarządzania przedsiębiorstwem, by dostać przejrzyste cele a także możliwości. O tym, i podobnych sprawach, jak przykładowo due diligence czy wycena przedsiębiorstw napotkasz na wygconsulting.pl.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Najnowsze wiadomości:

Doradztwo - nowa strona:

Adres: