Deklaracje intrastat

Deklaracje intrastat Poznańska spółka TEXTRA oferuje usługi w zakresie systemu INTRASTAT. Biznesmeni prowadzący wymianę towarową z krajami UE, muszą złożyć odpowiednie deklaracje. Reklamowane przedsiębiorstwo trudni się tworzeniem wymaganej dokumentacji, która ułatwia współpracę z administracją celną. TEXTRA specjalizuje się również w magazynowaniu. Dysponuje różnymi systemami magazynowania: strefą składowania blokowego oraz co-packing. Przewozi towary w kraju oraz zagranicą. Szczegółowa propozycja przedsiębiorstwa jest widoczna pod adresem www.textra.com.pl.

Szczegóły strony www.textra.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.textra.com.pl:

Deklaracje intrastat

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zwrot podatku »

  Wszyscy, którzy zarabiali poza granicami kraju ma możliwość ubiegać się o odzyskanie nadpłaconego podatku. Większość jednak nie wie jak to zrobić. A jedyne co powinieneś zrobić to jedynie uzupełnić odpowiednie dokumenty oraz przekazać je do danego urzędu skarbowego w kraju w którym mieszkaliśmy. Gdy myślisz, że błędnie uzupełnisz druki to istnieje możliwość przekazać to wykwalifikowanej firmie. Istnieją firmy, które za niewielki procent od odzyskanego podatku mogą odzyskać podatek ze wszystkich krajów. Przeczytaj więcej na temat odzyskiwaniu nadpłaconego podatku na naszej stronie i zdobądź do kilku tys. PLNów bez ruszania się z przed komputera.

  Data dodania: 16 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • lokalizatory »

  Biznes naszpowstał jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe w specjalizacji ekwipunku ofiarowanego dla usług telekomunikacji i wszystkich tych, jakie instalują i konserwują złącza kablowe. Bazowym towarem oferowanym za pośrednictwem na rynek krajowy był przez długi czas fachowy wyposażenie do identyfikacji linii telefonicznych oraz żył kablowych, diagnozowania sieci telekomunikacyjnych dzięki zastosowaniu mikrotelefonów monterskich. Następnie firma przedsięwzięła poszukiwania następnych zbytów i zaczęła rozszerzać swoją ofertę handlową o pionierskie produkty oraz usługi odrozmaitych dostawców z całego globu. Zasadniczym zakresem adresowania obecnej propozycji są dla nas spółki powiązane z rozlicznego rodzaju sieciami znajdującymi się pod ziemią i kablowych sieci i automatyki. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują procesy inspekcji telewizyjnej oraz fachowy sprzęt do tych układów mających zastosowanie na sieciach wodociągowo-kanalizacyjnych. W niniejszej specjalizacji dysponujemy pokaźną gamą produktów od wielu czołowych światowych dostawców.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz z rosyjskiego na polski »

  Wioletta Budynek prowadzi na terytorium miasta Wrocław, biuro tłumaczeń „Dictum-tłumaczenia”. Świadczy usługi jako tłumacz języka rosyjskiego i oferuje również naukę tego języka. Dzięki zdobytemu wysokiemu wykształceniu, zapewniona wysoka jakość. Propozycja jest bardzo duża, nakierowana dla zwykłych klientów, jak również dla wielkich firm kooperujących z kontrahentami ze Wschodu. Tłumacz j. rosyjskiego oferuje dwa tryby realizacji zleceń, zwykły – kiedy tekst jest realizowany w ciągu 3 dni roboczych i tryb ekspresowy – dla konsumentów, którym zależy niesamowicie na czasie – jest realizowany w przeciągu 24h. Wioletta Budynek – tłumacz rosyjskiego posiada wiele certyfikatów wyemitowanych przez ważne instytucje w państwie. Większość informacji odszukamy w sieci: dictum-tlumaczenia.pl lub telefonicznie: 501-358-320.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: