coaching

coaching Dla osób chcących dokształcić się w wybranej dyscyplinie, aranżowane są różnego typu kursy szkolenia. Udział w nich kończy się wydaniem certyfikatu potwierdzającego członkostwo, bądź uprawniającego do czynienia akcji związanych z problematyką kursu. Mogą to być szkolenie polegające na rzeczowym i konkretnym przedstawieniu wiadomości precyzyjnie związanych z praktykowaniem danego zawodu przez członków. Są to także, atrakcyjne w minionym okresie, szkolenia z zakresu progresie indywidualnego. To swego rodzaju psychoedukacja, polegająca na wyćwiczeniu pewnych umiejętności interpersonalnych, pomagająca w nawiązywaniu efektywnej komunikacji interpersonalnej, kształtowaniu śmiałości. Poruszane kwestie mogą dotyczyć także kształtowania technik śmigłego uczenia się, czytania, bezproblemowego i sprawnego utrwalania. Dla pracowników wyższego szczebla, sporządzane są oferty szkoleń z obszaru zarządzania kadrami, przywództwa, sprawnego rozwiązywania konfliktów, negocjacji.

Szczegóły strony grmg.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę grmg.pl:

coaching

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Profesjonalne korepetycje w miejscowości Warszawa »

  Witryna powstała w celu przedstawienia nowoczesnego systemu korepetycji Nauca. Swą radą, np. przy ustalaniu metod nauczania, służą wykwalifikowani doradcy. Korepetycje Warszawa udzielane są ze wszystkich przedmiotów z programu nauczania. W serwisie można zapoznać się z kompetencjami nauczycieli pracujących w Nauca.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy komputerowe »

  Reklamowana strona przedstawia ofertę ośrodka Filar, organizującego kursy szkoleniowe. Z naszych usług skorzystało w ramach różnych szkoleń ponad 3500 kursantów. Przeprowadzamy szkolenia zamknięte, dopasowane do indywidualnych zapotrzebowań klientów. Nasze kursy komputerowe zapewniają pozyskanie odpowiedniej wiedzy i podniesienie kwalifikacji. W placówce zatrudniamy fachową kadrę, konsultantów, psychologa oraz socjologów. W czasie wakacyjnym proponujemy promocję: 5 % rabatu na szkolenia indywidualne. Na stronie ośrodka znajdą Państwo terminarz szkoleń i wszelkie niezbędne informacje.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Warszawa »

  MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. Nasza oferta to: B - samochody osobowe. Firma posiada zezwolenie nr 02661465 - BDGiZ miasta stołecznego Warszawy do szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, i nr 31 - Wojewody Mazowieckiego do szkolenia kierowców zawodowych.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze wiadomości: