Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · następna strona »
 • Rolety Katowice »

  Roletykatowice.com.pl to witryna przedstawiająca bogatą ofertę rolet. Instytucja zajmująca się ich sprzedażą gwarantuje ich wysoką jakość oraz odporność na uszkodzenia. Rolety dostępne są w różnych barwach dzięki czemu każdy z zamawiających będzie zdoła dopasować ich oblicze do wyglądu własnego mieszkania czy gabinetu. Rolety mające na codziennie chronić nas przed promieniowaniem słonecznym, czy też nadmiernym światłem z zewnątrz, dostępne są| w każdych rozmiarach, przez co z łatwością możemy dopasować je do wielkości okien. Ponadto firma podsuwa niewygórowane ceny oraz daje gwarancję na swoje rzeczy, które są bardzo proste w obsłudze. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z daną stroną.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laweta najbliżej miejsca zdarzenia »

  Są osoby, które nic nie pozostawiają losowi. Przeważnie są przysposobieni na każdą okoliczność. Przed wycieczką gruntownie sprawdzają sprawność auta, uważnie planują plan przejazdu, zanotowują numery do firm holujących z kolejnego fragmentu planowanej trasy. Teraz przygotowania będą o jeden czynnik łatwiejsze. Dzięki naszej stronie www można w każdej sytuacji, nawet na trasie, sprawdzić numer alarmowy do okolicznej lawety. Więc gdy nagle konieczne jest holowanie przewóz lawetą, wystarczy spojrzeć na nasz serwis internetowyi podać miejscowość, w w pobliżu której znajduje się zepsuty pojazd a pojawią się pobliskie firmy transportujące pojazdy łącznie z odległościa w kilometrach do wskazanego miejsca i przewidywanym czasem dojazdu. Nie jest potrzebne nic więcej. Jako że częściej będzie używana wersja dla telefonów wystarczy wpisać odpowiedni adres witryny i zrobione.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron »

  Jako właścicielowi serwisu powinno więc zależeć Ci na tym, by znaleźć się w puli wyników, ale to jeszcze nie wszystko. Odległe wyniki nie są w ogóle sprawdzane. Twoim celem powinna być pierwsza dziesiątka i to jak najwyższe miejsce. Zastanawiasz się jak ten cel osiągnąć? Konieczne jest pozycjonowanie. Być może już zdajesz sobie z tego sprawę, w takim razie jesteś w miejscu, w którym uzyskasz fachową pomoc. Chcąc poznać szczegóły z zakresu pozycjonowania należy skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre biuro Tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń AMP istnieje od 1998 roku. Nasza firma podtrzymuje dobre tradycje Redakcji Tłumaczeń Polskiej Agencji Informacyjnej, której było częścią. Wiedzę praktyczną w realizacji prac z zakresu tłumaczeń, a dodatkowo ciągłe doskonalenie świadczonych usług, a ponadto większy ich zakres powodują, że zdobyliśmy uznanie na rynku tłumaczeń. Miarą naszych sukcesów, jest choćby to, iż nasi nabywcy z PAI, korzystają z usług biura AMP. Przyświeca nam zasada, wedle której staramy się tak, aby nowy nabywca został naszym stałym klientem. Nasze usługi to m.in. ustne i pisemne tłumaczenia, a oprócz tego usługi wydawnicze.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ekoskór »

  Firma Akces zajmuje się usługami tapicerskimi, produkcją mebli, hurtem ekoskór i tkanin obiciowych. Oferowane w naszej hurtowni materiały obiciowe utworzone zostały z najlepszych materiałów, dzięki czemu są trwałe i mocne. Dysponujemy także kolekcje ekoskór do obić, jak między innymi Dino, Carlo, Zeus, York, Exa. Nasz asortyment, to także kolekcje tkanin obiciowe takich jak Sigma, Monaco, Fidżi, Gabon. Wykorzystujemy swoje doświadczenie, systematycznie zwiększając ofertę. Zachęcamy rzucić okiem naszą stronę internetową pod adresem: www.hurtownia-akces.pl

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Nie dopuść, aby fiskalizm i podatki uprzykrzyły Twój żywot! Doradztwo podatkowe Kraków zapewnia Ci drobiazgową i dokładną obsługę kwestii odnośnie księgowości. Odpowiadamy za prawidłowość i niezawodność wykonywanych przez nas zadań. W razie potrzeby, zapewniamy biuro rachunkowe i obsługę prawną naszych interesantów. Na skutek naszych działań pod żadnym pozorem nie będziesz musiał troszczyć się o finanse swoje lub swojej firmy.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw Warszawa »

  Firma MBA SPORT - zajmujemy się produkcją bezpiecznych nawierzchni i placów zabaw. Możecie Państwo zlecić nam zaprojektowanie i wykonanie placu zabaw, według Państwa upodobań. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych usług oraz wykwalifikowaną kadrę. Proponujemy specjalne płyty do pokrywania nawierzchni rekreacyjnej oraz na place zabaw. Owe płyty są: elastyczne, odporne na warunki pogodowe, odporne na wysokie i niskie temperatury, łatwe w montażu oraz w serwisowaniu. Realizujemy usługi na terenie Warszawy.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie dziecka »

  Na przedstawianym blogu internetowym znajduje się interesująca oferta odnośnie artykułów dla wszystkich tych, którzy się spodziewają dziecka. Za pomocą prezentowanego bloga, każdy może przejrzeć przeróżne bardzo ciekawe informacje o tym, w jaki sposób przygotować się na przyjście dziecka na świat. Bardzo serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie artykułów zamieszczonych na naszej witrynie. Za pośrednictwem prezentowanej bloga możemy zdobyć wiadomości, które mogą się okazać dla nas niezwykle przydatne.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • WysyłajTaniej - Firma kurierska »

  Renomowane firmy kurierskie kooperujące z naszym serwisem zapewniają najwyższą jakość usług. Chcemy zaproponować przesyłki pocztowe zagraniczne i krajowe w niskich cenach. WysylajTaniej.pl to serwis obsługi przesyłek kurierskich. Z nami wyślesz przesyłkę pocztowa w dowolne położenie w kraju, swobodnie, prosto, a przede wszystkim o wiele taniej. Wyłącznie czego potrzebujesz, to dostęp do internetu oraz drukarka. Nie trzeba sygnować umowy z firmą kurierską, płacić za przesyłkę gotówką dla kuriera i stwierdzać liczby przesyłek, by dostać zadowalającą cenę. Najlepsza firma kurierska w okolicy. Dostarczamy najlepsze a zarazem najtańsze usługi kurierskie. Z kurier Polska wyślesz przesyłkę pocztową w dowolne miejsce w kraju.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zielone szkoły nad morzem »

  Mamy zaszczyt zaproponować Państwu pobyt Zielonych Szkół, spotkań integracyjnych, a oprócz tego wycieczek szkolnych i zakładowych w znajdującym się w Kątach Rybackich Pensjonacie Nad Zalewem, położonym na uroczej Mierzei Wiślanej. Stąd rzut kamieniem do Malborka, Fromborka, i Trójmiasta. Pobyt u nas uatrakcyjniamy wycieczkami do tych miejscowości. Zakwaterowanie uczniów w pokojach dwu, trzy i cztero osobowych z zupełnym węzłem sanitarnym i telewizją. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, a oprócz tego podmioty do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Kielce »

  Firma upshot zapewnia kompleksowe usługi drukarskie na terenie Kielc już od 4 lat. W ciągu tego czasu nasza firma zyskała spore grona powracających i zadowolonych klientów. Naszą firmę odróżnia: wysoka jakość świadczonych usług jak i kompetentna obsługa naszych klientów. Korzystamy z nowinek technologicznych branży drukarskiej . Nasza oferta prócz zwyczajnych druków zawiera również drukowanie wielkoformatowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy upshot.pl

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opieka informatyczna »

  Uprzejmie inwituję do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej – opisującą ofertę usług z branży informatycznej Impel IT - opieka informatyczna. Przedstawiona oferta daje możliwość na fuzję pojedynczych zagadnień z sektora informatyki razem z specjalistycznymi procedurami utrzymania bazy infrastruktury. Umożliwia to klientom zdobywanie kompleksowej i fachowej obsługi systemu biznesowego. Zlecanie usług IT daje sposobność do ograniczenia się, w kierunku kierowania wszelakimi działaniami IT, uwzględniając owych poziom nie przejmując się o zasoby i zagadnienia techniczne. Firma Impel w obszarze świadczonej usługi IT świadczy usługi dla aż 2500 obsługiwanych sprzętów komputerowych w całej Polsce. Firma Impel opiekuje się administracją ponad setka stacji serwerowych i sieci typów WAN. Polecam również przeczytanie o pozostałych usługach z branży teleinformatycznej oferowanych przez spółkę Impel, takich jak przykładowo: outsourcing informatyczny, audyt legalności oprogramowania, ABAP. Ponownie miło inwituję do zajrzenia na stronę internetową i sprawdzenia firmowej oferty.

  Data dodania: 31 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • standy »

  Standy są bardzo potrzebnym elementem promocyjnym, który wykorzystywany jest przez bardzo wiele firm. Odpowiednie przedstawienie i osobista reklama to coś bardzo ważnego, co może powiększyć znajomość marki i rozpoznawalność oferowanych przez nią usług i produktów. Zatroszcz się o swoje przedsiębiorstwo i o promocję, ponieważ w tym tkwi klucz do sukcesu i rosnących zysków.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy billingowe | Oprogramowanie dla operatorów |Systemy OSS/BSS »

  Prezentujemy nowoczesne systemy informatyczne dla telekomunikacji. Zaawansowane oprogramowanie telekomunikacyjne stanowi duże wsparcie dla najwazniejszych procesów w firmie telekomunikacyjnej. Nieważen czy chodzi o systemy bilingowe, systemy rozliczeń międzyoperatorskich czy też oprogramowanie dla zarządzania siecią oraz usługami telekomunikacyjnymi, w każdym wypadku tego typu rozwiązania skutecznie podnoszą profesjonalność działań.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • ERP dla firm - Oprogramowanie dla biznesu »

  Misją portalu ERPDLAFIRM.PL jest dostarczanie aktualnych informacji dotyczących zaawansowanych systemów informatycznych stworzonych na potrzeby biznesu. Dzięki nowoczesnym technologiom IT polskie firmy dostają do dyspozycji narzędzia pozwlające znacznie poprawić ich kondycję. Systemy ERP umożłiwiają na przykład optymalizację zarządzania kluczowymi danymi oraz automatyzację istotnych procesów biznesowych.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż nieruchomości Poznań »

  Dział nieruchomości należący do poznańskiej firmy HAUSNER to profesjonalna obsługa w obszarze pośrednictwa nieruchomościami na rynku pierwotnym jak również na rynku wtórnym w Poznaniu, i na całym terenie województwa wielkopolskiego. HAUSNER współpracuje też z siecią biur obrotu nieruchomości, jakie zrzeszone są w Real Net oraz WSPON. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biuro nieruchomości HAUSNER należy do czołowych placówek takiego typu, nie tylko w rejonach Poznania.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pościel do łóżeczka Effii »

  Pościel do łóżeczka marki Effii to optymalny wybór dla Twojego dziecka. Pościel ta wykonana jest z najlepszej postaci bawełny. To właśnie między innymi z tej przyczyny cieszy się tak ogromną renomą pośród rodziców. Z jakiego powodu właśnie ta pościel? Pościel bawełniana ma niezwykłe cechy dzięki którym jest lekka, miła w dotyku co jest niezwykle ważne dla wrażliwej skóry dziecka. Kolejną zaletą tego rodzaju pościeli jest utrzymywanie stałej temperatury. Twoje dziecko nie będzie miało za bardzo zimno ani zbyt ciepło. Małe dzieci są zwłaszcza wrażliwe nieomal na wszystko dlatego też starannie powinno się dobierać dla nich wszelkie produkty. Nasza pościel to dobry wybór. W ofercie mamy także inne akcesoria dla dzieci. Zobacz obowiązującą kolekcję na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  Pareto jest to biuro rachunkowo konsultingowe oferujące profesjonalne usługi księgowe w Poznaniu. Firma działa na rynku już przeszło 10 lat, a jej personel to wykwalifikowani eksperci z wieloletnim doświadczeniem z zakresu rachunkowości. Klientami korzystającymi z usług Pareto są zarówno małe i średnie podmioty gospodarcze o różnym profilu działalności. Gwarantujemy im skuteczną obsługę i profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja eventów »

  Kompleksowa organizacja imprez o różnym charakterze i wielkości. Ta firma z Poznania przy każdym zleceniu opracowuje indywidualnie dostosowane scenariusze, które przewidują szczególne właściwości wybranego klienta. BTL przewiduje przy tym rozmaite detale i gwarantuje wszystkie potrzebne elementy typu sprzęt oświetleniowy i nagłośniający oraz wyposażenie w formie specjalistycznych mebli. Całość ułatwia w sposób efektywny wydobyc cel imprezy np. najnowszy produkt oferowany klientom przez daną firmę. Wpływa to na dodatnie postrzeganie wyrobu i wytwórcy oraz ulepsza rozpoznawalność firmy. Z kolei właściwie zorganizowana impreza firmowa, zespoli zespół i odbije się na chęci do działania. Bez względu na rodzaj imprezy sposób przygotowania wykorzystywany przez tą firmę umożliwia udaną rozrywkę wszystkim jej uczestnikom.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • cloud serwer »

  Chmury gromadzące się nad światem informatyki nie muszą oznaczać o niczym niepokojącym, a nawet wręcz przeciwnie. Cloud computing, to jest gałąź usług informatycznych bazujący na chmurach obliczeniowych jest tu świetnym przykładem. Jego nasilenie stanowczo wyraża tendencje namacalne w rozmaitych formatach internetowej aktywności, jakie nie omijają także gospodarki IaaS. Rośnie liczebność kwestii, które nie mogą obejść się bez sieci. Oczywistością było, że przechowywanie danych na serwerach wymagało hiperłącza z internetem. Najczęściej te serwery musiały także namacalnie znajdować się w zasięgu użytkownika, aby można było zarządzać nimi w skuteczny sposób. Nietrudno zgadnąć, że wspieranie takiej infrastruktury i wynagradzanie wykwalifikowanego personelu, który miał nad nią czuwać wiązało się z rozległymi wydatkami. Teraz wirtualizacja upoważnia dzierżawić powierzchnie dyskowe od peryferycznych usługodawców, a ich uzupełnianie o nowe treści zdoła odbywać się z użyciem przeglądarki – czasem z dowolnego miejsca na świecie. Analogicznie materia się ma z programami użytkowymi. Cloud computing pozwala stosować ich w zwirtualizowanym środowisku sieciowym, bez potrzeby instalacji.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

hurtownia (2), katowice (2), warszawa (5), drukarnia (1), reklama (6)

Najnowsze wiadomości:

Biznes - nowa strona:

Adres: