Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »
 • Sprzątanie domów Warszawa »

  Oferta naszej firmy charakteryzuje się ogromnie wielką różnorodnością. Jesteśmy w stanie sprzątać mieszkania i domy o ogromnej powierzchni, biura, a także mieszkania i inne lokale, które są po remoncie. Decydując się na naszą firmę ma się pewność, że praca zostanie zrobiona na ogromnie wysokim poziomie i w dodatku również w konkurencyjnej cenie. Nasi pracownicy są profesjonalistami, a co za tym idzie ich obecności w domu można nawet nie zauważyć i z pewnością nie będzie ona męcząca. Nasze nastawienie na współpracę długotrwała może zaowocować faktycznie niezmiernie świetnymi stosunkami. Warto jest nas wykorzystać, a na pewno się już państwo z nami nie rozstaną.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na samochodach »

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i wykonawstwem reklamy typu outdoor, taką jak szyldy reklamowe i telebimy czy popularne oklejanie samochodów materiałami promocyjnymi. Nasze reklamy wyróżnia wysoki standard i nieszablonowość rozwiązań, a do tego wszystkie nasze projekty są opracowywane przez specjalistów w dziedzinie reklamy zewnętrznej, pierwszej pod względem skuteczności przed reklamą internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, udostępnioną na stronie www.oklejanie-samochodow.org, gdzie znajdą państwo przykłady stosowanych rozwiązań, oraz dane kontaktowe do naszych fachowców.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Smary »

  Albeco poleca swą szeroką ofertę łożysk i związanych z nimi artykułów. W zakres usług firmy wchodzą nawet moduły liniowe i technika liniowa. Oferta obejmuje różnego rodzaju smary do łożysk, np. wysokotemperaturowe. W ofercie znajdziemy narzędzia między innymi do montażu maszyn. Istotne miejsce w omawianej ofercie zajmują oprawy łożyskowe. Jedną ze specjalności firmy są różne, np. samonastawne odmiany łożysk kulkowych. Firma posiada kilka siedzib w Polsce, ale zaopatruje również klientów z zagranicy.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wentylacji »

  Masz kłopoty z wentylacją w swoim mieszkaniu lub spółce? Wentylacja nie chodzi jak powinna, a powietrze w lokalu powoduje nie właściwe samopoczucie? A więc wszystko wskazuje na to że wentylacja w Twoim mieszkaniu nie była dawno czyszczona, oraz są to pierwsze przesłanki do tego ażeby przeprowadzić czyszczenie wentylacji. Czyszczenie tego typu powinno być wykonane przez ludzi z doświadczeniem. Dużo firm które podejmują się takiego zadania bardzo często pomijają takiego rodzaju kwestie jak wymiana zużytych części wentylacji poprzez które elementy składowe wentylacji wymagają częstszych remontów, a także są bardziej podatne na zniszczenia. Nasza firma zajmuje się czyszczeniem klimatyzacji już od kilku lat. Przed rozpoczęciem pracy za każdym razem sprawdzamy czy wentylacja naprawdę wymaga czyszczenia, czy może wystarczy wyłącznie wymiana filtrów powietrza. Części jakie wymieniamy podczas prac nad wentylacją są produkcji topowych producentów, i są niewątpliwie oryginalne. Skoro więc nie czyściłeś nigdy klimatyzacji, być może najwyższy czas ażeby to zrobić.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jarosław mastertec »

  Jednym z wytwórców kontenerów zajmującym się ich wynajmem jest Pan Jarosław z Zakładu Mastertec. Na jego stronie firmowej mastertec-jaroslaw.com.pl rozpoznamy wiadomość o dzierżawie kontenerów biurowych a także magazynowych, które stanowią rewelacyjne zaplecze w okolicach budowy. Jego firma zajmuje się całkowitą obsługą klienta odnośnie konsultacji technicznych z konstruktorami spółki na etapie projektowania kontenerów specjalistycznych zgodnie z obowiązującymi wymogami. Jak można zauważyć z opinii istniejących na stronie mastertec-jaroslaw.com.pl, kontenery spółki Mastertec doskonale sprawdzają się nie tylko na placach budowy, ale również jako pomieszczenia biurowe czy też punkty sprzedaży. Dzierżawa kontenerów stanowi świetne rozwiązanie.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mikołów »

  Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu rolet różnego typu. Proponujemy tobie nie tylko zrobienie rolet okiennych pod różne rozmiary ale i też rolety bramowe, dzięki czemu też i firmy posiadają sposobność składać u nas zamówienia! Tego typu rolety mikołów to wykonywane rolety z wysokiej jakości tkaniny. Takie rolety są efektowne pod każdym aspektem – nie tylko zabezpieczą twój dom przed włamaniem, ale i również wyciszą pomieszczenie przed hałasem z dworu! Proponujemy nie tylko niskie stawki – wysokie jakościowo towary, lecz i głównie gwarancję oraz samodzielne podejście do każdego kontrahenta!

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio tatuażu Warszawa »

  Poszukując odpowiednie studio tatuażu warszawa, będziemy mogli wejść na wiele stron internetowych. Ta zawiera wyjątkowo ciekawą, chociaż zaprezentowaną dość ascetycznie propozycję. Warto z tego względu zapoznawać się z zamieszczonymi informacjami oraz samemu wybrać do prezentowanego studia. Dzięki temu powinniśmy mieć pewność, że był to właściwy wybór. Szczególnie, dla tych z osób, jakie odwiedzając powyższą stronę internetową będą mieć trochę obaw a następnie już pewnie niewiele.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Nasza agencja artystyczna MAX BONARD PROMOTION zorganizuje na Państwa życzenie imprezy integracyjne oraz eventy firmowe. Z naszych usług skorzystało już wiele osób z najróżniejszych branż. Zajmujemy się między innymi obsługą koncertów, imprez promocyjnych, bankietów, bali, spotkań biznesowych oraz wydarzeń artystycznych. Staramy się spełnić wymagania jak najszerszego grona odbiorców, dlatego zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją działalność o organizację kursów językowych. Każdemu klientowi oferujemy pełen serwis organizacyjny.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szyldy warszawa »

  Jeżeli prowadzisz jakąkolwiek instytucję to z pewnością chciałbyś mieć jak najogromniejszą zgraję kontrahentów. Na nieszczęście bez właściwej reklamy nie masz szans – na chwilę obecną konkurencja jest rzeczywiście ogromna, że coraz ciężej jest się przebić. My paramy się produkowaniem wszelkiego typu szyldów reklamowych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie starając się aby wyłożona przez nas wizja reklamy pasowała do Waszej działalności. Na stronie wyszukasz oferowane przez nas typy reklam. W wypadku niejasności prosimy o kontakt mailowy. Namawiamy do odwiedzenia naszej strony! Gwarantujemy, że wspólnie wyszukamy satysfakcjonujące Cię wyjście.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Wrocław »

  Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu, próbowanie coraz trudniejszych technik, na coraz bardziej udoskonalanych aparatach, dzielenie pasją i miłością przez wiele lat, dało wspaniałe rezultaty. Mistrz pełen jest zaangażowania, wykonuje, toteż fotografie które wychodzą z jego aparatu są profesjonalne, niezwykłe, dopracowane, cieszące oczy, pomagają zapamiętać ulotne chwile. Zapraszamy na witrynę www.sebastianlewandowski.pl.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.link text

  Data dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Warszawa »

  Digital Factory to nowoczesna agencja reklamowa, wykorzystująca cyfrowe i tradycyjne media do skutecznego realizowania celów marketingowych. Swobodnie poruszamy się w dziedzinie Internetu i multimediów, projektowaniu graficznym oraz fotografii. W przemyślany sposób operujemy barwą, formą i techniką, dzięki czemu kreowane przez nas projekty są nie tylko efektowne ale i skuteczne. Nasza wiedza i zdobyte doświadczenia pozwalają zaproponować Państwu kompleksową obsługę reklamową. Projektujemy i realizujemy profesjonalne strony www, tworzymy sklepy internetowe, budujemy zaawansowane portale tematyczne i społecznościowe. Tworzymy grafikę na potrzeby internetu i druku. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio. Zapraszamy - Digital Factory, ul. Kolorowa 3/30, 02-495 Warszawa.

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe »

  Paganini - transport, spedycja, logistyka. Firma z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na rynku transportu towarów. Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy, magazynowanie oraz dystrybucję. Nasze kompleksowe usługi obejmują transport, spedycję, rozładunek i przechowanie towaru w odpowiednich warunkach. Obecnie dokładamy starań, aby przy utrzymaniu standardu wykonywania powierzonych nam przedsięwzięć logistycznych obniżać koszty rzeczywiste, a co za tym idzie, poprawiać efektywność. Jesteśmy w stanie w ciągu 48h dotrzeć z powierzonym nam transportem do każdego miejsca w Europie. Stawiamy ogromny nacisk na terminowość, niezawodność oraz pełen profesjonalizm naszych kierowców. Podejmujemy również trudne i wymagające zlecenia. Doskonale sprawdzamy się w realizacjach wymagających doskonałego planowania i wykwalifikowanych pracowników. W relacjach klient-wykonawca ważny jest dla nas wspólny rozwój i wspólnie osiągnięte korzyści. Paganini - ładunki obsługujemy koncertowo.

  Data dodania: 08 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parasole reklamowe »

  W teraźniejszych czasach by zaistnieć na rynku powinno się przyzwoicie rozreklamować swoje usługi. Jeśli ludzie będą rozróżniać waszą markę to szybciej zostaną potencjalnymi klientami. Aby uzyskać taki skutek, konieczne będą odpowiednie przedsięwzięcia marketingowe. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem parasolek reklamowych. Takiego typu gadżety bezbłędnie nadają się na podarki firmowe jak także na towary promocyjne. Na nasze witrynie możecie obejrzeć orientacyjne schematy, które utworzyliśmy. Jeżeli interesuje Cię nasza oferta to namawiamy do kontaktu. Przed nawiązaniem współpracy prosimy o zapoznanie się z wymogami. Zapewniamy, że wykonujemy produkty najwyższej jakości!

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie sklepów »

  Wyposażenie sklepów i gastronomii to nasze główne specjalizacje którymi zajmujemy się od 1990 roku. Bagaż takiego wielkiego doświadczenie plasuje nasz w czołówce firm zajmujących się urządzeniami gastronomicznymi i meblami sklepowymi. Nasza bogata oferta zwierająca między innymi takie produkty jak stoły chłodnicze, zmywarki gastronomiczne, piece konwekcyjno parowe, Klimatyzatory, lady chłodnicze oraz meble sklepowe. Wszystkie urządzenia chłodnicze pochodzą on renomowanych producentów i są nowoczesne co umożliwia w pełni profesjonalne prowadzenie punktów gastronomicznych czy handlowych. Aby dostarczyć naszym klientom kompleksową obsługę dodajemy usługi: projektowanie sklepów i projektowanie obiektów gastronomicznych. Ponad 20 letnia współpraca z liderami z naszej branży daje nam możliwość zaproponowania naszym klientom najlepszego towaru w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis informacyjny wróżka - wróżby »

  Jestem wróżką, mienię się Luulu Mafis. Zajmuje się numerologią i astrologią. Z wykorzystaniem astrologii i numerologii odgadłam siebie i uporządkowałam swoje wnętrze,co pozwoliło mi na absolutnie inne odbieranie siebie, ludzi i świata. Zajmuje się Numerologią, praktykuje portret numerologiczny, przewiduje z numerologii, deliberuję wkład liczb na życie i jak to zużytkować, realizuję horoskop astrologiczny oraz prognozowanie astrologiczne. Każdy z nas ma swój osobny plan wpisany w los, który realizujemy poprzez nasze cechy charakteru. Od ponad 15 lat zajmuję się profesjonalnie niesieniem pomocy. Pomagam ludziom naprostować ich życie.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobra i bezpieczna pożyczka dla każdego »

  Na stronie poruszanych jest wiele zagadnień związanych z finansami. Artykuły te mogą być ciekawe dla zadłużonych, chcących uzyskać pomoc finansową. Informacje tam udostępniane tyczą się pożyczek bankowych i innych. Z serwisu dowiemy się, gdzie i na jakich warunkach dostępna jest dobra pożyczka. Artykuły opisują oferty zarówno banków, jak również instytucji pozabankowych. Ponadto ze strony dowiemy się więcej o pracy doradców finansowych.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramki obrotowe »

  Nie dowolny rozumie to jak istotne w jego komputerze są dokładne systemy, jakie dla przykładu będą go bronić przed wirusami albo też przed ingerencją innych ludzi w swój właśnie komputer. Okazuje się przy tym, iż w momencie, kiedy systemy nie są właściwie zainstalowane można się kalkulować z tym, iż bynajmniej nie wszystko będzie dokładnie tak jakbyśmy tego pragnęli. Najczęściej, bowiem oczywiste staje się iż w momencie, kiedy dla takiej osoby komputer może być narzędziem pracy chciałaby go ona mieć praktycznie od razu sprawnego. Tutaj nie ma się, czemu dziwić. Koniec końców bez komputera dana osoba nie może być w stanie absolutnie nic zdziałać. Z innej jednak strony, gdy chodzi o systemy to są one nam na sto procent potrzebne. Człowiek, jaki pracuje nad danym pomysłem winien sobie przede wszystkim uzmysłowić, iż w momencie, kiedy okaże się, że przykładowo nie posiada on zainstalowanego właściwego systemu przeciwwirusowego może się okazać, iż osoba, jaka nie powinna mieć dostępu do określonych danych będzie go miała. Należy, zatem zawsze w swej pracy pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie. Jakakolwiek osoba musi się kalkulować z tym, iż będzie musiała ona wydać odpowiednią sumę na oprogramowanie niemniej jednak równocześnie warto pamiętać przede wszystkim o tym, iż owa cena zawsze może być warta programu, jaki samemu sobie zakupujemy. Nie istnieją wszak możliwości, w momencie, kiedy mamy taki dokładnie program, aby ktoś miał możliwość włamania się do naszego komputera. Każdy w tym układzie będzie mógł się czuć przede wszystkim bezpieczny i pewny siebie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram »

  Na co powinniśmy odtwarzać uwagę zakupując automatyka do bram? Przede wszelkim musimy uwzględnić szerokość oraz ciężar naszej bramy. Bowiem bramy pod tym względem różnią się znacznie między sobą, także automaty do bram bywają oddzielne. Nie może dziwić ten fakt, ponieważ inżynieria to sztywne parametry i trzeba się ich troskliwie utrzymywać, ażeby wszystko odpracowywało tak, jak należy. Pozostałym składnikiem jest wytrzymałość. Porządne automaty do bram są właściwie przetestowane pod względem nie tylko solidności, jednak także pod względem odporności na pracowanie faktorów atmosferycznych i maszynowych. Trzecim składnikiem jest sprawa szczegółowego czujnika. Dobre automaty do bram mają zamontowane nadzwyczajne czujniki, które sprawiają, że gdy na linii zamykania się skrzydła bramy pojawi się jakaś trudność, cofnie się ono automatycznie. Jest to zasadnicze nie tylko dla bezpieczeństwa naszego zdrowia i naszych bliskich, jednak także auta, które zwyczajnie się zostanie zniszczone. Kiedy więc sortujemy automaty do bram powinniśmy znakomicie rozumieć, jakie ich składniki są główne dla przepychu użytku.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wydruk zdjęć na płótnie »

  Wszyscy pragniemy aby nasz apartament wyglądał ładnie i rozbrajająco. Na ściany dobieramy porządne tapety względnie malujemy je na odcienie, które najwybitniej lubimy. Ważne też są podłogi, które często zamawiamy z desek drewnianych lub paneli drewnianych. Aby podkreślić charakter naszych pomieszczeń wyszukujemy właściwe oświetlenie - dla całego pomieszczenia i jego elementów. Całość uzupełniają przepiękne i praktyczne meble. Mimo to takie pomieszczenia będą bezosobowe. Brakuje w nim zarówno dodatków ozdobnych, jak i wypełniania pustych ścian. Na ściany podpowiadamy zdjęcia wykonane na płótnie. Zdjęcia w formie obrazów mogą być nowoczesne lub wyszukane a nawet o romantycznym charakterze. Jeżeli jesteśmy osobą fotografującą i trzymasz własny zbiór fotografii to najodpowiedniej wybrać swoje zdjęcia. Mamy do nich sentyment ale również przypominają nam tamte chwile. Jeżeli nie mamy nadających się zdjęć to warto skorzystać z banku zdjęć. W tym przypadku z pewnością wyszukamy coś odpowiedniego ze zbioru kilkudziesięciu tysięcy zdjęć. Tego typu obrazy wydrukowane ze zdjęć są tańsze niż fototapety. Koszt ich wykonania to tylko 30-80 złotych. Z drugiej strony są niepowtarzalne a naszym pomieszczeniom nadadzą wyśmienitego charakteru.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Najnowsze wiadomości:

Biznes - nowa strona:

Adres: