Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »
 • Działki rekreacyjne Wielkopolska »

  Zaczynamy dzielenie i wyprzedanie gruntu rolnego w pobliżu Pniew. Grunty znajdują się 4 km od Pniew w kierunku miasta Lwówka. Patrząc od drugiej strony, czyli autostrady jest 16 km do zjazdu. Tak czy inaczej z Poznania dostaniemy się w czasie krótszym niż godzina. Piękny teren oddzielony od drogi nr 92 kilkusetmetrowym obszarem lasu.

  Również oferowane grunty są po części zalesione. Państwu duże (3000 - 3500 m kw), ładnie zlokalizowane działki rekreacyjne w bardzo atrakcyjnej cenie.

  Sądzimy, że położenie jest szczególnie korzystna dla mieszkańców Poznania. Już od wczesnej wiosny do później jesieni można tam spędzać weekendy oraz popołudnia w gronie znajomych. Oferujemy wile działek otoczonych łąkami i lasem. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktuariusz Prospecto »

  Oferujemy duży zakres usług aktuarialnych dla podmiotów spoza rynku ubezpieczeniowego. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu deputaty węglowe. O naszym ogromnym doświadczeniu świadczyć może wykonanie ponad 1 tys. wycen oraz blisko 500 zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników (także te notowane na GPW), jak i mniejsze firmy zatrudniające tylko kilka osób. Wszystkie wyliczenia prowadzone przez aktuariuszy są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR 19). Na prośbę Klienta wyliczenia i analizy mogą również zostać wykonane w oparciu o standardy US GAAP. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania, a także przygotujemy dla Państwa szczegółową ofertę.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace wysokościowe »

  Roboty na wysokości są niezmiernie niebezpieczne przeto mogą je realizować wyłącznie doświadczeni specjaliści. Nasza firma para się wszystkimi pracami tego typu. Zapewniamy, że całość będzie przeprowadzona prędko i kompetentnie. W naszej propozycji posiadamy odśnieżanie dachów ale także mycie elewacji a prace budowlane. Wyczerpujące informacje są widoczne na naszej stronie internetowej. Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja to namawiamy do kontaktu. Stawiamy na bezpieczeństwo – jesteśmy uczciwą firmą. Jeżeli chciałbyś się o tym przekonać to zatrudnij nas do jakiegokolwiek zlecenia. Bez wątpienia będziesz uszczęśliwiony z własnej decyzji.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Wielokrotnie jest tak, że potrzebujemy jakichś papierów w języku angielskim. Samodzielne tłumaczenie może okazać się absolutnie bzdurne dlatego warto zwrócić się z prośbą o pomoc do eksperta. Zajmuje się tłumaczeniami nie tylko pism urzędowych ale również wszelakiego rodzaju tekstów – nie ma znaczenia czy jest to artykuł czy charakterystyka jakiegoś wyrobu. Jeśli jesteś zaciekawiony taką ofertą to wpadnij na moją stronę internetową i zobacz jak wiele możesz uzyskać. Gwarantuję, ze całość będzie poprawnie i terminowo przetłumaczona. Wieloletnie doświadczenie w pracy z językiem angielskim sprawia, że swoją pracę realizuję całkowicie profesjonalnie!

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • drukarnia warszawa »

  Drukarnie są przedsiębiorstwami przemysłowymi o wyjątkowo obszernym zakresie usług. Bez względu na to co wydrukować, czy są to broszury reklamowe, reklamy o dużym formacie czy może materiały promocyjne, możemy liczyć na obszerną ofertę takich działań. Zadowolenie z ich usług przechodzi z jakości użytkowanych półproduktów i specjalistycznego podejścia wszystkich pracowników. Zatroszcz się o swoje przedsiębiorstwo, reklama to podstawa.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne – przyjemność i rozwój dla twojego dziecka »

  Dzieciństwo może być najwspanialszym okresem w naszym życiu, pod warunkiem jednak, że mamy w nim zabezpieczone podstawowe potrzeby. Jedną z nich jest zabawa – to forma aktywności, która zajmuje dziecku najwięcej czasu. Warto w tym czasie podarować dzieciom zabawki edukacyjne, gdyż dzięki nim będą mogły rozwijać wiele swoich umiejętności, a nawet pasji. Jeśli od najmłodszych lat dziecka będziemy dbali o to, aby miało ono dostęp do takich zabawek, to na efekty nie będzie trzeba długo czekać – nasze dziecko będzie miało bardzo rozwiniętą wyobraźnię, chętnie będzie sięgało po książki, będzie potrafiło także doskonale zająć się same sobą. Pozytywów jest o wiele więcej, dlatego bez wątpienia takie zabawki warto nabyć. Możecie je znaleźć między onymi w sklepie internetowym – maluszaki.pl, a oprócz nich także pieluchy, ubranka, a nawet wiaderko do kapania. Asortyment sklepu jest bardzo bogaty, dlatego z pewnością zapoznanie się z jego ofertą nie będzie dla nikogo stratą czasu. Wiaderko do kąpania, które możemy znaleźć w ofercie jest świetnym gadżetem, który polubi każdy maluch, nawet ten, który unika codziennych kąpieli w wannie. Wiaderko takie jest bardzo przytulne i interesujące dla malucha, dlatego kąpiel w nim będzie traktowana przez niego raczej jako zabawa, niż czynności związane z higieną. Odwiedźcie nasz sklep i zobaczcie, co jeszcze was w nim zainteresuje.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi rachunkowe dla twojego przedsiębiorstwa »

  Zawodowe biuro rachunkowe wrocław oferuje całościową obsługę w dziedzinie księgowości. Oferujemy całe prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, zajmiemy się sprawami kadrowymi oraz płacowymi, pomożemy w wypełnianiu druków i wyznaczymy najlepsze wyjścia w sferze rachunkowości i podatków. Nasze usługi są świadczone przez zasłużonych księgowych, którzy od lat pracują w swoim zawodzie oraz znają każde tajniki rachunkowości, włącznie z najnowszymi przepisami. Jeżeli nie chcesz zatrudniać własnej księgowej, stedy skorzystaj z naszego biura - jest to niedroga, wygodna i pewna alternatywa.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron www Szczecin »

  Jeśli mamy stronę internetową, ale nie jesteśmy zadowoleni, z oglądalności naszego serwisu, to oznaczać może jedno – strona www, nie jest porządnie pozycjonowana. Naturalnie, powodów tego, może być trochę więcej, jednakże, niezmiernie często jest tak, że witryna internetowa, nie jest często odwiedzana, bo po prostu, nie zajmuje wysokich miejsc w wynikach wyszukiwarek stron internetowych. Od czego najlepiej rozpocząć swoją przygodę z pozycjonowaniem stron? Niewątpliwie, powinniśmy dowiedzieć się jak najwięcej odnośnie pozycjonowania stron internetowych. Chcąc poznać szczegóły z zakresu pozycjonowania należy skontaktować się z przedstawicielem naszej firmy.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony www opole »

  Firma Accesto w tej chwili od 5 lat zapewnia współczesne rozwiązania informatyczne małym i średnim firmom zdobywając w ten sposób spore grono zadowolonych klientów. W zakres usług wchodzi między innymi tworzenie profesjonalnych aplikacji internetowych, paneli zarządzania, aplikacji biznesowych, aplikacji dedykowanych oraz dynamicznych stron www. Postaw na przetestowanych ekspertów z wiedzą i doświadczeniem. Zatelefonuj albo napisz jeśli masz jakiekolwiek pytania.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • skup samochodów Warszawa »

  Specjalizujemy się i zajmujemy skupem samochodów używanych na terenie Polski. Zakup aut przeprowadzamy w sposób profesjonalny i bezpieczny. Doprowadzając do końca zakup samochodów jako najważniejszą rzecz stawiamy satysfakcję naszych Klientów.
  Kupimy każdy auto wyprodukowane do 2005 roku dowolnej marki. Weźmiemy od Państwa auto w nawet w złym stanie technicznym. Nasze wykupy realizujemy szybko po otrzymaniu informacji od klienta o chęci odkupienia pojazdu.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Orzechy »

  Przedsiębiorstwo ROS-SWEET jest producentem najlepszej jakości bakalii. Wśród bogatej oferty są dostępne m.in. orzechy laskowe, mak niebieski oraz inne bakalie. Producent tych produktów gwarantuje wyłącznie ekologiczne artykuły spożywcze, które są wytwarzane z najlepszych surowców. Oferta firmy jest skierowana zarówno do firm cukierniczych, jak również do firm handlowych. ROS-SWEET ciągle rozwija oferowany asortyment, co sprawia, że zyskuje wielu zagranicznych Klientów. Gorąco zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową, gdzie zamieszczono pełną ofertę oraz dane kontaktowe do firmy.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elastyczne formy zatrudnienia »

  Portal powstał wokół trzech kręgów: Informacji, Komunikacji i Doradztwa. W części serwisu "Doradztwo", użytkownik może się zapoznać z tzw. pastylkami w sześciu różnych klasach: Finansów, HR, Prawa, Zatrudnienia, Zarządzania oraz Innowacyjności. Część "komunikacja" to system wymiany wiadomości pomiędzy firmami. Przedsiębiorcy mogą wymienić się danymi na temat czego poszukują oraz co oferują. Ostania cześć - Informacja to platforma zapewniania informacji o biznesie i środowisku biznesowym.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szambo ekologiczne »

  Musisz kupić szambo ekologiczne? Odwiedź naszą stronę wirtualną, która to ma przyszykowaną zaawansowaną propozycję szamba, z pośród jakich z pewnością będziesz mógł wybrać tego typu jakie będzie dla ciebie właściwe. Przydomowe oczyszczalnie ścieków pozwalają tobie na wyprowadzenie twoich ścieków. Pomoc naszej strony w doborze takiej oczyszczalni jaką są przydomowe oczyszczalnie faktycznie będzie bardzo praktyczna w wyborze tego typu, która będzie spełniała właściwe warunki dla twojego gospodarstwa. Trzeba korzystać z porad które znajdziemy na stronie online.

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Kraków- faktyczna pomoc prawna, niewielkie ceny »

  Masa ludzi nieraz wchodzi na problemy z prawem. Nie znając przyzwoicie wpisów prawnych jakie nas akurat w danej sytuacji ciekawią, niełatwo nam zwyciężyć rozprawę albo osiągnąć intencjonalny cel. Z pomocą przychodzi nam kancelaria adwokacka z Krakowa- Pabin. Jest to całkiem świeża kancelaria, aczkolwiek z potężnym doświadczeniem prawników. Kancelaria ma 2 filie, w Krakowie i Jaworznie, w obu gabinetach dostaniesz najlepszą z potencjalnych wsparć prawnych, w niezmiernie ciekawych opłatach.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • WysyłajTaniej - Firma kurierska »

  Renomowane firmy kurierskie kooperujące z naszym serwisem zapewniają najwyższą jakość usług. Chcemy zaproponować przesyłki pocztowe zagraniczne i krajowe w niskich cenach. WysylajTaniej.pl to serwis obsługi przesyłek kurierskich. Z nami wyślesz przesyłkę pocztowa w dowolne położenie w kraju, swobodnie, prosto, a przede wszystkim o wiele taniej. Wyłącznie czego potrzebujesz, to dostęp do internetu oraz drukarka. Nie trzeba sygnować umowy z firmą kurierską, płacić za przesyłkę gotówką dla kuriera i stwierdzać liczby przesyłek, by dostać zadowalającą cenę. Najlepsza firma kurierska w okolicy. Dostarczamy najlepsze a zarazem najtańsze usługi kurierskie. Z kurier Polska wyślesz przesyłkę pocztową w dowolne miejsce w kraju.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy integracyjne »

  Grupa Maringo to ekipa kreatywnych osób, którzy specjalizują się w obsłudze klientów biznesowych. Od wielu lat skład ten załatwia przeróżne imprezy integracyjnene. Są to eventy naprawdę fantastyczne. To między innymi eventy żeglarskie (a raczej przede wszystkim). Są to imprezy od małych poprzez regaty korporacyjne! Rejsy są urozmaicane lądowymi imprezami takimi jak Paintball, Off-road, loty szybowcem etc.
  Oczywiście wszystko przez cały czas w profesjonalnej oprawie.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • chemia basenowa »

  Utrzymywanie domu to ogromna odpowiedzialność. Aby bardzo dobrze się czuć w swoim otoczeniu, trzeba w odpowiedni sposób wyremontować konkretne pomieszczenia, co wbrew pozorom nie jest takie łatwe. W tej kwestii zawierz specjalistom, którzy znają się na swojej pracy i pomogą ci dobrać odpowiednie elementy, ale także środki do czyszczenia do dbania o nie.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron Lubelskie Dni – zapraszamy do reklamy serwisów »

  Od jakich kroków rozpocząć promowanie serwisu. Wg mnie od sprawdzenia poprawności źródeł tego przedsięwzięcia. Jeżeli serwis jest błędnie opracowany, jakakolwiek reklama w internecie raczej się nie powiedzie. Upewniwszy się, że całość jest prawidłowo zoptymalizowana, możemy przejść do opracowywania strategii. W najłatwiejszym przypadku, jaki teraz opisuję jest opracowanie słów kluczowych, które muszą kierować na reklamowaną stronę i rejestracja linka w dobrych katalogach. Świetnym źródłem jest Katalog Lubelskie Dni, który jawi się tylko niepowtarzalnymi wpisami i jest dobrze oceniany przez Google. Reklama w naszym katalogu pozwala na pozyskanie świetnej pozycji wsieci.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • verticale Warszawa »

  Często dużym kłopotem jest źle umeblowany pokój. Nieodpowiednio ustawione meble powodują pomniejszenie się jego przestrzeni czy choćby brak komfortu w przemieszczaniu się w nim. Inną kwestią, którą należy przeanalizować jest słoneczne naświetlenie. Głównie w miejscach nauki winno być dostatecznie dużo świata słonecznego. Nie może być go także za dużo, dlatego że jest w stanie razić po oczach i dekoncentrować. Powinno się zainstalować wtedy na przykład żaluzje drewniane. Jeśli interesują Cię one bądź też żaluzje pionowe, odwiedź naszą stronę.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Duże rozmiary »

  Odzież sportowa i reklamowa to główny zakres działalności producenta ubrań doskonałych gatunkowo 3STARS. Oprócz standardowej rozmiarówki, producent wykonuje również duże rozmiary dla odbiorców otyłych oraz wysokiego wzrostu. Firma działa na rynku od 2006 roku. Zachęca do zamawiania zarówno odbiorców detalicznych jak i hurtowych. Dla lojalnych klientów ciekawe zniżki. Aby zamówić wybrane ubrania, należy zalogować się na witrynie sklepu internetowego dziane.pl, którego solidność podkreśla Grupa Allegro. Dzięki Programowi Ochrony Kupujących wszystkie transakcje są stuprocentowo bezpieczne. Dziane.pl akceptuje kilka sposobów płatności (patrz: dół strony).

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Najnowsze wiadomości:

Biznes - nowa strona:

Adres: