Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Kartki świąteczne »

  w Polsce mocno rozpowszechnione są święta, w szczególności święta katolickie, na które wysyłamy bliskim kartki świąteczne, składamy życzenia i obdarowujemy ich prezentami. W taki sposób wyrażamy ważność święta, a także pamięć o naszych bliskich, z którymi wspólnie chcemy świętować. Doskonałym sposobem na wyrażenie naszych uczuć, emocji i pamięci w stosunku do rodziny, przyjaciół i bliskich są kartki świąteczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie fantazja-zaproszenia.pl.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ręczniki reklamowe »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie Państwo ofertę naszych produktów. Oferujemy Państwo tanią pościel oraz ręczniki reklamowe najwyższej jakości. Wejdź na stronę naszego sklepu i przejrzyj produkty znajdujące się w naszej ofercie, a nie będziesz żałował. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby chcące kupić tanią i dobrej jakości pościel i nie tylko.

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Warszawa »

  Jednym z najważniejszych elementów pracodawcy to dokonianie szkoleń z bezpieczeństwa higieny pracy. Jeżeli zaś pracodawca z nieznanych powodów nie jest w stanie wyłożyć obowiązkowych szkoleń z zakresu BHP, to ma możliwość to szkolenie zlecić nam. Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu BHP grupowo oraz indywidualnie. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z naszymi specjalistami w celu ustalenia terminu w jakim musimy odbyć szkolenia BHP. Do dziś przeprowadziliśmy już setki szkoleń i z całą pewnością wiemy jaką wiedzę musimy przekazać słuchaczom.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona osób i mienia »

  Jesteśmy firmą, która realizuje swoje usługi na rynku ponad 20 lat. Realizujemy serie usług dzięki, którym wspomagamy firmy na obszarze całego kraju. Proponujemy zapoznać się z naszą ofertą: ochrona Łódź na naszej stronie www. Jesteśmy laureatem Grand Prix w plebiscycie Laur Klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo osób i mienia, jak również przeprowadzamy działania prewencyjne. Dodatkowo firma Impel posiada własną stację monitorowania alarmów, chroniąc ponad 13 000 budynków i realizuje takie usługi jaki: monitoring systemów alarmowych, monitoring pojazdów gps, techniczne systemy zabezpieczeń. Jesteśmy profesjonalistami także w usłudze: cash processing. Posiadamy 200 specjalistycznych pojazdów inkaso. Zajmujemy się ochroną procesów związanych z obsługą gotówki, monitorujemy stany gotówki, pełną obsługę sieci banków. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 18 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • SKP Kraków »

  Nasza spółka istniej na rynku Polskim od końca lat osiemdziesiątych. Na początku lat dziewięćdziesiątych rozpoczęliśmy działalność jako dealer samochodów japońskich, by w końcu na początku nowego tysiąclecia podpisać umowę z jedną z największych i najbardziej rozpoznawanych marek samochodowych na świecie, czyli z Toyotą. W ramach naszej działalności oprócz serwisu i salonu toyoty oraz sklepu z częściami tej marki, prowadzimy także stację kontroli pojazdów, a także nowoczesną, piankową automyjnię, która nie rysuje lakieru samochodów.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zatrzymać klientów »

  Benefito to serwis internetowy, który podpowie Ci jak zwiększyć sprzedaż produktów, poprawić wizerunek marki, czy podwyższyć Twoje obroty. Oferujemy Ci nowoczesny program lojalnościowy, na którym skorzystasz nie tylko Ty, ale również Twoi klienci, którym sam będziesz mógł przyznawać nagrody, punkty, czy promocje w programach lojalnościowych. Pomożemy Ci zdobyć cenną wiedzę o oczekiwaniach i potrzebach Twoich klientów przez wysoką jakość obsługi oraz moduły statystyki. Dzięki nam będziesz w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper Wrocław »

  Oferujemy usługi z zakresu rynku deweloperskiego, dzięki nawiązanym współpracom z deweloper Wrocław, którzy posiadają ciekawe oferty nowe mieszkania Wrocław. Każdy ceniący się deweloper na rynku ma interesujące nieruchomości oraz oferuję negocjacje cen. Aby dowiedzieć się więcej o mieszkanie sprzedaż należy odwiedzić naszą stronę w celu dowiedzenia się ważnych informacji z tego zakresu.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • grzejniki kermi »

  Połączenie sklepu internetowego oraz instytucji usługowej. Kontrahenci zamawiać mogą produkty higieniczne do kuchni czy też toalet, jednakże także i narzędzia ogrzewające takie jak kocioł junkers. Instytucja jest w stanie zaoferować pomoc w montażu takich urządzeń jednak nie jedynie. Wykonuje również i inne usługi takie jak przykładowo komponowanie płytek ceramicznych. Na wszystkie usługi klienci uzyskują bez wątpienia godziwe faktury oraz rachunki. Zamówienia jest dozwolone składać bezpośrednio przy użyciu witryny internetowej korzystając z przygotowanego formularza.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Irlandii »

  Zwrot podatku z Irlandii? Nic trudnego, wykonamy rozliczenie Twojego podatku za pracę w Irlandii, przygotujemy wszystkie papiery, a oprócz tego zdobędziemy zwrot podatku. Znamy najnowsze przepisy. Odzyskamy Twój zwrot podatku na czas. Odzyskamy sprawnie i sprawnie Twój zwrot podatku. Zadzwoń do nas, skontaktuj się z nami, z pewnością nie będziesz żałował. Wnioski składane przeze mnie w imieniu Klientów są w minimalnej liczbie przypadków odrzucane. Mamy wysoki współczynnik odzyskiwania podatku za pracę zagranicą, a priorytetowo za pracę w Irlandii.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ray Ban »

  Większa część z nas prawdopodobnie może znać takie ponadczasowe modele okularów przeciwsłonecznych jak Aviator, Wayfarer, Round czy Meteor. Jednakże czy każdy wie gdzie odnaleźć można te stale budzące zainteresowanie okulary? Odwiedzając Rey-Ban sklep masz sposobność zakupu okularów, które wyróżnią ich posiadacza spomiędzy innych, nadadzą charakteru, niepowtarzalności. Marka Ray-Ban zachwala się w swych pomysłach modelami, które niosą ze sobą ponad 70 lat historii i badań w kreowaniu i udoskonalaniu okularów. Toteż jest jedną z najczęściej kupowanych marek.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Upominki reklamowe »

  W wielu firmach funkcję promocyjną spełniają drobne upominki reklamowe. Wręczane przy każdej okazji czy to spotkaniu biznesowym, podczas promocji firmy na różnych imprezach powodują że podczas ich używania przypominamy sobie o firmie które nam je wręczyła. Często są to małe rzeczy takie jak breloki, długopisy czy kubki z nadrukiem reklamowym. Szczególnie kubki reklamowe mają szanse stać się dla obdarowanych czymś więcej niż gadżetem - w końcu każdy ma swój ulubiony kubek z którym się nie rozstaje. Według wielu badań są najczęściej wybierane przez firmy jako forma promocji.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • tłumaczenia »

  Jednostka Tłumaczy Kwaśniewscy jest najstarszą firmą tłumaczeniową w Polsce. Od początku firmą prywatną, zawsze w czołówce firm translatorskich. Świadczymy usługi dla handlu zagranicznego i przemysłu. Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń, przeprowadzanych zgodnie z normą ISO 9001:2001 i nową normą na usługi tłumaczeniowe: PN - EN 15038. Nasz system kierowania jakością wdrożony już w 2003r., jest certyfikowany i nadzorowany przez uznaną międzynarodową firmę Dekra. O jakości naszej pracy świadczy dodatkowo członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Biur Tłumaczeń, Europejskim Forum Właścicielek Firm, listy referencyjne od Klientów oraz dodatkowo długoletnie współdziałanie z firmami i laury za znakomity poziom świadczonych usług. Zaufanie, jakim darzą nas Klienci zawdzięczamy między innymi olbrzymiej trosce o tajność każdego przekazanego nam dokumentu.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • galerie handlowe »

  Wiele osób coraz częściej odwiedza galerie handlowe. To jest nowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Dobry klimat sprawia, że zakupy można robić w miłej atmosferze, nawet jeśli musimy odwiedzić wszystkie sklepy. Na miejscu odkryjemy butiki, prasę oraz kawiarnie. Centra handlowe wabią swoją bogatą ofertą. Każdy znajdzie coś tu dla siebie. Jeśli nawet nic nie kupimy, to jest szansa, że wrócimy do centrum handlowego ponownie.

  Data dodania: 21 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • alarmy »

  Kamery i alarmy to elementarne urządzenia, które każdemu gwarantują spokój we własnym domu. Pragniesz czuć się prze szczęśliwym człowiekiem i spokojnie żyć, to zainwestuj w odpowiedniej jakości sprzęt. My ci pomożemy. Dopasujemy pasujące elementy, złożymy i będziemy radować się razem z tobą komfortem i relaksem w życiu.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie produkcji »

  TOP S.A. jako producent złożonych systemów informatycznych funkcjonuje już 20 lat. Nasza oferta obejmuje głównie oprogramowanie dla firm, ale także różnorakie programy księgowe, przykładowo program płacowy. Zaczynając od prostych systemów DOS, zaczęliśmy się rozwijać w kierunku bardziej zaawansowanych systemów sieciowych i wielostanowiskowych. Spełnimy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów, ceniących sobie indywidualne podejście. Dzięki naszym produktom harmonogramowanie produkcji czy ewidencja czasu pracy stanie się o wiele łatwiejsza. Co więcej proponujemy specjalne aplikacje dedykowane i systemy ERP ułatwiające działalność przedsiębiorstwa. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez »

  Na promowanej witrynie www swoją ofertę zamieściła agencja Elektra Events. Nasz zespół to młodzi i nade wszystko pomysłowi ludzie. W naszej ofercie są także ciekawe koncerty oraz bankiety dla firm. Organizujemy wyjątkowo skuteczne wyprawy typu team building. Chcemy, aby współpraca z Państwem przebiegała pomyślnie. Proponowana przez nas profesjonalna organizacja imprez przystosowywana jest pod każdego klienta. Serdecznie zapraszamy na stronę www w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Brykiet Kraków »

  Na rynku transportowym działamy już od ponad trzydziestu lat. Przez lata rozwijania naszego biznesu stworzyliśmy bardzo duży park maszynowy, w którego skład wchodzi kilkadziesiąt samochodów ciężarowych oraz sprzętu transportowego. Posiadamy środki transportu różnego typu, także takie z napędem na wszystkie osie, o różnorodnych ładownościach, od najbardziej popularnych nadwozi uniwersalnych, przez wywrotki, aż po chłodnie. Wszystkie nasze środki transportu posiadają dodatkowe wyposażenie, jak żurawie, wózki, klapy załadowcze itp.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Szkoła Tańca Art of Move, to stosowne miejsce dla tych wszystkich, którzy pragną nauczyć się tańczyć od zera, bądź też pragną poprawić swoje umiejętności. Szeroka propozycja szkoleniowa, którą studio gwarantuje dzięki grupie zawodowych i doświadczonych instruktorów zaspokoi potrzeby każdego kursanta Każdy instruktor specjalizuje się w innym rodzaju tańca. Dodatkowo na zajęcia do Art of Move zapisać się może praktycznie każdy. Prowadzone są specjalne szkolenia zarówno dla dzieci, nastolatków jak i dla dorosłych. Bez zbędnych ograniczeń wiekowych Cena zależna jest od ilości godzin, które na edukację będziemy musieli przeznaczyć. Dokładneinformacje, co do cenlekcji odnaleźć można na oficjalnej stronie internetowej studia Art of Move. Można tam także sprawdzić rozkład kursów oraz dowiedzieć się czegoś o instruktorach.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w inwestycjach w elektrownie ekologiczne »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się doradztwem oraz projektowaniem oraz nadzorem skonstruowania elektrowni ekologicznych: Małych Elektrowni Wodnych, Farm Wiatrowych, Biogazowni. Nasze usługi dotyczą pomocy formalnej, czyli wspomożemy ci w założeniu własnej działalności gospodarczej i załatwieniu koniecznych koncesji na produkcję zielonej energii, a także przetestujemy, czy wybrane przez ciebie pozycje nadają się do zdobywania na nich energii ekologicznej. Zajmujemy się projektowaniem oraz dozorem w dziedzinie inwestycji ekologicznych, i także doradzamy osobom, jakie chcą zmienić sprzedawcę energii elektrycznej. Zapraszamy do użytkowania z naszych usług!

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Warszawa »

  W gazecie codziennej znalazłam ogłoszenie " szkoła muzyczna Warszawa nabór na studia drugiego stopnia". Akurat dopiero niedawno skończyłam studia w szkole muzycznej, ale pierwszego stopnia, zatem była to dla mnie rewelacyjna oferta, ażeby dalej kontynuować naukę. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu, gdzie uzyskałam wszelkie dane, w jaki sposób mogę zapisać się na rekrutację. W związku z tym, że mają mało osób chętnych, to nie powinno być problemu z dostaniem się na tą uczelnię. Po dwóch dniach otrzymałam pozytywna decyzję, co bardzo mnie ucieszyło.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Wrocław (1), alarmy (1), taniec (1), gadżety (1)

Najnowsze wiadomości:

Biznes - nowa strona:

Adres: